Íme, a Hadurak csarnoka..

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
velem az a baj hogy sose tudok végig lenni és e netem se az igazi:))=(volt) engem az elsö speedemen bara foglalt el ugy hogy kipucoltam egy falut ö azt elfoglalta én velvettem töle majd parszor megcsinaltuk ezt:))majd jött a fö falumra ami védtelen volt...de elsö élménynek jo volt...de vagyok mar olyan jo igaz unnepek alatt altalaba idegen speedeken jatszottam hogy akarmikor top5-ben végzek ha jatszok:))
 

DeletedUser12069

Vendég
Xd Nem tudtam szovik vagyun esetleg csak a te klanvezered rakot be mindket de hagyuk:D
 

DeletedUser

Vendég
Xd Nem tudtam szovik vagyun esetleg csak a te klanvezered rakot be mindket de hagyuk:D


Ne hagyjuk... =) Először is nekem nincs klánvezérem, én mindig klánvezér vagyok ugyanis =)

A ti vezéretek írt nekem hogy szövetségben legyünk amit én természetesen elfogadtam. Mikor elindultatok rám írtam neki hogy mivan? Erre ő azt mondta fogalma sincs miért támadtok... És mikor le sem álltatok akkor ő is nektek ment... persze a túlerő győzött.

Szóval tisztességes játék kedves játszótársaim. Neked ez nyílván nem erősséged. Eznem baj... kellenek ilyen emberekis de legalább ne terelj... ha szövetség álcájaalatt van gerinced támadni akkor legyen annyi gerinced leírni azt is hogy neked semmit sem jelent a diplomáciai egyesség.
 

DeletedUser

Vendég
Ne hagyjuk... =) Először is nekem nincs klánvezérem, én mindig klánvezér vagyok ugyanis =)

A ti vezéretek írt nekem hogy szövetségben legyünk amit én természetesen elfogadtam. Mikor elindultatok rám írtam neki hogy mivan? Erre ő azt mondta fogalma sincs miért támadtok... És mikor le sem álltatok akkor ő is nektek ment... persze a túlerő győzött.

Szóval tisztességes játék kedves játszótársaim. Neked ez nyílván nem erősséged. Eznem baj... kellenek ilyen emberekis de legalább ne terelj... ha szövetség álcájaalatt van gerinced támadni akkor legyen annyi gerinced leírni azt is hogy neked semmit sem jelent a diplomáciai egyesség.

speeden értelmetlen a szövetség szinte a klan is.Én ugy vagyok van kb. öt ember akit nem tamadok mast mindenkit ha ugy hozza a jatékom.
 

DeletedUser11022

Vendég
Azt senki sem kerdezni a masiktol hogy:

1.Van-e Pf-je(Kivetelesen baranak van),de nem csak neki kellene feltenni a kerdeseket...

2.Mennyi ideje van a jatekra???Mert nem mindegy 1-2 ora vagy 16-18 ora..............
 

DeletedUser

Vendég
ott a pont...van aki szereti a jatékot de nincs sok ideje ra ezeknek van a speed:)) pl. mint én:)) igaz most csak azért megyek hogy par tagot kinyirjak nem leszek végig mert nagyon faradt vagyok...
 

DeletedUser

Vendég
Játékos bara22bara22
Pontok: 6.893
Helyezés: 29
Legyőzött ellenfelek: 7.193 (649.)
Klán: Cruz

Falvak Koordináták Pontok
bara22 faluja 479|448 3.602
HELL 479|451 3.291


Igen...? És? Ettől most hanyatt kellene vágjam magam? =)

LE gyengus... Helyezés? Elfogadható... Meglátjuk mi lesz később.
 

DeletedUser11022

Vendég
Hello!



Speed roundok:


1.LET
2.PONT
3.LEGNAGYOBB KLAN
4.LE


Kezdjuk az elsovel.


1.LET-re megy a jatszma N3-as a falu kiepitese,megvan mindenunk hogy jo tamadocsapatokat csinaljunk.

Kezded a konnyulovak kifejlesztesevel a kovacsmuhelyben (ha van Lovag,Szobor) akkor azt is megcsinalod.
Megvarod hogy legyen 30-50 konnyulovad + a lovagod (addig piacozol hogy legyen vasad a konnyulovakra,mert mindeg vannak olyanok akik vedokre gyurnak) es akkor elkezdesz menni farmolni,es nem minden 5 percben hanem folyamatosan ha pl melletted van 3-4 barbar,bonuszfalu akkor azokat farmolod egymas utan,de kozben kepzed tovabbra a konnyulovat majd kifejlesztesd kb 150 konnyulonal a felderitoket es azokbol 100-at csinalsz,epited a piacot tovabbra piacozol meg farmolsz,de epitened kell a raktart is mert jo sokat fogsz farmolni,utanna mar kifejlesztheted egymasutan a bardosokat is meg a kosokat is,ez kb olyan max 7 percbe teljen es a maradek 3 perc alatt(amig a keazdovedelem le nem jar) addig kepzed oket + a konnyulovakat.

