A Cordilla megint fertőz!

DeletedUser12554

Vendég
deadly viszonyítási alapja saját maga.
Tehát vannak deadly-k, és rossz játékosok....


305 Dark Lord Vezér TIGERS 1.066 1

1672 deadly shadow CoL 689 1


Na mi van öreg megállt a szekér ?
Tessék .
Lehet magyarázkodni, hogy elment a NET, vagy eltiltott az asszony, vagy elkezdődött a suli, vagy meguntad mert van saját életed ^^ és egyéb elévült kifogások....
Úgy látszik a Nagy Arc ,nem hozta meg a kívánt hatást ,habár én mindig is mondtam :
Az eredményhez játszani is kell tudni ,nemcsak arcoskodni.

Amennyiben a visszaolvasásom nem csal, nem én kezdtem el szapulni msáokat. A klán érdekeit minden topicban védeni fogom, ahogy a sajátomat is, ahogy más is tenné ebben a helyzetben. Eltekintve attól kinek vagy minek lett létre hozva a topic.

A viszonyítási alapról pedig ne beszéljünk MR.Ego, Alias Mutlikirály.:)

Erről ennyit!
 

DeletedUser15525

Vendég
Amennyiben a visszaolvasásom nem csal, nem én kezdtem el szapulni msáokat. A klán érdekeit minden topicban védeni fogom, ahogy a sajátomat is, ahogy más is tenné ebben a helyzetben. Eltekintve attól kinek vagy minek lett létre hozva a topic.

A viszonyítási alapról pedig ne beszéljünk MR.Ego, Alias Mutlikirály.:)

Erről ennyit!

Ki beszél :D
Ám, még a kicsi klánoknál is van accod:)
Ehez mégis mennyi e-mail fiók kell?
Tudom, mobil net, és már nem is tudnak lekapcsolni.
Nekem nincs mobil netem, ha gondolod, bannoltass;-) (na jó van, de nem használom)
 

DeletedUser12554

Vendég
Ki beszél :D
Ám, még a kicsi klánoknál is van accod:)
Ehez mégis mennyi e-mail fiók kell?
Tudom, mobil net, és már nem is tudnak lekapcsolni.
Nekem nincs mobil netem, ha gondolod, bannoltass;-) (na jó van, de nem használom)

Látom megint megszóltatlál Multikirály. A magad sarát ne kend másra.:)
 

DeletedUser15525

Vendég
Én saram?Te sarad? :)
meg se próbálom :)
Mondom, bannoltass, ha úgy gondold, ne a szád járjon
 

DeletedUser12554

Vendég
Én saram?Te sarad? :)
meg se próbálom :)
Mondom, bannoltass, ha úgy gondold, ne a szád járjon


Én nem folyamodom ilyen kistílű dolgokhoz, mint amivel te próbálkoztál, természetesen feleslegesen. Elárulom miért...mert a support nem talált egyezést...tehát te is nekirohantál a fenyőfának.:) Remélem nem verted be a fejed nagyon.
 

DeletedUser15525

Vendég
Én nem folyamodom ilyen kistílű dolgokhoz, mint amivel te próbálkoztál, természetesen feleslegesen. Elárulom miért...mert a support nem talált egyezést...tehát te is nekirohantál a fenyőfának.:) Remélem nem verted be a fejed nagyon.
Milyen egyezést?
Valaki felnyomott? Nem én voltam.
 

DeletedUser12554

Vendég
Milyen egyezést?
Valaki felnyomott? Nem én voltam.

Hányszor írtad le, hogy te felnyomtál, de nem tiltottak ki. Látod? Magad árulod el folyamatosan, én csak ebből építkezek és így leszek egy nálad sokkal-sokkal kedveltebb személy. Te vádaskodsz én pedig érvelek. A kettő közt lényegi különbség van. Te uszítani akarsz ellenem én pedig az igazamat védem. Szerinted az emberek ki mellé állnak? Pláne, ha az uszításod alaptalan vádaskodásra alapul?
 

DeletedUser15525

Vendég
Hányszor írtad le, hogy te felnyomtál, de nem tiltottak ki. Látod? Magad árulod el folyamatosan, én csak ebből építkezek és így leszek egy nálad sokkal-sokkal kedveltebb személy. Te vádaskodsz én pedig érvelek. A kettő közt lényegi különbség van. Te uszítani akarsz ellenem én pedig az igazamat védem. Szerinted az emberek ki mellé állnak? Pláne, ha az uszításod alaptalan vádaskodásra alapul?
Beidéznéd ahol ilyet írtam? Persze hogy nem. Mivel nem írtam. És nem is jelentettelek. Két embert jelentettem eddig. Az egyiket tudod ki.
A másik a v8-on történt.
 

