2017-03-26: Lezárjuk-e hamarabb a világot?

Lezárjuk-e hamarabb a világot?

  • Igen, azonnal

    Szavazatok: 42 61,8%
  • Nem, menjen végig a világ (80 nap)

    Szavazatok: 25 36,8%
  • Zárjuk le a 60. napon

    Szavazatok: 1 1,5%

  • Összes szavazó
    68
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser19009

Vendég
Szerintem azért akarják a zárást, hogy részesei lehessenek magának a szervernek záráskor is, mert ahogy hallottam, van pár SBT-s aki ezt sem akarja megadni a vesztes félnek, hoyg egy faluval ott maradjon, hadd legyen ott záráskor. Azon gondolkodjatok el, hogy az a pár falu megéri-e ezt, hogy a vesztes féltől még azt is elveszitek, hogy ott legyen a ranglistán, a szerveren a tényleges záráskor...

Röviden tömören ennyi . Itt semmi másról nincs szó . Ha már ennyi időt bele öltünk , szerintem nem nagy kérés . Konkrétan én senkit nem kértem meg , mert azt gondoltam naivan hogy ez egyértelmű . Illetve a szabályzat lehetővé teszi . Engem az is meglepett hogy törölték a morált , teljesen értelmetlen . Egy erős játékost megalázhat pár gyenge aki más hátán szedte meg magát , és ezt senki ne vegye sértésnek , ez a szabályrendszerre szól . Nekem ez meglepetés volt és nagy csalódás . A játékba fektetett pénz , energia és idő sárba tiprása . Logikátlan .
 

DeletedUser17278

Vendég
mellé beszédek!!!!!!
miért ne akarnánk 100%-ig elfoglalni azt a világot??
itt nem megalázásról van szó!
ez egy játék...egy háborús játék!
nemrég még nagy volt a mellény,most meg hogy már nincs remény ez van.
eltörlik a morált?? ez új Nektek??? minden világon ez van..
komolytalant nagyon becsültem eddig..eddig..
miért is vennénk el a végjátékot a nyertes féltől??
a prémium fiókot és a fiókkezelőt most hosszabbítottam meg! visszafizetitek????
akinek pedig nem tetszik a dolog,az töröljön a világról és kész...
teljesen értelmetlen amit csinál a vesztes fél! ha már nem tudott nyerni,akkor mennek a jelentgetések,kizárások,most meg ez.....
legyen már gerinc Bennetek! (akinek nem inge....)
 

Deleted User - 349583

Vendég
Kedves killerjedi!

Ha már meg lettem szólítva.

Mellébeszélés? Miféle mellébeszélésről van szó? Nem akarjátok 100%-ig elfoglalni a világot, tudom, érzem, hiszen akkor nem azt hallanám vissza a fórumokon, tőletek, hogy nem érdekel, már nem foglalkozok vele, stb.

Elárulok valamit, én sem akarok itt játszani már, tudom hogy értelmetlen, vagy ahogy Mrwolfék megfogalmazták, aki komolyan vesz egy szervert, az már nincs itt. Nekem most az a dolgom, hogy tartsam a hátam, mert nem tudtok megállni , amit szintén nem értek. Nagyon nem értelek benneteket.

Háborús játék, ezt már annyiszor hallottam. Okot mindig lehet találni, csak el kell hinned, hogy van okod harcolni. :)

Hogy a morált eltörlik, nos, ez igaz. De aki nem volt még végjátékban, annak ez új. Nem csinálnék belőle nagy ügyet. A végjátékot senki sem veszi el tőletek, hiszen már rég megy, és megvolt a rendes időtök is a tényleges harcra. Az itteni végjáték a többi világhoz képest aránytalanul hosszú, ahogy korábban felhoztam példának.

Hogy a jelentgetések mennek, ez tény. Én szorosan összekapcsolnám a kettőt a játékbeli erőviszonyokkal, ezért sem lenne rossz a lezárás, hogy csak egy érvet hozzak fel a 29.-ei választáshoz.
 

DeletedUser18961

Vendég
mellé beszédek!!!!!!
miért ne akarnánk 100%-ig elfoglalni azt a világot??
itt nem megalázásról van szó!
ez egy játék...egy háborús játék!
nemrég még nagy volt a mellény,most meg hogy már nincs remény ez van.
eltörlik a morált?? ez új Nektek??? minden világon ez van..
komolytalant nagyon becsültem eddig..eddig..
miért is vennénk el a végjátékot a nyertes féltől??
a prémium fiókot és a fiókkezelőt most hosszabbítottam meg! visszafizetitek????
akinek pedig nem tetszik a dolog,az töröljön a világról és kész...
teljesen értelmetlen amit csinál a vesztes fél! ha már nem tudott nyerni,akkor mennek a jelentgetések,kizárások,most meg ez.....
legyen már gerinc Bennetek! (akinek nem inge....)
400 pp be tuti belehalsz :)))felhavi fizu uszott mi?? :D
amugy ha jol tudom minden fizetos bonuszt terit a suport zaraskor.
 

