Csevegő

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Ez is Dj munkája aki összefogott az SBT alvó ügynökökkel és szabotálták a végső top 1 helyezettet! Betalált az (már nem tudom idézni de valami ilyen)----> "utolsó -esjével bedobta a gránátot". Ez a dj nagyon erős lehet ha hónapokig repült a gránát.o_O
Utáljuk hát közösen Heccsátét és Didzsét ezért!

Ja és gratula a győzteseknek! GG HF
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Ez is Dj munkája aki összefogott az SBT alvó ügynökökkel és szabotálták a végső top 1 helyezettet! Betalált az (már nem tudom idézni de valami ilyen)----> "utolsó -esjével bedobta a gránátot". Ez a dj nagyon erős lehet ha hónapokig repült a gránát.o_O
Utáljuk hát közösen Heccsátét és Didzsét ezért!

Ja és gratula a győzteseknek! GG HF

Easy win
 

DeletedUser19367

Vendég
Egyszer írom le.
Nem érdekel a top1.
Nem azért mentem érte, hogy mutogassam. Nyilván a top1 ben Taknyost én is támogattam volna, ám nem ő állt ott.
Az aki ott állt, azt a játékost megelőzte a negatív hírneve, jót nem hallottam róla. Gondolok korábbi világokra amikben személyes barátaim ellen tett.

A szerver folyamán, nem egy olyan eset volt, hogy az LND-t háborúval fenyegették, vagy hogy a fórumon trágár módon nyilvánultak meg (mint a privát leveled a zárás után...) mind a tagokkal, mind a HNK val mind a MI fővezérünkkel ! ami nem való a KH-hoz.

Én V1 en kezdtem, ott ismerkedtem meg a játékkal. Akkoriban kislovagék még a lovagi időket idézően írtak a klánok tagjaihoz, lovagi kerekasztal üléseken vettem részt és ezzel a modorral, mentalitással, sunyi, aljas és kavaró játékkal nem találkoztam. Akkoriban még megadták a módját a játéknak. Mert ez egy játék. Nem az ármánykodás mesterfokon.
Ti valószínűleg a való életben is ilyenek vagytok.

A saját magatok támadása saját és klántárs részéről. A dolgokat mindig ugy formáltátok, hogy nehogy az LND is ugyan olyan elbírálásban részesüljön. Ugyan úgy elvettétek felhőtől, luckytól, a dicső plecsnit mint én tőled.
Ha valamelyik nagyon hozzáértő venné a fáradtságot és vissza keresné, hogy az SBT szétesésének időpontjában, hogy álltál....
nem hiszem h nagy szájjal kellene lenned.
Utána meg már csak belsőzted SBT-s falukat. Azért pedig minden meg volt téve hogy az LNDből minél kevesebben jussanak faluhoz...csalással oda kerülni nem nehéz.
(én 5. vagyok LET ben )- beszéljünk arról hogy kerültél fölém? nem hiszem, hogy kellene, hiszen akkoriban nekem 14 milla volt neked meg 7 ...
Azért mert lehetőségem volt, meg is tettem és meg is tenném megint. Ha más lett volna a helyemben azt segítettem volna, mert mi egy csapat vagyunk. Barátok.
Egy kisebb klánból indultunk a játék öröméért. Ezért fogok ez után is.

A tisztességes játékosok előtt le a kalapot, de legyen ez a top1 azoknak ajánlva akik ezután is a tisztességes játékot részesítik előnyben.
Nagyon bízom benne, hogy ez fellelkesíti azokat akik a KH-t takarítani akarják a gerinctelen játékosoktól.

Remélem megértik páran mit akarok mondani.
Ennek a top1 nek tulajdonítanék inkább reformáló szerepet, mint egyesszám első személyben való fennhéjázó győzelmet.

