Csevegő

  • Témaindító DeletedUser18324
  • Kezdés ideje

DeletedUser19651

Vendég
Jó napot!
Célja a Randomnak megnyerni v50et vagy csak a kihalás elől menekítettétek a franchiset a tőzsdésmentes világra?
 

DeletedUser18336

Vendég
upload_2018-10-23_22-42-26.png

kedves légió! ezúton szeretnék gratulálni a remek védekezéshez, hogy csak ennyit sikerült tőled elvinnünk. nyilván nem volt fair amit csináltunk, elvégre többen támadtunk egyszerre, ami egy undorító dolog, és egész eddig a klánháború történetében példátlan volt. ráadásul előtte ledolgoztuk veletek szemben a 2000 falus hátrányunkat is, hogy túlerőbe kerüljünk. ez valóban nem volt szép a részünkről. arról már ne is beszéljünk, hogy ugye mi mind scriptelünk, csak te lehetsz képes egy vonatban mind3 nemest külön megvágni, senki más nem sajátíthatta el az időzítés ősi tudományát. mindezek ellenére példás védekezést mutattál be, csupán szinte az egész frontodat buktad el, a hátországod még megvan, és biztos vagyok benne, hogy hipp-hopp visszabelsőzöd magad az első helyre.

csak így tovább, hozd továbbra is ezt a szintet, üzengess tovább falunevekkel egy kritikán aluli armavédés után, add meg a kegyelemdöfést! el is megyek a sarokba sírni!

végszóként 1-2 apróság:
-kelleni*
-sírás*
-a "büszkeséggel" leírásától nagyon messze jártál, de azért értjük
-péntek, szombat, vasárnap, hétfő, kedd <- ez 5 nap

kivételesen tehetséges ember vagy, ugyanolyan jól számolsz, írsz, és védekezel!

szerintem ne trollkodj, gondolkozz el azon mit csinálhattál volna jobban, és legközelebb próbáld meg jobban csinálni. nekem elhiheted, van hova fejlődnöd mind játéktudásban, mind emberileg (hogy aztán a helyesírásról már ne is beszéljünk.)
 

DeletedUser18098

Vendég
Jó napot!
Célja csubakkának v47-releváns hozzászólást írni a v47es topicba, vagy csak eszébe jutott, hogy rég jött ide fogyatékoskodni, és gondolta megörvendeztet minket?


Mert aztán az ő szava olyan sokat számít :D ebbe a topicba fikázza a Randomot a másikba meg isteníti(persze mert az aktuális túlerő mellé áll), én adnék neki egy fiókot :D a vesztes oldalon persze mutassa meg hogy amit kijelent az igaz is....
 

DeletedUser14522

Vendég
te gett, ennél a szolid önfeljelentésnél ("arról már ne is beszéljünk, hogy ugye mi mind scriptelünk) már csak az lenne vakmerőbb, ha nem legio profilját tennéd ide ki, hanem bármelyik falunál a ti érkezéseitek ... had gyönyörködjön a publikum a századmásodpercen belüli tömeges érkezési időkben, a randomos "időzítés ősi tudományának" eredményében

tényleg semmi szégyenérzet, hanem csak önfeledt dicsekvés? attól, hogy a support semmit sem tud/akar kezdeni a ti böngészős időzítő script használataitokkal ... attól még az nem szabályos, nem fair, hanem csak pitlák csalás.
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
1315 bővítmény megtekintése

kedves légió! ezúton szeretnék gratulálni a remek védekezéshez, hogy csak ennyit sikerült tőled elvinnünk. nyilván nem volt fair amit csináltunk, elvégre többen támadtunk egyszerre, ami egy undorító dolog, és egész eddig a klánháború történetében példátlan volt. ráadásul előtte ledolgoztuk veletek szemben a 2000 falus hátrányunkat is, hogy túlerőbe kerüljünk. ez valóban nem volt szép a részünkről. arról már ne is beszéljünk, hogy ugye mi mind scriptelünk, csak te lehetsz képes egy vonatban mind3 nemest külön megvágni, senki más nem sajátíthatta el az időzítés ősi tudományát. mindezek ellenére példás védekezést mutattál be, csupán szinte az egész frontodat buktad el, a hátországod még megvan, és biztos vagyok benne, hogy hipp-hopp visszabelsőzöd magad az első helyre.