DeletedUser12554

Vendég
Beidéznéd ahol ilyet írtam? Persze hogy nem. Mivel nem írtam. És nem is jelentettelek. Két embert jelentettem eddig. Az egyiket tudod ki.
A másik a v8-on történt.

Még talán a V18-as topicban írtad.:) Megkeresem neked. Remélem nem törölted és megtalálom. Reggelre itt lesz, de most ledőlök, mert a sok katyvasztól amit ma kaptam megfájdult a fejem.
 

DeletedUser15525

Vendég
Még talán a V18-as topicban írtad.:) Megkeresem neked. Remélem nem törölted és megtalálom. Reggelre itt lesz, de most ledőlök, mert a sok katyvasztól amit ma kaptam megfájdult a fejem.

Úgy legyen. Az utolsó 40 hsz-em volt amibe töröltem, de annak zöme v19-es
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Csak az a goond ezzel a topiccal, hogy van itt fertőzőbb Vírus is...
 

DeletedUser15525

Vendég
[SPOIL]
Beidéznéd ahol ilyet írtam? Persze hogy nem. Mivel nem írtam. És nem is jelentettelek. Két embert jelentettem eddig. Az egyiket tudod ki.
A másik a v8-on történt.

Hányszor írtad le, hogy te felnyomtál, de nem tiltottak ki. Látod? Magad árulod el folyamatosan, én csak ebből építkezek és így leszek egy nálad sokkal-sokkal kedveltebb személy. Te vádaskodsz én pedig érvelek. A kettő közt lényegi különbség van. Te uszítani akarsz ellenem én pedig az igazamat védem. Szerinted az emberek ki mellé állnak? Pláne, ha az uszításod alaptalan vádaskodásra alapul?

Még talán a V18-as topicban írtad.:) Megkeresem neked. Remélem nem törölted és megtalálom. Reggelre itt lesz, de most ledőlök, mert a sok katyvasztól amit ma kaptam megfájdult a fejem.
[/SPOIL]

Nem látom, hogy találtál volna tőlem bejegyzést.

Azaz csak lököd a sódert, de szavaid mögött semmi nem áll.
 

DeletedUser

Vendég
Darky?

Te minden világban értetlenkedsz?
Hihetetlen:))

Talán ha egyszer jó formában leszek,meg is tanítalak még játszani is!

Jó?
Barátom:)

Roki
 

DeletedUser

Vendég
Ja ,értem .

Azért jöttél fel,hogy leossz .

Hát akinek erre van szüksége az majd Nálad jelentkezik ...
Én biztos nem fogok :D:D:D

Látod ?
03:30

Majd ha ezt übereled gyere és tanítsál :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Darky?

Te minden világban értetlenkedsz?
Hihetetlen:))

Talán ha egyszer jó formában leszek,meg is tanítalak még játszani is!

Jó?
Barátom:)

Roki

Azt nem értem aki Magyaro. legjobb klánjának tagja az miért lép be itt egy Magyaro. nem egy jó klánjába??
Azt sem értem ha a V18-on ennyire megy akkor itt miért nem??
 

DeletedUser

Vendég
Itt nincsenek olyanok hogy "legjobb klán" :):)

Itt szezonális klánok vannak. Szezonális világokon.
Egyik-másik világon egyik-másik klánnak összejön hogy a jó játékosok a csekély felhozatal miatt Őket válasszák (csakis kizárásos alapon) és így futnak be a Spárták,és az MHC-k különböző szervereken.

Nem hinném hogy Zola vagy akár Monti is mindegyik világon megnyerné a "választást" amelyiken csak elindulna :):)

Nahát akkor ennyit erről a legjobb klán témáról.
Ja,és ami Magyarországra még külön jellemző,hogy azok a SZERENCSÉSEK,akiknek így fut be a klánjuk,hogy már a világ alakulása előtt Ranglista TOP 1 lesznek , idejönnek mind arcoskodni,hogy mekkora Istencsászárok ,meg hogy esélyük sincsen ellenük senkinek mert a világ 70%-a már a zsebükben van stb... :D:D:D

Szerintem tök szánalmas ez az egész hajcihő amit itt leműveltek Ti szerencsés "kiválasztottak"....

És ki tudja ? Egyszer majd a WikinG is így fog befutni ,és akkor nekem is fel kéne jönnöm ide, hogy mennyire vége a világnak,mert mi annyira királyok vagyunk hogy HÚ . Ezt kéne tennem igaz ? Így kéne viselkednem.
 
Fent