Bélák

DeletedUser15652

Vendég
Köszi Dark az elismerő szavakat :)

Evike, csak magadnak köszönheted, hogy ez a vélemény alakult ki Rólad! :)
 

DeletedUser16088

Vendég
teszek rá mit gondolsz, a klánelhagyókat mindig megbélyegzik hülyeségekkel a rosszindulatuak...

és itt a reklám helye:

ez a fórum nem jött volna létre, ha nem hagyom el Skulls-t! igy van darky?:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
hidegen hagy ,mivel színezgetsz, nálam sajna még nem érted el azt a szintet hogy színezgetni kelljen :D
666balu és Tapia nekem fekete , sharp a rózsaszín :D
666 is keményen ideköltözött északra, a 20 faluból már csak 4 maradt neki :D
Kemény 65 darab nehézlovas védelmek csordogálnak be az egyikbe :D
Ő is azt hitte , agressiveinline is azt hitte, Ti is azt hittétek, mindnyájan a hiedelmek áldozatai vagytok :D
Mejd készítsetek magatoknak egy külön klánprofilt amolyan temetőset,tudod ? ;)

Álljunk már meg egy percre...
Mit is hittem én? :D
Már több hete szervezed ellenem a támadást, 3 vagy 4 játékost rám is állítottál, és most meg kéne ijednem néhány Wikingestől akik 1 perces vonatokat küldenek és éjszakai bónuszra időzítik a támadásokat? :D Amióta fent akadt néhány nukejuk még egy felderítő sem érkezett tőlük. Ezektől a kis nyusziktól kéne megijednem? Ezt te sem gondolhatod komolyan. :D
Azoknak az űberpróknak is annyi a szerencséjük Baluval szemben, hogy 24 órára van tőle a klán, így ne lepődj meg hogy elvittél 10 falut. :p
Foglalj a klánunk középpontjába, meglátjuk hány napig tartózkodsz ott, és utána vergődj arra, hogy hát ez nem jött össze.

Majd meglátjuk milyen frd-Wiking közös támadást szervezel a Bélák ellen a jövőhét végén. :p
Én már nagyon várom, ha eddig nem hoztál össze se ellenem, se Sharp ellen értelmeset miből gondolod, hogy most sikerül?
Tovább fogunk terjeszkedni a Wiking irányában, és egy olyan pro aki bárdosokat küld Balura fakenek és a támadásokat is visszahívja 20x mire sikerül elindítania 5-öt, nem hiszem hogy megállíthatná a Bélák klánt. :D És most rólad van szó WildCat. :)

Én nem látok kihívást benned, a területi elhelyezkedés az ami miatt ekkorára nőttél és az frd-vel kötött szövetség az ami miatt még a játékban vagy. Most mégis mire fel van ekkora szád? :confused: Nézz körül a térképen és kérdezd meg magadtól, hogy merre fogtok terjeszkedni. Nyugaton SoD, Délen Bélák, Keleten Bélák... A háborúra nem vagytok alkalmasak, tehát a belsőzéseitek után semerre... Inkább húzzátok nekünk a barbikat, ne a billentyűzetet koptassátok.

Belépett 4-5 ember a klánba, ez ekkora nagy tragédia lenne? És egyáltalán mi közöd van hozzá? :eek: Gondolom te azt várod el tőlünk, hogy klán nélkül harcoljunk, gratulálok! Klánháború a játék neve, és egy klán létrehozásához szükség van az úgynevezett toborzásra is. Inkább nyalj tovább a Spártának és az frd-nek, elég nagy hülyét csináltál már magadból a többi topicban, ismét összehoztad...!!!
 

DeletedUser

Vendég
Álljunk már meg egy percre...
Foglalj a klánunk középpontjába, meglátjuk hány napig tartózkodsz ott, és utána vergődj arra, hogy hát ez nem jött össze.


ehez tehetség kell, balu sír, hogy valaki barbárra pazarolja el a nemeseket, de az nem az, ha befoglalsz az ellenség közé?:D:D
 

DeletedUser

Vendég
ehez tehetség kell, balu sír, hogy valaki barbárra pazarolja el a nemeseket, de az nem az, ha befoglalsz az ellenség közé?:D:D

Piciszívem, ő legalább a frontra pazarolta el a nemeseket, nem a szövetséges-saját klán közötti vonalra. :) De ezt te is tudod, nem igaz? :D
 

DeletedUser

Vendég
Gondoltam 1. re nem érted meg, nem is tudom miért hittem benne :eek:

