=Random= vs [DSA]

Melyik klán nyeri a háborút?


  • Összes szavazó
    74

szala1

Active Member
A reakció pontszáma
81
Sziasztok!

Nagy ritkán írok ide,de megint sokszor hangzott el a nevem.
Kedves zsemle!Legalább áruld el melyik fiókban voltál(!!!),mert én még most is vagyok a világon.Te viszont a saját accod után(ezek szerint) elbuktál egy másikat is.
Kedves Dj!
Tudom miért haragszol rám,de ez maradjon az között a 10 személy között akik tudják mik történtek.Vagy verjük itt is nagy dobra,ahol te le akartál járatni nem egyszer.

És most ha lehet így írnom:
Kedves Mindenki!
Nem,tényleg nem tudok játszani.Falvaimat a pp és a fiókkezelő együttes alkalmazása épített fel.Csapataim védekezésre alkalmatlanok( mivel még most sem tudom mely egységek a védők),ezért csak támadóim voltak és vannak.Eredményeimet helyettesítés alatt értem el,bár helyettesem talán egyszer volt ebben az 1 évben.Csapataim indítását sem magam végeztem feltaláltam a tökéletes robotot az volt a gépnél éjjel nappal.
Így kérlek Benneteket,profi játékosokat tanítsatok már meg játszani!Sajnos én a 6 év alatt nem tudok semmit felmutatni,itt a külső fórum szájkaratés részén.
Lehet reagálni amit akartok.Egy darabig úgyse olvasok ezen a részen.Inkább megpróbálok tanulni még a játékról...

Szala
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Én megkaptam mindent a szüleimtől ami kellett.
:D Ne nevettess ember.Nekem ellenfelem nincs ha én játszok és van rá időm.

Te azért nem vagy piskóta. Arról beszélsz folyamat,hogy ilyen meg olyan nagy ász vagy,hogy téged nem lehet befoglalni,bla-bla.
Egy világon láttalak játszani,ha jól emlékszem (és jól emlékszem ;) ) 2x lettél befoglalva.
Hangsúlyozom,ugyanazon a világon 2x egymás után.
Ez nem illik abba a legyőzhetetlen profilba,gondolom ezért is váltottál nevet és osztod ezzel az észt.
Ha élvezed nyugodtan folytasd,csak nehogy az legyen,hogy el is hiszed a végén azokat a dolgokat amiket összehordasz. Mert megint koppanás lesz :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Kedves Dj!
Tudom miért haragszol rám,de ez maradjon az között a 10 személy között akik tudják mik történtek.Vagy verjük itt is nagy dobra,ahol te le akartál járatni nem egyszer.

Kedves Zsolti!

Hadd ne kelljen visszakeresnem az EE Skypeszoba lementett szöveganyagát, és bemutatni mindenkinek, mennyire lejárattad már akkor magadat a 10 ember előtt. Hidd el, ha le akarnálak járatni, nem így tenném, ez csak csípkelődés, de nem kell nekem semmit tennem, pont az ilyen hozzászólásaiddal bizonyítod, hogy mindig is igazam volt veled kapcsolatban - persze a saját részemről. De elhiheted, a legkisebb mértékben sem érdekelsz, megvan rólad a véleményem, ami mint mondtad, maradjon az a 10 ember között. Bár megnyugtat a tudat, hogy nem csak én vagyok azokon a véleményeken, hanem sok sok ellenfeled, klántársad, tisztelőd is.