csak így tovább, hozd továbbra is ezt a szintet, üzengess tovább falunevekkel egy kritikán aluli armavédés után, add meg a kegyelemdöfést! el is megyek a sarokba sírni!

végszóként 1-2 apróság:
-kelleni*
-sírás*
-a "büszkeséggel" leírásától nagyon messze jártál, de azért értjük
-péntek, szombat, vasárnap, hétfő, kedd <- ez 5 nap

kivételesen tehetséges ember vagy, ugyanolyan jól számolsz, írsz, és védekezel!

szerintem ne trollkodj, gondolkozz el azon mit csinálhattál volna jobban, és legközelebb próbáld meg jobban csinálni. nekem elhiheted, van hova fejlődnöd mind játéktudásban, mind emberileg (hogy aztán a helyesírásról már ne is beszéljünk.)

Ez a topik itt külsőn azért volt jó és egyedi,mert itt nem volt sárdobálás,és mocskolódás! staisztikáknak és elemzéseknek jobban örültünk volna,..de az nem volt)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser18831

Vendég
1315 bővítmény megtekintése

kedves légió! ezúton szeretnék gratulálni a remek védekezéshez, hogy csak ennyit sikerült tőled elvinnünk. nyilván nem volt fair amit csináltunk, elvégre többen támadtunk egyszerre, ami egy undorító dolog, és egész eddig a klánháború történetében példátlan volt. ráadásul előtte ledolgoztuk veletek szemben a 2000 falus hátrányunkat is, hogy túlerőbe kerüljünk. ez valóban nem volt szép a részünkről. arról már ne is beszéljünk, hogy ugye mi mind scriptelünk, csak te lehetsz képes egy vonatban mind3 nemest külön megvágni, senki más nem sajátíthatta el az időzítés ősi tudományát. mindezek ellenére példás védekezést mutattál be, csupán szinte az egész frontodat buktad el, a hátországod még megvan, és biztos vagyok benne, hogy hipp-hopp visszabelsőzöd magad az első helyre.

csak így tovább, hozd továbbra is ezt a szintet, üzengess tovább falunevekkel egy kritikán aluli armavédés után, add meg a kegyelemdöfést! el is megyek a sarokba sírni!

végszóként 1-2 apróság:
-kelleni*
-sírás*
-a "büszkeséggel" leírásától nagyon messze jártál, de azért értjük
-péntek, szombat, vasárnap, hétfő, kedd <- ez 5 nap

kivételesen tehetséges ember vagy, ugyanolyan jól számolsz, írsz, és védekezel!

szerintem ne trollkodj, gondolkozz el azon mit csinálhattál volna jobban, és legközelebb próbáld meg jobban csinálni. nekem elhiheted, van hova fejlődnöd mind játéktudásban, mind emberileg (hogy aztán a helyesírásról már ne is beszéljünk.)

Szia. :)

Hú, mekkora hiszti egy megvágott nemesvonat miatt. :)) Ez csak egy játék, nem kell ennyire a szívedre venni. Mi sem tesszük. :)