Ha ő befoglal az ellenség mellé, oda templomot is rak, -5k védő, vagy ki tudja, lehet -5k bárdos :D

illetve megtartani úgyse tudja, viszont ha én befoglalok egy barbárt, abból tökéletes támadó, vagy fullos védő lesz :)

remélem érted a különbséget mostmár :D
 

DeletedUser

Vendég
Gondoltam 1. re nem érted meg, nem is tudom miért hittem benne :eek:

Ha ő befoglal az ellenség mellé, oda templomot is rak, -5k védő, vagy ki tudja, lehet -5k bárdos :D

illetve megtartani úgyse tudja, viszont ha én befoglalok egy barbárt, abból tökéletes támadó, vagy fullos védő lesz :)

remélem érted a különbséget mostmár :D

Értem, szerinted 5K védő maximális katasztrófa 100 falunál. :)
Köszönjük Emese! :p
 

DeletedUser

Vendég
Múltkor még alig volt védőd, most már van 100 védőfalud?:eek:

Hogy megfutott valakinek :D
 

DeletedUser

Vendég
Eddig ment a Skulls-nak a rinya meg a nyalás , de mostmár hogy nem adnak többet,a BÉLÁK szemében Ők lettek a "szarok" :)

Értem, szerinted 5K védő maximális katasztrófa 100 falunál. :)
Köszönjük Emese! :p

Még mindig nem érti :D Nem érdemes rá pazarolni az időt ,haláláig ilyen marad :D

Álljunk már meg egy percre...
Mit is hittem én? :D
Már több hete szervezed ellenem a támadást, 3 vagy 4 játékost rám is állítottál, és most meg kéne ijednem néhány Wikingestől akik 1 perces vonatokat küldenek és éjszakai bónuszra időzítik a támadásokat? :D Amióta fent akadt néhány nukejuk még egy felderítő sem érkezett tőlük. Ezektől a kis nyusziktól kéne megijednem? Ezt te sem gondolhatod komolyan. :-D
Azoknak az űberpróknak is annyi a szerencséjük Baluval szemben, hogy 24 órára van tőle a klán, így ne lepődj meg hogy elvittél 10 falut. :p
Foglalj a klánunk középpontjába, meglátjuk hány napig tartózkodsz ott, és utána vergődj arra, hogy hát ez nem jött össze.


Majd meglátjuk milyen frd-Wiking közös támadást szervezel a Bélák ellen a jövőhét végén. :p
Én már nagyon várom, ha eddig nem hoztál össze se ellenem, se Sharp ellen értelmeset miből gondolod, hogy most sikerül?
Tovább fogunk terjeszkedni a Wiking irányában, és egy olyan pro aki bárdosokat küld Balura fakenek és a támadásokat is visszahívja 20x mire sikerül elindítania 5-öt, nem hiszem hogy megállíthatná a Bélák klánt. :-D És most rólad van szó WildCat. :)

Én nem látok kihívást benned, a területi elhelyezkedés az ami miatt ekkorára nőttél és az frd-vel kötött szövetség az ami miatt még a játékban vagy. Most mégis mire fel van ekkora szád? :confused: Nézz körül a térképen és kérdezd meg magadtól, hogy merre fogtok terjeszkedni. Nyugaton SoD, Délen Bélák, Keleten Bélák... A háborúra nem vagytok alkalmasak, tehát a belsőzéseitek után semerre... Inkább húzzátok nekünk a barbikat, ne a billentyűzetet koptassátok.

Belépett 4-5 ember a klánba, ez ekkora nagy tragédia lenne? És egyáltalán mi közöd van hozzá? :eek: Gondolom te azt várod el tőlünk, hogy klán nélkül harcoljunk, gratulálok! Klánháború a játék neve, és egy klán létrehozásához szükség van az úgynevezett toborzásra is. Inkább nyalj tovább a Spártának és az frd-nek, elég nagy hülyét csináltál már magadból a többi topicban, ismét összehoztad...!!!

