A Cordilla megint fertőz!

DeletedUser

Vendég
hát én vártalak vissza de csak nem jöttél, mentél ritterkedni inkább mindenfelé , s hagytad h az irányított helyett irányíthatatlan káosz vegye át az irányítást a világban ;)

a vírus meg úgy mutálódott h senki nem tudta irányítani már , reméljük h a 19n máshogy lesz bár én bizonyos értelemben a gyökereimhez térek vissza ha tényleg belekezdek egyáltalán a világba - bár az 1es sebesség miatt szkeptikus vagyok :)

Talán jobb is volt ahogyan lett...a V10 az a világ ami talán a V1 és V4 után a legmélyebb hatással ( és később a V13) volt rám...szinte a barátaim nagyrésze onnan került ki ott kezdtem a forumozást és szerintem jó műveket írtam még így 9 világgal késöbbi szemmel is...az, hogy a CoTR nyert csak megerősített abba, hogy nincsenek lefutott világok csak a győzelemért mindent feladó és eladó emberek...
 

DeletedUser

Vendég
Éppen azon dolgozunk, hogy a régi húzóembereket felkeressük, és valószínű páran jönni is fognak! :)
Elvileg Full-t már felkereste macha, de aztmondta nem jön :(
Sajnos a többiek is belekezdtek néhány új világba, így erre nem lenne idejük, de van aki otthagyta a régi világot, és jön újra velünk!

A hír igaz bár nálad 1% emeltem a lehetőséget...onnantól, hogy nyerő helyzetbe került a CoRD a V10-en és a végén azt tette a vezetése amit...számomra megszünt pedig talán én voltam az aki úton útfélen hangoztattam, hogy itt a nyerő klán és én 2x is az alapítójának egyike lehettem...Thomaxx (sance94) majd Parasurama néven...amit ebből kiakartam hozni, hogy én már nem leszek soha a CoRD tagja...ezel itt végérvényesen lezártnak tekintem a CoRD-os múltamat bármennyire is hírhes hirhedt klán is volt fénykorában... bocsi mindenkinek ezért de én TERROR-os voltam vagyok és leszek és ha épp nem akkor egy "játékos" "titkos társa"...
 

DeletedUser13948

Vendég
Furcsa.
Én akkor hagytam abba, amikor az ősellenséggel olvadtak, nekem nem volt hozzá gyomrom, átmentem a CoTR-ba, majd nemsokkal utánna befoglaltak.
Viszont mégis inkább mondtam magam CoRD-osnak, mint most TERROR-osnak. A TERROR számomra eddigi klánjaim közül az egyik legroszabb volt, nem azért mert rossz tagok, meg diplomácia, meg minden.
Hanem az, hogy értelmetlen diplomáciát alakitott ki, úgy, hogy bent van a centrumban, és egyáltalán nincs hátországa, lehetett volna sokkalta normálisabban szervezni ezt a dolgot.
A másik, amikor még Sophie volt a fővezér, (sosem bírtam, meg ő sem engem) szerintem az nem elfogadható, ha egy vezér, aki 2 naponta 1x volt aktív dönt mindneről.
Ezután lett ugye Codiék a vezérek, akik ugye nem lettek volna rosszak...sőt, de még mindig ott volt Sophie, az ő bólintása nélkül nem volt döntés.
Olyan ellenségeket hagytak, hogy bekerüljenek közénk, akiket nem kellett volna, (=DoH=).
Emellett a TERROR-ban ismertem meg sok barátot, és ennek örülök, de nekem v17, a héttel ezelőtti kizárásomig szenvedés volt, látni mindezt végig.
 

DeletedUser

Vendég
Furcsa.
Én akkor hagytam abba, amikor az ősellenséggel olvadtak, nekem nem volt hozzá gyomrom, átmentem a CoTR-ba, majd nemsokkal utánna befoglaltak.
Viszont mégis inkább mondtam magam CoRD-osnak, mint most TERROR-osnak. A TERROR számomra eddigi klánjaim közül az egyik legroszabb volt, nem azért mert rossz tagok, meg diplomácia, meg minden.
Hanem az, hogy értelmetlen diplomáciát alakitott ki, úgy, hogy bent van a centrumban, és egyáltalán nincs hátországa, lehetett volna sokkalta normálisabban szervezni ezt a dolgot.
A másik, amikor még Sophie volt a fővezér, (sosem bírtam, meg ő sem engem) szerintem az nem elfogadható, ha egy vezér, aki 2 naponta 1x volt aktív dönt mindneről.
Ezután lett ugye Codiék a vezérek, akik ugye nem lettek volna rosszak...sőt, de még mindig ott volt Sophie, az ő bólintása nélkül nem volt döntés.
Olyan ellenségeket hagytak, hogy bekerüljenek közénk, akiket nem kellett volna, (=DoH=).
Emellett a TERROR-ban ismertem meg sok barátot, és ennek örülök, de nekem v17, a héttel ezelőtti kizárásomig szenvedés volt, látni mindezt végig.

Egy kicsit elbeszélünk egymás mellett...
A TERROR klán az én privát egyszemélyes klánom amit a V4-en hívtam életre és dolgoztam ki annak az ideólógiáját és a saját morálharcom alapjait...a V17-en is van egy TERROR klán akik azért lettek azok mert felajánlották nekem, hogy átnevezik magukat TERROR-ra ha csatlakozok hozzájuk az ottani egyetlen társammal...megtisztelő volt éltem vele...majd leléptem Egyiptomba 10 napig azzal a tudattal, hogy ennyi elég is volt de amikor vissza jöttem azt láttam, hogy meg van az accom és létezik a klán is...ezért kezdtem el játszani rendesen amíg még nem volt terhes számomra a játék mert a becsület ezt kivánta...szóval akik ott maradtak és fenn tartják ezt a nevet a toppon azok kiérdemlik azt, hogy ők is annak tartsák magukat a későbbiekben ha úgy gondolják...

a CoRD nem egy ember műve volt de nem is kettőé...az egy társulás volt és a név is közösen lett megszavaztatva a kezdő 15-20 játékosnak de látom itt azért másképp jöhet le a külső szemlélődőknek...
 

DeletedUser13948

Vendég
TERROR-ra mint nagyklánra, a v17-esre gondoltam, láttam már Terrorokat, kisebbeket, amik gondolom sajátjaid voltak, de azthittem egyre gondolunk, na de mind1.


A V10-et valami kisebb klánnál kezdtem, nemtom már hol, aztán csapódtam a CoRD-hoz, amikor 3 hónap múlva kerültem a CoRD-hoz.
Gőzöm sem volt hogy alakult, kik alakították, miért...egy érdekelt, hogy elvilegben Skulls gerincű volt, de amikor bekerültem megtudtam, hogy max 10-en vannak, ami azért elég gyenge gerinc lett volna Skullshoz.
 

DeletedUser9543

Vendég
Ne már!!! Ha tudom ezt soha sem hagyom ott a CoRD-ot mert én meg téged szerettelek. :)
Amúgy ez a ki csinálta meg a CoRD-ot kivel egy kicsit sántít nekem de talán azért mert én is ott voltam a kezdeteknél ígaz a beszállókártyám az új Skulls-ra szólt amiből CoRD lett.

Cord alapítói: Vezér:Rex Willimas(Daru) Alvezérek: Josh,Vigyori,Alinka(macha) És pesrze az alapító tagok!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3242

Vendég
Ha így volt akkor meg el is dőlt miért nem kell már Cordillásnak lennem soha többet....

(...amúgy a felsorolt 4 alapítóból kettő 3 nappal, 1 pedig 4 nappal később érkezett velem együtt abba az alap klánba ami később CoRD néven lett ismert...arról meg ne is essen említés, hogy az az 1 aki első perctől ott volt hogy tudott 3 nappal később is jönni..)
http://hu.twstats.com/hu10/index.php?page=tribe&mode=tribe_changes&id=101
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15525

Vendég
Megérkezett a védőoltás!
A vírus előtt ajánlott beszedni.
Tessék
fluequin-500.jpg
 

DeletedUser15525

Vendég
The master of paint xDDD

Gyakorolj még egy kicsit.
Az ilyen kínai gyenge minőségű készítmények miatt a vírus hordozói elpusztulhatnak röhögésben! :)

Ne ne már:D Nem gondolod, hogy majd egy képért, elkezedek szépművészetet tanulni XD
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Kedves játékosaink,

a fórumon elharapózó minősíthetetlen hangnem és stílus miatt általános tisztogatásba kezdünk.
Ennek oka, hogy hiába kérünk, figyelmeztetünk, sajnos a fórumozó játékosok közül 10-20 ember nem ért a szép szóból, és folyamatosan megbontja a rendet, emberi közösségben elfogadhatatlan, és saját magukat is lealacsonyító hozzászólásaikkal.
Így a fórum moderátorai szombattól minden topicot átolvasnak (utolsó két hónap bejegyzései), és mindent ami sértő, hergelő hangnem, azt töröljük, a hozzászólót bannoljuk.
Aki nem akarja a szombatot bannal kezdeni, az javaslom olvasson, töröljön.

