Csevegő

  • Témaindító DeletedUser18324
  • Kezdés ideje

DeletedUser7641

Vendég
Jap a logikám nulla az IQ-m is. Ez ismerősen hangzik?

Nagyából ennyi! Többet nem fogok hozzá szólni, de ez érett már.
További jó játékot!

Tropo


Lehetek bármekkora idióta, legalább szavahihető vagyok és nem megyek ellene 2 komment alatt. :(
 

DeletedUser14522

Vendég
Astelix, tropo:
azt ugye levetted, hogy eddig is random kontra ff+100 volt a felállás?
 

DeletedUser14522

Vendég
de ez is milyen gyönyörű, hogy konkrétan 3 randomos játékos mocskolódik itt szerda óta alpári hangnemben, szabályellenesen - persze büntetlenül, ilyenkor nincs itt moderátor -, erre kijön egy negyedik, aki jól lehordja a másik felet, hogy ne mocskolódjon.

olvasd már vissza, hogy miket írt getto, warr meg penge .... és csak egy tisztességes randomos (Gabi ex random vezér) bírt legalább annyit mondani, hogy szégyelli ezt a helyzetet.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
A vita egyébiránt olyan magas színvonalú, hogy jobb lenne ha abba se hagynátok :)

Utánanéztem a statnak, térképeztem, beszélgettem mindhárom klán (mostmár csak 2) tagjaival, illetve külsőn összeraktam a sztori hiányzó részét. Szóval: 8 nap alatt a 660 falus legio fiókból lett 400 falus, de mindez csak a csaló Randomosok miatt. Ha dév nem jön ki "társalogni" légió pajtással, akkor ez a galád csalás titokban marad és senkit nem érdekel, viszont most már központi tényező, mi több, egyre több és több ember van mindkét oldalról, aki bizonygatja a saját igazát.

Csudijó ez a fórum :)
 

DeletedUser14522

Vendég
igen, igazad van, lehet az egy mellékes szál, hogy cncdani illegális scriptjeit sok "profi" játékos használja, ebbe úgy tűnik az egész közösség beletörődött (s az is egy külön mesét megérne persze, hogy a csak közvetetten bizonyítható használatot mikor, kinél bünteti/nembünteti a szabályos játékot felügyelő szerv).
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
Hát azzal nem lehet mit tenni. Én is utáltam a szkriptezéseket, míg játszottam, de rájöttem, hogy el kell engedni, mert semmit nem lehet tenni vele, csak vádaskodni. V45-ön a hírhedt vinszent-es ügy, amikor 4 támi ment 5 ezredbe, és a supp semmit nem tett vele - vagy mert nem tudott, vagy mert nem akart - akkor én elengedtem már ezt :/
 

DeletedUser14522

Vendég
és hi, ha jól megnézed: az északi sziget ellen volt sikeres a random, délen bukta az armáját, persze ez is bőven jó eredmény nekik .... ez van, távoli szigetet időzített bruteforce ellen nem védünk irracionális mértékben, legio így járt, feldolgozza, nagyfiú, ... nem nekünk van gondunk, hanem a random problémázik, hogy miért nem nyertek még, ők a türelmetlenek, nem mi :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
Számomra csak az érdekes, hogy ez a "Random csal az időzítéssel", ez pont akkor jött, mikor a topegy fiókotok bukta a falui 40%-át. Előtte eddig nem csaltak, csak pont most? Vagy most lett zavaró? Ezt nem értem tg, bár lehet én vagyok a korlátolt.
 

DeletedUser14522

Vendég
most semmi jöttünk ki ezzel ide, hanem gett, mi ezt házon belül megemésztettük volna

viszont most, az utóbbi pár hétben vált sűrűbbé és tömegessé az "összecsúszott" időzítés
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19651

Vendég
Tömeges bannolásba torkollik ez a világ majd kemény küzdelemmel a Random alul marad az FF el szemben. Az FF több tagból áll, kitartóbbak és nem lesznek kedvvesztettek mint a Random hátország.
 

DeletedUser14522

Vendég
Tömeges bannolásba torkollik ez a világ majd kemény küzdelemmel a Random alul marad az FF el szemben. Az FF több tagból áll, kitartóbbak és nem lesznek kedvvesztettek mint a Random hátország.

te melyik troll is vagy eredetileg, yugi vagy swak ?
 

DeletedUser19651

Vendég
Hamisat állítasz Olaf, a Prófétából csak egy 1 van, az hogy kikkel kevertek az legyen a ti gondotok. Nem troll vagyok hanem egy Klánháborús Stratégiai elemző.
 
Fent