HEHEHE ennyi levest rég olvastam már :D
Előszőr is :
Valaki aki túl sokat képzel magáról :D
Tudod miért nem piszkáltunk Téged ? Mert NEM JELENTESZ VESZÉLYT SENKIRE , CSUPÁN SAJÁT MAGADRA ! :D
Amíg vártad a csodát,addig szépen lekavartuk a társaidat , egykatona-t és 666balut innen északról :D
Rád egyszerűen sajnálom a NUKÉt, hiszen még a kétfalvas Szikla-sokkal sem boldogulsz !! :D:D
Amint megérkeztél a NAGY MENEKÜLÉSEDBEN ide északra,egyből sírtál és rimánkodtál a Skulls-nak védelemért ! Ez a teljesítmény ! :D

Nálam A segítség pedig nem az frd-ből jött,hanem máshonnan ;)
Találd ki honnan :D
Épp onnan, akitől segítséget kértél Te magad is,csak azt mondta nekem ,hogy utálja a nagy pofátokat ,ezért nem fog küldeni Nektek semmit sem !! Skulls-os volt ! Na,nehéz kitalálni ? :D
Ami meg a nyalást illeti, aki a BÉLÁKkal paktál le,az tudja igazán hogy mi az, hiszen a BÉLÁK kedvéért szüntette meg a Skulls a WikinG MNT-t ugye ? A BÉLÁK kedvéért tett ide-oda....A BÉLÁK nyalt ide-oda a Spártának is :D

Aki ennyire hülye a játékához az magára vessen :p
Miért foglaljak a klánod közepébe ? Nekem van eszem !!
Amit rólad nem mondhatunk el :D


Erre arcoskodsz most is :)
eddeb34405.png


Az összes falvad ilyen itt északon, hallod !
1 hónapja már hogy itt vagy,és ennyi sereget építettél ki ! :D

Meg a másik :
Ki az az okos aki a hét végére szervez támadást ,amikor mindenki otthon van ? :D
Várd csak ki , majd hétköznap megyünk :D
Addig meg lesd a dicső klánod statisztikáját hogy romlik :D

agresszívóline megint bemutatta hogy hogyan kell öngólt lőni :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem értem miért lőttem volna öngólt. :)
De te ismét bemutattad hogyan kell mindenféle hülyeséget összehordani 10 perc leforgása alatt. :D
Ismét hülyét csináltál magadból, ebben a topicban másodjára is. :p
Na de csak úgy súgva kérdezném... Miből gondolod, hogy az összes falvamban ekkora a sereg? :eek:
Nem vagyok olyan hülye mint te. :cool:

És ha már a toborzásnál tartunk te is felvetted Vargát és Baiout, most mi is kezdjünk rimánkodni, hogy mennyire beijedtél és toborzásba menekülsz? :D

Na de már várom a válaszod, bizonyítsd be, hogy kretén vagy. Számolgasd csak a megfogott nukekat és a falvainkban lévő egységeket, mi addig a meghódított Wiking falvakat. ;)
 

DeletedUser

Vendég
10-nél tovább úgysem tudnak számolni :D

Nemsokára behozzuk azt amit az első hónapban könnyedén elvittetek a K35E tagjaitól :p

Side 1:
Tribes: WikinG
Side 2:
Tribes: BÉLÁK

Timeframe: Örökké


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 72
Oldal 2: 83
Különbség: 11

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 566,255
Oldal 2: 723,432
Különbség: 157,177

chart


Nem értem miért lőttem volna öngólt. :)
De te ismét bemutattad hogyan kell mindenféle hülyeséget összehordani 10 perc leforgása alatt. :D
Ismét hülyét csináltál magadból, ebben a topicban másodjára is. :p
Na de csak úgy súgva kérdezném... Miből gondolod, hogy az összes falvamban ekkora a sereg? :eek:
Nem vagyok olyan hülye mint te. :cool:

És ha már a toborzásnál tartunk te is felvetted Vargát és Baiout, most mi is kezdjünk rimánkodni, hogy mennyire beijedtél és toborzásba menekülsz? :D

Én csak ott csinálok hülyét magamból,hogy leállok veled vitatkozni ,hiszen köztudott hogy te az agyadat otthon felejtetted :D

BaIuo4-ről annyit hogy a kezdetek óta jó cimborám, és amikor védőkért könyörögtél Nála, azt is elmesélte és egyűtt jókat röhögtünk :D
vargának meg én mondtam hogy nem tudjuk bevédeni a szanaszét lévő falvait és mondtam hogy inkább menjen el :) De lehet megbántam :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Persze persze. :)
Bebukott 4 falut és ki is raktátok. :D
Így él a Wiking, nemde? Ha elvesztesz 4 falut repülsz. :D:D:D
De már 12 falunál járnak a Bélák. :)
 

DeletedUser

Vendég
Nemsokára behozzuk azt amit az első hónapban könnyedén elvittetek a K35E tagjaitó

Nem hiszem. :)
Már nincs Balunak északon falva, az erődösített falvaim meg nehezen fogod elvinni. :D
 

