A Cordilla megint fertőz!

DeletedUser

Vendég
Egyesek úgy viselkednek, mintha legalább havi fél millát keresnének ezzel a játékkal... :)))
 

DeletedUser13948

Vendég
Csak az a goond ezzel a topiccal, hogy van itt fertőzőbb Vírus is...

Sophie, azthiszem ugyanígy volt a v17-en is.
Az első fél évben nagy aktivitással jó eredményeket értetek el, aztán nem tudtad őket megtartani, elmentek más klánokba, befejezték, és szép lassan, de biztosan eltűnt a TERROR.
 

DeletedUser15525

Vendég
Dehogy:)

Vagyis a klánból amiben voltam muszáj volt:-( Oszlatták, mert az a piszkos Deadly kémet tett be :-( (állítólag :))
 

DeletedUser

Vendég
NYehhehehe :D:D

Nekem is ezt adta elő :D
Vagyis itt is próbálkozott .
Vagyok azonban olyan jó klánvezér hogy ilyenektől ne haljak meg félelmemben :D


Íme :
[SPOIL]
deadly shadow febr 18,2013 23:07
Szia!

Látom szépen megy minden. Kuber szépen adagolja az infókat!

További szép napot!

Shadow

Dark Lord Vezér febr 19,2013 00:09
Igen,
Add át neki üdvözletem :))))

Üdv
dl.

deadly shadow febr 19,2013 00:10
Én? A te klánod tagja, nem az enyém.:)

Shadow

Dark Lord Vezér febr 19,2013 00:12
Te ismered az "álnevét" nem én :D:D:D

Amúgy mizu ? :p
Addig viszem a játékot amíg el nem kezdjük építen a házat Verőcén :)
Szerinted érdekel hogy ki hol mit kémked ? :D
Ha annyira sokat számít ez,ajkkor ezzel nyerjetek meg valamit e játékban :D:D

A falvakat kémkedéssel nem vehetitek át :p

dl.

deadly shadow febr 19,2013 00:13
Körlevélben kéne üdvözölnöd...:)

Hát te tudod, meddig játszol, de remélem most nem olyan V15-ös abbahagyás lesz.

A kémkedés sokmindenre jó.:)

Shadow

Dark Lord Vezér febr 19,2013 00:14
Szarok rá hogy miért kéne üdvözölnöm itt bárkit is akiről azt véled hogy Kuber az :D

Ha jól játszik,akkor nekünk játszik jól...
kémkedjen amennyit akar,lecajom xP

rejtett fórumokat úgysem látja,és nem is fogja soha :D:D

deadly shadow febr 19,2013 00:15
Az nem baj. A lényeg, hogy te meg kuber egy csapatban vagytok. Ez így jó, bár elég könnyen átesett a szitán.:)

Dark Lord Vezér febr 19,2013 00:17
jajj már ,hagyjál nekem békét :Dú

foglalkozz a nőddel inkább :D

a szita meg nem a belépéskor van,hanem a kirúgáskor XD
Ugyanis a szita ,aki nem teljesít rendesen annak bye-byet intek :p

deadly shadow febr 19,2013 00:19
Az asszony jól van köszi, majd foglalkozom vele is. A szita mindig is lyukas marad, ezt vedd figyelembe.

Dark Lord Vezér febr 19,2013 00:29
már akiknél szita kell hogy legyen ;)
ezt is vedd figyelembe :D

Dark Lord Vezér febr 19,2013 02:21
nos 5 személy az,aki nem a régi Wikingből jött át, szóval ezek közűl már ki is szúrtam ki lehet az esetleges Kuber jelőlt XD

Már ha hinni lehet annak amit beszélsz, bár nkább hiszek egy 2 ft-os jövendőmondónak mint Neked XD

deadly shadow febr 19,2013 07:11
Te tudod.:)

Dark Lord Vezér febr 19,2013 10:25
Tudom hogy csak kacsázol :))

Nem fog kitörni a kém hiszti,ehhez még túl jelentéktelen a játék állása


Próbálkozásod hasztalan :))

deadly shadow febr 19,2013 14:43
Nekem mindegy hogy gondolod.:) Én tudom amit tudok és ennyi.:)

Dark Lord Vezér febr 19,2013 15:01
Elég szegényes hogy így akartok a játékban elérni valamit :p
Ez Kuberre is áll.

deadly shadow febr 19,2013 15:05
Kémek mindenhol vannak. Itt is, mint tudod ott is. Talán mindenhol.

