2017-03-26: Lezárjuk-e hamarabb a világot?

Lezárjuk-e hamarabb a világot?

  • Igen, azonnal

    Szavazatok: 42 61,8%
  • Nem, menjen végig a világ (80 nap)

    Szavazatok: 25 36,8%
  • Zárjuk le a 60. napon

    Szavazatok: 1 1,5%

  • Összes szavazó
    68
  • A szavazás lezárult .

Minato Namikaze

fsociety
A reakció pontszáma
315
Opció mit páran szeretnének! Opció!
Sok ember szerette volna de legtöbben már offolták a világot mert vagy utolsó világ vagy inkább v41 re figyelnek..

Imzs ne várd el a tiszteletet mert nem fogod megkapni a Hytech barátoddal együtt..
De úgy látom te se fogod el.. ha annyira böngészted a statisztikát akkor láthatod hogy egyetlen 1 falus játékost nem foglaltam.. Elnézést.. 2x kémeltem 2 kisebb tagot de azt is azért mert Abbysnak fent akadtak a támadói..

De még arra mindig kiváncsi vagyok hogy én miért is ültem a babérjaimon ? .. tudod volt egy kedves tagunk.. a neve robert1978 .. na ő rá illik ez..
Csak hogy tudd.. elég sok éjszakát nem aludtam a sok indítás miatt.. szóval nekem ne magyarázd meg hogy semmit nem tettem bele azt amit.. Attól függetlenül mert vannak nálam aktív játékosok és nekik volt idejük annyit foglalkozni hogy üssék az embert és foglaljon.
Na meg a statisztikáról röviden. Eleinte védő játékos voltam hisz a fronton voltam majd mikor úgy állt képeztem a védőket és összesen volt 30 falum abból 7 támadó volt. Most visszagondolva kár volt így döntenem mert azon a környéken senki nem mozdult . Ha Hűbelét nézzük akkor persze hogy nagyobb a statja mivel ha támadják akkor logikus hogy felmegy a védő stat..
 

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
Elnézést kérek ARIHANA elütöttem a neved egyszer.......ez a legnagyobb probléma itt úgy tünik!

.
:)) nem, engem nem zavar, de Roli cuki s figyel, mert létezik itt KH-án mint kiderült egy arianna, s nagyon nem szeretném ha véletlen összekavarna valaki vele, tekintve hogy nincs túl etikus híre:)
De amúgy csak azért írt, hogy kicsit enyhítse a feszkót...:) :rolleyes:;)
 

DeletedUser12157

Vendég
DJ, én már a végjáték utolsó fázisában nem játszok, csak max. küldöm előre a nukekat. A mostani indításokat SWAG intézte.

Amit hozzátennék még a dolgokhoz:

- Ameddig egyetlen egy SBT-s BÁRMILYEN okból játszani szeretne, addig kiknek érzitek magatokat, hogy ezt megakadályozzátok? Szánalmasnak és egyben megalázónak tartom a részünkről, hogy megnyertünk egy világot, s egy szavazásban már-már Nekünk kell "kikönyörögni" a többségi "Nem"-et a Support szemében... úgy indult ez a világ, hogy 70%-os dominancia, 80 napos végjáték... könyörgöm, ha ez volt a feltétel amit a szolgáltató, jelen esetben az Innogames adott, akkor miért kell lerövidíteni egy-két ember bejelentése miatt? Ezzel most pontosan azokat nem tisztelitek, akik megnyerték a világot. Sokan sokat tettek ezért a győzelemért, ez nem fog eltörpülni, bárki bármit is mond! Ha csak zászlózni akar, vagy "baromkodni" és pl. 100-200 nemest leképezni egy faluban s azt elküldeni... BÁRMIT tervez, BÁRMIT, miért nem teheti meg? Miért kell lezárni? Miért nem lehet kibírni?

A V33-on az SBT miért nem teheti meg azt, hogy pl. a top 40-ben (mondtam valamit) ne legyen rajtunk kívül más játékos? Miért nem üthetik a társaim komolytalan-t? (Lényegtelen a cél szempontjából, hogy mennyien ütik... ha 1 is ütni akarja, joga van hozzá!)

- A másik... van, aki nyomott el pp-t még. S miért? Mert azzal számolt, hogy 30 akárhány napig még tart a világ, s egy nagy fiókot nem akar pf és fiókkezelő nélkül intézni... onnantól kezdve, hogy valaki fizet egy szolgáltatásért, majd azt nem használhatja ki... no comment. Az megint csak irritáló, hogy a másik pénzéről döntenek itt egyesek. Ha aktiválta, az az Ő dolga és bizony joga van kihasználni. Nem a pénzről van szó, hanem arról, hogy valamilyen szolgáltatást megvett, amit nem élvezhet ki. Ilyenkor hová tűnik az a pénz?

Vajon kinek b.ssza ennyire a csőrét, hogy van, aki még játszani akar (bármilyen módon)?

Nagyon sz.rul mehet az Innogames háza táján, hogyha már az eredeti kiírás szerinti időpontig sem lehet üzemeltetni a szervert...

Mondjuk megértem... anno, mikor elkezdtem játszani, 140.000 körül volt a játékosok száma, ha nem csal az emlékezetem. Kint is csüngött a főoldalon... aztán mi is volt az a határ, amikor már szégyelték kiírni és inkább levették? 17.000? S most vajon mennyi lehet és miért csökkent/csökken le ennyire?

(Kölőti kérdés)...

Továbbá... tiszteletem minden ellenünk küzdő ellenfélnek, sok barátra tettem szert köztetek, minden oldalról. Élveztem ezt a világot minden velejárójával. Többet nem írok, felesleges lenne. Köszönöm, hogy részesei lehettünk a V33-nak.
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Egyedi vagy.
41en egymásba fogunk hamar botlani a klónoddal....majd megismerjük azt az annát
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Sok ember szerette volna de legtöbben már offolták a világot mert vagy utolsó világ vagy inkább v41 re figyelnek..

Imzs ne várd el a tiszteletet mert nem fogod megkapni a Hytech barátoddal együtt..
De úgy látom te se fogod el.. ha annyira böngészted a statisztikát akkor láthatod hogy egyetlen 1 falus játékost nem foglaltam.. Elnézést.. 2x kémeltem 2 kisebb tagot de azt is azért mert Abbysnak fent akadtak a támadói..

De még arra mindig kiváncsi vagyok hogy én miért is ültem a babérjaimon ? .. tudod volt egy kedves tagunk.. a neve robert1978 .. na ő rá illik ez..
Csak hogy tudd.. elég sok éjszakát nem aludtam a sok indítás miatt.. szóval nekem ne magyarázd meg hogy semmit nem tettem bele azt amit.. Attól függetlenül mert vannak nálam aktív játékosok és nekik volt idejük annyit foglalkozni hogy üssék az embert és foglaljon.
Na meg a statisztikáról röviden. Eleinte védő játékos voltam hisz a fronton voltam majd mikor úgy állt képeztem a védőket és összesen volt 30 falum abból 7 támadó volt. Most visszagondolva kár volt így döntenem mert azon a környéken senki nem mozdult . Ha Hűbelét nézzük akkor persze hogy nagyobb a statja mivel ha támadják akkor logikus hogy felmegy a védő stat..
Hűbelénél LET-et néztem, nem összesítettet. Téged meg nem szedtelek volna külön ki, ha nem pont te mondod azt hogy nem tanusítottunk ellenállást. Ami egyrészt nem igaz, de ha igaz is lenne, akkor se tőled fogadnám el ilyen statisztikák mellett. Azon kívül, hogy hülyeségeket írogatsz, nincs különösebb problémám veled, ne értsd félre. Az hogy kis játékosokra mentek az pedig kinek nem inge ne vegye magára... Itt nyilván nem rád gondoltam. De maradjunk annyiban, hogy az alábbi játékosok nem törlést nyomtak be:
márc 16
22:38 Masterman (törölve) elhagyta a klánt.

