Kibeszélő Általanos társalgó

Deleted User - 1548339

Vendég
1.Igen szabályos több embernek vinni egy fiókot. De csak is saját felelősségre.
Nálunk ez a része jóval kifinomultabb és biztonságosabb, mely segít a visszaélések elnyomásában is.
2. A támogató fiók nem szabályos, de az nagyon komplex. Egy játékos sosem tudja semmi alapján megállapítani, hogy mikor van szó arról és mikor egyébről például duálosodás, abbahagyó ésatöbbi.


ha szabályos lenne , nem lenne ott szabálytalan ki adni a jelszót.
se a német se a nemzetközi szeron nem lenne a szabályzatba olyan hogy szabálytalan ki adni a jelszót.
és a ÁFSZ be se lenn olyan hogy.

"

  1. 5.5 Felhasználóként vállalja, hogy titkolja a fiókjához tartozó bejelentkezési adatokat, jelszavakat és hozzáférési adatokat (a továbbiakban együttesen: "Bejelentkezés részletei"), és haladéktalanul tájékoztat minket, amint tudomást szerez vagy gyanítja, hogy illetéktelen harmadik felek tudást szereztek bejelentkezési adatait. Ilyen esetben megváltoztatja az adatait, vagy azokat mi változtatjuk meg. Fenntartjuk továbbá a hozzáférés ideiglenes letiltásának jogát. Engedélyezi a Játék (ok) újbóli használatát, amint megszüntettük a bejelentkezési adatokkal kapcsolatos visszaélés gyanúját, akár Ön, akár harmadik fél.
  2. 5.6 Ha egy harmadik fél jogosulatlanul használ Fiókot azáltal, hogy hozzáfér a bejelentkezési adataihoz, ahol hibás, akkor úgy kezelik, mintha önállóan járt volna el.
  3. 5.7 Más Felhasználói Fiók használata tilos, kivéve, ha a játékszabályok ezt kifejezetten előírják (pl. "Ünnepi pótlás").
"


Nagyon is egyszerű a támogatói fiók szerintem. ha valaki konkrétan a elején le írja nem kíván a fiókba játszani akkor alapból tudja hogy egy másik fiók előre haladása miatt hozott létre egy fiókot amivel támogatja majd a saját fejlődését is ha oda át megy duálba.
szerintem.
Fehéren feketén le írta. nem kíván játszani.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
ha szabályos lenne , nem lenne ott szabálytalan ki adni a jelszót.
se a német se a nemzetközi szeron nem lenne a szabályzatba olyan hogy szabálytalan ki adni a jelszót.
és a ÁFSZ be se lenn olyan hogy.

"

  1. 5.5 Felhasználóként vállalja, hogy titkolja a fiókjához tartozó bejelentkezési adatokat, jelszavakat és hozzáférési adatokat (a továbbiakban együttesen: "Bejelentkezés részletei"), és haladéktalanul tájékoztat minket, amint tudomást szerez vagy gyanítja, hogy illetéktelen harmadik felek tudást szereztek bejelentkezési adatait. Ilyen esetben megváltoztatja az adatait, vagy azokat mi változtatjuk meg. Fenntartjuk továbbá a hozzáférés ideiglenes letiltásának jogát. Engedélyezi a Játék (ok) újbóli használatát, amint megszüntettük a bejelentkezési adatokkal kapcsolatos visszaélés gyanúját, akár Ön, akár harmadik fél.
  2. 5.6 Ha egy harmadik fél jogosulatlanul használ Fiókot azáltal, hogy hozzáfér a bejelentkezési adataihoz, ahol hibás, akkor úgy kezelik, mintha önállóan járt volna el.
  3. 5.7 Más Felhasználói Fiók használata tilos, kivéve, ha a játékszabályok ezt kifejezetten előírják (pl. "Ünnepi pótlás").
"


Nagyon is egyszerű a támogatói fiók szerintem. ha valaki konkrétan a elején le írja nem kíván a fiókba játszani akkor alapból tudja hogy egy másik fiók előre haladása miatt hozott létre egy fiókot amivel támogatja majd a saját fejlődését is ha oda át megy duálba.
szerintem.
Fehéren feketén le írta. nem kíván játszani.

Az illetéktelen, jogosulatlan szavak mondanak bármit is? Nem bűn a fogyaték, csak ne hírdesd.
 