DeletedUser4544

Vendég
Mi történt a Béláknál? ÚGyanaz mint az összes többi előző klánoknál. Mi Spartaiak megmondtuk ki merre mehet, mi melyik területre nem foglalhat toborozhat. Ez fordítottan is persze kölcsönös volt, meghuztuk a határvonalakat. Nemolyan régen az Amg a sok toborozásával elérte azt hogy bontsunk velük, és ők az addigi ellenségükkel lepaktáltak rögtön, csakhogy mentsék a hátsojukat, ja és persze mi vagyunk a rosszak és a gonoszok, mert 2 hónapja folyamatosan könyörögtünk úgyanmár kéktengerünkbe nem foglaljatok barbárt, R-dből ne olvasszatok be, mivel miis azért nem vettük fel mert foglalni akarjuk. Meguntuk. Bontottunk. Foglaltunk. ÚGyanez a szitu a Béláknál. Felvettek, lakatoltak boldog boldogtalant, ment a hadüzenet, persze előtte mnt-re vettük le, mivel mi nemrohanjuk le az ellenfelet, mindig megadjuk a tiszteletet és mivel mi hosszabb távú játékosok vagyunk, tudjuk nagyot lehet ütni egy lerohanással hátbaszúrással, de mi egyenes derékkal és szétszedünk akárkit, csak kicsit tovább tart. Ekkor mivel égett a ház, ismét a Bélák mint a amg felkereste a skullst és beszéltek egy nagy hatalmas Sparta elleni szövetségről, mint anno a Bad, majd Perenna klánja (Wolf vagy mi), Amg és most a Bélákon a sor. Szépen huzzák az időt, ingyenfalvakat foglalgatnak persze amikor odaérünk egy játékosukhoz úgykapjuk szét ahogy akarjuk. Fél Skulls már könyörgött meghivóért, a másik fele csak azért nem mert még nem érintkezünk.
Szóval egy szónak is száz a vége, Bélákkal komolyan nem érintkezünk, komolyan nemis számolunk, továbbra is a megszokott ütembe és tervel foglalunk és haladunk. Csak az új beolvasztott játékosaiknak kell félniük, a régieknek addig nem amíg odanem érünk szervezetten több játékosunkal.
Arra leszek kíváncsi mikor mennek benyalni a Frd-nek hogy végetérjen a háború(nemvagyok naprakész, mivel ma értem haza balatonról), így lehet ezt már megis tették. Hamarosan szerintem végső fázishoz érünk, Skulls már erőtlen és menekülnek összevissza, Bélák alapból erőtlen, mert összenem dolgozó magukat pro-nak hisző, persze forumon tölünk állandóan védőt kunyizó játékosok.(LEírta pl 30 órán belül kell, és kb 100 órára volt a legközelebbi játékosunktól :D) De jókat derültem rajtuk, és öröm lesz nézni őket is, amikor odaérünk szétütjük őket akkor 8 felé fognak szaladni :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Számomra márcsak 1 nyitott kérdés van a szerveren, és rettentően kíváncsi vagyok a Wiking klánra.
Belépnek-e majd a Sparta ellenes háborúba, vagy semlegesként küzdenek tovább a Belák-Skulls klán ellen.
Wiking klán előnye és hátránya egyben Dark Lord.
Lelkes aktiv, segítőkész a társaival, emlékeztet engem sajátmagamra, a kezdetekben. Viszont van egy nagy hibája, rettentően rosszul kommunikál mint én, és emiatt a diplomáciát mindig elrontja, és rengeteg olyan ellenfelet szerez akit nemkéne. Az miatt lelassítja hátráltatja a klánját.
Ha mögötte is lenne egy Zola09 szintű játékos, mint nálunk Spartaba, remek klán lehetne a Wiking. De amíg Dark lord vezeti, sajnos bukásra itéltetett.
Egy jótanács neki, ha megfogadja és keres egy vezért, ne olyant keress akire felnézel, aki jobb, ezen a szinten mindenki magáról hiszi. LEhet beképzeltségnek tünik, de ez egészséges önbizalom. Olyan lehet csak a vezéred, aki idősebb nyugodtabb természetű de a legfontosabb, hogy virtuális barátod legyen, akivel akármikor akármiről beszélni tudtok.
KEvés ilyen játékossal találkoztam akit elfogadok elfogadnák vezéremnek, mivel én azt az elvet vallom, hogyha beregeltek egy klánnévvel, azzal kell végigvinni a játékot, beolvadást elfogadom, de összeolvadást sosem. Az a saját vereségemet jelentené, úgygondolom. Ha összeolvadok az ellenféllel az azért van mert nem birtam legyőzni.
 
Fent