Ami az arma sikeressègèt illeti, minden csak nézőpont kérdése. Azzal a tűzerővel, amivel a legnagyobb Random játékosok nekünk estek, ennyi idő alatt már egy komplett klánt illet volna elhordani, főleg ilyen komoly technikai hátszèllel. ;) Ehhez képest vannak olyan faluk, amikbe a 60 óráról indított erősìtèsek simán felèrtek, mert 3 napig nem sikerült elfoglalni.
Amúgy köszönöm jól vagyunk, èn is meg a Legio is. Kicsit át kellett alakítani a terveinket a hosszú hétvégére, de messze vagyunk az összeomlástól. Attól, hogy sokszor elmondjátok, hogy vègünk van, meg nem lesz igaz. Sőt. :) De erre térjünk vissza pár nap múlva. ;)

Ami Legio helyesìrását illeti, már dolgozunk rajta, okos fiú, gyorsan tanul. :)
De ha már benne vagyunk, neked is elmondok pár dolgot. A magyar nyelvben minden mondatot nagybetűvel kell kezdeni. Ez az alap.
Főleg, ha olyan megszólítás is van benne, mint a Kedves xy. :) Arról már nem is beszélve, hogy a neveket illik pontosan használni, tehát a Legio nem Lègio.

Messala, köszi a profilkèpet, most így nézve is tök jól mutat. :))

Ramos04
 

DeletedUser18336

Vendég
tg: amikor astaw armát kapott kb 1 hónapja, legiotól ugyanúgy fél, max 1 másodpercen belül csapódott minden. ezek szerint akkor ő scriptel, nemde? hiszen nem lehet script nélkül beidőzíteni több támadást 1 másodpercen belülre. meg ugye amint mondtam, tud vonatot vágni, amihez tizeden belülre kell időzíteni, és azt nem lehet kézzel.

miért kéne hogy szégyenérzet legyen bennem? az hogy ti nem tudjátok elfogadni, hogy ellenetek csalás nélkül nem lehet eredményt elérni, nem jelenti azt, hogy aki eredményt ér el ellenetek, az csal.

Messa: igen, nyilván kár ezt kihozni külsőre. ugyanúgy, ahogy falunevekkel üzengetni is kár.
 

DeletedUser14522

Vendég
tg: amikor astaw armát kapott kb 1 hónapja, legiotól ugyanúgy fél, max 1 másodpercen belül csapódott minden. ezek szerint akkor ő scriptel, nemde? hiszen nem lehet script nélkül beidőzíteni több támadást 1 másodpercen belülre. meg ugye amint mondtam, tud vonatot vágni, amihez tizeden belülre kell időzíteni, és azt nem lehet kézzel.

miért kéne hogy szégyenérzet legyen bennem? az hogy ti nem tudjátok elfogadni, hogy ellenetek csalás nélkül nem lehet eredményt elérni, nem jelenti azt, hogy aki eredményt ér el ellenetek, az csal.

Messa: igen, nyilván kár ezt kihozni külsőre. ugyanúgy, ahogy falunevekkel üzengetni is kár.

1 s =1000 ms, a századmásodperc amiről én beszéltem az 10 ms, ... egy másodpercen belülre tenni még a macskám is tud, ahhoz nem kell semmi, tizedes (=100 ms) időközű vonatot vágni kis szorgalom/próbálkozással bárki, nekem kevés rutinnal is 5-ből egyszer sikerül, ha ráérek 15-ször próbálkozni, akkor 3 helyen is megvágom ............. de itt egy nagyságrenddel nagyobb pontosságról van szó nem 100ms, hanem 10 ms és nem egy célpontra sokszáz próbálkozással szorgalmasan, hanem sok 100 célpontra kapásból (láttam gép előtt voltam: minden indításotok egyből sikerült), de ez hagyján, nem is csak a pontosság, hanem az hogy valaki több napon keresztül (éjjel-nappal) indít átlag 10 percenként ... igen tudom hogy meg lehet csinálni: meg azt is hogy hogyan. úgy hát! ;)

félre ne értsd lehet te csak ritkán használod, de van aki szakmányban napokon keresztül, miközben a barátlistán piros, levelet nem bont

