2017-03-26: Lezárjuk-e hamarabb a világot?

Lezárjuk-e hamarabb a világot?

  • Igen, azonnal

    Szavazatok: 42 61,8%
  • Nem, menjen végig a világ (80 nap)

    Szavazatok: 25 36,8%
  • Zárjuk le a 60. napon

    Szavazatok: 1 1,5%

  • Összes szavazó
    68
  • A szavazás lezárult .

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
http://hu.twstats.com/hu33/index.php?page=player&id=1356600

LE Rang: 71.(12,952,924 score)
LE Támadó Rang: 60.(5,864,715 score)
LE Védekező Rang: 56.(4,563,239 score)

Hát, ha már annyira a kicseszett statisztikára hivatkoznak... Mi az hogy nem volt ellenállás? Te mit mutattál fel? LET pontok? A BH-ban, 14-en maradtunk így a szerver végére. Ebből 8 játékos előtted van, pedig ezekből nem egy kifejezetten védőjátékos volt. De még az a =Hűbelebalázs= is előtted van, akinek a szerveren a legtöbb faluja 44 volt. :D

Nyilván semmi ellenállás nem volt. És itt nem a Sicilia érdemeit akarom elvenni, de ők a szerver eleje óta léteznek. A BH pedig csak július óta. Ezekbe nincs benne, az a LEV szám, amit még ASG-ben, illetve HOH-ban szedtünk össze.
Legyőzött ellenfelek (Klánok)
Védekezőként
Helyezés Klánnév Legyőzött
1 Sicilia 942,17 Mil.
2 BrotherHood 588,47 Mil.
 

DeletedUser8473

Vendég
Hogy mi??? :eek::eek::eek::eek:
Nehogy már a sup csapatot sajnáljuk....ez ugyanaz mintha sajnálnám a T-mobilt m inkább kevesebbet telefonálok, n is veszek igénybe + szolgáltatást, m nagyon megterhelő szegényeknek a munka ám!
Tv-t se veszek újat m a TV gyártó munkások olyan leterheltek, s alul vannak fizetve...:(


Drágaság,nem a supp csapatát sajnálom,ha nem azt a szervert ahol a v33 miatt mondjuk kevesebb idő jut ellenzőzésekre stb.Örülnétek,hogy rá kérdeztek egyáltalán.
én konkrétan meg se kérdeztem volna ha nem zártam volna a értelmetlen szervert de gyorsan.:D
Mindenkinek volt elég ideje harcolni.,ez már nem a harcról szól.itt már alázásról van szó.
 

DeletedUser18552

Vendég
http://hu.twstats.com/hu33/index.php?page=player&id=1356600

LE Rang: 71.(12,952,924 score)
LE Támadó Rang: 60.(5,864,715 score)
LE Védekező Rang: 56.(4,563,239 score)

Hát, ha már annyira a kicseszett statisztikára hivatkoznak... Mi az hogy nem volt ellenállás? Te mit mutattál fel? LET pontok? A BH-ban, 14-en maradtunk így a szerver végére. Ebből 8 játékos előtted van, pedig ezekből nem egy kifejezetten védőjátékos volt. De még az a =Hűbelebalázs= is előtted van, akinek a szerveren a legtöbb faluja 44 volt. :D

Nyilván semmi ellenállás nem volt. És itt nem a Sicilia érdemeit akarom elvenni, de ők a szerver eleje óta léteznek. A BH pedig csak július óta. Ezekbe nincs benne, az a LEV szám, amit még ASG-ben, illetve HOH-ban szedtünk össze.
Legyőzött ellenfelek (Klánok)
Védekezőként
Helyezés Klánnév Legyőzött
1 Sicilia 942,17 Mil.
2 BrotherHood 588,47 Mil.

