Elemzések

A reakció pontszáma
37
Lehet hogy gyenge de pont ezért lehet jó szerver. :D
V58 pl nem szólt másról csak a HNK és a Cotl klánokról más klánoknak esélyük sem volt. Viszont itt van 4 konti, 4 klánnal és bármi lehet, szóval nem biztos jobb egy olyan szerver ahol előre lehet tudni hogy ki fog nyerni.
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Akik látjuk hogy bőven van még hová fejlődni és tisztábban vagyunk azzal is hogy csökkenteni kell a létszámot.

És ezt úgy próbáltátok elérni, hogy összeolvadtok a HELP-pel? :rolleyes:

Na ez hülyeség. Nézz meg egy statisztikát, bármelyiket, az 1Cavúk végig toronymagasan vezettek taglétszámban, talán az utolsó alkalommal már megközelítette őket az ASG, és azután egyesültek a HELP-pel. :D

Ne fárasszál kérlek,igen ami tele volt játszani nem tudó vagy nem akaró tagokkal és inaktívokkal,ez nálunk is megvolt ha még kisebb számban is,aztán a 2 klán megállapodott hogy együtt tovább,most kb ott tartunk amikor az 1cavú bejött a szerverre,csak már nem funolnak,és hogy mivel már nem funolnak és felállt egy vezetőség a 2 klánból,elkezdődött a tagok szűrése,ami látható hisz csökken a létszám,ez addig tart amíg el nem éri azt a szintet hogy csak azok maradnak akik komolyan gondolják a világot és tesznek is érte.

Szóval remélem érted hogy az egyesülés után már nem kerül be bárki,inkább kifele.
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Bocsi, hogy a statokon kívül az önkéntes számüzetésemből belepofázok, de mégis mi alapján adsz több esélyt a Tigersnek, mint az ASG-nek? Indokolja ezt bármi is a személyes unszimpátián kívül?

De egyébként olyan az egész hsz, mintha az elmúlt 20 szerón nem is lettél volna, és meglep, amit látsz :)
Te is pont úgy beszélsz mintha az elmúlt 20 szerot nem láttad volna. Asg-t többször is lemosta már a pályáról dongabi fostengere. Konkrétan igazi komoly végjáték harcok nélkül eltűntek a szerverekrol. Miert lenne most másképp?
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Továbbá Jakce ez amit írtál kamu,s szépítés.
HELP velünk akart volna összefogni,de összeférhetetlenség miatt,ez nem valósult meg,s így mondhatni menekültek hozzátok,mint végső megoldás.:)

Ott csak szövetség lett volna vagy mnt,de irreálisak voltak a feltételek tőletek és én voltam tán aki a legjobban ellenezte a dolgot,nem menekültünk senkihez,a 2 klán vezetősége belátta hogy többet érünk együtt,mondhatni sok tagnál kiverte a biztosítékot mindkét oldalon amikor ezt közölték velünk,de aztán lecsillapodtak a kedélyek és elkezdtük egymást megismerni,ami egész jól sikerült.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Bocsi, hogy a statokon kívül az önkéntes számüzetésemből belepofázok, de mégis mi alapján adsz több esélyt a Tigersnek, mint az ASG-nek? Indokolja ezt bármi is a személyes unszimpátián kívül?

De egyébként olyan az egész hsz, mintha az elmúlt 20 szerón nem is lettél volna, és meglep, amit látsz :)

Azért ilyen gyenge szerver nem volt túl sok...főleg nem olyan,hogy senki ne emelkedjen ki a tömegből. Amikért több esélyt adok a Tigersnek,mint az ASG-nek:
- a legerősebb klánjuk jobb,mint mint az ASG legerősebb klánja
- vezetőségük még nem bizonyította be,hogy képtelen bármiféle fejlődésre,az ASG pedig pont ugyanezt játszotta minden szerveren és fikarcnyit nem fog változtatni rajta annak ellenére,hogy mindenhol máshol is elbuktak...ráadásul a keretük gyengébb,mint valaha
- talán ők belátják,hogy ennyi játékossal öngyilkosság játszani és lehetséges,hogy rohamtempóban elkezdik belsőzni őket,míg az ASG-nél gyakorlatilag csak azok vannak kidobálva,akik nem értenek egyet őnagyságával,a teljesítmény semmit nem számít csak a talpnyalás...

