Csevegő

  • Témaindító DeletedUser18324
  • Kezdés ideje

DeletedUser18324

Vendég
Még a beállítások előtt megcsináltam,na ki a király? :D
 

DeletedUser87

Vendég
V47 a nagykutyák világa lesz. Tudni lehet a Horda indul?
 

DeletedUser87

Vendég
Lesz a Random megosztott világos részvétellel azon kívül?
 

DeletedUser87

Vendég
Akkor viszont a v46nál sokkal gyengébb mezőnyre kell számítani.
 

DeletedUser18236

Vendég
Miért kérdezgetitek folyamatosan, hogyan indul-e a Horda? Ennyire féltek? o_O:p
Majd megtudjátok, hogy milyen az, amikor mi megindulunk ;):)




Báttya
 

DeletedUser18236

Vendég
Most az lenne a fer, hogyha a vezér séf válaszolna, de azért írok én egy pár sort indoklás képpen :)

Mivel én is úgy gondolom, hogy január vége, február elején fogkezdődni a világ, ezért még rengeteg időnk van eldönteni, és esetleg lezárni addigra a világot.
Ha akarnánk, akkor fel tudnánk kicsit pörgetni az eseményeket, mert az ellenféltől nem hogy ellenállást, de csak kilépeseket, és feloszlatásokat látunk... :)
HA esetleg nem végeznénk addigra, akkor nem gondolnám azt, hogy indulunk, mert 2 világot 100%-os odaadással nehéz tolni munka és suli mellett :)
HA végzünk addigra, akkor sem biztos, hogy indulunk, hisz még messze van, sok minden változhat.

Egyébként skypeon szóba szokott néha kerülni, de konkrétabb válasz még nem érkezett :)




Báttya
 

DeletedUser18324

Vendég
A Spárta addig nem végez 45-ön?

Ha végezne,Randomnak nem sok esélye lenne,max ha megint a világ jönne a spárta ellen..:p :)
EW ellen is ne felejtsük el hogy a DSA+Random kellett,s a Random ahogy értesültem elég sok játékost veszített a v46 miatt,bár a volt TEMP-esek 1 részét is megszerezte Sofi,de úgy hiszem ezen a világon is Tatus,és Fire vezetésével nyernek majd,ellenfél nélkül...
 

DeletedUser19260

Vendég
Ha végezne,Randomnak nem sok esélye lenne,max ha megint a világ jönne a spárta ellen..:p :)
EW ellen is ne felejtsük el hogy a DSA+Random kellett,s a Random ahogy értesültem elég sok játékost veszített a v46 miatt,bár a volt TEMP-esek 1 részét is megszerezte Sofi,de úgy hiszem ezen a világon is Tatus,és Fire vezetésével nyernek majd,ellenfél nélkül...
osszevissza beszelsz :D
Sparta a 45-os pof utan sztem tobb vilagon nem indul.
Randomnak semmi koze nem volt EW legyozesehez max annyi, hogy a kicsapott EW jatekosok naluk kezdtek ujra, pl reszeltviz monster.
 

DeletedUser18324

Vendég
Még jó hogy nem te vagy a spárta vezetés,egyből feladnád a nehézségeknél..:D
A másik,valóban nem voltam ott,így nem tudom,csak hallottam dolgokat,de az maradjon az én titkom.;)
Lényeg a lényeg,Yugi,te úgy véled a Randomnak lesz ellenfele?
 
Fent