A jóember hozzászólása után épp ezt akartam kiarkni, de úgy látom megelőztél. Természetesen a lezárás mellett szavaztam, de igazából tök mindegy lenne nekem. És akkor láthatjátok, hogy valóban az az egyik legnagyobb harcos most itt aki vígan eléldegélt a csapata hátán, majd most foglalni akar. Arról nem beszélve, hogy melyik klánból lépett át. Ugyanis az utolsó klánja az a NOS volt aki szakított az SBT-vel. Aminek természetesen háború lett a vége.
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
dehogynem őket sajnálod....kevesebb idejük marad másra?! mi van?! Többet dolgozzanak!
nem megoldható? lehet bőviteni a csapatot.
pocsék oldalról közelited meg Ildi!
nem a sup csapat illetve a lehetőségeik az adottak s állandó. Az alakítható nagyon is, csak akarni kell. hanem 1-1világ beállításában van kevés alakító tényező. Német dönt, sup javasol. ha nem fogadják pozítívan a javaslatot, így jártunk!
A 80napot se a magyarok találták ki, kp-ilag jött! az ellen lehett volna ágálni....de sztem most már tök mindegy.

Valóban korántsem a harcról szól már, valóban tök mindegy h a szavazás h zárul (nekem legalábbis).
Ha Jedi meg Swagyi szórakozni akar még, miért ne?
Tán azt a nyamvadék hónapot n lehet még kibírni? nem számít az már semmit!!!
 

DeletedUser16069

Vendég
Wolf !Ezek szerint mégis csak számít valamit valakinek ,ezért kérték a világ zárását idő előtt .
 

DeletedUser18544

Vendég
Jó olvasgatni a sok "hozzáértő" hozzászólást, csak kicsit tűnik fel az embernek, hogy pont az "ellenfél" sír a zárás mellett :D:D

Nos akkor kedves BH, illetve komolytalan, akkor is zárni szeretnétek, ha fordítva állna a szerver Ha az sbt bukott volna és éppen ti állnátok a szerver győzelem mellett? Ne is válaszolhatok, tudjuk, itt hirtelen azt írnátok, hogy ne magatokat hazudtoljátok meg, hogy igen, de tudjuk jól, egy igazi játékos, ismétlem, egy igazi játékos az utolsó katonáig, az utolsó percig küzd. Ott voltam v8-n, déli részen, elbuktunk az inso ellen, még sem sírt senki sem az 5 és fél év után, hogy ne zárjunk, vagy zárjunk. Nem cirka másfél vagy két éves szervernél, hanem 5 és fél évesnél nem volt annyi síró játékos mint itt.

Meg ha jól tudom nem igazán fair play, hogy egy világ beállításhoz tartozó végjátékot "kérésre" megváltoztatnak:


Általános beállítások
Végjáték Területi arány, 70% - birtokolni 80 napon át

Ennyi erővel sírhatott volna mindenki, hogy lassú a szerver 1-es sebessége és toljuk még fel minimum 2-re, hogy pörgősebb legyen. Nos nem történt, meg tudta mindenki, hogy ilyen nem létezik. Most hirtelen pedig a szabályokat nem kell figyelembe venni, mert vannak játékosok, akik elég hasznosan tudják magukat siratni...:)

Megértem részben komolytalant is, rossz látni, ahogy csak piros vesz körül és küzdesz, hidd el, átéltem v8-n, amikor mindenkit kifoglaltak mellőlem és nem a falukat sajnáltam, pedig volt bőven, mivel nem egy 840 falus acc-ben ültem, hanem egy 3200 falusban, hanem a klánt, akik mind végig kitartottak mellettem és a játékosokat, akik segítettek. Úgy gondolom egy jó játékos nem csak győzni tudd gerincesen, hanem veszíteni és emelt fővel el is tudja hagyni a "bukott" szervert.
 

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
dehogynem őket sajnálod....kevesebb idejük marad másra?! mi van?!
Ha Jedi meg Swagyi szórakozni akar még, miért ne?
Tán azt a nyamvadék hónapot n lehet még kibírni? nem számít az már semmit!!!