Az a gond veled, hogy ha nem Messala istenítésben van emlegetve a neved, akkor megsértődsz, hisztizel, és rágalmazol, majd más ember munkáját szólod le, tudod, ami a 10 EE-s előtt volt... Ezután ha kaptál tőlem negatív kritikát (mert kaptál), akkor előadod, előadtad, hogy én le akarlak járatni mindenki előtt. Mit vársz? Istenítselek? Istenítsen mindenki, mert aki nem, az "le akar járatni"? :) Az elvakult híveidnek el tudod adni ezt a "meg nem értett zseni, akit mindenki bánt" szöveget, de sokaknál ez nem játszik. A szoba elhagyásakor megígértem, hogy többet nem írom le itt a szala és risi neveket, ebben én hibáztam, ezt el is ismerem. De ennyit, és nem többet. És örülnék, ha nem rágalmaznál olyanokkal, hogy le akarlak itt járatni - nekem pont elég az, hogy a játékban, és a játékon kívül már lejárattad magad a szememben. Nem tudom, régen hogy tudtam felnézni rád, tisztelni Téged, de ma már a kort se tudom tisztelni benned - ami mondjuk részemről is szomorú, elismerem.

Vagy amikor a hivatalosan MÉG saját fiókomból, a Lights Out-ból ki akartak dobni, és én elvettem a hozzáférést a játszó embertől, akkor egyből rágalmazni kezdtél engem a Random szobában, meg hajtoganti, hogy bennem nem lehet megbízni - mindezt a hátam mögött. Míg a többiek a szemembe tudták mondani (Tatus, Fire, monster, Korpia), velük meg is lehetett beszélni a dolgot. Erről ennyit, ki akar kit lejáratni.

Gratulálok az első helyedhez V38-on, megdolgoztál érte. Ha nem lennél ennyire eltelve magadtól, meg önnön felsőbbrendűségedtől, még tisztelnélek is érte. Így csak marad a puszta gratuláció.

További szép estét.
 

DeletedUser18025

Vendég
Kedves Zsolti!

Hadd ne kelljen visszakeresnem az EE Skypeszoba lementett szöveganyagát, és bemutatni mindenkinek, mennyire lejárattad már akkor magadat a 10 ember előtt. Hidd el, ha le akarnálak járatni, nem így tenném, ez csak csípkelődés, de nem kell nekem semmit tennem, pont az ilyen hozzászólásaiddal bizonyítod, hogy mindig is igazam volt veled kapcsolatban - persze a saját részemről. De elhiheted, a legkisebb mértékben sem érdekelsz, megvan rólad a véleményem, ami mint mondtad, maradjon az a 10 ember között. Bár megnyugtat a tudat, hogy nem csak én vagyok azokon a véleményeken, hanem sok sok ellenfeled, klántársad, tisztelőd is.

Az a gond veled, hogy ha nem Messala istenítésben van emlegetve a neved, akkor megsértődsz, hisztizel, és rágalmazol, majd más ember munkáját szólod le, tudod, ami a 10 EE-s előtt volt... Ezután ha kaptál tőlem negatív kritikát (mert kaptál), akkor előadod, előadtad, hogy én le akarlak járatni mindenki előtt. Mit vársz? Istenítselek? Istenítsen mindenki, mert aki nem, az "le akar járatni"? :) Az elvakult híveidnek el tudod adni ezt a "meg nem értett zseni, akit mindenki bánt" szöveget, de sokaknál ez nem játszik. A szoba elhagyásakor megígértem, hogy többet nem írom le itt a szala és risi neveket, ebben én hibáztam, ezt el is ismerem. De ennyit, és nem többet. És örülnék, ha nem rágalmaznál olyanokkal, hogy le akarlak itt járatni - nekem pont elég az, hogy a játékban, és a játékon kívül már lejárattad magad a szememben. Nem tudom, régen hogy tudtam felnézni rád, tisztelni Téged, de ma már a kort se tudom tisztelni benned - ami mondjuk részemről is szomorú, elismerem.

Vagy amikor a hivatalosan MÉG saját fiókomból, a Lights Out-ból ki akartak dobni, és én elvettem a hozzáférést a játszó embertől, akkor egyből rágalmazni kezdtél engem a Random szobában, meg hajtoganti, hogy bennem nem lehet megbízni - mindezt a hátam mögött. Míg a többiek a szemembe tudták mondani (Tatus, Fire, monster, Korpia), velük meg is lehetett beszélni a dolgot. Erről ennyit, ki akar kit lejáratni.

