Csevegő

  • Témaindító DeletedUser18324
  • Kezdés ideje

DeletedUser14522

Vendég
te warr, ezt józanul tolod? ha nem akkor javaslom tartsunk szünetet, mert később ezt magad is szégyellni fogod, nem csak a társaid.
 

DeletedUser14522

Vendég
állítólag kimi (tatus fiók) ajánlgatta valakinek, hogy másik világon megmutatja neki ... de ezt nem hiszem hogy igaz lenne, csak nem olyan rutintalan, hogy óvatlanul külsősöket is beavatna az ősi random tudásba ;)
 

DeletedUser19259

Vendég
úgy érted, hogy én meséljem el, hogy warrior meg penge miért fröcsög rám? szerinted én vagyok mélyen, mert itt fent két tag nekiáll szidni? ... kicsit több logikát légy szíves!

Rossz is az amikor az ember állandóan kijön mosdatni a slepjét arról amit alkotnak, aztán arcba kap egy olyat amire köpni, nyelni nem tud, mert mindenki számára világossá válik, hogy micsoda szenny társaság az övék. Van amikor az igaz tények erősebbek annál mint, hogy az ember kijön külsőre és míves mondatokkal próbája proliságát takarni a publikum előtt. Pröcsögés lenne? Messze nem, csak valós tények közlése ami meghaladja a terelőgyár mûködésének kapacitásait, amire már nem tud hazugságot gyártani, csak gyenge terelést. :)
 

DeletedUser19250

Vendég
Rossz is az amikor az ember állandóan kijön mosdatni a slepjét arról amit alkotnak, aztán arcba kap egy olyat amire köpni, nyelni nem tud, mert mindenki számára világossá válik, hogy micsoda szenny társaság az övék. Van amikor az igaz tények erősebbek annál mint, hogy az ember kijön külsőre és míves mondatokkal próbája proliságát takarni a publikum előtt. Pröcsögés lenne? Messze nem, csak valós tények közlése ami meghaladja a terelőgyár mûködésének kapacitásait, amire már nem tud hazugságot gyártani, csak gyenge terelést. :)

Szívemből szóltál :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Srácok, lassan nekem van szekunder szégyen érzetem.

Az előző világot vállvetve harcoltátok végig, és én nagyon sajnálom, hogy így alakult ez a szerver, de míg randomos volt minden korábban a témához szóló ember, simán ment a pontos időzítés a most nem randomosoknak is, szóval nagy mágus az a "Random" klánnév, de ez van. ¯\_(ツ)_/¯

Ahogyan nem csak az időzítés ment, hanem a hasonlóan jól szervezett támadások és az ellenfél elismerése is. Légyszi ha az időzítési tudást, csapatmunkát nem is, a kulturáltságot keresse elő mindenki.

u.i.: inkább fikázzatok engem közösen, mint egymást.
 

DeletedUser19250

Vendég
Ebbe igazad van Gabinak. V38on ha én nem is mert DSa tag voltam de te a legtöbb taggal együtt voltál:))
Úgy Kimivel is csak más fiókba volt akkor!!!
 

DeletedUser19250

Vendég
Tgszisz csak írok, hogy tud, hogy igen még mindig ébren vagyok és inditok
Szóval kérlek figyelj és tanulj!!!!
 

DeletedUser14522

Vendég
kiszállt már az alkohol?
de mond már hova indítasz .... tán nem vasutas vagy?
 

DeletedUser7641

Vendég
Most akkor lesz illegális scriptem vagy nem? Nem szeretnék én sem éjszakázgatni meg farmolászni meg ilyenek.
 