Dark Lord Vezér febr 19,2013 15:15
dehogyis.
elég szar lehet a világnézeted :)

deadly shadow febr 19,2013 15:16
Hidd el. A KH-ban ez már régóta így megy.

Dark Lord Vezér febr 19,2013 16:19
én már a v1 indulása óta itt vagyok ,szóval nem hinném hogy újat tudsz mutatni :D

deadly shadow febr 19,2013 16:20
Én is itt vagyok V1 óta.

Dark Lord Vezér febr 19,2013 16:21
melyik klánban kezdted ? :p

deadly shadow febr 19,2013 16:22
Unio,Settlers,AVH és a BFK-ban végeztem be. Előtte még volt pár, de arra már nem emlékszem. Aztán később vissza mentem és lett a PARTHUS.

Dark Lord Vezér febr 19,2013 16:25
XDD

NA EZ AZ !
A PARTHUS klán !! XD
Ez nem jutott eszembe a külsőn :Đ

Azzal háborúztunk , hunland és Kuber klánja :Đ

Akkor Te vagy Kuber vagy, vagy pedig hunland :Đ

deadly shadow febr 19,2013 16:26
Van egy harmadik emberke is.
Én vagyok a titokzatos harmadik, aki a háttérből segített, de sosem volt a dolgok közepén.

Dark Lord Vezér febr 19,2013 16:49
hehehe :Đ

Hát a BFK-val jól megszívtátok :Đ
Nem sikerűlt oszlatnotok :S
Pedig annyira rühelltem őket amiért anno kizáratták a 2,8 millás accomat XD

deadly shadow febr 19,2013 17:02
Valamit csak tettél, hogy ez lett.
[/SPOIL]
 

DeletedUser11352

Vendég
Nos, látom megint próbálkozik valaki.:) A Cord-ot egyszer sikerült feltámadásközeli helyzetbe hozni, méghozzá a v14-en, ahol elég erősen kezdtünk, Cord maggal, és új tagokkal meg erősödve.De hála Macha vezérnek, ott is szépen elhasaltunk, és a másik 2 vezérnek(ceullux, és jómagam) a pofálya égett az egyik töketlensége miatt.
Szív fájdalom ez nekem is, mert a Cord volt a legjobb klánom, miben valaha is voltam.Az emberek jelleme is rendben volt javarészt, és a csapatszellem is ott volt a szeren.Méltó ellenfele lett volna a v10-es Cord az MHC-nek.:)
 

DeletedUser

Vendég
lett volna....

Cord ?
Az valami klán féle ? :D

Én már csak CNN-t , Vírust , Col-t látok a táblán :)
Lehet túl sokat nézem a játékos Ranglistát :D
 

DeletedUser3242

Vendég
Nos, látom megint próbálkozik valaki.:) A Cord-ot egyszer sikerült feltámadásközeli helyzetbe hozni, méghozzá a v14-en, ahol elég erősen kezdtünk, Cord maggal, és új tagokkal meg erősödve.De hála Macha vezérnek, ott is szépen elhasaltunk, és a másik 2 vezérnek(ceullux, és jómagam) a pofálya égett az egyik töketlensége miatt.
Szív fájdalom ez nekem is, mert a Cord volt a legjobb klánom, miben valaha is voltam.Az emberek jelleme is rendben volt javarészt, és a csapatszellem is ott volt a szeren.Méltó ellenfele lett volna a v10-es Cord az MHC-nek.:)

talán, de lehet az MHC nem olvadt volna a CORDdal mint nagy ellenséggel.. :) a CORD pedig mikor a csúcson volt úgymond ezt csinálta és semmi többet, széttették a kezüket h 'de mi már megnyertük', aztán mégse, mert 5 ember kifogott rajtuk.
úgy látszik a v19 sem lett más mint a többi világ, én nem tudom mi történt a CORDban de elég hamar sokan panaszkodtak h egyszerűen nem történik semmi :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3242

