Csevegő

  • Témaindító DeletedUser18324
  • Kezdés ideje

DeletedUser18098

Vendég
Jaj ne akkor az az Isten amibe itt mindenki hisz az egy kamu?? nagyon magas szintre dobtad a labdát öreg ha már magad oda képzeled :D
Ezt a teólogus dumát füstnek ereszthetnéd és regisztrálj be a v52-re egy csapattal csubi és ne itt vakítsd a népet, nem nekem gáz csak hát aki minősít klánokat annak gáz, mert hol voltál azokon a szervereken csubi? :D
 

DeletedUser18098

Vendég
Én is jól szórakozok rajta :D csak hát neki nem tetszik hogy tőlem nem olyan választ kap amire vágyna :) de hát ha én nem reagálnék rá mindig ővé lenne az utolsó szó a forumokba....:D
 

DeletedUser18625

Vendég
Mi kapjuk az armát legioval, de a nagy Randomosok nem bìrják idegekkel. Naponta kijön ide valamelyik hisztizni. :rolleyes:
Nem baj Tgszisz, mi szeretünk, Penge véleménye meg úgysem èrdekel senkit. ;)

Ui.: Penge, ha ennyire sajnálod hcsf-et, vidd haza. Megnyerted, a tièd... :):)

Ramos04
Persze de mikor elhordták a faluidat mint őszi szellő a leveleket akkor neg kussban voltál :D
 

DeletedUser14522

Vendég
mi a jó .... tanácsod, te mi tennél, ha hordanák a faluidat, védekezés helyett idejárnál inkább szót csépelni? nu?
 

DeletedUser14522

Vendég
kicsit még csiszolhattad, maxolhattad volna ezt a poént ... de így hét vége felé egy véletlen belefér:)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Le a kalappal a mai előtt mindenkinek. Nem hiába, hogy jó ideje ezt a szervert figyelem leginkább, nagyon fordulatosan játszotok :)
 

DeletedUser19651

Vendég
A Random már csak araszolgat előre , a lendületük már lassan felhagy.Ha az FF egy kis energiát/időt belerak a világba legyőzik a Randomot és Szaláékat az idő visszaigazolja majd miért is hagyták el egykoron klánjukat.
 

DeletedUser14522

Vendég
"Legyőzni önmagunkat, barátom, minden győzelem között az első és a legszebb, viszont gyengének bizonyulni önmagunkkal szemben minden vereség között a legrútabb és a leghitványabb. Ez pedig arra vall, hogy mindnyájunkban háború folyik önmagunk ellen."
... hát ilyen időket élünk ;)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Nem szokás előre inni a medve bőrére, de szeretnék gratulálni a Randomnak, innen már véleményem szerint nincs visszaút a Corvinnak.
 
Fent