márc 13
11:30 recklessM (törölve) elhagyta a klánt.
márc 10
20:22 xKuTyA (törölve) elhagyta a klánt.
márc 10
10:51 RyanLaX (törölve) elhagyta a klánt.
márc 08
16:55 -monster- (törölve) elhagyta a klánt.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
DJ, én már a végjáték utolsó fázisában nem játszok, csak max. küldöm előre a nukekat. A mostani indításokat SWAG intézte.

Amit hozzátennék még a dolgokhoz:

- Ameddig egyetlen egy SBT-s BÁRMILYEN okból játszani szeretne, addig kiknek érzitek magatokat, hogy ezt megakadályozzátok? Szánalmasnak és egyben megalázónak tartom a részünkről, hogy megnyertünk egy világot, s egy szavazásban már-már Nekünk kell "kikönyörögni" a többségi "Nem"-et a Support szemében... úgy indult ez a világ, hogy 70%-os dominancia, 80 napos végjáték... könyörgöm, ha ez volt a feltétel amit a szolgáltató, jelen esetben az Innogames adott, akkor miért kell lerövidíteni egy-két ember bejelentése miatt? Ezzel most pontosan azokat nem tisztelitek, akik megnyerték a világot. Sokan sokat tettek ezért a győzelemért, ez nem fog eltörpülni, bárki bármit is mond! Ha csak zászlózni akar, vagy "baromkodni" és pl. 100-200 nemest leképezni egy faluban s azt elküldeni... BÁRMIT tervez, BÁRMIT, miért nem teheti meg? Miért kell lezárni? Miért nem lehet kibírni?

A V33-on az SBT miért nem teheti meg azt, hogy pl. a top 40-ben (mondtam valamit) ne legyen rajtunk kívül más játékos? Miért nem üthetik a társaim komolytalan-t? (Lényegtelen a cél szempontjából, hogy mennyien ütik... ha 1 is ütni akarja, joga van hozzá!)

- A másik... van, aki nyomott el pp-t még. S miért? Mert azzal számolt, hogy 30 akárhány napig még tart a világ, s egy nagy fiókot nem akar pf és fiókkezelő nélkül intézni... onnantól kezdve, hogy valaki fizet egy szolgáltatásért, majd azt nem használhatja ki... no comment. Az megint csak irritáló, hogy a másik pénzéről döntenek itt egyesek. Ha aktiválta, az az Ő dolga és bizony joga van kihasználni. Nem a pénzről van szó, hanem arról, hogy valamilyen szolgáltatást megvett, amit nem élvezhet ki. Ilyenkor hová tűnik az a pénz?

Vajon kinek b.ssza ennyire a csőrét, hogy van, aki még játszani akar (bármilyen módon)?

Nagyon sz.rul mehet az Innogames háza táján, hogyha már az eredeti kiírás szerinti időpontig sem lehet üzemeltetni a szervert...

Mondjuk megértem... anno, mikor elkezdtem játszani, 140.000 körül volt a játékosok száma, ha nem csal az emlékezetem. Kint is csüngött a főoldalon... aztán mi is volt az a határ, amikor már szégyelték kiírni és inkább levették? 17.000? S most vajon mennyi lehet és miért csökkent/csökken le ennyire?

(Kölőti kérdés)...

Továbbá... tiszteletem minden ellenünk küzdő ellenfélnek, sok barátra tettem szert köztetek, minden oldalról. Élveztem ezt a világot minden velejárójával. Többet nem írok, felesleges lenne. Köszönöm, hogy részesei lehettünk a V33-nak.

