Classic V1 Csevegő

-Hannibal-

Member
A reakció pontszáma
58
Ezt a bűn gyenge NFet nem ertem hogy nem lehetett megverni
Kedves Ati. Ugyan már nem emlékszel rám, de én rád igen. Ugyanúgy harcoltam veletek pár világon egy klanba (head vezetésével). Nem hinném, hogy oly gyenge lenne tekintettel arra, hogy azért ez a bűn gyenge nf (ami már IC) még mindig talpon van és halad. Az már más téma,hogy a doo oldalon történtek egy S mások. Én is lejottem végre frontra harcolni, erre a barbár tenger fogad. Szerinted nekünk oly jól esik barbart foglalni ellenfél helyett? Segítek, nem.
Én jobb élveztem volna egy komolyabb harcot (ami remélem a maradottakkal lesz is!), de sajnos ez lett. Szóval ez a bűn gyenge nf meg fogja nyerni a szervert.
Tisztelettel: KILL3R94 Pali (alias Hannibal)
 

..Headshot..

Well-Known Member
A reakció pontszáma
271
Kedves Ati. Ugyan már nem emlékszel rám, de én rád igen. Ugyanúgy harcoltam veletek pár világon egy klanba (head vezetésével). Nem hinném, hogy oly gyenge lenne tekintettel arra, hogy azért ez a bűn gyenge nf (ami már IC) még mindig talpon van és halad. Az már más téma,hogy a doo oldalon történtek egy S mások. Én is lejottem végre frontra harcolni, erre a barbár tenger fogad. Szerinted nekünk oly jól esik barbart foglalni ellenfél helyett? Segítek, nem.
Én jobb élveztem volna egy komolyabb harcot (ami remélem a maradottakkal lesz is!), de sajnos ez lett. Szóval ez a bűn gyenge nf meg fogja nyerni a szervert.
Tisztelettel: KILL3R94 Pali (alias Hannibal)
Annyit fuznek hozza, hogy Dj szerint is a leggyengebb NF (vagy IC, mar nem is ertem) keret van itt, amit nem is rejt veka ala.
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.126
Első nap megmondtam h megnyerik. Úgy, hogy nagyon tervbe sem volt h elindultak. Erős keret,erős vezetés. Plusz ugye dipo is volt. A kommentem helyenként iróniát tartalmazott.
Nem a leggyengébb NF, ezt nem hiszem. Szerintem csak annyi volt hogy “elég ez is” ide.
Drukkoltam a Doo nak, nem jött össze xd
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
Hát geci látom minden jóba van valami rossz inkább jöjjenek vissza a német csalók mint hogy meme butaságai legyenek itt

Nem hogy most rám irsz privatba vagy kérni fogod a DC-m
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.738
Első nap megmondtam h megnyerik. Úgy, hogy nagyon tervbe sem volt h elindultak. Erős keret,erős vezetés. Plusz ugye dipo is volt. A kommentem helyenként iróniát tartalmazott.
Nem a leggyengébb NF, ezt nem hiszem. Szerintem csak annyi volt hogy “elég ez is” ide.
Drukkoltam a Doo nak, nem jött össze xd
gyűlöllek ribi:mad:
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Amúgy ezt nem vitatom én sem mint vezetői tag, hogy ez az "NF" de inkább hívjuk IC-nek, tényleg valami borzalmasan gyenge volt az eddigi NF keretekhez képest. Össze se lehetne hasonlítani ezt a csapatot a 121-essel. Annak azért örülök, hogy ennyi is elég volt. A társaim akik valóban odatették magukat szépen lehozták a szervert. Mire mentem volna frontra, addigra pont vége is lett a szerver lényegi részének, amit őszintén szólva nem bánok. Alapból is csak a hátországi játékot vállaltam ezen a szerveren. Viszont azért azt adtam, amikor Say Hi + Ned + Én 3-an védekeztünk több egymás melletti fiókban is egyszerre. A Doo-t annyiban sajnálom, hogy a németek így tönkretették a játékukat.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Én valójában itt is, meg 121-en is húzó ember voltam, csak nem volt időm kiteljesedni, mert túl hamar vége lett a szervernek.
 

gyhernadi

New Member
A reakció pontszáma
2
Sokat gondolkodtam ezen az egészen, az elmúlt 1 héten. Kifogásokat kerestem magamban, és megmagyaráztam Magamnak, hogy "amúgy jobbak vótunk, csak azért nyertek, mert sz.rabbak vagytok!" :D

Az igazság, és a lényeg szerintem a következő:
A tagságotok, és vezetésetek stabilabb, és kitartóbb volt!

Mondhatunk bármit, hogy itt törtünk át, meg úgy mentünk volna... csak kutyát nem érdekli. Ez nem azon múlott, hogy spice barbult, vagy Ragilót is kitiltották. Egy háborút sok területen vívnak, és a Ti oldalatok stabilitás terén erősebbnek bizonyult.

Szóval, csak azt szeretném ezzel kifejezni, hogy ne érezzétek magatokat kellemetlenül a betörlések miatt. Megérdemelten nyeritek meg ezt a szerót, és viseljétek büszkén az ezzel járó csinos plecsnit is! De komolyan! :)

Ne gondolja senki sem, hogy egy háborúban (akár a valóságban is), a mentális túlterhelés ne játszana hatalmas szerepet. Sőt, úgy gondolom, hogy ezt a szervert más módon, nem is lehetett volna megnyerni. Valahol, valamikor, be kellett indulnia egy ilyen folyamatnak. Itt, ez most következett be.

Ígérem nem puffogok többet, itt kint! :D

Jogos, és kiérdemelt lesz ez a Win! :)
Egyetértek Veled.
Gratulálok én is a győztes csapatnak, teljes mértékben megérdemeltétek a győzelmet! Szervezetten és jól játszottatok.
Mondjuk én arra számítottam, hogy még néhány hónapig tudunk csatázni egymással, akár az SDK-val is /akik előtt megemelem a nem létező kalapomat/.
Sajnos ez nem így alakult... :confused:
Mi néhányan még maradunk a szerver végéig, bár semmi értelme nincs gyakorlatilag, de törölni nem fogunk.
 

Senq

Supporter
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
158
Sziasztok!

Rengetegen írtok nekünk, hogy nem tudtok belépni egyes világokba avagy nem működnek a scriptek.

Sajnos a mai napig nem kaptunk Cm-es kollégát a központtól, illetve nekünk sem válaszolnak, így viszont nem tudunk nektek ebben a helyzetben pontos információval szolgálni, hogy mi is a pontos hiba oka.

Elképzelhető, hogy történt egy frissítés a játékon ami miatt ennyi hiba született, nem tudjuk mi is csak találgatunk!
De szeretném kérni türelmeteket, bízom benne hogy ha ez egy frissítés volt akkor talán olyan más országban is megvan a hiba ahol van kijelölt Cm hogy jelezni tudjon a központnak!

Szép estét kívánok mindenkinek!
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Vadi király meg építi nektek a kh Noé bárkája amivel el hadjuk a magyar vizeket szervereket.
Nem késő meg csatlakozni egy szebb jobb lengyel szerver győzelemért.
Éljen a király éljen vadi
 
Fent