A Cordilla megint fertőz!

DeletedUser13948

Vendég
Sziasztok!
Azért írok ide külső fórumra, mert a méltán híres vírus a Cordilla ismét fertőzni kezdett a v19-en.
A régi fertőzötteket szívesen látjuk újra itt, hogy megfertőzhessük az egész világot.
Emellett sok szerencsét kivánunk minden túlélőnek, a védőoltás meghatározatlan ideig nem kapható a gyógyszerészeknél!
 

DeletedUser16178

Vendég
Hát erről a "méltán híres" vírusról még a büdös életben nem hallottam ,pedig rendszeres bulvárolvasó vagyok, szóval ez aztán a hírnév :D
 

DeletedUser3242

Vendég
chaoskutya végül is volt már Cord alklán-tag v 2 hónapig, jogos h ő lesz az alapító, nem is értem mi abajotok ezzel, 36 falut csak hozzátett a fénykorában 36ezer falus CORDhoz :)
 

DeletedUser3242

Vendég
Wilddarkcat- hát nem nagyon voltál a v10n, ahol az első klán volt mely gondolta szervert nyer ha összeolvad a legnagyobb, már kemény fél éve ellenségével. a terv jó is volt, de aztán mégsem.

én is voltam tagja, csak aztán már nem :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16178

Vendég
így igaz,sosem voltam tag a v10-en ,tehát ezt meggyónom :(
 

DeletedUser4544

Vendég
Szégyeld magad Dárki! V10! Cord. =vazul néni= néven kezdtem, =vigyori86= néven folytattam. Sokáig top1 voltunk, majd a híres macha,daru párosnak köszönhetően, kik lehet diplomáciához értenek viszont hadügyhöz nem, így elbukták a V10et...
 

DeletedUser13948

Vendég
chaoskutya végül is volt már Cord alklán-tag v 2 hónapig, jogos h ő lesz az alapító, nem is értem mi abajotok ezzel, 36 falut csak hozzátett a fénykorában 36ezer falus CORDhoz :)

Szeretem, ha olyanok írnak ilyeneket, akik a mostani klánról semmit sem tudnak ;)
Nézd csak meg a taglistát, én csak a fórumra jöttem ki;)
 

DeletedUser16098

Vendég
v18 nagy égés volt ,és sajnos énis benne voltam az égésben egy ideig a CoRD-nál :D
 

DeletedUser16178

Vendég
Szégyeld magad Dárki! V10! Cord. =vazul néni= néven kezdtem, =vigyori86= néven folytattam. Sokáig top1 voltunk, majd a híres macha,daru párosnak köszönhetően, kik lehet diplomáciához értenek viszont hadügyhöz nem, így elbukták a V10et...

Hát szégyellem magam hogy nem ismerem a méltán híres prókátor :D vigyori élettörténetét és pályafutását a KH-világain,de majd megírja egy kis könyvben :)
Vazul néni ??!! XDDD
Hát akkor legyen . Mr Vazul néni a legoval :D:D:D
Sztem a könyvedben ezt a Vazul nénit majd hagyd ki :D

Egyébként ez a Cordilla nem valami rákféle kaja ? :/
 

DeletedUser3242

Vendég
Szeretem, ha olyanok írnak ilyeneket, akik a mostani klánról semmit sem tudnak ;)
Nézd csak meg a taglistát, én csak a fórumra jöttem ki;)


eleget tudok a régiről ahhoz h nyilvánítsak véleményt, ha meg semmi köze a kettőnek egymáshoz akkor névlopásról van csak szó.
de megnéztem, a v10es taglista jobb volt, kevesebb COTRs ill COTRDs volt benne, meg volt pár nagyobb húzónév is, amit egyelőre nem látok, ha a v10es felállásban menne a kezdés, vmilyen fórumon még az is lehet rágnám macha fülét, mert szerettem CORDos lenni
 

DeletedUser

Vendég
Ne már!!! Ha tudom ezt soha sem hagyom ott a CoRD-ot mert én meg téged szerettelek. :)
Amúgy ez a ki csinálta meg a CoRD-ot kivel egy kicsit sántít nekem de talán azért mert én is ott voltam a kezdeteknél ígaz a beszállókártyám az új Skulls-ra szólt amiből CoRD lett.
 

DeletedUser3242

Vendég
hát én vártalak vissza de csak nem jöttél, mentél ritterkedni inkább mindenfelé , s hagytad h az irányított helyett irányíthatatlan káosz vegye át az irányítást a világban ;)

a vírus meg úgy mutálódott h senki nem tudta irányítani már , reméljük h a 19n máshogy lesz bár én bizonyos értelemben a gyökereimhez térek vissza ha tényleg belekezdek egyáltalán a világba - bár az 1es sebesség miatt szkeptikus vagyok :)
 

DeletedUser13948

Vendég
Éppen azon dolgozunk, hogy a régi húzóembereket felkeressük, és valószínű páran jönni is fognak! :)
Elvileg Full-t már felkereste macha, de aztmondta nem jön :(
Sajnos a többiek is belekezdtek néhány új világba, így erre nem lenne idejük, de van aki otthagyta a régi világot, és jön újra velünk!
 

DeletedUser13948

Vendég
Ne már!!! Ha tudom ezt soha sem hagyom ott a CoRD-ot mert én meg téged szerettelek. :)
Amúgy ez a ki csinálta meg a CoRD-ot kivel egy kicsit sántít nekem de talán azért mert én is ott voltam a kezdeteknél ígaz a beszállókártyám az új Skulls-ra szólt amiből CoRD lett.

Új Skulls:confused: Attól, hogy volt pár Skullsos...Daru,bagira,gygy73,josh,espirit,imrepapa, de ennyi, a régi Skullshoz, volt egy eszme, és a régi őrült tagok! :)
 

DeletedUser16178

Vendég
Új Skulls:confused: Attól, hogy volt pár Skullsos...Daru,bagira,gygy73,josh,espirit,imrepapa, de ennyi, a régi Skullshoz, volt egy eszme, és a régi őrült tagok! :)

Ők elegendők ehhez :)
Azt az eszmét pedig a legyőzött klánok terjesztették....szóval ne szívj sok füvet :)
 
Fent