Íme, a Hadurak csarnoka..

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser14450

Vendég
Igen kandurka, ha végig játszom akkor benne vagyok a top10 ben
 

DeletedUser12556

Vendég
ha vki végig játszik, altalaban benne szokott lenni:)
 

DeletedUser7630

Vendég
lol, top 10 :))))
Top 10, csak nem abban amiben kene :)
 

DeletedUser14390

Vendég
az speed en semi :d az elso hej szamit es nem mindig pontba :D
 

DeletedUser8473

Vendég
Ha ez itt tényleg Top játékosok lenne akkor lehetne az is valóban,de mindenki ne maga döntse már el mennyire pro.
lehetne havonta egyszer friss top speed játékosok listáját be tenni olyan helyre amibe csak illetékes írhat.
Sokat jelentene ez több személynek és nagyon nagy erőt a következő vb re.
 

DeletedUser

Vendég
A probléma az, hogy ha egyénileg kell legjobbnak lenni akkor is mindig valaki kiválasztódik egy állandó társaságban és az alá dolgoznak 3-4-en.

Így olyan játékos aki úgymond egyedül játszik a legritkább esetben (sem) nyerhet.

Nah a mai speed kör legalább felelevenítette azt, hogy miért is nem járok speedre több mint fél éve:)
 

DeletedUser

Vendég
Ez a hátránya annak hogy pp jár a győzelemért. :S És a 4-5 még csak nem is sok, hallottam nemrég dicsekedni egy ,,top speedest" hogy ők 10-12 emberrel osztják be hogy ki mikor nyer...
 

DeletedUser

Vendég
Tegnap ami feltünő volt az annyi volt hogy 3-4en biztosan a végülis "nyertes" játékos alá dolgoztak.

Egy 2. hely így is meglett, de persze kitörölhetem vele.

Újabb fél évig nem is megyek ismét speedre :)
 

DeletedUser8473

Vendég
Így igaz,ott voltam.
De mindenkinek meg van az esélye arra,hogy 4-5 emberel jobba legyen és össze dolgozzanak.
Hiszen ez nem egyéni játék.
Klán háború speed.
Simán össze lehet hozni egy jó csapatott ,csak akkor azoknak ténylegesen össze kell tartani.
 

DeletedUser

Vendég
Így igaz,ott voltam.
De mindenkinek meg van az esélye arra,hogy 4-5 emberel jobba legyen és össze dolgozzanak.
Hiszen ez nem egyéni játék.
Klán háború speed.
Simán össze lehet hozni egy jó csapatott ,csak akkor azoknak ténylegesen össze kell tartani.

Igen, te voltál az egyik :)

Harag nincs. Hiszen játék.

De úgy gondolom mégis, hogy legalább az olyan speedeken ahol az egyén játékos "tudása" a döntő. Lásd pl. tegnapi (legtöbb falut szerző játékos nyer) legalább ott nem kéne ennyire aládolgozni egyes embereknek.

Volt valaki aki full seregét rámküldte egy 7 ezer pontos faluból le is amortizált rendesen de fogtam... erre fél percre rá már az ő falva is a későbbi győztesnél volt...

Hát mindegy, valószínűleg legközelebb is egyedül próbálom meg ha ráveszem magam. Talán a 2. hely akkor is meglesz! :)
 

DeletedUser8473

Vendég
semmi különbség,hogy klános a nyers vagy egyéni,hiszen te is tudsz védekezni klánosan ha olyan a tagod.te is ép úgy klánba vagy mint más.
és ép úgy te is össze tudsz fogni mással,hogy mikor ez mikor nyerjen.
Nem igen értem mi ebben a rossz.
 

DeletedUser

Vendég
igazából szövetkezés ellen egyszerűen nem lehet értelmes szabályt hozni mert úgyis kijátszanák valahogy
 

DeletedUser8473

Vendég
De mi eben a szabálytalan?
Ez egy olyan játék amit csapatban játszunk.
Egyszerű,aki fer játékos az talál is magának pár embert akivel ő is meg tudja tenni az össze játszást.
 
Fent