Charloss

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
186
ha szabályos lenne , nem lenne ott szabálytalan ki adni a jelszót.
se a német se a nemzetközi szeron nem lenne a szabályzatba olyan hogy szabálytalan ki adni a jelszót.
és a ÁFSZ be se lenn olyan hogy.

"

  1. 5.5 Felhasználóként vállalja, hogy titkolja a fiókjához tartozó bejelentkezési adatokat, jelszavakat és hozzáférési adatokat (a továbbiakban együttesen: "Bejelentkezés részletei"), és haladéktalanul tájékoztat minket, amint tudomást szerez vagy gyanítja, hogy illetéktelen harmadik felek tudást szereztek bejelentkezési adatait. Ilyen esetben megváltoztatja az adatait, vagy azokat mi változtatjuk meg. Fenntartjuk továbbá a hozzáférés ideiglenes letiltásának jogát. Engedélyezi a Játék (ok) újbóli használatát, amint megszüntettük a bejelentkezési adatokkal kapcsolatos visszaélés gyanúját, akár Ön, akár harmadik fél.
  2. 5.6 Ha egy harmadik fél jogosulatlanul használ Fiókot azáltal, hogy hozzáfér a bejelentkezési adataihoz, ahol hibás, akkor úgy kezelik, mintha önállóan járt volna el.
  3. 5.7 Más Felhasználói Fiók használata tilos, kivéve, ha a játékszabályok ezt kifejezetten előírják (pl. "Ünnepi pótlás").
"


Nagyon is egyszerű a támogatói fiók szerintem. ha valaki konkrétan a elején le írja nem kíván a fiókba játszani akkor alapból tudja hogy egy másik fiók előre haladása miatt hozott létre egy fiókot amivel támogatja majd a saját fejlődését is ha oda át megy duálba.
szerintem.
Fehéren feketén le írta. nem kíván játszani.
Nem értem miért kérdezel meg ha utána úgy is kimagyarázod valamivel a válaszom amit nem pontosan fejtsz ki.

Másodikra pedig az interneten bárki állíthat bármit bárkinek bármiről és bárkiről, az az állítás nem feltétlen lesz igaz és valós.
 

Deleted User - 1548339

Vendég
Nem értem miért kérdezel meg ha utána úgy is kimagyarázod valamivel a válaszom amit nem pontosan fejtsz ki.

Másodikra pedig az interneten bárki állíthat bármit bárkinek bármiről és bárkiről, az az állítás nem feltétlen lesz igaz és valós.

ez jó nagyon a classicon írta. és mivel igazolódott tehát igaz. falut adott át 2 is elé nemeselt és már be is jelentette a duált.
és a elejétől nem csak nekem és nem egyszer le írta és nem csak úgy a interneten ha nem a szerveren levélben.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
A server nem az interneten van!
-Viragom eletigassagai 1
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Vadgaz neked mi a jó isten bánatod van mar megint? Dual/trial fioklal mi a bajod? En is dualban jatszom classicon mert nem vagyok idomilliomos mint te. Tudod nem mindenki teheti meg azt amit te hogy 0-24ben itt éli az életet.. ezert vannak a dual/triál fiókok.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
A nemzetközin nincs duál triál lehetőség. és kész olvasd el a szabály egy fiók egy ember aki jelszót ki ad azt büntetik. akkor szerinted szabályosan megy be 100 is.
Azért jó soknak itt mert itt használhatnak mindent ott meg nem.
itt az a support van aki sokszor a normált ép vele tolja ott meg teljesen idegen a supp.
sorolhatnám még de aki ennyire nem ismeri a illemet sem annak egész évbe ragozhatnám akkor is a saját hülyeségét szajkózná.


@Flash. van duál triál lehetőség, csak nincsen szabályozva, mint itt. Ahhoz képest, hogy a másikban váltig állítottad, hogy megy az értő olvasás, nagyon nem megy. Pls ha nem értesz valamihez, inkább csukd be.
 

Deleted User - 1548339

Vendég
A server nem az interneten van!
-Viragom eletigassagai 1
akkor bár mit lehetne tenni mert a in terneten van xd ne legyeél megnnyire vak mert ép te vagy az aki támogató accal tud csak érvényesülni.