Szóval összegezve azért inkább a Tigers,mint az ASG mert az még egy új klán új vezetőkkel ami jelenleg jobban áll,mint az ASG és nem bizonyították be sok szerveren keresztül,hogy semmi sem fog változni.

Aki ugyanattól a dologtól más végkifejletet vár újra meg újra annak lehet ajánlott egy orvos felkeresése :D
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Valaki nem csinálna nekem egy seggnyalós emitocont amit spammelhetnék itt a külsőn?
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Ahogy látom egyesek király nélkül is csinálják szóval nem hiszem, hogy annyira szükségeltetik az engedély. :confused:
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Szóval remélem érted hogy az egyesülés után már nem kerül be bárki,inkább kifele.
Rendben, igazad van. Rossz helyre írtam a kérdést Jackehez, én inkább arra gondoltam, hogy az 1Cavúk miért egyesültek a HELP-pel, ha már azelőtt is a taglétszám leépítése volt az egyik legfontosabb (ezt onnan tudom, hogy én is valami vezetőféle voltam náluk :D). Erre azóta kb. választ kaptam, szóval minden rendben. :)
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Nos erről ti tudtok többet..
Nem fogok se utána járni se kérdőre vonni őket emiatt..főleg hogy.. ismerve nem téged de a csapatot amivel vagy és annak vezérét nem tudom mit lehet elhinni.. mivel ez volt az Egyesülésünk egyik kikötése, sok más mellett a "múlt-elmúlt.." így ha igazad van ha nem tárgytalan a dolog.

Pontosan ki a vezér szerinted,mert már annyi félét hallottunk,hogy már néha mi sem tudjuk.:(
 

Deleted User - 1458972

Vendég
Bocsi, hogy a statokon kívül az önkéntes számüzetésemből belepofázok, de mégis mi alapján adsz több esélyt a Tigersnek, mint az ASG-nek? Indokolja ezt bármi is a személyes unszimpátián kívül?

De egyébként olyan az egész hsz, mintha az elmúlt 20 szerón nem is lettél volna, és meglep, amit látsz :)


Ha kicsit ránézel az 59-es világra te is rájösz h mi alapján mondják ezt :D és ha kicsit is nyitott szemmel járnál nem kérdeznél ilyet :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Azért ilyen gyenge szerver nem volt túl sok...főleg nem olyan,hogy senki ne emelkedjen ki a tömegből. Amikért több esélyt adok a Tigersnek,mint az ASG-nek:
- a legerősebb klánjuk jobb,mint mint az ASG legerősebb klánja
- vezetőségük még nem bizonyította be,hogy képtelen bármiféle fejlődésre,az ASG pedig pont ugyanezt játszotta minden szerveren és fikarcnyit nem fog változtatni rajta annak ellenére,hogy mindenhol máshol is elbuktak...ráadásul a keretük gyengébb,mint valaha
- talán ők belátják,hogy ennyi játékossal öngyilkosság játszani és lehetséges,hogy rohamtempóban elkezdik belsőzni őket,míg az ASG-nél gyakorlatilag csak azok vannak kidobálva,akik nem értenek egyet őnagyságával,a teljesítmény semmit nem számít csak a talpnyalás...

Szóval összegezve azért inkább a Tigers,mint az ASG mert az még egy új klán új vezetőkkel ami jelenleg jobban áll,mint az ASG és nem bizonyították be sok szerveren keresztül,hogy semmi sem fog változni.

Aki ugyanattól a dologtól más végkifejletet vár újra meg újra annak lehet ajánlott egy orvos felkeresése :D

Valld be, azért köze van ahhoz, hogy tetszik a profilképük :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Te is pont úgy beszélsz mintha az elmúlt 20 szerot nem láttad volna. Asg-t többször is lemosta már a pályáról dongabi fostengere. Konkrétan igazi komoly végjáték harcok nélkül eltűntek a szerverekrol. Miert lenne most másképp?

Én IS, tehát elismered, hogy Lightnál így van? :)

Múlt alapján megítélni egy klán jelenbeli teljesítményét szerintem nem szerencsés. Én se tartom sokra az ASG-t, de csak azért, mert a múltban bénák voltak, nem nézem le jobban őket. Jelenleg 3 tökugyanolyan tömegklánt látni, meg az egy szem VIP-t.
 
Fent