Bélák

DeletedUser16088

Vendég
meglesz az a "törlés gomb"...
tisztában vagyok vele, hogy Skulls oszlása óta esélytelen részemről,

de tudod, játék!:)
kicsit még had bosszantsam a jegesbandát...
 

DeletedUser

Vendég
talán rémlik, hogy frd-hez soha nem jelentkeztem, max egy barátommal együtt mentem volna...

darky! te más tészta vagy, de neked sajna frd-ből diktálnak!:)

Rosszúl látod ,de mindegy :)

Én kértem Spileréket hogy ne vegyenek be az frd-be . Ez viszont azzal járt,hogy már én sem vehettelek be :p Máskülönben lementél személyeskedésbe az frd vezetőségével,és hiába is vettelek volna be ,kikértek volna . Jó szöviknél ez így műkszik ;)

Egyébként meg szerintem azt a törlés gombot ne nyomd be, játszd le nyugodtan ,végig , ahogy illik :)
Ha már összehoztál valamit,ami nem semmi.

Én azt mondom,SOKKALTA JOBB a Skulls nélkűl így, legalább lehet normálisan játszani,nem pedig félelemben ,attól tartva hogy a "nagy testvér" kit akar éppen a falhoz állítani csekély 180"-os fordulások közepette....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16088

Vendég
az a bizonyos "személyeskedés" már a döntés után volt, s amugy nem én kezdtem, de már mindegy...

érdekesen adod elő, milánon keresztül hivtál ( mivel tiltottalak a "vuk"-os leveled miatt:))) ),
s most kiderül, hogy te tiltottál le frd-nél, s ezáltal nálatok is?

ezt kicsit nem komplikáltad túl?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
tudom,hogy úgy láttad hogy már nincs mit veszíteni, akkor már mindegy volt :)
én is így szoktam csinálni :p ha már nincs remény akkor minek
 

DeletedUser4544

Vendég
Elég szégyen ha valakit rettegésbe tartott a Skulls...Mi csak röhögni tudtunk rajtuk. 1 kezemen megtudom számolni abból a 100-200 játékosból aki ott megfordult ki volt az aki legalább megpróbált védekezni ellenünk, dodgeolni...
90%-a kapott X bejővőt és már nyomta is a törlés gombot. Cncdani, Hextor, Sophie navatare és a többi szájkarate huszár....V15ös Skulls nem legenda lett, hanem nevetség....
 

DeletedUser

Vendég
Hát kb. akkora szégyen az ,mint amikor az ellenségünk barátaival szövetkezünk ;)
De erről tudnál mesélni ^^ Hiszen abban a klánban vagy o_O

a v1 és v15 Skulls között meg leírnám mi a különbség ,de Nálad ez teljesen hiábavaló hiszen a minimális empátiás készség nincs benned ,ugyan minek is ? :)

Legyen elég annyi,hogy a v1 -esben jól vezették a klánt, a v15-ösben meg csapnivalóan.
Na,akkor ezt sikerűlt legyőznötök,illetve nem is Nektek,hiszen Ők nyomták meg belső okokból az OFFot .
Látod, ezt sem érted el :p :D
 

DeletedUser16088

Vendég
Elég szégyen ha valakit rettegésbe tartott a Skulls...Mi csak röhögni tudtunk rajtuk. 1 kezemen megtudom számolni abból a 100-200 játékosból aki ott megfordult ki volt az aki legalább megpróbált védekezni ellenünk, dodgeolni...
90%-a kapott X bejővőt és már nyomta is a törlés gombot. Cncdani, Hextor, Sophie navatare és a többi szájkarate huszár....V15ös Skulls nem legenda lett, hanem nevetség....

nem értelek miről beszélsz...én nem tudok semmilyen "félelemben" tartásról...lehet nem is voltam ott?..vagy esetleg te nem voltál ott?...
nem akarom sorolni a neveket, ahhoz te jobban értesz, de tudom, hogy anno egy "piros" sem maradt a környékemen,
nem klánszitü, hanem egyéni szervezéssel tüntettünk el minden Spártást a környékről!:)
 

DeletedUser

Vendég
meglesz az a "törlés gomb"...
tisztában vagyok vele, hogy Skulls oszlása óta esélytelen részemről,

de tudod, játék!:)
kicsit még had bosszantsam a jegesbandát...

akkor áruld már el kérlek, miért egyből a BÉLÁK hoz mentél?:)

Mert szerinted egy uberhighpróklán, vagy csak mert mentek oda a "nagyok"?:D
(Nem szükséges válaszolnod, mindenki tudja a választ:D)

De legalább te is rájöttél, hogy nem éppen a legjobb klánt választottad :)
 

DeletedUser

Vendég
Hjaj azok a rég múlt idők!
Mikor még édesanyám sütötte a pogácsát,
hogy legyen étek a számban az iskolában!
Mikor Katica néni jött elém,és kérdezte,
hogy "kész a lecke nagyfiú?"
Mikor alig vártuk,hogy a napközis
srácokkal focizzunk a suli után!
Mikor tanúltuk olvasni a pennát,
és érteni amit ír,aki ír.
Hjaj békeneli szép napok!
Akkor is volt,ki hiányzott a suliból,
de,hogy itt kell vele összefussak,és olvassam
a figyelmetlen csapongását....
Hjaj!Azok a szép,békebeli napok!
 

DeletedUser16088

Vendég
egyik legjobb barátom kedvéért jöttem Bélákhoz, örülök hogy ezt mindenki tudja... ( már )
 

DeletedUser

Vendég
jeges hiányzik a békebeli pogácsa ? :D
De azok a szép békebeli napok nem itt voltak ,ez a v17 előjátéka, ahol még sereg sincsen,máris mennek a hadüzenetek :D esztelen társulat....
 

DeletedUser14767

Vendég
v1-en volt a skulls részéről hasonló dolog,de az sem félelemben tartásnak volt mondható...félelemben csak azt lehet,aki fogékony rá...1-2 szöveg volt,ami kicsit nagyzolós volt pl: minden falu skulls falu,ha nem most,akkor később tuti az lesz......max ezzel is akkor tartható valaki félelemben,ha valaki nagyon félti a faluját,de az már beteges lenne
 

DeletedUser14767

Vendég
amúgy számomra ez is 1értelmetlen világ...bocsi tudom csak betolakodó vagyok /v14 után csak pár hétre regeltem be/ de olyan világot,aho a barbi gyorsabban fejlődik,mint a legjobb sprint játékosok és a foglalások 70%-a barbi foglalás ezért....nem igazán értem így mi értelme van a játék első fél évének...harc csak akkor lesz ha elfogynak a barbik
 

DeletedUser16602

Vendég
És éljen ismét vannak a józsiék! Vagyis csak az egyik :D
 

DeletedUser

Vendég
Ez a klán még létezik ? :):)

Az mekkora szám lenne,ha a sok klán ami eddig a KÉNYSZER és a NYOMÁS meg vigyori ZSAROLÁSA miatt életre kelne, és kikelne a Spárta testéből mint valami nyolcadik Utas a Halál c. filmben :D:D:D

Jót derülnék rajta az biztos !
 
Fent