Kibeszélő Általanos társalgó

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
Kar ra a idonket pocsekolni :D
Elnezest kerek mindenki tol Vadvirag nevebe remejjuk eszhez ter es el olvassa a szabalyzatot. Tovabbi Jo irkalast Viragom ^^
 

Deleted User - 1548339

Vendég
Magyarázat:
  1. A támogató ("pushing") fiókok csak akkor szabálytalanok, ha egy személyhez kötődnek. Minden olyan esetben, amikor a tulajdonos dönt úgy, hogy a játékot abbahagyja és a faluját/falvait átadja más játékosnak (befoglaltatja), nem szabálytalan.
nem abba hagyta, és nem csak úgy foglalták be ha nem át adta a faluit amit aalapból akart is hiszen le írta. nem játszik ott nálunk avval a fiókkal. és nem abba hagyta ha nem át lépet oda ahova át adta a faluit duálba.
 

Deleted User - 1524758

Vendég
Bemenjek hozzad dualba? Esku csak a nemeseket engedem be
 

Deleted User - 1524758

Vendég
Magyarázat:
  1. A támogató ("pushing") fiókok csak akkor szabálytalanok, ha egy személyhez kötődnek. Minden olyan esetben, amikor a tulajdonos dönt úgy, hogy a játékot abbahagyja és a faluját/falvait átadja más játékosnak (befoglaltatja), nem szabálytalan.
nem abba hagyta, és nem csak úgy foglalták be ha nem át adta a faluit amit aalapból akart is hiszen le írta. nem játszik ott nálunk avval a fiókkal. és nem abba hagyta ha nem át lépet oda ahova át adta a faluit duálba.
Egy szoval nem irtam azt hogy atadom neki sot nem is irtam dualba megyek.
 

Deleted User - 1548339

Vendég
Egy szoval nem irtam azt hogy atadom neki sot nem is irtam dualba megyek.

de írtad nem játszol.
az hogy át adod azt meg elég volt hogy láttuk az, hogy elé nemeseltél láttam.
és te tudtad már akkor duálba mész hozzá.
első naptól tudtad nem akarsz ott játszani még is foglaltál és még is segítetted előre.
nem kell itt a puder.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
de írtad nem játszol.
az hogy át adod azt meg elég volt hogy láttuk az, hogy elé nemeseltél láttam.
és te tudtad már akkor duálba mész hozzá.
első naptól tudtad nem akarsz ott játszani még is foglaltál és még is segítetted előre.
nem kell itt a puder.
Óriási a különbség aközött, hogy valaki nem tol komolyan egy világot vagy elismeri, hogy direkt tolni megy be mást. Nem lehetsz ennyire zokni.. igaz mindneki nevet rajtad mint a franc, de inkább sírni kellene, hogy ilyen idősen, hogy lehet valaki ennyire zokni.
 

Deleted User - 1548339

Vendég
Óriási a különbség aközött, hogy valaki nem tol komolyan egy világot vagy elismeri, hogy direkt tolni megy be mást. Nem lehetsz ennyire zokni.. igaz mindneki nevet rajtad mint a franc, de inkább sírni kellene, hogy ilyen idősen, hogy lehet valaki ennyire zokni.
szóval te olvastad a levelezésünket?
Nem azt írta nem tolja komolyan. ha nem nem fogja csinálni és nem csak egyszer írta le és nem csak nekem.
És maradjatok már a játéknál. az hogy milyen idős vagyok nem tartozik a tárgyhoz.
 

Deleted User - 1528109

Vendég
ha szabályos lenne , nem lenne ott szabálytalan ki adni a jelszót.
se a német se a nemzetközi szeron nem lenne a szabályzatba olyan hogy szabálytalan ki adni a jelszót.
és a ÁFSZ be se lenn olyan hogy.

"

  1. 5.5 Felhasználóként vállalja, hogy titkolja a fiókjához tartozó bejelentkezési adatokat, jelszavakat és hozzáférési adatokat (a továbbiakban együttesen: "Bejelentkezés részletei"), és haladéktalanul tájékoztat minket, amint tudomást szerez vagy gyanítja, hogy illetéktelen harmadik felek tudást szereztek bejelentkezési adatait. Ilyen esetben megváltoztatja az adatait, vagy azokat mi változtatjuk meg. Fenntartjuk továbbá a hozzáférés ideiglenes letiltásának jogát. Engedélyezi a Játék (ok) újbóli használatát, amint megszüntettük a bejelentkezési adatokkal kapcsolatos visszaélés gyanúját, akár Ön, akár harmadik fél.
  2. 5.6 Ha egy harmadik fél jogosulatlanul használ Fiókot azáltal, hogy hozzáfér a bejelentkezési adataihoz, ahol hibás, akkor úgy kezelik, mintha önállóan járt volna el.
  3. 5.7 Más Felhasználói Fiók használata tilos, kivéve, ha a játékszabályok ezt kifejezetten előírják (pl. "Ünnepi pótlás").
"


Nagyon is egyszerű a támogatói fiók szerintem. ha valaki konkrétan a elején le írja nem kíván a fiókba játszani akkor alapból tudja hogy egy másik fiók előre haladása miatt hozott létre egy fiókot amivel támogatja majd a saját fejlődését is ha oda át megy duálba.
szerintem.
Fehéren feketén le írta. nem kíván játszani.

Jaj istenem. Hogy unatkozhat egy ember ennyire, hogy szándékosan feltesz egy állítást, majd a válszra egyből rátámad? :D
Nekem egyébként ne haragudj meg, de ebből a viselkedésből az jön le, hogy abszolút nem ismered a szabályzatunkat, illetve képtelen vagy betartani egyes részleteit.

Viszont az még nem világos nekem, hogy ez egy szándékos akció tőled vagy egy teljesen hirtelen jött ötlet.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
szóval te olvastad a levelezésünket?
Nem azt írta nem tolja komolyan. ha nem nem fogja csinálni és nem csak egyszer írta le és nem csak nekem.
És maradjatok már a játéknál. az hogy milyen idős vagyok nem tartozik a tárgyhoz.
Hat itt írtad ember, hogy azt irta hogy..segítek beidezem ha rövid az emlékezet "írtad nem játszol".. ne égess mar ki mindenkit agyilag.
 

Rumehor

New Member
A reakció pontszáma
16
Jaj istenem. Hogy unatkozhat egy ember ennyire, hogy szándékosan feltesz egy állítást, majd a válszra egyből rátámad? :D
Nekem egyébként ne haragudj meg, de ebből a viselkedésből az jön le, hogy abszolút nem ismered a szabályzatunkat, illetve képtelen vagy betartani egyes részleteit.

Viszont az még nem világos nekem, hogy ez egy szándékos akció tőled vagy egy teljesen hirtelen jött ötlet.
Aki nem ismeri a szabályt annak nem jár bann mondjuk szabalyok megszegése majd regel úgyis újat
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Aki nem ismeri a szabályt annak nem jár bann mondjuk szabalyok megszegése majd regel úgyis újat

El sem tudod képzelni, hogy mennyire kitartók tudnak néha az emberek lenni.. :D Ami ebben újdonság azaz, hogy egy játék miatt.. :D
 
Fent