DeletedUser8473

Vendég
én azt gondolom,teljesen felesleges volt alapból ilyen hosszú 80 nap.
De azt se értem,hogy adott a lehetőség lezárásra akkor miért harcolnak ellene?
nyertek nem?
mit tudnak még ott élvezni?
legyen le zárva és legyen új lehetőség új szerver.gratulálok nekik.
Különben voltunk mi már páran úgy hogy oda lett a pf fele is mert egyik nap be tettük egy hónapra majd hirtelen be toborzással meg gyorsan vége is lett a szervernek.Több is veszet már el és több embernek.
 

DeletedUser8473

Vendég
Különben meg akkor lenne értelme a 80 napnak ha bár mi esély lenne arra,hogy a területi arány ki mozduljon.
ilyen területi aránynál mindenképp feleslegesen köti le a supp munkáját is.
 

Deleted User - 349583

Vendég
A jelenlegi területi arány 91,4% a 4,1 %-kal szemben. Ehhez hozzá lehet tenni, hogy a top 2. játékost nem számoltam bele, aki szintén mellettük harcolt.
 

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
jatszatok egyszer egy DSA Sparta EW szint ellen, utana lehet pattogni, kb. 1.5 honappal kezdes utan mar a kovetkezo vilagban lennetek :)
Hm...te játszottál ezen a szerveren? Akkor honnan tudod, hogy azok a játékosok akik itt játszanak mit tudnak?
Ezek a nevek amikkel dobálózol...DSA, EW Spárta.., egy kivételével mindegyikben voltam. Egyetlen fokkal nem jobb, avagy nincsenek jobb játékosok vagy vezetők bennük, mint pl az SBT ben, vagy a mi csapatunkban a BH ban. Mi sajnos kevesen voltunk, ha elegen lettünk volna, s az elejétől együtt vagyunk, akkor egyenlő ellenfelei lehettünk volna az SBTnek s nem tartunk itt ahol most. De nem így volt..ez van. Ettől függetlenül, olyan szintű játéktudással rendelkező emberek voltak itt, akikkel nem sokkal találkoztam máshol. S talán az is elmond valamit, hogy ez a szerver nem a fórumon élt, hanem játszottunk, hogy a V33 as fórum szinte üres. Személy szerint bár egyik ellenfelem, de a szerver és a KH egyik legjobb játékosának tartom Skillermant, vagy a mellettem játszó Livinget és Imzsét. Csak tanulni és tanulni lehet tőlük. Nem attól lesz "nagy" egy klán, hogy szájhősök viszik hírét. Nekem eddig minden "nagy" klán üres lufi volt...de persze ez az én véleményem. Csak azt gondolom, úgy nem illik kritizálni, hogy egyiket sem ismered, sőt a V33 as helyzetet sem.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Hm...te játszottál ezen a szerveren? Akkor honnan tudod, hogy azok a játékosok akik itt játszanak mit tudnak?
Ezek a nevek amikkel dobálózol...DSA, EW Spárta.., egy kivételével mindegyikben voltam. Egyetlen fokkal nem jobb, avagy nincsenek jobb játékosok vagy vezetők bennük, mint pl az SBT ben, vagy a mi csapatunkban a BH ban. Mi sajnos kevesen voltunk, ha elegen lettünk volna, s az elejétől együtt vagyunk, akkor egyenlő ellenfelei lehettünk volna az SBTnek s nem tartunk itt ahol most. De nem így volt..ez van. Ettől függetlenül, olyan szintű játéktudással rendelkező emberek voltak itt, akikkel nem sokkal találkoztam máshol. S talán az is elmond valamit, hogy ez a szerver nem a fórumon élt, hanem játszottunk, hogy a V33 as fórum szinte üres. Személy szerint bár egyik ellenfelem, de a szerver és a KH egyik legjobb játékosának tartom Skillermant, vagy a mellettem játszó Livinget és Imzsét. Csak tanulni és tanulni lehet tőlük. Nem attól lesz "nagy" egy klán, hogy szájhősök viszik hírét. Nekem eddig minden "nagy" klán üres lufi volt...de persze ez az én véleményem. Csak azt gondolom, úgy nem illik kritizálni, hogy egyiket sem ismered, sőt a V33 as helyzetet sem.