Igen a régi profilod szerint Te már töröltél 1 hónapja :D
 

christin

Member
A reakció pontszáma
27
Én arra lennék kíváncsi ha ennyire játszani akartok akkor a világon jelenlévő 59 tagotoktól mért csak 22 szavazat látható?igaz nem biztos hogy mind tőletek jött.
 

Hytech

Active Member
A reakció pontszáma
85
"Imzs ne várd el a tiszteletet mert nem fogod megkapni a Hytech barátoddal együtt.."

Kedves swag.: Na szögezzünk le valamit én nem vagyok Zsolt barátja, ne sértegess kérlek!
Tudod ilyenektől mint Te nem is kell a tisztelet mert azt sem tudod mi az! :) Az fáj h jelentettelek? Megint elmondta Head is az előző levelében h multiztok. Még a hülye is levágta anno h Head indította a nukotkat aztán két nap múlva tudott csak nemeselni tőled...ennyi :) Puszi.
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Vajon hány külsőst kelett összeszedni a 41 szavazathoz kiknek semmi köze se volt 33hoz?

Biztos h szükség van az ilyen hsz-ekre?


Kedves Hytech, h a fenébe olvastál te ki abból a levélből egy multizás beismerését?
Lehet már e nap vége felé fáradok, de vhogy nagyon n jövök rá...
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Vajon hány külsőst kelett összeszedni a 41 szavazathoz kiknek semmi köze se volt 33hoz?

Biztos h szükség van az ilyen hsz-ekre?

Amúgy lehetne örülni, ez a topik feldobta a fórumot, egy zsák frissen regelt fiók van már itt, és nézzétek meg, mennyien online-ak csak emiatt :)
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Én arra lennék kíváncsi ha ennyire játszani akartok akkor a világon jelenlévő 59 tagotoktól mért csak 22 szavazat látható?igaz nem biztos hogy mind tőletek jött.
Legyen költői kérdés. Mint ahogy Ari is írta korábban, mind tudjuk hogy az SBT-ben se lehet 5-6 embernél több, aki "játszani" akar, a többiek csak azért állnak ki mellettük mert a klántársaik. Ebben nincs semmi rossz, mi is kiállnánk a barátaink véleménye mellett, akármekkora hülyeséget is állítanak. De aki ezt a fajta játékot élvezi, annak komolyan kisebbségi komplexusa lehet, és itt éli ki magát. Aki valóban játszani akar, az keres egy új világot... Elvégre ezért vagytok már ott v41-en, nem?
 

christin

Member
A reakció pontszáma
27
Mért csak támadással tudsz reagálni?Mert a többieket nem érdekli már ez a világ?nem tudom hány külsős szavazott,erről kérdezd a sajtmacskát,talán ő látja.De ha belegondolsz hogy az egész világ ellenetek volt akkor nem volt nehéz összejönni a szavazatoknak.
 

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
Vajon hány külsőst kelett összeszedni a 41 szavazathoz kiknek semmi köze se volt 33hoz?

Biztos h szükség van az ilyen hsz-ekre?
Ne legyél ünneprontó:) érzem ahogy közeleg az est mindenkiből egyre több minden kívánkozik ki. Azt hiszem állást változtatok, s elmegyek KH pszichológusnak. Bár lehet én hamarabb bekattanok, de komolyan mondom ez a játék egy nagy show és benne minden ember egy kis csipet bors:)
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Én támadok?
Csak vissza forgattam a szavaid....
3hszből már az elején ilyennel jössz fel, s én támadok???
Lehetne vmi építőbbet is....


Ari vegyél fel segédnek!
megelégszek fél fizuval is...pusztán az élvezet kedvéért. De néha át-át ugrálok a páciensek csoportjába m úgy szép az élet!
 

christin

Member
A reakció pontszáma
27
Azért az építőért hidd el örökös bant kapnék.Így csak a tényekre kérdezek rá.
Sok játékossal csatáztam akik idővel beolvadtak hozzátok és csatáztunk jókat,de ez már nem csata hanem hülyeség.
 
Fent