Csevegő

  • Témaindító DeletedUser18324
  • Kezdés ideje

DeletedUser7641

Vendég
Ez maximum arra bizonyíték, hogy nem csalnak csak jók. Ti 0020 MS-sől beszéltetek ezek 4-5 támadások 4-5 tizedben. 1-2 közelebb, mint a többi, de igazából még gyengének mondanám. 0.2 tizeden belül simán lehet közel 100%-osan tenni (nem 1-2 támadást, hanem az összeset), a jobbak 0.1-en belül is képesek erre. Nekem az utóbbi nem ment constans soha, csak 0.3-0.4 közé tudom betenni kb. constans mert az a reflexem+átlagos kommunikáció a server és köztem..

Senki sem csalásellenesebb nálam ebben a közösségben, de ez a 2 kép nem bizonyít csalást.
 

DeletedUser19250

Vendég
Sziasztok. Csak úgy egy kérdésem lenne....
Akkor ennyi volt a 100-ak uralma?
 

DeletedUser18783

Vendég
A támogató pont...nem állok be minden elé,ez tény inkább gyakorlom a vagdosást,ha lehet.
De ne izgulj a következő akció úgyis ellenem irányul majd.
Azért érdekes az is,hogy a nemesek közé berakott nuke,pont az én vágásom után érkezett.
Bizonyíték?
Szia szala.
nézd csak mit találtam a 38as videódba?
nagy büszkén kitetted ezt a videódba akkor kérdem én ha nálad nagyobb tételbe ment ez az időzítés dolog elvileg kézzel az elmondásod szerint, akkor kérdem én milyen jogon kérdezel te fel bárkit is hogy kevesebbet tud jól időzíteni?
szala.png
 

szala1

Active Member
A reakció pontszáma
81
Szia szala.
nézd csak mit találtam a 38as videódba?
nagy büszkén kitetted ezt a videódba akkor kérdem én ha nálad nagyobb tételbe ment ez az időzítés dolog elvileg kézzel az elmondásod szerint, akkor kérdem én milyen jogon kérdezel te fel bárkit is hogy kevesebbet tud jól időzíteni?
1318 bővítmény megtekintése
Szia Vadi!

Tettem én fel kérdést?
Dévnek mutattam egy "bizonyítékot".
 

DeletedUser19259

Vendég
tgszisz a .100/FF saját Kovács Zoltánja, felettébb szórakoztató :D
 

DeletedUser14522

Vendég
na, ezért kértem magyarázd el, mert én hiába tudom s ismerem a magyar "aktuálpolitikát" - lehet nálad sokkal jobban, ezt te nem tudhatod - a te szándékodat, hogy mit is akartál ezzel a metaforával mondani, mi volt számodra a szórakoztató velem kapcsolatban, azt nem tudtam meg

akkor? elmondod?
 

DeletedUser14522

Vendég
Kos 007 Pillsener (473|475) K44 --> Érkezés ideje: okt 26, 2018 08:51:09:808 WarriorSpirit
Kos 276 Chodater (491|473) K44 --> Érkezés ideje: okt 26, 2018 08:51:09:809 WarriorSpirit
Kos 141 Tannhausener (492|473) K44 --> Érkezés ideje: okt 26, 2018 08:51:09:810 WarriorSpirit

a randomos ősi időzítési tudás :D
óhogyne, nem az a gond hogy rosszindulatú hülyék vagytok, hanem hogy pofátlanul a másikat akarjátok hülyének nézni és karöltve kijöttök ide sározni a másikat
ócska egy társaság vagytok, hogy még amelyikőtök esetleg nem csal az is kiveri ide magát védeni a csaló társait
 

DeletedUser19259

Vendég
na, ezért kértem magyarázd el, mert én hiába tudom s ismerem a magyar "aktuálpolitikát" - lehet nálad sokkal jobban, ezt te nem tudhatod - a te szándékodat, hogy mit is akartál ezzel a metaforával mondani, mi volt számodra a szórakoztató velem kapcsolatban, azt nem tudtam meg

akkor? elmondod?

