Kibeszélő Általanos társalgó

Charloss

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
186
Sziasztok. Létre hoztam a tegnap megemlített topikot.
Itt lehet cseverészni "bármiről", persze betartva a klánháború játék és fórum teljes szabályzatát.

Messala kérésének eleget téve.
Körülbelül 8-9 éve ismerem a játékot s azóta játszom, kisebb nagyobb kihagyásokkal. És azért jelentkeztem a csapatba, hogy a játékosok kéréseikre lehetőleg minél hamarabb tudjunk választ és megoldást biztosítani, persze mindezt egy ügy komplikáltságának függvényében.
Remélem belerázódom a dolgokba hamar és ti is segítségemre lesztek, nem pedig hátráltatni akartok direkt.
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Bemutatkozó forum ez? Vagy milyen? :p
Egyébként teljesen jó ötlet, gratu nektek:)
 

Charloss

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
186
Nekem lenne egy kérdésem leginkább a vezérekhez, de más is kifejtheti véleményét, hogy szerinte mi a fontos, szoktam nézegetni a világokat, a klánokat, tagokat, toborzásokat.
És ki mit tart szem előtt amikor egy játékost felvesz? A közelmúltját? A távolit? Adott szerveren való teljesítmény? Vagy ha szerver előtt történik akkor esetleg az az úgynevezett "kh-s önéletrajz" amit ír a jelentkezéskor? Vagy esetleg ismerősök ajánlására? Régebbi szervereken klántárs? Vagy egy vezérnek mik az elvárásai az új és esetleg régebbi tagjai felé?
 

gdfh

New Member
A reakció pontszáma
0
Valaki esetleg tudna informálni közel jövőben induló új világról?
köszönöm
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.377
Nekem lenne egy kérdésem leginkább a vezérekhez, de más is kifejtheti véleményét, hogy szerinte mi a fontos, szoktam nézegetni a világokat, a klánokat, tagokat, toborzásokat.
És ki mit tart szem előtt amikor egy játékost felvesz? A közelmúltját? A távolit? Adott szerveren való teljesítmény? Vagy ha szerver előtt történik akkor esetleg az az úgynevezett "kh-s önéletrajz" amit ír a jelentkezéskor? Vagy esetleg ismerősök ajánlására? Régebbi szervereken klántárs? Vagy egy vezérnek mik az elvárásai az új és esetleg régebbi tagjai felé?

Toborzásnál sok mindent figyelembe veszünk, viszont van egy alap amit különböző pont mennyiségnél nézünk, farmolasi díjak, stb.,esetleg let lev, foglalásai, ha mindenképpen jó játékost keresünk. Viszont van olyan helyzet amikor területi célból történik a toborzás, ekkor is a cél hasonló, viszont ha épp nem is a legjobbat szerezzük meg, de legalább megszerezzük a területet és, ha úgy van később könnyebb belsőzni, mint most nemest szánni rá. Ugye van az a mondás szükség törvényt bont, ez a Toborzásnál nagyon is igaz, mert mindig az alapján veszel fel valakit, ahogy a külső tényezők befolyásolják, legalábbis mikor megy a szerver már.

Előtte van egy alapmag, saját baráti köröd, és ők is hoznak embereket, illetve sok játékost figyelünk, amikor nincs aktív szerverünk, és próbálunk az aktívan játszok közül is vértfrissíteni, aztán vagy sikerül vagy nem.


Nincs konkrét minta a toborzásra. De fontos szempont a játék tudását előre felmérni kb., esetleg más vezérek véleményét kikerni, ha staton látod, hogy ott tolta... Es az alapján ha muszáj is felvenned, már tudsz készülni a játékos tanitasara vagy későbbi belsőzésére...

Egyszóval kicsit túl gondolva a toborzásnak nincs feltétele, mindig az adott külső tényezőtől függ.
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Az a baj a komolysággal ezekben a körökben, hogyha nem jól megfogalmazva, figyelve minden lehetséges szóra, és mondanivalóra amit közölni akarsz, akkor mindig megtalálják a szövegedben, a sebezhető pontokat. Nem olyan egyszerű egy olyan "esszét" írni, ami logikusan van levezetve, ész érvekre alapszik, és a legkevésbé hajlik az adott illető saját csapata, esetleg saját maga felé. Nehéz sok esetben belsősként úgy nyilatkozni, mintha azt egy külsős tenné.