  1. Ez úton is megkérjük játékosainkat, hogy ne osszanak meg magukról vagy más játékosokról információkat másokkal, mert azok felhasználhatók ellenük akár a játékban, akár a magánéletben.
Tehát ha le írta elismerte.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
ha szabályos lenne , nem lenne ott szabálytalan ki adni a jelszót.
se a német se a nemzetközi szeron nem lenne a szabályzatba olyan hogy szabálytalan ki adni a jelszót.
és a ÁFSZ be se lenn olyan hogy.

"

  1. 5.5 Felhasználóként vállalja, hogy titkolja a fiókjához tartozó bejelentkezési adatokat, jelszavakat és hozzáférési adatokat (a továbbiakban együttesen: "Bejelentkezés részletei"), és haladéktalanul tájékoztat minket, amint tudomást szerez vagy gyanítja, hogy illetéktelen harmadik felek tudást szereztek bejelentkezési adatait. Ilyen esetben megváltoztatja az adatait, vagy azokat mi változtatjuk meg. Fenntartjuk továbbá a hozzáférés ideiglenes letiltásának jogát. Engedélyezi a Játék (ok) újbóli használatát, amint megszüntettük a bejelentkezési adatokkal kapcsolatos visszaélés gyanúját, akár Ön, akár harmadik fél.
  2. 5.6 Ha egy harmadik fél jogosulatlanul használ Fiókot azáltal, hogy hozzáfér a bejelentkezési adataihoz, ahol hibás, akkor úgy kezelik, mintha önállóan járt volna el.
  3. 5.7 Más Felhasználói Fiók használata tilos, kivéve, ha a játékszabályok ezt kifejezetten előírják (pl. "Ünnepi pótlás").
"


Nagyon is egyszerű a támogatói fiók szerintem. ha valaki konkrétan a elején le írja nem kíván a fiókba játszani akkor alapból tudja hogy egy másik fiók előre haladása miatt hozott létre egy fiókot amivel támogatja majd a saját fejlődését is ha oda át megy duálba.
szerintem.
Fehéren feketén le írta. nem kíván játszani.

A magyar ÁSZF-el hivatkozol a német meg a nemzetközi szerókra, oké. Szerinted nem szabályos kiadni a jelszót nemzetközin, és mivel mindenki kiadja (mert ki kell adni a duálhoz ott), akkor minden egyes player csal nemzetközin, ráadásul a balfasz supp észre se veszi. Ne legyél már ennyire...
 

Deleted User - 1548339

Vendég
Vadgaz neked mi a jó isten bánatod van mar megint? Dual/trial fioklal mi a bajod? En is dualban jatszom classicon mert nem vagyok idomilliomos mint te. Tudod nem mindenki teheti meg azt amit te hogy 0-24ben itt éli az életet.. ezert vannak a dual/triál fiókok.
te tényleg nem tudod mi a bajom.
itt most nem a duál triál a téma alapból csak folyamat erre terelik a dolgot ha nem a támogatói fiókkal,.
 

Deleted User - 1524758

Vendég
Ha kerek global bant a fiokomra lenyugodsz vegre?
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
Igen Viragom vak vagyok :( vak mindenki :D
  1. Tilos azért létrehozni egy vagy több fiókot, hogy azokat egy másik fiók fő előnyszerzésére használják ("pushing").


  1. A támogató ("pushing") fiókok csak akkor szabálytalanok, ha egy személyhez kötődnek. Minden olyan esetben, amikor a tulajdonos dönt úgy, hogy a játékot abbahagyja és a faluját/falvait átadja más játékosnak (befoglaltatja), nem szabálytalan.
Chhh so hot. Gondolkozzal egy kicsit megint. Ha szerencsenk vanmegint 1 napig gondolkodol rajta mint tegnap :) :D
 

Deleted User - 1548339

Vendég
"pushing" jelentése nem ez csak úgy szólok és mivel alapból a duálodba akart lépni igen a saját magának is előre tol hiszen amint át lép akkor már ővé is.
magyarázhatod nekem itt reggelig sőt egy évig is azt amit nem lehet.meg magyarázni.
 

Deleted User - 1524758

Vendég
Hat igen. En nem akarok itt jatszani. De valaki meg is visszatart. Amugy kilepek dualbol is. Bee nelkulem is lehozza ‍♂

Mint mondtam engem mar nem izgat a KH. Funolni/Trollkodni vagyok itt
 
Fent