Nem :( Aki érti majd megmosolyogja, aki nem, tovább görget ;) A metaforák világa már csak ilyen :)
 

DeletedUser19250

Vendég
uralom sose volt, játszani jöttünk, a szövetségesi szerződést meg ti rugtátok fel anno, hiába az ellenmarketing, a mi lapunk tiszta
Hooooo fiam én csak kérdeztem valamit nehogy kampányt tartsál nekem
Úgyse szavazók rad
 

DeletedUser19250

Vendég
De varj.... Tgszisz..... UtoljarU mikor foglaltál ellenségtől falut?
Upsz bocsanat javitas...
Mikor foglaltál ellenségtől utoljára falut és meg is tartottad!?
Csak kérdem.. én nem veszekedek veled...
 

DeletedUser14522

Vendég
Uhhh igen ez jól sikerult 46 Nuke ami egy másodpercre volt idozitvi ennyi összefutott
Bazki.
Hcsf is meggyanúsított már.
Mivel ő normalisabb volt így megmutattam neki hogyan csináljuk

Jaj de várj hiszen őt is hátba dofte a saját klánja

oké, várok :)
ez dejaranyos .... összefutott, a másiknál meg a harmadiknál is meg 10-ből 10-szer sikerült, 46 se kellett hozzá ... ez lehet tán az ősi randomos időzítés lényege, az összefutás, ... a script meg csak úgy ott van, éjjelente meg a cica kel fel húszpercenként összefuttatni a dolgokat kézzel-lábbal, aha

(nagyon kicsi a valószínűsége annak, hogy egy falura 46 db, másodpercbe történt indításból 3 egymás utáni érkezés időköze pontosan 1 ms legyen .... ez lenne a véletlen összefutás .... lehetséges persze .... a várható gyakorisága 100 kh szerverenként 1x .... de nem ám csak nálad, tatusnál, csakisjennél meg még másik 5-nél 2018 októberében hetente többször is a v47-en és csak a random klánban, meg néha 10-esével is nem csak hármasával, meg 10 indításból 10-szer, egyszer sem tévesztve, egyszer sem visszavonva indítást)

és megmutattad hcsf-nek hogyan kell 1 másodpercre időzíteni? ... még erről a játékról se hallottál, amikor ő már itt játszott és időzített 1 másodpercen belülre .... de te megmutattad neki hogyan kell .... van ott önbizalomfényezés rendesen

hogy mi történt hcsf-el, mivan? vagy tájékozatlan vagy, vagy csak hamis híreket keltesz.

fura egy logikád van: bizonygatod, hogy van kis valószínűségű véletlen, ... állítod, hogy ennek nem véletlen módszerét el is mondtad valakinek, csak mert meggyanúsított téged, de kijelented, hogy normálisabb volt mint akik akkor nem gyanúsítottak meg téged ... és az egész katyvaszt hitelesítenéd azzal a hamis hírrel, hogy őt hátba döfték azok, akik akkor meg se gyanúsítottak téged ... újabb aha :)

egyébként meg tényleg hagyhatjuk: van egy a szerver üzemeltetői által sem bizonyítható, nem szankcionált, nem büntethető de amúgy a szabályok szerint nem engedélyezett "hogyan csináljuk" (=script), amit az használ akinek csak kedve van hozzá .... láthatóan sokan használják, tehát akkor ez egy ilyen játék, szabad a pálya

az egész vita onnan kerekedett, hogy valaki kijött ide eldicsekedni a szuper armával, az ősi randomos időzítési tudással és leszólni a védekezőket, mi meg bátorkodtuk felemlíteni, hogy 10-20 ms precízen és bármikor (épp inaktív/alvó játékosoktól is) időzítve induló támadások ellen talán mégsem világraszóló szégyen védekezve falut veszíteni.
ha nincs több új infó, akkor tőlem léphetjük a témát
 

DeletedUser14522

Vendég
na de gyerekek, nem szabályellenes ilyen hangnemben, szavakkal személyeskedni, jogosulatlanul megszerzett valós személyes adatokat engedély nélkül nyilvánosságra hozni? hm warrior, penge?
 

DeletedUser14522

Vendég
állítólag ez a játék segít gyakorolni az indulatkontrollt .... ezek szerint mégsem elég régóta játszol warrior :D
 

DeletedUser14522

Vendég
Régóta gyűlt ez már a számládra Tgszisz.Ezt rakd zsebre sógor!

Hogy tudtál ennyire mélyre menni hogy ezt a kapod hmm? Meséld már el miből fakadt e történet!

úgy érted, hogy én meséljem el, hogy warrior meg penge miért fröcsög rám? szerinted én vagyok mélyen, mert itt fent két tag nekiáll szidni? ... kicsit több logikát légy szíves!
 
Fent