Jaj..:) most komolyan ez a szórakozás?:p:p végüli lehet rossz oldalról közelítettük meg, igazad van. Nem hagyjuk, hogy a gyerekek kitombolják magukat. Mert kb. ez olyan mint egy 6-7 éves gyerek, amikor végre ő is megkapja az áhított játékot, de akkor már rajta kívül senki sem akarja használni, ő meg sírva toporzékol hogy de akkor is. Most akkor jön a kérdés, hogyan érdemes bánni egy hisztis gyerekkel. Küldjük el a homokozóba:)))
 

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
Jó olvasgatni a sok "hozzáértő" hozzászólást, csak kicsit tűnik fel az embernek, hogy pont az "ellenfél" sír a zárás mellett :D:D

Nos akkor kedves BH, illetve komolytalan, akkor is zárni szeretnétek, ha fordítva állna a szerver Ha az sbt bukott volna és éppen ti állnátok a szerver győzelem mellett? Ne is válaszolhatok, tudjuk, itt hirtelen azt írnátok, hogy ne magatokat hazudtoljátok meg, hogy igen, de tudjuk jól, egy igazi játékos, ismétlem, egy igazi játékos az utolsó katonáig, az utolsó percig küzd. Ott voltam v8-n, déli részen, elbuktunk az inso ellen, még sem sírt senki sem az 5 és fél év után, hogy ne zárjunk, vagy zárjunk. Nem cirka másfél vagy két éves szervernél, hanem 5 és fél évesnél nem volt annyi síró játékos mint itt.

Meg ha jól tudom nem igazán fair play, hogy egy világ beállításhoz tartozó végjátékot "kérésre" megváltoztatnak:


Általános beállítások
Végjáték Területi arány, 70% - birtokolni 80 napon át

Ennyi erővel sírhatott volna mindenki, hogy lassú a szerver 1-es sebessége és toljuk még fel minimum 2-re, hogy pörgősebb legyen. Nos nem történt, meg tudta mindenki, hogy ilyen nem létezik. Most hirtelen pedig a szabályokat nem kell figyelembe venni, mert vannak játékosok, akik elég hasznosan tudják magukat siratni...:)

Megértem részben komolytalant is, rossz látni, ahogy csak piros vesz körül és küzdesz, hidd el, átéltem v8-n, amikor mindenkit kifoglaltak mellőlem és nem a falukat sajnáltam, pedig volt bőven, mivel nem egy 840 falus acc-ben ültem, hanem egy 3200 falusban, hanem a klánt, akik mind végig kitartottak mellettem és a játékosokat, akik segítettek. Úgy gondolom egy jó játékos nem csak győzni tudd gerincesen, hanem veszíteni és emelt fővel el is tudja hagyni a "bukott" szervert.
Sajnos ez már nagyon szét lett tekerve...hidd el nem az a baj, hogy valaki még küzdeni akar. Azzal semmi baj nem lenne. Harcolni lehet az utolsókig. De morál nélkül, ilyen falu aránnyal ez nem küzdelem. Addig küzdöttek, amíg ezt elérték, elismerjük a munkájukat, s gratulálunk nekik. Pusztán arról van szó, hogy amikor már nincs játék, csak néhány olyan játékos szeretne a ranglétrán még előrébb kerülni, aki eddig totális védelem mellett vígan elvolt, szóval csak ezt szerettük volna hogy ne így legyen. ( bocs, azért beszéltem T/3 ba mert nem tudtam hogy te is ott voltál, akkor magad is értsd bele:)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Jó olvasgatni a sok "hozzáértő" hozzászólást, csak kicsit tűnik fel az embernek, hogy pont az "ellenfél" sír a zárás mellett :D:D

Nos akkor kedves BH, illetve komolytalan, akkor is zárni szeretnétek, ha fordítva állna a szerver Ha az sbt bukott volna és éppen ti állnátok a szerver győzelem mellett? Ne is válaszolhatok, tudjuk, itt hirtelen azt írnátok, hogy ne magatokat hazudtoljátok meg, hogy igen, de tudjuk jól, egy igazi játékos, ismétlem, egy igazi játékos az utolsó katonáig, az utolsó percig küzd. Ott voltam v8-n, déli részen, elbuktunk az inso ellen, még sem sírt senki sem az 5 és fél év után, hogy ne zárjunk, vagy zárjunk. Nem cirka másfél vagy két éves szervernél, hanem 5 és fél évesnél nem volt annyi síró játékos mint itt.