DeletedUser19250

Vendég
Tgszisz tapasztalt ez ügyben tőle kérd. Én is szívesen aludni mennék de nem lehet éppen őket támadóm. Egy inaktív állapotban lévő tagot
 

DeletedUser14522

Vendég
ez jólesett, kösz.
azért csak óvatosan a szesszel, nehogy a vágányok közé ess kihűlni! ;)
 

DeletedUser18831

Vendég
Mi kapjuk az armát legioval, de a nagy Randomosok nem bìrják idegekkel. Naponta kijön ide valamelyik hisztizni. :rolleyes:
Nem baj Tgszisz, mi szeretünk, Penge véleménye meg úgysem èrdekel senkit. ;)

Ui.: Penge, ha ennyire sajnálod hcsf-et, vidd haza. Megnyerted, a tièd... :):)

Ramos04
 

DeletedUser18831

Vendég
A-a... :)
Nem sírunk, tènyegek állapìtunk meg. :) Te hisztizel majd egy napja. :)

De most komolyan, ha ennyire oda vagytok hcsf miatt, valaki vegye már maga mellè. Aztán majd 2 hónap múlva elbeszèlgetek vele, mekkora főnyeremény a hcsf. ;)

Amúgy Enikő vagyok, lány, és több, mint 1 hónapja a Legio fiókban voltam már, amikor elkezdtètek támadni a hcsf fiókot. Pontosan ennyire jó minden èrtesülèsetek, mint ez. ;)

Ramos04
 

DeletedUser18831

Vendég
Sületlensègről jut eszembe, a Legio fiók egyetlen percet sem helyettesìtette a hcsf fiókot. Nem kellene mindent elhinni. :)
 

DeletedUser19733

Vendég
Üdv !

Nem igazán szóltam még ide semmit, de most ez kikívánkozik.

Nem ismerek senkit se kh-világából. Van néhány ember akivel össze barátkoztam, van akivel nem sőt van akit rühellek, de nem mondom neki. Viszont az ami itt megy ez már sajnos szánalmas. Nem tudom ki hány éves, vagy valaki esetleg fejben problémákkal rendelkezik, de már kezd hasonlítani ez egy nagy ovis csoportra . (Rosszabbik fajtából).
Random-ról is megvan az egyedi véleményem, amit nem nyilvánítok ide most ki, azt ők tudják.
De 100. klán azaz már (FF)-be átmenők !

Elszidtok mindenkit, meg van gyanúsítva a klán több ízben is csalás miatt. Tisztázzuk a dolgokat most!
Ha nem tudsz veszíteni, ne gyere fel ilyen játékra. Ha valamit nem értesz nem kell gyanúsítgatni csalással. Amit csináltok, hogy eddig bevetettek mindenkit a csapatba csak hogy talpon maradjatok és most hogy legio kapott egy pofont egyből szaladtok az FF-hez.
Nos nem tudom mi az oka, biztos valami stratégiai megmozdulás vagy sem. Vagy elfogyott a belső a csipet csapatba és most akkor jöjjön FF!
Nektek már semmi se számít a tiszta játék meg főleg, mert ha lenne gerincetek, akkor elvéreznétek egyedül. De nincs, ami sajnálatos, mert nem vagytok gyengék a játékban, sőt vannak akik kitűnnek és elismerésem feléjük, de ha elbukok akkor úgy bukok el, hogy nem futok fű fához.
Mocskolódhattok tovább, meg csinálhatjátok a feszültséget, de v38-on egy csapatba voltatok és most puff kiderül ki milyen ember.
Sajnálatos, és ez a való világban is így van.
Senkit nem akarok evvel megbántani, de el kellene gondolkodni azon, hogy ez egy játék és nem jogosít fel senkit arra, hogy kutyába vegye a másikat!
Nagyából ennyi! Többet nem fogok hozzá szólni, de ez érett már.
További jó játékot!

Tropo
 

DeletedUser7641

Vendég
Én sem szoktam sűrűn ide írni, de kérlek engedd meg, hogy én döntsek afelől kit nézek kutyába és kit nem. Remélem azt nem tiltod meg, hogy lélegezzek! :(
 
Fent