Íme, a Hadurak csarnoka..

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
sziasztok

Két éve khzok!

Ma szeretném kipróbálni a speedet, simán lehet majd regizni rá vagy valamit meg kell nyitni hozzá?
 

DeletedUser

Vendég
Két éve khzok!

Ma szeretném kipróbálni a speedet, simán lehet majd regizni rá vagy valamit meg kell nyitni hozzá?



barmelyik klanhaborus fiokkal be lehet lepni...
csak meg kell varni mig megnyilik a vilag...ez pontosan 19:00:00-kor fog tortenni...:rolleyes:

 

DeletedUser

Vendég
Kösziii

Mi a mainak a lényege, ki , hogy szokott kezdeni rajta?
Minek estek neki?
 

DeletedUser12069

Vendég
xD

Es az elso 100 nak ingyenes tobbinek kel pf:p
 

DeletedUser12069

Vendég
xD

Atol fug h mijen nap hantol van de altalab 110 korul :) de a 100 an ben vanak 2 perc alat:D
 

DeletedUser12108

Vendég
Hehe..
Első speededen úgyis kinyírnak ha nemjó a taktikád :D
 

DeletedUser12833

Vendég
Én Pl. első speedemen (ami kb egy éve volt) a szerver végéig húztam. Bár nem lettem a végén TOP játékos, elsőre nem rossz eredménynek számított :)
 

DeletedUser12069

Vendég
xd

Engem az elso speed en be foglaltak mikor el foglaltam a masodik falum 6 odik voltam:D
 

DeletedUser12347

Vendég
Bara "18 Magyar speedet nyertem edig"
Wazze ,elhúztál :D
 

DeletedUser

Vendég
Pl Theo az első speedjét meg is nyerte.:D

Köszönöm hogy így hírdeted az igém =)

Valóban így volt. Igaz 2,5 év kemény klánháborús tapasztalat után álltam neki az első speedemnek közte több világan is TOP1 játékosként valamint volt amelyikben TOP1 támadóként is, de mindenesetre mindenhol stabil top20-asként.

Azért a következő két speedre elterjedt a hírem... 4 db top10-es játékos köztük bara22 (ha már itt van megemlítem) ugrott nekem hisz ott is mondjuk így igen előkelő helyen álltam. És gondolták jobb megelőzni a bajt...

Azért nem leszek gyakori speed szerveres tőlem nem kell félni, elég nekem a V8 =)
 

DeletedUser12069

Vendég
Köszönöm hogy így hírdeted az igém =)

Valóban így volt. Igaz 2,5 év kemény klánháborús tapasztalat után álltam neki az első speedemnek közte több világan is TOP1 játékosként valamint volt amelyikben TOP1 támadóként is, de mindenesetre mindenhol stabil top20-asként.

Azért a következő két speedre elterjedt a hírem... 4 db top10-es játékos köztük bara22 (ha már itt van megemlítem) ugrott nekem hisz ott is mondjuk így igen előkelő helyen álltam. És gondolták jobb megelőzni a bajt...

Azért nem leszek gyakori speed szerveres tőlem nem kell félni, elég nekem a V8 =)

Igen igy van de ahogy latam masok nem nagyon birtak veled de nekem is volt egy ojan speed mikor tobb falud volt h inkab hagytalak de volt ojan amin befoglaltalak:)
 

DeletedUser

Vendég
Azértne felejtsük el megjegyezni hogy szövetségben voltunk amikor te és csapatod úgy döntötettek befoglaltok...

Mondjuk én V8-on tiztességes harcra "nevelem" játékosaimat.

respect =)
 
Fent