Gratulálok az első helyedhez V38-on, megdolgoztál érte. Ha nem lennél ennyire eltelve magadtól, meg önnön felsőbbrendűségedtől, még tisztelnélek is érte. Így csak marad a puszta gratuláció.

További szép estét.
Szegény DJ, mindenkiben csalódik :( Először a vigyorit vesztette el, most meg szalát, mi jöhet még???
 

DeletedUser18914

Vendég
Yugi vagyok :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Elnézést ha tévedek,de ha Szala nem árulja el a volt klánját (ahol megjegyzem fővezér volt) majd az átlépése után a saját volt tagjait foglalgatta... Akkor a Random már rég kieburdálta volna őt a szerverről.
Szala tényleg bizonyitott. Jó játékos tengernyi idővel és bárkit elárul a drága kis accja érdekében.
Ha ezt a 2 tulajdonságot összeadom,nekem egy hulladék jön ki. Neked példakép,Messala?
Lesülne a bőr a képemről ha otthagyom a klánom mert bevagyok fosva az ellentől,nemhogy még verjem magam arra,hogy top1 lettem. De hát mindenki más oldalról nézi. Bezzeg a videójában dumál becsületről meg hűségről... Egy ilyen :D
Jajj de biztos megint én vagyok a hülye,mert ő top1 én meg nem vagyok a szerón.
Elnézést,hogy szóltam. Úgyis rajtatok a szemellenző. Az áruló csak áruló marad,nyerhet szervert,lehet top1,nem érdemel semmi tiszteletet,inkább csak megvetést. Jaj de most meg irígy vagyok. Tyű,inkább elmegyek alukálni :(
 
Utoljára szerkesztve:

szala1

Active Member
A reakció pontszáma
81
Úgy ahogy írod Drága Barátom!
De ki ne tenné,ha egy abbahagyó játékos neki ajánlja a falvait.Voltak-vannak-lesznek belső és barbár foglalások mindig is.
Az árulás pedig egy fúzió volt a randommal,mivel kis klánunkat többen is hátba szúrták.
Nem verem magam arra,hogy top1 vagyok.A tengernyi idő is kicsit téves.Csak az utolsó 4 hónapot nézve,munkahelyi átlagórám száma közel 300-ra jön ki,tehát ez is kicsit téves infó.
Így csak arra kérlek,akkor ítélkezz,ha biztos amit megtudsz másoktól.
 

DeletedUser18783

Vendég
Tisztelt support csapat miert lett torolve a kep?
Faj valakinek ha leirom az igazat?
Vagy esetleg nem akarjatok hogy szala kicsi lelke seruljon es ne koltson tobbet a jatekba?
 

DeletedUser18465

Vendég
Arch te nem tudsz 1 profilból irkálni, minek kell neked 2-3 account itt külsőn is, hogy írjál, több személyiséged van, vagy feltünési viszketegséged ?
Komolyan szánalmas :)
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Feribáttya mikor fogja már fel, hogy nem irkálok több accból? :)
Rèmeket látsz,Aldi? Rólam is álmodsz talán? Ez az egy accom van,amugy is 10 perce keltem,álmomban meg nem hiszem,hogy irkálok. De ki tudja :D
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Úgy ahogy írod Drága Barátom!
De ki ne tenné,ha egy abbahagyó játékos neki ajánlja a falvait.Voltak-vannak-lesznek belső és barbár foglalások mindig is.
Az árulás pedig egy fúzió volt a randommal,mivel kis klánunkat többen is hátba szúrták.
Nem verem magam arra,hogy top1 vagyok.A tengernyi idő is kicsit téves.Csak az utolsó 4 hónapot nézve,munkahelyi átlagórám száma közel 300-ra jön ki,tehát ez is kicsit téves infó.
Így csak arra kérlek,akkor ítélkezz,ha biztos amit megtudsz másoktól.

A fúzió azt jelenti,hogy 2 klán olvad. Te 4-5 erősebb játèkossal átmentèl a Randomba,egy rakás társadnak pedig nem adtál erre esèlyt,otthagytad őket.
Ez nem fúzió. :)
 
Fent