Minden jót kívánok mindenkinek![/COLOR]
 

DeletedUser15525

Vendég
[COLOR="#6363300"]Kedves játékosaink,

a fórumon elharapózó minősíthetetlen hangnem és stílus miatt általános tisztogatásba kezdünk.
Ennek oka, hogy hiába kérünk, figyelmeztetünk, sajnos a fórumozó játékosok közül 10-20 ember nem ért a szép szóból, és folyamatosan megbontja a rendet, emberi közösségben elfogadhatatlan, és saját magukat is lealacsonyító hozzászólásaikkal.
Így a fórum moderátorai szombattól minden topicot átolvasnak (utolsó két hónap bejegyzései), és mindent ami sértő, hergelő hangnem, azt töröljük, a hozzászólót bannoljuk.
Aki nem akarja a szombatot bannal kezdeni, az javaslom olvasson, töröljön.

Minden jót kívánok mindenkinek![/COLOR]

Ok maradjunk a fórum témánál:)

[SPOIL]deadly shadow ma 22:21 órakor
Tisztelt Klán!

2 dolgot szeretnék közölni!

Az első: kazako-t kineveztem a Déli-Lovagok parancsnokává. Így azok akik messze kerültek a Centrumtól, innentől az Ő irányítása alá kerülnek. Természetesen a központ sem veszi le rólatok a szemét!

Sikerekben gazdag együttműködést kívánok!

A második dolog:
Az előző intézkedést a Devil klán agresszív hangvételű levelei és toborzása végett léptük meg. Ezzel a húzásukkal magukra hívták a vészt. Hamarosan elkezdünk készülődni egy esetleges háborúra. Mi nem fogunk kezdeményezni! Egyenlőre felderítünk tagokat, aztán várunk, hogy eltaknyoljanak a falaink alatt. Az idő nekünk dolgozik. Türelmesen kívárjuk!

A CoRD és a Devil klán blokád alatt áll álltanunk, mivel gyakorlatilag 100%-ban körbe vannak véve a tagjainkkal. Ez nekünk helyzeti előny. Leginkább a Déli-Lovagjaink vannak arrafelé, nem kevés faluval. Elvárjuk tőlük, hogy kitartsanak, amíg mi innen segítünk nekik. Még nem vagyunk a foglalási státuszban, de 1-2 hét és arra is sor kerül. Szeretnénk, minél nagyobb területeket a Déli szektorban, így erősítve a társaságot, az adott régióban.

Akik a Center-ben vannak:
Készüljetek fel, mert 3-4 nap múlva elkezdjük kipucolni a K45 ezen részét. Akik északabbra vannak, azoktól is elvárható, hogy irtsák akiket csak lehet.

Körülbelül ennyit szerettem volna! Mindenki készülődjön!

Tisztelettel:
Shadow Vezér
Hadvezér-Parancsnok[/SPOIL]
 

DeletedUser16246

Vendég
Ok maradjunk a fórum témánál:)

[SPOIL]deadly shadow ma 22:21 órakor
Tisztelt Klán!

2 dolgot szeretnék közölni!

Az első: kazako-t kineveztem a Déli-Lovagok parancsnokává. Így azok akik messze kerültek a Centrumtól, innentől az Ő irányítása alá kerülnek. Természetesen a központ sem veszi le rólatok a szemét!

Sikerekben gazdag együttműködést kívánok!

A második dolog:
Az előző intézkedést a Devil klán agresszív hangvételű levelei és toborzása végett léptük meg. Ezzel a húzásukkal magukra hívták a vészt. Hamarosan elkezdünk készülődni egy esetleges háborúra. Mi nem fogunk kezdeményezni! Egyenlőre felderítünk tagokat, aztán várunk, hogy eltaknyoljanak a falaink alatt. Az idő nekünk dolgozik. Türelmesen kívárjuk!

A CoRD és a Devil klán blokád alatt áll álltanunk, mivel gyakorlatilag 100%-ban körbe vannak véve a tagjainkkal. Ez nekünk helyzeti előny. Leginkább a Déli-Lovagjaink vannak arrafelé, nem kevés faluval. Elvárjuk tőlük, hogy kitartsanak, amíg mi innen segítünk nekik. Még nem vagyunk a foglalási státuszban, de 1-2 hét és arra is sor kerül. Szeretnénk, minél nagyobb területeket a Déli szektorban, így erősítve a társaságot, az adott régióban.

Akik a Center-ben vannak:
Készüljetek fel, mert 3-4 nap múlva elkezdjük kipucolni a K45 ezen részét. Akik északabbra vannak, azoktól is elvárható, hogy irtsák akiket csak lehet.

Körülbelül ennyit szerettem volna! Mindenki készülődjön!

Tisztelettel:
Shadow Vezér
Hadvezér-Parancsnok[/SPOIL]

[COLOR="#6363300"]Ez egy figyelmeztetés, mindenhol közzé tettük.[/COLOR]
 
Fent