de igen, el tudjuk fogadni, hogy ellenünk lehet csalás nélkül eredményt elérni, lehet anélkül is menne nektek. nem az csal aki eredményes, hanem az csal aki csal, ebben a tömeges időpillanatra érkezéses sztoriban: az aktív random játékos többsége.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Ami az arma sikeressègèt illeti, minden csak nézőpont kérdése. Azzal a tűzerővel, amivel a legnagyobb Random játékosok nekünk estek, ennyi idő alatt már egy komplett klánt illet volna elhordani, főleg ilyen komoly technikai hátszèllel. ;) Ehhez képest vannak olyan faluk, amikbe a 60 óráról indított erősìtèsek simán felèrtek, mert 3 napig nem sikerült elfoglalni.

4,4 millió legyőzöttetek lett a nagy armakor, meg Dév kolléga elmondása szerint úgy -120 -70 (mybad) falu körül akkor. És el kellett volna hordani egy egész klánt? Úgy, hogy a Random vs FF+100 kb egálban van?


V43-on az 5000 falus RPG jött a 3000 falus NF-re, azon belül a 200 falus Barcsa MM fiókra, 4,6 millió legyőzött ellenfele lett, és bukott 4 falut.

V43, 3500 falus NF támadja az 560 falus Csocso fiókot, 4,4 millió legyőzött, 9 bukott falu.

V28, Lady Xenia 9,9 millió legyőzött, 1100 faluval, és bukott emlékeim szerint 70-80 falut első körben úg,y hogy a támadó fél már jó 120%-a volt a védekező EE-nek.

V28, Szürke Farkas 11,8 millió napi legyőzött kb 300 faluval, 1 falu veszteséggel lett lehozva az erősebb NH ellen az arma.

V31 FC+NTL támadja a hárman egy tömbben levő 450 falus czuczaitotot, 400 falus Amiterát és a 200 falus Rogg-ot. Sorrendben 3,4 millió legyőzött, 0 bukott falu; 3,2 millió legyőzött, 2 bukott falu; 2,1 millió legyőzött, 0 bukott falu. Silence vs FC+NTL kb egálban.

V45 DSA támadja vinszentet 120 falu környékén, 4,6 millió legyőzött, 10 bukott falu. A DSA és a Sparta ekkor kb egálban volt.

Ezek csak az én emlékezetemből a védekezések, amiket említésre méltónak tartok. Mindegyikhez két dolog kellett: aktivitás a támadott fiókbna, és önzetlen, társak által nyújtott segítség. Nálatok az utóbbit nem látom. Míg a nagy armátok napján a második legjobb támogató egy 35 falus fiók lett, addig nincs miről beszélni, és nem a Randomban kell keresni a hibát. Az, hogy tudjukkinek akkora accal 0,9 millió támogatópontja lett, miközben a világi cimbijét kb megerőszakolták, mindent elmond arról, miért is került előnybe a Random. Egy csapatjátékot nem lehet önzően játszani.

Viszont, érdekes változást hoz az egyenletbe, hogy a 100 átvedlett FF mezbe, mert ez a szerver még nem lejátszott, csak sok mindent helyre kellene tenni. Remélem, azért sikerül, és megizzasztjátok őket :) Kívülről nézve tán ez a szeró, és V50 lehet az, ahol nagyon szép harcokat lehet látni.
 

DeletedUser14522

Vendég
Hi ! :) ... és ezzel rávilágítottál és alá is támasztottad a lényeget amiről itt feljebb szó van: másképp kell/lehet/nemlehet védekezni egy fair play (időzítő script nélkül kivitelezett) arma ellen - mint amilyenek az általad említett régi példák is voltak - mint egy ilyen "okos" 1 századmásodpercen belülre összehozott ellen ...
csak úgy saccra: negyed ennyi bukott falu, négyszer ennyi legyőzött ellenfél védekező oldalról nézve

