=Random= vs [DSA]

Melyik klán nyeri a háborút?


  • Összes szavazó
    74

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
:DYugi és Lego,igaz én is írtam sok dolgot ide sokszor meggondolatlanul tele negatív érzésekkel de ez amit műveltek az már egy szinttel feljebb
van. Szerintem itt már ez nem számít. Engedjétek el ezeket a dolgokat és inkább randizzatok. Hátha fellángolnak az érzelmek :)

Made my day xD
 

DeletedUser18728

Vendég
Azt hittem végre befejezted az ugatást, de csak nem bírsz leállni. Majd akkor ha a te általad sztárolt nagy vezetők idejönnek és személyesen bocsánatot kérnek azoktól akiket szarban hagytak, majd én is az én társaimtol, addig viszont állj féllábon.

Yugi emlékszel az olyan mondataidra mint pl "Ha jobban áll a Pff te átállsz a randomba", csakhogy nekünk ne legyen jó. Vagy amikor végleg ki lettél rakva rohantál firéhez hogy átadod nekik a falvaid?

Pont te akarsz pálcát törni felettem aki végig a saját társai ellen ügyködött... szánalmas vagy, és gyerekes, írhatod itt rólam a kis hazugságaid, de aki ott volt a Pff-ben is tudja, hogy egy kis szarkavaro maki vagy.

Ennyi az Én véleményem.
kedves Lego nekem nem kell idejönni ,mivel nekem van gerincem és az érintett tagokal tisztázom le a dolgaimat és tőllük kérek bocsánatot ha majd kell, illetve velük beszélek meg mindent amit kell(ahogy azt meg is tettem amikor "leléptem"),nekem nem kell ide feljönnöm és parádéznom illetve megvédenem se magamat,mert nincs miért.
A szervert nem miattad buktuk el ez tény,mind akik ott voltunk elbuktuk mindenki a maga hibájával hozzájárulva.
Azért igy búcsúkép csak feljöttem :D :(

Gratulálok a Randomnak,megérdemelték a győzelmet!

üdv
Billy
 

DeletedUser18914

Vendég
De neki megkell :D nem szereti amikor leirja az ember az igazsagot :D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Történt a szerveren ami és ahogy történt, ezen változtatni nem lehet. Viszlát a következő szerveren.
Gratulálok a =Random= klánnak a győzelemhez.
 

DeletedUser19183

Vendég
Szóval ezért lapítanak...Pedig mennyire vártam a fejleményeket! :/
Gyáva férfinép... :(
 

DeletedUser18914

Vendég
lapit mert az o szavanak nincs jekentosege, a Billy , Ark vagy akar az en szavammal szemben.
 

DeletedUser18785

Vendég
lapit mert az o szavanak nincs jekentosege, a Billy , Ark vagy akar az en szavammal szemben.


A te szavaddal szemben még egy döglött lepnek is nagyobb jelentősége van. Érdekes amúgy milyen szánalmas módon akartad védeni, aztán lejárattad őket.

"Csak EW-t jöttek legyőzni" ez mekkora kamu már :D, de hát ez már csak ilyen :)
 

DeletedUser18914

Vendég
:D
A te szavadnak nincs jelentosege bari :D
Par hete azt hangoztattad itt, h senki nem jon velunk 45 re azok kozul akik veled mentek :D most meg mar mindnekinek 45 a fo szervere :D
varom a bocsanatkerest nagy harcos...te buktal a legkonnyebben falut 38 on :)
 

DeletedUser18785

Vendég
Hát egészségükre :) mindenki ott játszik ahol akar, tőlem te várhatsz bármit, de hiába :)
 

DeletedUser18914

Vendég
a kirohanasod anti fele meg gaz volt...am elarulok egy titkot :) sose masolt senki nekem :)
 

DeletedUser18785

Vendég
Szép dolog, hogy védeni akarod :) Én inkább azoknak a leveleknek hiszek amiket én láttam. :)
 

DeletedUser18914

Vendég
DJ azt mondta, annyira szarul allnak 43-on, hogy radszorultak ....:D
 

Ballon

Member
A reakció pontszáma
52
teny Ballonkadat nem vittuk, mert noobokra nem epitunk:)))))
Ez mégis mi?
Én noob:eek:...még viccnek is rossz :cool:
...de m1 is... igazán nem várok választ

Gartulálok Randomnak!
+
ezzel az idézettel köszönnék el tőletel itt V38on
"A sivatagi szél már régen befedte lábunk nyomát a homokban. De én létem minden pillanatában emlékezni fogok mindenre, ami velünk történt, továbbra is ott fogsz járni álmaimban és a való életemben. Köszönöm, hogy az utamba kerültél." Paulo Coelho
 
Utoljára szerkesztve:
Fent