Vendég
Mi? Van CNN is ezen a világon? :O
Nahát....

pedig tegnapi napra jósolta a COL az összeomlást..erre jövök reggel és még megvagyunk , volt is öröm :D
és még azok is megvannak nálunk kik kihagyhatatlan ajánlatot kaptak a Vírustól mint: "megtámadunk ha nem jössz át és neked véged lesz " (vmi eredetibb azért eszükbe juthatott volna)
 

DeletedUser11352

Vendég
talán, de lehet az MHC nem olvadt volna a CORDdal mint nagy ellenséggel.. :) a CORD pedig mikor a csúcson volt úgymond ezt csinálta és semmi többet, széttették a kezüket h 'de mi már megnyertük', aztán mégse, mert 5 ember kifogott rajtuk.
úgy látszik a v19 sem lett más mint a többi világ, én nem tudom mi történt a CORDban de elég hamar sokan panaszkodtak h egyszerűen nem történik semmi :)


A Cord-ot maga Macha tette, teszi, és fogja is tönkre tenni.Nem ért semmihez, csak az arcoláshoz, meg az igérgetéshez.
A v14-en, kis létszámmal pozitívak voltunk, a túl erőben lévő MHC-val szemben.Az előrre lezsírozott alap elv az volt, hogy kis létszámú atom klán leszünk, ami be is vált, mert még Damas is felkeresett, hogy valszeg be olvadnak hozzánk(TEMP klán).Plussz a környék szinte összes klán nélküli minőségi játékosa hozzánk kívánt csatlakozni.
A túl erőt, diplomáciával kívántuk kompenzálni, amire lett is volna lehetőség, csak ugye a diplomatánk Macha nem tette a dolgát.Az MHC-t lazán kitakarítottuk a területünkről, néhány falut vesztettünk velük szemben.Viszont láttuk azt, hogy a túl erő miatt, ez hosszútávon nemfog működni, így szövetségeseket szerettünk volna keresni, de Macha vetített nekünk összevissza mint utólag kiderült.Így szépen lasan kezdtünk lecsúszni, de még így is partiban voltunk.A végső kés, a Cord szívében az volt a v14-en, hogy Macha önkényesen betoborzott egy olyan klánt, aminek a játékosai farm státuszban voltak.
Mondanom sem kell, hogy ez elég sok gamernél kicsapta a biztit, így végül nem a TEMP olvadt hozzánk, hanem mi a TEMP-hez.

Machával nem lehet együtt játszani, mert még nekünk vezéreknek is hazudgált.
A v10-es Cord-ről pedig annyit, hogy ott amíg nem Macha lett a nagyvezír, az olvadás elképzelhetetlen volt, mivel nemvolt rá szükség.Azért Vigyori olyan akciókat szervezett, hogy azok ültek az ellenfél képén.
Voltam már sok klánban, de mindegyikben a Cord-ot kerestem csak sajna sosem találtam meg..........................ezért is hagytam abba.
 

