Íme, a Hadurak csarnoka..

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser1561

Vendég
Fejlődünk. 7. speeden még 2 ember összjátéka elég volt az első helyhez. :)
 

DeletedUser

Vendég
Na tegnap is rávettem magam egy kör speedre. :)

Igaz itt már a "mesehős" nvemen játszottam (így nyílvánvaló is ki voltam)

Nos, tegnap óta semmi nem változott! :D Ismét 4-5 ember kellett ahhoz hogy az első helyről letaszítsanak. Addig LET (arra ment a kör) és pontban is első voltam

Végig egyedül voltam, 3 tagú klánok voltak. Elég szépen alájátszottak megint a későbbi győztes alá. De nemcsak klántársai hanem még 1-2 ember

Végül bár abbahagytam a majd 1 órával a speed kör vége előtt. Így is 3. lettem.

Egyedül ez is szép.

Grat a győztesnek :)
 

DeletedUser

Vendég
Tőled ez igazán megtisztelő Maala :D

Na mostmár nem fogok speedezni semmilyen névvel mert az asszony berágott tegnap este miatta :D





(Legalábbis amikor itt van nálam nem fogok :D)
 

DeletedUser12732

Vendég
Speed világ és a HP világ

Legyen a Speed világ helyet a HP világ a világ a külföldi szerveren 5000 fő.A Szerver adig legyen amedig egy kláné az összes falu.
 

DeletedUser

Vendég
Jó látni hogy a sok analfabéta megint hogy offol szét egy topicot :rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser14429

Vendég
Üdv.
aki meg akarja tudni, hogy kik ezek a játékosok nézze meg a jelentéseknél, azt aki kiütötte
valószínű ő lesz az :)
 

DeletedUser14708

Vendég
re

Hello, jön valaki 16:00- 20:00 ig francia speedre?
Léccciii:D:rolleyes:

Naaa! Nem tudok belépnixD
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12069

Vendég
Az SDS porkat jó vicc amugy xD
Ja és a végén ketten a világ ellen és tagok száma három nagyot nevettem xD
Amugy csak a scriptetek visz titeket vb nincsen script ti se vagytok sehol csak enyit a proságról. :)
 

DeletedUser12069

Vendég
Ja és a scriptekről anyit legaláb fél ével hamaráb vollt nekem mind nektek de ezel én a mondanivalom be is fejezem.
Csak közbe szoltam h ne mondjátok h menyire tudtok mert sehol nem vagytok és nem azért mondom h megbáncsalak csak na a vidó kicsit sok....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Bocs, hogy beleszólok, de barának igaza van.

Én pl. A V1 óta játszom, de soha semmilyen segítséget nem vettem igénybe.

És ha valaki arra szorul megette a fene.

Ha nem tudsz saját akaratoddal/eszeddel nyerni csak segítséggel akkor elveszti a játék a lényegét....

Sokszor lealáznak speeden de én a játék szeretetéért játszom.....

Tegyétek Ti is azt...
 

DeletedUser

Vendég
....vagy ha nem is azért,akkor tegyétek a nyereményért :p Annak több a vonzereje :D
 

DeletedUser

Vendég
....vagy ha nem is azért,akkor tegyétek a nyereményért :p Annak több a vonzereje :D

Én azokat a playereket szeretem akik semmi tudással feljönnek, minden hajnali speeden, pedig jol tudják hogy vagy én vagy play vagy bosszus nyeri meg, de feljönnek. És végülis mi örülünk ennek ^^, mert több farm, nagyobb sereg ^^
 

DeletedUser

Vendég
Én azokat a playereket szeretem akik semmi tudással feljönnek, minden hajnali speeden, pedig jol tudják hogy vagy én vagy play vagy bosszus nyeri meg, de feljönnek. És végülis mi örülünk ennek ^^, mert több farm, nagyobb sereg ^^

szerintem pont hogy ugy nem jó ha sok olyan van aki nem tud olyan jól speedezni mert akkor nincs miért izgulni...
minden jó játékos összeáll és maradnak a rosszabb játékosok.
az én csapatom pl 3tagból áll...
ui.: az az igazi dicsőség ha PROk ellen nyersz nem az hogy PROk között...
 

DeletedUser

Vendég
Srácok, lehet csekkolni az SDS-Mestereket :)

http://www.youtube.com/watch?v=j9AKvkTTshI

Jó ez a klipp :)
Van ott egy jelentés ,ami pörögve jön be és csak pillanatokig marad fenn.
Vajon miért ? :)
Talán mert az pont kipucolta a falud :D
Lehet bénázni, de lenyomott ! ( Falu neve : Bénák vagytok ember ! )
nyominger ellen mekkora égő elbukni ! :D
:D:D:D

Különben meg : Ha ez a Spárta film nem lett volna megcsinálva még mindig Tarzannál tartanátok :p
mindenki ezt a Spártát szajkózza ,kicsit már nagyon uncsi ,de frankón.
 

DeletedUser10079

Vendég
Én azokat a playereket szeretem akik semmi tudással feljönnek, minden hajnali speeden, pedig jol tudják hogy vagy én vagy play vagy bosszus nyeri meg, de feljönnek. És végülis mi örülünk ennek ^^, mert több farm, nagyobb sereg ^^

Nohát,akkor lehet bekukkolok néha én nis pár hajnali speedre,hogy megnézzem a nagy Milánka mit tud.
Habár mintha pár nappal(vagy héttel) ezelőtt azt irtátok volna playyel karöltve,hogy többet nem játszotok magyar speeden,mert ugye itt milyen igazságtalan körök vannak. :( :D
 
Fent