Sajnos ezt többször is észrevettem akárcsak a moderátorokon, hogy hiába próbálják sok esetben egyértelműen megírni a mondanivalójukat, viszont mellette hagynak 10 sebezhető pontot magukon, majd utána meglepődnek, hogy a játékosok megtalálják azokat. Viszont annak örülök, hogy egy kis terelgetéssel
Charloss moderátorunk lehetne az, aki képviseli a leírtakat, mert a többiekre még ráfér a formálódás. Ennek nem Ti vagytok a hibásai leginkább, hogy a játékosok mindig megtalálják a sebezhető pontokat, a mondanivalótokban, viszont egy kis gyakorlással tehettek ellene, hogy ez egyre ritkábban forduljon elő.

Amíg a realitások elvén - (na ezt ezen a fórumon leírni azért durva) tudunk maradni, addig szerintem a játékosok 90%-nak semmi baja nincs azzal, hogy mit miért lehet és miért nem. Akkor szoktak a játékosok kérdezősködni, mint a 3 smileys történet volt a napokban. 1-2 szöveg átformálás után sikerült, olyan formában megfogalmaznod Charloss a mondanivalód, hogy mindenki elfogadta azt, aki képes rá.

A toborzásra meg annyit, hogy ez a noobmarkó úgy keresi meg az embereket, hogy mindenkit zaklat, vagy külsőn vagy skypeon vagy bárhol máshol :p

Üdv: SF
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210

Ezt csak úgy itthagyom Széjhájnak :DDDD
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Nem tudom, hogy lesz-e. Egy ideig parkoló pályán van a téma, viszont nem engedem el még. Bár riport alany egyre kevesebb akad :D
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.144
igen
100/99 ott jatszott jatekos mind hulye :D de TEE aki sose jartal arra se majd tudod mi hogy mukodik :,,D


Á már értem ez is a kis SWAGYOLO acja mint a Pont xd
ez mar lassan beteges :( Richerion erdekes lenne ha Swagyolo lenne mert akkor Ot is meg Engemet is bannoltak volna V58rol :S Huhhaa
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
igen
100/99 ott jatszott jatekos mind hulye :D de TEE aki sose jartal arra se majd tudod mi hogy mukodik :,,D



ez mar lassan beteges :( Richerion erdekes lenne ha Swagyolo lenne mert akkor Ot is meg Engemet is bannoltak volna V58rol :S Huhhaa
Na most lebuktattál minket bakker :/ hogy foglalok így még vagy 1-200 falut? :/
 

Deleted User - 1548339

Vendég
Charloss
Akkor itt kérdezem.
a mindenkinek elérhető nemzetközi szabály illetve a ÁFSZ értelmében.
szabályos e több embernek vinni egy fiókot nemzetközi szerint?
Illetve a támogatói fiókok szabályosak e itt?
 

Charloss

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
186
Charloss
Akkor itt kérdezem.
a mindenkinek elérhető nemzetközi szabály illetve a ÁFSZ értelmében.
szabályos e több embernek vinni egy fiókot nemzetközi szerint?
Illetve a támogatói fiókok szabályosak e itt?
1.Igen szabályos több embernek vinni egy fiókot. De csak is saját felelősségre.
Nálunk ez a része jóval kifinomultabb és biztonságosabb, mely segít a visszaélések elnyomásában is.
2. A támogató fiók nem szabályos, de az nagyon komplex. Egy játékos sosem tudja semmi alapján megállapítani, hogy mikor van szó arról és mikor egyébről például duálosodás, abbahagyó ésatöbbi.
 

Deleted User - 1524758

Vendég
Charloss
Akkor itt kérdezem.
a mindenkinek elérhető nemzetközi szabály illetve a ÁFSZ értelmében.
szabályos e több embernek vinni egy fiókot nemzetközi szerint?
Illetve a támogatói fiókok szabályosak e itt?
Jajaa.. en vagyok Roli is. Ezt honnan tudtad meg?

Pedig annyi fiokom van hogy valahogy meg is rajottel nehany ra :(
Btw nem tudom a SWAGYOLO fiok jelszavat :( most csoveskedhetek ennyi lajkal ami ezen a fiokon van..
 
Fent