ha csak a "tudjukkinek" akartál beszólni rutinból, akkor nem terhelnélek, de ha a konkrét ok-okozati összefüggés is érdekel, akkor gondolj bele (feleslegesen nem irkálnék ide trivialitásokat)

félre értés ne essék: elismerem (s ha jól emlékszem gratuláltam is játékon belül pm például kiminek) a szorgalmasan, jó stratégiával kivitelezett és sikeres random armát ... egyedül a csaló script használata nem tetszik, ... de még ezért se reklamáltunk volna itt nyilvánosan (egye fene, belefér, ez csak egy játék, ha valakiknek minden eszközt megér egy virtuális nyereség, hát legyen), ha nem jön ki ide gett leszólni/beszólni/dicsekedni .... azért már had ne kelljen lekezelő oktatást vennünk ilyen randomos "időzítés ősi tudományából"
 

DeletedUser18336

Vendég
egy kicsit azért lassítsunk. a PP előtti időben is védtek le armát sokkal sikeresebben az emberek. nem arra kéne építeni a védekezést, hogy "hát majd veszünk 120ezer pp-t, és minden nuke után visszafelezzük a falat, oszt akkor sok védő se kell". nyilván ha minden támadás 1 másodpercen belül érkezik, azt nehezebb levédeni, mintha percenként érkezik egy támadás, és lehet szépen szorgalmasan felezgetni. ha óránként 1 támadás érkezik, azt még könnyebb, mert akkor tologatni is elég jól lehet. ha naponta egy, azt még könnyebb, mert mire jön a következő támadás, vissza is képződik a veszteség. ha évente egy, az meg a legjobb, mert akkor max 1-2t kell kivédeni, és vége is a szervernek.

az, hogy 1 másodpercen vagy egy századon belül csapódnak a takarítók, az már majdhogynem mindegy, mert 1 másodperc alatt sem tudjátok visszapp-zni a falat, sőt, gyanítom hogy még 2-3 másodperc alatt sem menne. én azt a tendenciát követem, hogy az első támadást egy falura kitolom "ahogy sikerül" alapon, onnantól pedig a többi takarítót igyekszem minél közelebb időzíteni az elsőhöz. egyrészt jó gyakorlás, másrészt jó viszonyítási alap, hogyan kéne érkezni. a vonatoknál ellenben már be szokott csúszni 2-3-4 tized rés, mert nem szeretem azt kockáztatni, hogy mégis bemegy a takarítók elé, lehet visszavonni, és nem 3 tizedet, hanem 20 másodpercet késik. ha akkora nagy scripeterek lennénk, akkor valószínűleg max 1-2 század lenne a takarítás és a vonatok között, és még a vonatokba is be lennének szúrva nukek. én ilyet senkitől nem láttam, de ha te igen, akkor javíts ki nyugodtan.

lehet kifogásokat gyártani, lehet vádaskodni, ha nektek ettől jobb. majd mi is előállunk olyanokkal hogy húúúúúúúúú, legioék lefizették az innogames-t hogy pp-ért már sereget is lehessen venni, és húúúúú, az előbb úgy tudták megfogni a nemesnuke-mat hogy gyorsan vettek 5000 pp-ért egy full védőfalut, és húúúúú, micsoda csalók vagytok! csak értelme nincs, mert nem erről kéne hogy szóljon az egész, ez egy játék, és HA esetleg alulmaradtok, arra sem kell összeesküvés elméleteket és kifogásokat gyártani :)

még 2 gondolatra reagálnék:
"ha nem jön ki ide gett leszólni/beszólni/dicsekedni"
valóban, nem kellett volna kijönnöm beszólni, kár volt felülnöm a provokációnak. dicsekvés? olyat te hol látszik a hozzászólásomban? legio csodás faluneveit figuráztam ki
"ha valakiknek minden eszközt megér egy virtuális nyereség"
izéke, klán szinten mennyi jó magyar forintot költöttetek el pp-re ezen a világon? :D igen, megtehetitek, nincs is ezzel baj, de akkor ki is öl bele rengeteget egy kis virtuális nyereségbe? van aki a fél fizetését tolja el erre, van aki a szabadidejének a nagy részét. van aki mindkettőt. van aki egyiket se.

de szerintem lépjünk tovább, elnézést kérek az offenzív kommentért, legközelebb igyekszem nem foglalkozni a hasonló üzengetésekkel.
 

