=Random= vs [DSA]

Melyik klán nyeri a háborút?


  • Összes szavazó
    74

DeletedUser14687

Vendég
Gratulálok én is mindenkinek!

Köszönöm, hogy ilyen élvezetes, harcokban dús szervert sikerült összehoznunk. Ha már kiemeltél, ami nagyon kedves tőled és tiszteletre méltó, az eddigi KH-s pályafutásom óta te voltál a legjobb ellenfelem és nagyon élveztem, köszi és respect!
 

DeletedUser19183

Vendég
Ha megengedtek még némi laikus szószaporítást...
Valahogy mindig vérszemet kapok, ha említésre kerül az SzH. Pedig teljességgel igazuk van azoknak, akik ugyanezen klán említésétől hidegrázást kapnak. Amit a srácok műveltek diplomácia téren, az valóban zseniális. Tulajdonképpen a vezetőségem egy darabig bőven csak névleges volt, sok beleszólásom nem volt a dolgokba. Mint már említettem, inkább a csapatszellemet kényszerültem pátyolgatni.
Arra reagálva, miszerint: "Az SZH-ról és az Alliance-ról nem írok, mivel a pontos részleteket én se tudok, annyi keverc-kavarc volt köztük, hogy szerintem ők se tudják leírni, hogy pontosan mi is történt" - csak annyit tudok mondani, hogy bizony pontosan tudjuk (legalábbis ki-ki a maga verzióját.), mi történt. S ezzel a mondattal azt hiszem meg is magyaráztam a dolgot. :)

Nagyobb szerep akkor jutott nekem, mikor zsoloék átküldtek a PFF-be, hogy majd én megszervezem az olvadást stb. Gyakorlatilag itt átvettem az SzH* vezetését. Innen aztán én is tudnék mesélni, hogy végül miért tűnt el rajtam kívül az egész csapat etc., amik a fordítás-végkimenet szempontjából érdekesek lehetnének. Ellenben (s ezzel most tök ki fogok lógni a sorból, tudom :/) köt az ígéretem, miszerint erről többé nem nyilatkozom. S van egy fontossági sorrend. :)
Így maradjunk abban, hogy Anti véleményét osztom a fordítást illetőleg. Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy ha az olvadás után összefog a vezetőség, akkor lett volna, aki elkerüli azt a hegyet. (Tanulság: hatalmat a macskaneműnek! :) )

Enyhén szólva is rossz volt látni, amint ez az egész PFF-SzH dolog szétesik. Viszont hatalmas köszi itt is azoknak, akik a végéig maradtak, akikre az utolsó pillanatokban is lehetett számítani. Királyak vagytok, mindig mondtam. :)



* fontos megjegyezni, hogy mikor az SzH-ról beszélek, az "eredeti" klánra gondolok, nem pedig arra, ami a szerver végéig 3 játékossal működött!
 

DeletedUser18595

Vendég
...volt is egy probalkozas, hogy az Allianz, DSA, PFF es SZH alljon ossze Random ellen, megkerdeztem antoant, hogy betudjae vallalni az egesz koordinalasat de mivel nem volt neki ilyensmire ideje egybol ki is leptem mint a DSA jelkepes kepviseloje a kozos forumbol, hiszen annyi jellemtelen emberrel nekem kedvem nem volt osszeborulni, hiszen a tuzet nem akkor kell oltani mikor eg a haz, az SZH es Allianz is felvolt keresve meg februarban, de akkor nagykepuen lepattintottak minket es en ugy voltam vele egyek meg amit foztek inkabb bukok el harcban mint ossze vissza szovetkezve a vege ugyanaz lett volna hiszen antoanon kivul mas senkinek nem volt ott olyan karizmaja aki kepes lett volna a 4 klant osszefogni.

Köszönöm, hogy végre valaki tisztára mossa az Erathor nevet. :)
Én hiába próbáltam elhitetni a néppel, hogy nem én voltam a kezdeményező...
Remélem ezt mindenki olvassa aki elhitte a lejárató kampányt!
(elmúlt)

Személyesen köszönöm a szerver felénk támasztott jó részeit!
Köszönöm a mellettem végig kiálló maréknyi csapatnak a belém vetett hitét, kitartását és barátságát.
Köszönöm az elismeréseket amit kaptam játékosoktól.
Köszönöm a kemény csatákat és gratulálok a Randomnak a győzelemhez.
 

