=Random= vs [DSA]

Melyik klán nyeri a háborút?


  • Összes szavazó
    74

DeletedUser18783

Vendég
és azt remélem tudod hogy azért mutat ez a név alatt csak 2világot mert ez egy dual miatti névváltással létrehozott fiok :)
ha rá mész valamelyik-re ott látod hogy a többi világon bizony ott van a vadi72 név :)
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Kultúrált "mém"-re hívtalak ki,(mert láttam a tegnap esti képedet,amit töröltek) azt hittem érdemes vagy ilyenre de tévedtem! Nekem ne magyarázkodj duálról meg mit tudom én miről.. Ha ide kijösz észt osztani vállald magadat! (Játék neveddel együtt!)
További jó Trollkodást!
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser18783

Vendég
Itt senkinek a lelke nem sérül "az igazságtól" évek óta! (vitázunk,beszélgetünk..
De a tied lehet hogy fog!
Egy jó tanács!: Külsőre Bráner nélkül ne indulj el Ba.ni!:) mert megesznek!

jaja2222.jpg

mélyen tisztelt support csapat ez a kép miért maradhat ha enyém törlésre került?
esetleg félre nyomtatok és kirakhatom újra?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Szegény DJ, mindenkiben csalódik :( Először a vigyorit vesztette el, most meg szalát, mi jöhet még???

Vigyorit tényleg elvesztette, azt sajnálja is, szalát azt sajnálja, hogy akármilyen kapcsolatba került vele. De akik igazán fontosak, azokban nem csalódtam, és ott vannak velem, annyi a lényeg :)
 

DeletedUser14522

Vendég
mélyen tisztelt support csapat ez a kép miért maradhat ha enyém törlésre került?
esetleg félre nyomtatok és kirakhatom újra?
talán mert a tiéd egy ócska játékon kívüli sértegetés volt, ami szabályellenes, míg messáé egy játékon belülre vonatkozó vicces mém, nem szerepel benne semmi sértő kifejezés (pl "szánalmas"), nem mindegy, hogy valakit személyében, vagy a játékát minősíted.
érted a különbséget?
 

DeletedUser18914

Vendég
ki vagy?
talán mert a tiéd egy ócska játékon kívüli sértegetés volt, ami szabályellenes, míg messáé egy játékon belülre vonatkozó vicces mém, nem szerepel benne semmi sértő kifejezés (pl "szánalmas"), nem mindegy, hogy valakit személyében, vagy a játékát minősíted.
érted a különbséget?
teged senki se kerdezett...gyere 45 re ott legyel nagylegeny :)
 

DeletedUser14522

Vendég
kulsorol :D
a jatekban barbizik es belsozik, elso par honapban eszre se lehet venni

talán azért kedves yugi, mert az első pár hónapban ppzni voltam itt a v38-on, január 5-től kezdtem csak játszani

a kihívásra konkrétan: egész biztos nem megyek v45-re, a játék-szünet-játék szekvenciát szeretem és jellemzően a 8-as végű szervereket, talán a v48-ra megyek ... ha mindenáron velem szeretnél küzdeni, akkor majd alkalmazkodnod kell ehhez ;)
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
talán azért kedves yugi, mert az első pár hónapban ppzni voltam itt a v38-on, január 5-től kezdtem csak játszani

a kihívásra konkrétan: egész biztos nem megyek v45-re, a játék-szünet-játék szekvenciát szeretem és jellemzően a 8-as végű szervereket, talán a v48-ra megyek ... ha mindenáron velem szeretnél küzdeni, akkor majd alkalmazkodnod kell ehhez ;)

Én is igy vagyok ezzel,csak nem számok döntik el,hanem inkább az évszakok. Télen a sörözések mellé befér a kh,nyáron inkább nem sülök a gép előtt :D
 
A reakció pontszáma
1.189
Sziasztok!

Sajnálattal látom most visszatérve kis hazámba, hogy a nyaralásom alatt volt a legaktívabb a Random, így ahogy nézem, nem sok mindenem maradt. :(

Igazából nem oszt nem szoroz, amíg voltam, úgy gondolom, hogy mindenkivel jókat harcoltam és a klántársaim többsége is kitett magáért.

A végén írok majd egy hosszabb elemzést (remélem ez napokon belül lesz :) )

Szerintem már nincs tovább húzni ezt a szervert, mivel az ellenfelek 90 %-a törölt, így nem hiszem, hogy nagy élvezet még hónapokig barbizni, de tit tudjátok

Gratulálok a győzelemhez, amit nem kell magyarázni, aki végig jelen volt, pontosan tudja, hogy miért ti nyertetek, miért így alakult, máshogy is lehetett volna, stb, de a végeredmény már kialakult.

Köszi a játékot!

Antoán
 

DeletedUser14522

Vendég
Anti, először is: minden pozitív elismerésem a kitartásodnak, a (hallomásból ismert) közösségi játékodna, a világokon át láthatóan eredményes és ezért vélhetően alapos játéktudásodnak, a normális fórumozási szokásaidnak, stb.