DeletedUser14522

Vendég
oké,
"ha akkora nagy scripeterek lennénk, akkor valószínűleg max 1-2 század lenne a takarítás és a vonatok között, és még a vonatokba is be lennének szúrva nukek. én ilyet senkitől nem láttam, de ha te igen, akkor javíts ki nyugodtan."

igen, pontosan így ahogy írod, sőt: jellemzően a túl precíz scriptereitek vonatot se indítottak, hanem nemeses nukokat külön falvakból és igen 1-2 század (10-20 ms) nem hogy köztük volt, hanem ebbe belefért 10-15 támadásocska ... per falu, és minden támadott falura ugyanígy, ugyanakkorra
nálam pl ráírtam egyik játékosotokra pm "X|Y itt ennél ugrott a tű? tatus 10-re jön, te 11-re, de pontosan ... elállítódott a script? ;)" miután sok tucat indítása volt hajszálpontos érkezéssel 10ms belül, próbálkozás nélkül, kapásból .... kb másnap olvasta a levelem, gépnél se volt, csak működött a profizmus :). ha gondolod pm átküldöm neked ki volt az.

egyébként meg pontleszarom, lépjünk tovább szerintem is, a jó társaság miatt járok ide, nem pedig falukért meg veszekedni :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Szóval a csapatmunka hiánya is amiatt van, hogy a Randomosok csalnak, és inkább meg se próbáltok összedolgozni, mert hogy csalók ellen sereget nem pazaroltok? Huh, érdekes egy megközelítése ez a dolgoknak, mi több, valakinek még elfogadható is, hisz alapjáraton nem hiszem, hogy ekkora blődségeket írnál ide, ha nem lenne, lennének valaki(k), akiknek ez magyarázat :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
És nem csak tudjukki ellen mondom ezt, hisz az elejétől azért szurkolok, hogy a Random üsse be tudjukkit, utána meg Ti a Randomot, szóval hajrá! :D
 

DeletedUser14522

Vendég
Bizonyíték nélkül minden csak fölös vergődés. A jelentések után mi volt a szupport álláspontja?

nem tudom, ha tudnám se beszélhetném ki azt nyilvánosan, de van egy tippem: "Köszönjük, hogy segítetted a munkánkat ..., stb, stb" :D

Szóval a csapatmunka hiánya is amiatt van, hogy a Randomosok csalnak, és inkább meg se próbáltok összedolgozni, mert hogy csalók ellen sereget nem pazaroltok? Huh, érdekes egy megközelítése ez a dolgoknak, mi több, valakinek még elfogadható is, hisz alapjáraton nem hiszem, hogy ekkora blődségeket írnál ide, ha nem lenne, lennének valaki(k), akiknek ez magyarázat :)

nem, ezt nem én írtam, hanem te és igen, alapjáraton ekkora blődséget nem írnék le ... én se :D
 

szala1

Active Member
A reakció pontszáma
81
A támogató pont...nem állok be minden elé,ez tény inkább gyakorlom a vagdosást,ha lehet.
De ne izgulj a következő akció úgyis ellenem irányul majd.
Azért érdekes az is,hogy a nemesek közé berakott nuke,pont az én vágásom után érkezett.
Bizonyíték?
 

Csatolmányok

  • capture-20181024-205157.png
    capture-20181024-205157.png
    18,5 KB · Megtekintések: 35
  • capture-20181024-205858.png
    capture-20181024-205858.png
    20,2 KB · Megtekintések: 33
Fent