Ez egy nagyon jó hsz, szerelmem :)
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
-Akik ezen a szeron nem voltak nagyon-nagyon okosak tudnak lenni. Érthetetlen ennek oka. Azon filozok hogy én is felmegyek olyan fórum részekre ahol nem játszottam s benyögök pár okosságot meg lesajnálok pár ottani klánt m az olyan menő lett...

- Ha VAN akinek ez még élmény, mondjuk 3-5-10 embernek, akkor miért álljak az útjukba? Ha akarják még az utolsó nap is csapodjanak....

-80 napos zárási idő baromi hosszú. Ez egy külön téma h miért kellett az elején ennyibe meghatározni irreálisan. De ezt már 2éve tudtuk!!! Nem most derült ki!
Már az elején tudva levő volt h aki itt veszt az tropára lesz verve, szinte 0-ra e miatt!
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
mellé beszédek!!!!!!
miért ne akarnánk 100%-ig elfoglalni azt a világot??
itt nem megalázásról van szó!
ez egy játék...egy háborús játék!
nemrég még nagy volt a mellény,most meg hogy már nincs remény ez van.
eltörlik a morált?? ez új Nektek??? minden világon ez van..
komolytalant nagyon becsültem eddig..eddig..
miért is vennénk el a végjátékot a nyertes féltől??
a prémium fiókot és a fiókkezelőt most hosszabbítottam meg! visszafizetitek????
akinek pedig nem tetszik a dolog,az töröljön a világról és kész...
teljesen értelmetlen amit csinál a vesztes fél! ha már nem tudott nyerni,akkor mennek a jelentgetések,kizárások,most meg ez.....
legyen már gerinc Bennetek! (akinek nem inge....)

Jelentgetések, kizárások? Kedves kollégád kétszer záratott ki ideiglenesen egy hét alatt, pedig mégcsak ki sem írtam a nevét. Elég volt annyit írni a profilomra hogy köcsög és az illető már magára ismert. Legalább önkritikája van :D
Ennyit a jelentgetésekről.
 

DeletedUser8473

Vendég
Én szerintem nem a klánokat minősítettem.
Pusztán adott egy lehetőség egy gyors szerver zárásra aminek folytatására semmi indok nincs.
Külső szemmel is láthatók a dominanciák.
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.126
Közöm sincs a 33-as SBT hez már jóideje, de NEM el szavaznék:)
De persze nem szavaztam.
Játszanak még , nem sok az az 1 jónap...

De hogy az ellenfelet nullára verni mikor már a földön van, úgy hogy még meg is kér titeket hogy legalább egy faluja maradjon, na az nem szép gesztus.
Semmi értelme nullázni valakit de most komolyan, minek?
 

DeletedUser8473

Vendég
nem azért de a
=S= ból.
van 8 ember akinek nem egy faluja van.
egyedül a
komolytalan nak van több faluja.
miért nem mondja már konkrétan ki a =SBT= ezt a egy embert akarják le nullázni annyian?:D
 

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
nem azért de a
=S= ból.
van 8 ember akinek nem egy faluja van.
egyedül a
komolytalan nak van több faluja.
miért nem mondja már konkrétan ki a =SBT= ezt a egy embert akarják le nullázni annyian?:D

Mert ez eddig nem így volt:) Minket már levittek 1 falura az elmúlt hetekben. Szóval nem egy embert akarnak, ők tényleg 100% szeretnének elérni. Továbbra is azt mondom szerintem fölösleges vitázni, mert mi zárni akarunk, érthető okokból az SBT néhány tagja folytatni - s mivel normális klántársaik vannak, így, aki már ott is zárna szíve szerint, azok is a folytatást akarják. Szavazzon mindenki lelkiismerete s klánja szerint, s legyünk már túl az egészen. Személy szerint sok SBT-ést kedvelek, s nem fogom megutálni őket mert Nem a szavazatuk, DE, azon pár aki folytatni akarja ilyen vert helyzetben is, róluk meg hagy legyen meg már a véleményem na:)
 

Minato Namikaze

fsociety
A reakció pontszáma
315
Azt nem értem hogy pl minek szavaznak olyanok akik JELENLEG nem is "játszanak" v33-on? Oké.. játszott ott ,de már semmi köze sincs a világhoz.
Én szívem szerint van pár ember akit lenulláznék hogy élvezze a külső levegőt , de nem teszem..
Ahogy Wolf is mondta hogy a klán belül is voltak viták erről ..
 
Fent