De! (és itt nem a klasszikus szabály szerinti: minden ami a "de" előtt van, az mintha nem is lenne :D ... hanem a "hanem még" értelemben)

1. nem tudtuk hogy nyaralsz, mint ahogy te se szoktad tudni ki mikor nyaral ezen az oldalon és erre nem is szokás figyelemmel lenni és nem is illik rá hivatkozni
2. a random tőled teljesen függetlenül április 16-i hadüzenet óta felétek mindig is aktív volt, egyre aktívabb, ahogy egyre eredményesebb is, ebben semmi különös nincs, hogy ha minden héten kiszórjuk a z összes támadónkat, akkor így a vége fele már sokkal több jut abszolút is és arányaiban is, de sose volt olyan 2 hetes időszak, amikor ne a random lett volna aktívabb
megnyugtatásul: ha nem nyaralsz, akkor is pont ilyen aktív és eredményes lett volna a random, emiatt ne érezd magad felelősnek ;)

zh468i5liguqsmwp1c50.png

3. ugyan miért kellet volna valaminek is maradnia? nyaralásod előtt bejelentetted, hogy feladod, leteszed a "fegyvert", törölsz, kiszállsz, akármi? nem. bejelentetted, a pff vezetőjeként, hogy a részetekről abbahagyjátok ezzel elismerve, hogy a random nyert? nem. ugyan miért várod el - és terjeszted belül-kívül - hogy a nyerésre esélyesebb hagyja abba a játékot, mert ha nem, az tiszteletlenség a vesztésre esélyessel? talán ha tisztelet, akkor mutass példát, a tiszteletet nem követelni illik, hanem megadni ... és nem fordítva nézni, hogy a vesztesnek jár, a nyertesnek nem jár tisztelet

4. való igaz nagyot küzdöttél, s az említésre méltó társaid is ... de, a randomos játékosok itt ezen a szerveren úgy általában (szinte mindegyik) még sokkal nagyobbat küzdött, bizonyított, még kitartóbb volt, még szorgalmasabb ... minden elismerés a te és társaid játékának -> közvetlen a random játékosai teljesítményének elismerése után, erről szól a játék, nem a 2.,3.,n-edik játszott a legjobban, hanem az első (amit bizonyára pontosan tudsz, csak valahogy mindig kifelejtődik a kommunikációdból, túl sokat dipóztál együtt vigyoval és belejöttél :D)
A gratuláció így felemás, mert nem valami fura ok miatt (cselszövés, ármány, átverés) nyer a random, "a mindenki tudja" az így úgy hangzik, mint a "tudjukkik" klasszikus. Csak simán szervezettebbek, szorgalmasabbak, ügyesebbek és kitartóbbak voltak a nyertesek, ennyi.

5. eszünk ágában nincs se hónapokig, se barbizni, az élő (nem törölt, aktívan harcoló, védekező, visszafoglaló, tehát játszó ) fiókokal foglalkozunk, ha mindenki letette a fegyvert, törölt, nem harcol, bejelenti hogy passzív marad (="fegyverletétel") akkor nyilván abbahagyjuk

... de amíg van ellenfél aki játékban van, addig azt megtiszteljük azzal, hogy játszunk vele, nem gondoljuk, mondjuk róla, hogy legyőztük, ha ő saját maga ezt ki nem jelenti (és cselekszik is aszerint, pl passzív marad, töröl)
és erre vonatkozott a random technikai döntése, hogy nem 80%-ig, hanem amíg játszani akaró harcoló ellenfelek vannak, addig játsszunk mi is: aki abbahagyja, az töröljön nyugodtan, aki meg nem, azzal hajlandók vagyunk az utolsó faluig megküzdeni

ugye még véletlenül sem a satisztikádat, a faluidat szeretnéd megóvni? mert az olyan zsenánt lenne ;)

6. furcsa, hogy már megint a randomot kapacitálod hogy hagyja abba (már hetekkel ezelőtt is ez volt, amikor tiszteletlennek minősítetted a szétválást), miközben te nem hagyod abba. Persze ha ez a játékot megköszönő írásod ki nem mondottan, de azt jelenti: feladtad, abbahagytad, törölsz, akkor az úgy OK.
----
Viszont (a "de" véget ért :D), nyilván mi is gratulálunk (majd biztos hivatalosan is vezető által), és mi is várjuk már a végét, a kiérdemelt győzelmet. Jó hallani, hogy van aki már ki is pihente magát :D

(u.i: úgy tudom van tőled támadás random felé, tehát nem vagy passzívnak tekinthető, akkor tehát játék tovább)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
talán azért kedves yugi, mert az első pár hónapban ppzni voltam itt a v38-on, január 5-től kezdtem csak játszani

a kihívásra konkrétan: egész biztos nem megyek v45-re, a játék-szünet-játék szekvenciát szeretem és jellemzően a 8-as végű szervereket, talán a v48-ra megyek ... ha mindenáron velem szeretnél küzdeni, akkor majd alkalmazkodnod kell ehhez ;)

Most indult V37+8 XD
 
Fent