DeletedUser3242

Vendég
A Cord-ot maga Macha tette, teszi, és fogja is tönkre tenni.Nem ért semmihez, csak az arcoláshoz, meg az igérgetéshez.
A v14-en, kis létszámmal pozitívak voltunk, a túl erőben lévő MHC-val szemben.Az előrre lezsírozott alap elv az volt, hogy kis létszámú atom klán leszünk, ami be is vált, mert még Damas is felkeresett, hogy valszeg be olvadnak hozzánk(TEMP klán).Plussz a környék szinte összes klán nélküli minőségi játékosa hozzánk kívánt csatlakozni.
A túl erőt, diplomáciával kívántuk kompenzálni, amire lett is volna lehetőség, csak ugye a diplomatánk Macha nem tette a dolgát.Az MHC-t lazán kitakarítottuk a területünkről, néhány falut vesztettünk velük szemben.Viszont láttuk azt, hogy a túl erő miatt, ez hosszútávon nemfog működni, így szövetségeseket szerettünk volna keresni, de Macha vetített nekünk összevissza mint utólag kiderült.Így szépen lasan kezdtünk lecsúszni, de még így is partiban voltunk.A végső kés, a Cord szívében az volt a v14-en, hogy Macha önkényesen betoborzott egy olyan klánt, aminek a játékosai farm státuszban voltak.
Mondanom sem kell, hogy ez elég sok gamernél kicsapta a biztit, így végül nem a TEMP olvadt hozzánk, hanem mi a TEMP-hez.

Machával nem lehet együtt játszani, mert még nekünk vezéreknek is hazudgált.
A v10-es Cord-ről pedig annyit, hogy ott amíg nem Macha lett a nagyvezír, az olvadás elképzelhetetlen volt, mivel nemvolt rá szükség.Azért Vigyori olyan akciókat szervezett, hogy azok ültek az ellenfél képén.
Voltam már sok klánban, de mindegyikben a Cord-ot kerestem csak sajna sosem találtam meg..........................ezért is hagytam abba.

tessék?ott voltam a 14n én is, mi ketten kezdtük damassal, hirtelen felindulásból, csak szerencsére többek jöttek utánunk régiek mint vártuk :D

de olvadásról sosem volt szó, vagy pont engem kihagytak volna?:D
mi ott ragadtunk le, h még én ajánlottam a TEMP nevében szövit a CORDnak (sok régi ismerős miatt), majd macha a tagságra hivatkozva azt mondta MNTnél többet a tagjai nem engednek - majd bemásolta vmelyik átlépő a levelet melyben macha ecseteli a tagságnak h a v10 miatt ő sosem állna szóba velünk, neki az MNT is sok..majd eltünt a CORD.
innentől a CORD még tényezőnek sem volt nevezhető a szemünkben és szétestek.

de sok mindenben igazad van.. a v10 elején emlékszem azért, mennyire más volt a CORD, nagy jövővel..de az az akkor jelenlevő játékosoknak volt köszönhető persze.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
khmmm...khmmm....Lehetne végre az adott világról is hallani ? :p

Néha olyan mintha egy múzeumban járnék :D
 

DeletedUser

Vendég
és még azok is megvannak nálunk kik kihagyhatatlan ajánlatot kaptak a Vírustól mint: "megtámadunk ha nem jössz át és neked véged lesz " (vmi eredetibb azért eszükbe juthatott volna)

Ilyen nemis volt,nem értem miről beszélsz :)
Birom mikor hordjátok össze a sok sületlenséget :D
 

DeletedUser3242

Vendég
Ilyen nemis volt,nem értem miről beszélsz :)
Birom mikor hordjátok össze a sok sületlenséget :D

hát hogyne kérem, persze, mi mást hordanánk :)
csak nehogy egyszer kirakjam ide a sületlenségeket aztán kiderüljön nem is mi vagyunk megint a hazudósak , van akinek ez a vérében van :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ilyen nemis volt,nem értem miről beszélsz :)
Birom mikor hordjátok össze a sok sületlenséget :D

Hát mi elég jót röhögtünk rajta és azt hiszem Sophie "tollából" származik.

Thranduil, tőled pedig elég érdekes, hogy pár nappal azelőtt érdeklődsz ...-ék kilétéről, hogy nekik mennétek klánszinten. Annak az eredményével miért nem dicsekedtek, hm? :)
 
Fent