DeletedUser18914

Vendég
nem teged kerestunk meg...
Legoresaban ha lenne egy kicsi becsulet elnezest kerne itt a tagoktol, hogy miatta elbukott Del.
 

DeletedUser18312

Vendég
nem teged kerestunk meg...
Legoresaban ha lenne egy kicsi becsulet elnezest kerne itt a tagoktol, hogy miatta elbukott Del.

Na ezt nagyon nem szeretem!
Lehet hibázott, nem is keveset! De hogy 1 emberre akarod rákenni a vereséget, azért az már durva!
Yugi, nincs abba szégyen, hogy egy erősebb ellenfél a Random legyözött titeket. Ne akard már más nyakába varrni. Mindannyian ludasak vagytok. Egy szerót elbukni nem 1 emberen múlik. Sok-sok tényező befolyásolta. Én mint külsős csak alapból azt láttam, hogy karantén/ark abbahagyta, majd szép sorba az összes vezéretek, billy...
Ez viszont a ti hibátok, tied volt Yugi, mert nem vettél át szerepet. Így meg a vezetőség kiválásával egyre több meló egyre kevesebb ember között osztodott szét. Legoresa legalább próbált, ellenben veled, aki csak szipul mindenkit.... Lehet rosszul de legalább próbált tenni nem úgy mint te, meg sokan mások, akik várták a csodát. A csodát arkék is megmondják, hogy az nem jön magától, azért tenni kell.
 

DeletedUser18914

Vendég
Vigyori, en vagy jol csinalok valamit vagy sehogy, Tedd vagy ne tedd, de ne probald...
Legoresa egy jellemtelen szaralak, 0 taktikai erzekkel.
Az meg, hogy nem akartam szerepet vallalni ez nem igaz, probaltam sokszor atvenni az arma szervezeset, de mikor bekertem seregjelenteseket es mar megvolt a terv mindig keresztbetett, ha nem hiszed anti tanusithatja, hogy mennyiszer probalkoztam.
A Random elvert volna nagyvaloszinuseggel minket igyis ugyis, mert egyenileg sokkal tobb jo jatekosuk volt, de megnehezithettuk volna a dolgukat sokkal jobban, mert teny vedekezesben eron felettit alkottunk de tamadasban budos nagy nullak voltunk, mert egy olyan ember szervezett probalt aki nem ertett hozza, telibe lottuk folyamat a frontot mikor ott volt millio nemes,katapult...
te vigyori nem latsz bele a dolgokba nem tudsz semmirol, legoresa egy KH szegyen, abba a kezbe harapott amelyik etette...
 

DeletedUser18312

Vendég
Mindenkinél van jobb Yugi,
Te honnan tudod hogy amit te csinálnál az jó? Ha van aki jobban megcsinálná, és akk ő szarozhatna le téged.
Szerintem Legoval ellehetett volna beszélgetni, hogy ne így támadjunk, hanem úgy. Ha 20-30 ember nyomja neki, lehet elgondolkozik. Egyébként igazad van, nem vagyok benne, nem is voltam benne. De én olyanról nem hallottam még, hogy 1 éven keresztül büdös nagy 0-t támad valaki egész klánnal úgy hogy próbáltak ellene tenni. Ha próbáltatok volna, vagy leváltjátok, vagy jóbelátásra bírjátok és közösen szerveztek armát.
 

DeletedUser18914

Vendég
szted volt moral ehez?
aprilis ota egyetlen klanszintu tamadas volt, maskor anti masodmagaval akciozgatott ennyii...
100% hogy jobban csinaltam volna, mert a semminel minden jobb...
nem volt kedve senkinek sem mar valtani, egy ido utan meg a vedekezes az energia 80% felemesztette.
a legfelhaboritob talan, az, hogy o arra buszke, hogy kitartott kozben mikor tamadtak ingyen adta a falukat :)
pl. Tyson fiok is miatta dolt be,rovid idon belul 2 armat vedtem ki Tyson fiokban segitseg nelkul, elso armat faluveszteseg nelkul, de hiaba volt tokeletes a vedesem igyis a tomb kozepen megjelent 3 piros bevedve kitalalhatod ki bukott be a kekben 3 falut...10 nap mulva jott a kovetkezo arma, megint szinte tokeletesen zartam, de a 3 piros koruli kekben levo falvak kozul 2 db elbukott plusz par elszigetelt falu+egy masik kissebb tombbe is megint bekerultek a pirosak, na ki miatt???3. arma megtort, vedovel a frontot birtam volna tartani de a fiok nem birta el azt, hogy a belso falvakat is kellett volna vedeni....itt akkor azt mindtam kapjatok be nekem ehez nincs se kedvem se idom, hogy mas miatt szivjak...
na az ilyenek miatt es az alkalmatlansaga miatt igenis bocsanatkeressel tartozik.
 