King Gimii
Oruljetek, h nem foglaltunk be titeket, csokoljatok meg pilvo kezet mert csak rajta mullott. Ezzel elertetek, hogy minden szerveren lefogunk vadaszni titeket...
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Gratulálok én is a győzteseknek! SBT-seknek külön köszi, hogy első vereségem alkalmával megtanítottak veszteni. Nem olyan lett ez a szeró, mint vártuk, de mindenképp érdekes volt :)
 

DeletedUser19651

Vendég
The Other Side az új vonal a legfrisebb klán. 2 servergyőzelemmel is debütálhat. A régi nagy Spártába nem volt ekkora lendület mint most az OS-ba
 

Mad Max73

New Member
A reakció pontszáma
19
ő buta LND-s mindent megmagyarázhat nem tudtad ? XD

Jah...bocsi....hol is vagy? :D Köszi! :D

Nem magyarázok semmit....nem érdekel...lehet rinyálni...ha tiszta és normális játékosok lettetek volna,nem lett volna ilyen a szerver...és az ember nem alkalmazkodott volna hozzátok és nem mindig azon agyalt volna,hogy miben sántikáltok,mit kevertek! :/

A hozzászólásaitok szánalmasak és titeket minősít...látszik milyenek vagytok de ti akartok erkölcsi mércét felmutatnii....így?! Röhej! :D :D :D

Részemről lezárva ez a parttalan vita!
Üdv.
 

DeletedUser18625

Vendég
Jah...bocsi....hol is vagy? :D Köszi! :D

Nem magyarázok semmit....nem érdekel...lehet rinyálni...ha tiszta és normális játékosok lettetek volna,nem lett volna ilyen a szerver...és az ember nem alkalmazkodott volna hozzátok és nem mindig azon agyalt volna,hogy miben sántikáltok,mit kevertek! :/

A hozzászólásaitok szánalmasak és titeket minősít...látszik milyenek vagytok de ti akartok erkölcsi mércét felmutatnii....így?! Röhej! :D :D :D

Részemről lezárva ez a parttalan vita!
Üdv.
Meglehet mutatni mit tudtok :D egytől egyig :D nem mi bujtuk tucatszámra a falukat :D nem nekünk lett a saját armánkon minuszos statunk :D míg csak gerinc meg tudád nélkül tudtok érvènyesülni nem jártatnám a számat :D a ti helyetekbe örülnék , hogy egy másik klán megnyeri nektek a szervert :D
 

DeletedUser18625

Vendég
Gyávák vagytok mind ahányan vagytok
Remélem még egyszer összeáll az SBT és egyesével szarrà ver titeket
Bohóckodtok itt egymás ellen mint a hülyegyerekek, közben meg vállvetve nyeritek meg a világot
Vicc
Fujj SBT :p na jo nem , pár embert bírok közölük , nyugi nem téged :p
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Az hagyjám,hogy az ilyen nyereséget,hogy több klán egybe szedi a tagokat semmisnek nézem,de hogy még így is statokat csalnak egyesek.. Mindennek az alja.. Jubileumi szerver.. Szép zárást kapott a jubileumi szerver mindenestre. Még normal szerverhez sem méltó az ilyen zárás nemhogy egy kiemelkedőre.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Talán saját kútfőböl....bocs,hogy kinézem belőletek...de igazad van...nem kellene!!! :D :D :D

Azt nem idézetnek hívják, hanem FIGYELJ, FIGYELJ, FIGYELJ: írásnak, gépelésnek, szövegalkotásnak :DDDDD Idézni azt lehet, amit már valaki egyszer elmondott, leírt, kinyilvánított :D Ekkora epic failt se láttam még ezen a fórumon, köszönöm, hogy megörvendeztetted vele a nagyérdeműt.
 

DeletedUser18625

Vendég
Azt nem idézetnek hívják, hanem FIGYELJ, FIGYELJ, FIGYELJ: írásnak, gépelésnek, szövegalkotásnak :DDDDD Idézni azt lehet, amit már valaki egyszer elmondott, leírt, kinyilvánított :D Ekkora epic failt se láttam még ezen a fórumon, köszönöm, hogy megörvendeztetted vele a nagyérdeműt.
De troll vagy :D ezt bírom benned :D de smemi mást :D
 

DeletedUser18625

Vendég
Az hagyjám,hogy az ilyen nyereséget,hogy több klán egybe szedi a tagokat semmisnek nézem,de hogy még így is statokat csalnak egyesek.. Mindennek az alja.. Jubileumi szerver.. Szép zárást kapott a jubileumi szerver mindenestre. Még normal szerverhez sem méltó az ilyen zárás nemhogy egy kiemelkedőre.
hát látod mint a választás minden megvehető :D
 
Fent