Meg ha jól tudom nem igazán fair play, hogy egy világ beállításhoz tartozó végjátékot "kérésre" megváltoztatnak:


Általános beállítások
Végjáték Területi arány, 70% - birtokolni 80 napon át

Ennyi erővel sírhatott volna mindenki, hogy lassú a szerver 1-es sebessége és toljuk még fel minimum 2-re, hogy pörgősebb legyen. Nos nem történt, meg tudta mindenki, hogy ilyen nem létezik. Most hirtelen pedig a szabályokat nem kell figyelembe venni, mert vannak játékosok, akik elég hasznosan tudják magukat siratni...:)

Megértem részben komolytalant is, rossz látni, ahogy csak piros vesz körül és küzdesz, hidd el, átéltem v8-n, amikor mindenkit kifoglaltak mellőlem és nem a falukat sajnáltam, pedig volt bőven, mivel nem egy 840 falus acc-ben ültem, hanem egy 3200 falusban, hanem a klánt, akik mind végig kitartottak mellettem és a játékosokat, akik segítettek. Úgy gondolom egy jó játékos nem csak győzni tudd gerincesen, hanem veszíteni és emelt fővel el is tudja hagyni a "bukott" szervert.

Szia Kloé!

Rég láttalak errefele, mizu?
 

Minato Namikaze

fsociety
A reakció pontszáma
315
Sajnos ez már nagyon szét lett tekerve...hidd el nem az a baj, hogy valaki még küzdeni akar. Azzal semmi baj nem lenne. Harcolni lehet az utolsókig. De morál nélkül, ilyen falu aránnyal ez nem küzdelem. Addig küzdöttek, amíg ezt elérték, elismerjük a munkájukat, s gratulálunk nekik. Pusztán arról van szó, hogy amikor már nincs játék, csak néhány olyan játékos szeretne a ranglétrán még előrébb kerülni, aki eddig totális védelem mellett vígan elvolt, szóval csak ezt szerettük volna hogy ne így legyen.
Ha a totális védelmet rám értetted akkor tudnád hogy kb 2 nap alatt eltudtatok volna tünteni engem , de nem tettétek. még a legelején kb reggel HA felnéztem majd kb 5-6 óra fele voltam gép elött ..
És engem ne vegyél kalap alá olyan játékosokkal akik a "kicsibe " rúgnak bele.. ezelőtt is irtam már hogy én is le 0-znám őket , de nem teszem.. de ha nagyon akarod akkor elindulhatok az 1 faludra csak értelme nem lenne..
Én arma CP ként sose olyan játékost választottam aki nálam kicsi volt.. ütöttem aki jött sose érdekel hogy hoztam egy falut vagy sem.. volt olyan arma mikor az összes támadóm fent akadt ..
Arról pedig Imzs nem tehetek hogy Hűbele előttem van a statisztikába . . de Ti is csak akkor tudtatok támadni mikor a tiltásom rajtam volt.. az előtt meg volt pár kardocska.. és igen.. én ültem a klán mögött mikor a frontvonalon voltam és "nem tettem semmit "
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Komolytalan nem nevezhető földön fekvőnek korántsem!!!
A fenti elméletedet vonatkoztasd rá forditottan.

'Néhány játékos nem szeretne lentebb kerülni a ranglistán ezért sirva toporzékol a supnak h gyorsan rövidüljön a szeró'.
s akkor adjuk meg neki a homokozót....

ugyanaz a elv....

Amugy jól belegondolva mi a fenéért nem birják ki az egy hónapot egyesek?
minek kellett ide a cirkusz ezzel szavazással???
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Komolytalan nem nevezhető földön fekvőnek korántsem!!!
A fenti elméletedet vonatkoztasd rá forditottan.

'Néhány játékos nem szeretne lentebb kerülni a ranglistán ezért sirva toporzékol a supnak h gyorsan rövidüljön a szeró'.
s akkor adjuk meg neki a homokozót....

ugyanaz a elv....

Amugy jól belegondolva mi a fenéért nem birják ki az egy hónapot egyesek?
minek kellett ide a cirkusz ezzel szavazással???

Mert ha befoglalják őket, akkor már nem regelhetnek újra. Két évig coptak a szerveren, csak megérdemlik, hogy azt az 1 szem falut megtartsák.
 
Fent