DeletedUser18785

Vendég
Azt hittem végre befejezted az ugatást, de csak nem bírsz leállni. Majd akkor ha a te általad sztárolt nagy vezetők idejönnek és személyesen bocsánatot kérnek azoktól akiket szarban hagytak, majd én is az én társaimtol, addig viszont állj féllábon.

Yugi emlékszel az olyan mondataidra mint pl "Ha jobban áll a Pff te átállsz a randomba", csakhogy nekünk ne legyen jó. Vagy amikor végleg ki lettél rakva rohantál firéhez hogy átadod nekik a falvaid?

Pont te akarsz pálcát törni felettem aki végig a saját társai ellen ügyködött... szánalmas vagy, és gyerekes, írhatod itt rólam a kis hazugságaid, de aki ott volt a Pff-ben is tudja, hogy egy kis szarkavaro maki vagy.

Ennyi az Én véleményem.
 

DeletedUser18914

Vendég
Hazug szavak egy kis embertol....
Erdekes modon azok az emberek most velem vannak egy klanban felvalra hagyva azt a szervert ahova te hivtad oket.
Vegleg sose tudtal kizarni, anti mindig johot adott, plusz szh sok bennem biztak teged utaltak.
 

DeletedUser18785

Vendég
Lehet kis ember vagyok de az igazság még mindig nálam.

Örülj neki hogy mentek, ez legyen a legnagyobb boldogság az életedben :)
 

DeletedUser18914

Vendég
Megin szemelyeskedsz, sose tudod megallni, hogy kijagy a valo eletet egy jatekbol.
 
A reakció pontszáma
1.189
Sztem erre senki nem kíváncsi..

Engem pedig ne keverjetek bele és kikérem magamnak a vádaskodást h én a vezérinket meg a fórumunkat másoltam mindig yuginak.

Itt mindenki hibás volt vmilyen szinten, én elnézést kértem a saját fórumonkon h mint vezér csődöt mondtam és nem tudtam győzelemre vezetni a csapatit.

De jàtékosként minden tőlem telhetőt megtettem.

De senki ne a másikra mutogasson, mert csapatként mondtunk csődöt, mindenki hozzájárult a saját hibáival, ballépéseivel sztem
 

DeletedUser18914

Vendég
Hol irtamen, hogy anti masolt.nekem? Hogy veszed a batorsagot ahoz hogy antit gyanusitgasd?
 

DeletedUser19183

Vendég
Ahj már...Megint bedobjuk az SzH-t , hátha Cat megint vérszemet kap, s bekapcsolódik? :)
Csak az én romantikus lelkem várja még mindig, hogy ezek ketten összeborulnak, s elvágtatnak a naplementébe?
Hmmm...Tudom-tudom...megyek is féllábonállni... :)
 

DeletedUser18914

Vendég
amugy senki se masolt nekem Lego elarulom :)
nem kellett masoljanak, hisz betudtam lepni en magam :)
na meg a masik, nem erdekelt mi van a forumotokon, csak tudtam, h teged idegesit es azert csinaltam :D jobban zavart az teged, h engem nem tudsz magad melle allitani vagy learmazni mint a Random.
cat, lassan feledesbe merul ez a szerver nyugi :D
 

DeletedUser19183

Vendég
Az lehetséges. Ellenben van, aminek a kiheveréséhez még idő kell... :)
 

DeletedUser

Vendég
:DYugi és Lego,igaz én is írtam sok dolgot ide sokszor meggondolatlanul tele negatív érzésekkel de ez amit műveltek az már egy szinttel feljebb
van. Szerintem itt már ez nem számít. Engedjétek el ezeket a dolgokat és inkább randizzatok. Hátha fellángolnak az érzelmek :)
 
Fent