10 perc vagy 15 perc alatt osszejon 3-400 konnyulo,75 kos 6-700 bardos,ha mindent jol csinalsz.

A falat nem szoktam huzni,mert amikor tamadnak ugyis lebontsak,arra felesleges pazarolni az idot,mert itt nem a nyersanyag a fontos hanem az ido,mivel amig te epitgeted a falat peldaul vagy a rejtekhelyet addig siman kinyirhatnak,mindeg resen kell lenni,azaz mindeg valahova kattintanod kell hogy lasd jon-e a faludra tamadas es ha jon akkor gyorsan kitersz amilyen csak gyorsan tudsz.


A kornyekedet felderited a 100 felderitoddel meg a kezdovedelem utan rogton.
Es ha nincs sok vedoje vagy csak tamadoja van akkor rogton ra is mesz(en igy csinalom)

Ha ki is ter a felderitesed elol az a bizonyos jatekos azzan nem vesztettel semmit,inkabb nyertel!Hogy miert?

Azert mert:
1.Nem vesztettel felderitoket
2.Amig o kitert es amig te beertel a felderitokkel addig a barakk meg az istallo + a muhely is legalabb 1 egyseget kepez,ugyhogy arrol mar megtudod hogy tamadoi vannak vagy vedoi!;)


Ha megtamadnak pl 40 masodpercrol akkor ezek a teendok:

1.Megnezed gyorsan kossal ha tamadod mennyi ido kell amig odaerjel.

2.Megnezed hogy o mikor er be hozzad.

3.Megnezed hogy a konnyulovaid mikor ernek be o hozza.

4.Kitersz a tamadas elol.

5.Megnezed a jelentest hogy mivel jott!Nincs sok idod gondolkodni hogy most meg-e tamsdjam vagy ne!Itt cselekedni kell.


Mikor megjegyezted az idoket gyorsan ki kell hogy szamold hogy mikor kell kuldene a konnyulovakat!

Ha most pl a tamadonak van 3000 bardja 1500 konnyulova 300 kosa,neked van 1700 konnyulovad,3000 bardosod,300 kosod,akkor itt csak a konnyulovakat fogod hasznalni mivel gyorsabb egyseg mint a kos.

40 masodperc kossal es legyen a peldaban 24 masodperc a konnyulovakkal az ut,es pl erkezzen meg 15:42:53-kor.

Szamoljunk!

40 mp-24mp=16masodperc

15:42:53+16 mp=15:43:09-kor kell kuldened a konnyulovakat de kuldheted 15:43:10-kor is,hadjunk 1 masodpercet az ellenfelnek hogy kiszaljon(ugysem fog,mert nem tud,de vannak kivetelek)


Ennek leginkabb ez a titka szerintem,baris en igy szoktam jatszani!Lehethogy most sokan fognak hujen nezni ram,de sajnalom!


2.PONT

A kezdes ugyan az mint az elobbinel csak hogy itt epitesz sokat,meg kepzed a konnyulovakat,felderitoket esetleg a vedoket ha olyan tipus vagy,en inkabb csak tamadokat csinalok mint vedoket + epitem a falumat.

Gyors pontnovekedes:

Piac 10
Fohadi 24-25
Tanya 25-27
Es a banyak huzasa
Ha olyan a speed hogy lehet foglalni akkor nagyon nagy szerepet jatszanak a banyak,nem csak a pont vegett hanem az arany veretesben!;)




3.LEGNAGYOBB KLAN:

Ha mar mindent tudsz a barataiddal a speedrol es tudtok is jatszani ,osszehoztok egy klant es nyertek + skype-on tartsatok a kapcsolatot,mert nincs nagyon ido irkalasra.



4.LE pont


Ezt a speedet is szeretem!;)


Az elejen mindenki elhuz LET-ben,igen ilyenkor faj a szivem,de mondom magamban hogy ugyis elso leszek...


Kezdes:

Konnyulovak kifejlesztese,kepzese + felderitoket ugyanugy,mianst mar farmolsz elkezded a landzsasokat is csinalni meg a kardosokat is!Osszehozol kb 500-1000 konnyulovat annyi eleg is,hiszen csak farmolasra kell oket hasznalni,a vedok megvannak 1000 felderitot muszaly megcsinalni es akkor hiaba jonnek felderitokkel nem fognak felderiteni.

Foglalod a 2. faludat.Abban csak vedoket gyartasz,minnel tobbet + a barakkot is epited meg az istallot a nehezlovasok vegett.

A 3. falu is vedo legyen.

A 4. falu mar legyen inkabb tamadofalu,de olyan hogy mindenki nagyot nezzen mikor meglatja a jelentest.


Remelem segitettem valamennyit.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent