2017-03-26: Lezárjuk-e hamarabb a világot?

Lezárjuk-e hamarabb a világot?

  • Igen, azonnal

    Szavazatok: 42 61,8%
  • Nem, menjen végig a világ (80 nap)

    Szavazatok: 25 36,8%
  • Zárjuk le a 60. napon

    Szavazatok: 1 1,5%

  • Összes szavazó
    68
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser17278

Vendég
Jaj..:) most komolyan ez a szórakozás?:p:p végüli lehet rossz oldalról közelítettük meg, igazad van. Nem hagyjuk, hogy a gyerekek kitombolják magukat. Mert kb. ez olyan mint egy 6-7 éves gyerek, amikor végre ő is megkapja az áhított játékot, de akkor már rajta kívül senki sem akarja használni, ő meg sírva toporzékol hogy de akkor is. Most akkor jön a kérdés, hogyan érdemes bánni egy hisztis gyerekkel. Küldjük el a homokozóba:)))
okos legyél még ha nehéz is!
okosan válaszolj még ha nehéz is...
mert hamar elküldelek,de nem a homokozóba!!!!!!
 

DeletedUser17278

Vendég
Komolytalan nem nevezhető földön fekvőnek korántsem!!!
A fenti elméletedet vonatkoztasd rá forditottan.

'Néhány játékos nem szeretne lentebb kerülni a ranglistán ezért sirva toporzékol a supnak h gyorsan rövidüljön a szeró'.
s akkor adjuk meg neki a homokozót....

ugyanaz a elv....

Amugy jól belegondolva mi a fenéért nem birják ki az egy hónapot egyesek?
minek kellett ide a cirkusz ezzel szavazással???
ott a pont!
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
a focimeccsen se csinál olyat a bíró,hogy lefúj valamit és azután meggondolja magát...

Ha teszem azt 90 perc alatt az egyik csapat 6-0-ra vezet, akkor a bíró nem fog még további 5 percet hosszabbítani, hiába ment el annyi a meccsből miközben állt a játék. Lefújja a 90. percben, mert nincs értelme a további szenvedésnek. Legutóbb egy Bayern meccsen láttam ilyet. :)
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
igazad van a 90.pecben!!!!!!!!!! s nem a 85.-ben.
ennek a világnak a 90. perce még egy hónap múlva lesz! nem most, v amikor akarjátok!
na jó huszon vhány nap....

itt nem hosszabítást akarnak egyesek hanem a 90 perc le nem játszását!
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
igazad van a 90.pecben!!!!!!!!!! s nem a 85.-ben.
ennek a világnak a 90. perce még egy hónap múlva lesz! nem most, v amikor akarjátok!
na jó huszon vhány nap....

A 90 perc már letelt. Kb másfél-két éve kezdődött, és elértünk a végéhez amikor megnyertétek. Ez a 80 nap már csak a hosszabbítás.
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
nagy tévedés.
A győzelmi feltételekhez kell a 80nap is!
koránt sem hosszabítás ez....
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
okos legyél még ha nehéz is!
okosan válaszolj még ha nehéz is...
mert hamar elküldelek,de nem a homokozóba!!!!!!
Savanyú a szőlő kedves sporttárs? Nekem se tetszene a helyedben, de ez az igazság. A földönfekvő embert könnyű rúgdosni, ha az már nem tud visszaütni. Én korábban már kifejtettem hogy aki ezt élvezi, annak valószínűleg kisebbségi komplexusa van és itt éli ki magát. Na akkor engem hova küldesz el?!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
nagy tévedés.
A győzelmi feltételekhez kell a 80nap is!
koránt sem hosszabítás ez....

A győzelmi eredményt megkaptátok amikor elértétek a százalékot. Azaz behúztátok már a meccset.

Amőgy ezt nem értem. Mi is v28-n megkaptuk a 75%-nál. És ha utána kilépett volna valaki, kiesünk a feltételből, vagy oszlik a klán, akkor mi lesz az eredménnyel? Ottmarad? Elveszik?
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
komolytalan miért van a földön??
Erre még eddig nem sikerült válaszolnotok semmilyen formában sajnos....

Dj igaz, de a 80nap azért van h azt az aktuális ellen elveheti!!! (elvileg)
Bár fura lenne ha 70-75%ról forditana vki is s megnyerné a szerót! :D
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
komolytalan miért van a földön??
Erre még eddig nem sikerült válaszolnotok semmilyen formában sajnos....

Ja bocsi. Akkor azt mondom, hogy ő még nincs teljesen a földön, csak térdel. Ezért rá kell menni annyian mint egy focicsapat és közös erővel őt is a földbe döngölni. Hát jó. Ez egy fokkal jobb mint az egy falusok nemeselése, de nem sokkal.
És ettől függetlenül amire killerjedi igen barátságosan válaszolt, Ari azt szerintem az egy falusokra értette.
 

DeletedUser17278

Vendég
sokszoros túl erővel támadnak pár játékosra és ennyi.
egy cseppel se lesz nagyobb a sikerük ettől sőt mindenki ép ez miatt fog emlékezni rájuk negatívan.
pont az érdekel,hogy ki a fene emlékszik kire...pffff.
nekem a 100% tetszett volna,de azzal is megelégszem ha az első 20-ban csak SBT-s van..
és nem kell itt sajnálni senkit! nem kell a duma hogy milyen szemét az aki a földön fekvőbe rúg...
nem is erről van szó.
legutóbbi támadásom (az össz nuke-al) 3 falut hozott komolytalan-tól és abból 1-et vissza is vett.
ügyes!
ennyi!
viszont nem tud ellenállni örökké és ezért ment gyors a supp.-hoz
jeee
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
pont az érdekel,hogy ki a fene emlékszik kire...pffff.
nekem a 100% tetszett volna,de azzal is megelégszem ha az első 20-ban csak SBT-s van..
és nem kell itt sajnálni senkit! nem kell a duma hogy milyen szemét az aki a földön fekvőbe rúg...
nem is erről van szó.
legutóbbi támadásom (az össz nuke-al) 3 falut hozott komolytalan-tól és abból 1-et vissza is vett.
ügyes!
ennyi!
viszont nem tud ellenállni örökké és ezért ment gyors a supp.-hoz
jeee

Elég szép tömbben helyezkedik el, nem tudom, mióta csapjátok, de azért azzal a helyzettel még lehet kezdeni egyet s mást.
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Egy falusok felháborodását megértem....
milyen foci csapat? csináljunk egy felmérést hányan támadják, v támadnák aktívan....
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
komolytalan miért van a földön??
Erre még eddig nem sikerült válaszolnotok semmilyen formában sajnos....

Dj igaz, de a 80nap azért van h azt az aktuális ellen elveheti!!! (elvileg)
Bár fura lenne ha 70-75%ról forditana vki is s megnyerné a szerót! :D

Ezért kérdem. Kérdeztem sajttól is v28 végén, de nem tudott választ adni, hogy mi történik ilyenkor. Mert az a 80 nap ahogy mondod, az esetleges fordításra van. De akkor minek adnak győztes eredményeket a 80 nap előtt? Miért nem azokat is a tényleges végén osztják, mint mondjuk a pp-t?
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
pont az érdekel,hogy ki a fene emlékszik kire...pffff.
nekem a 100% tetszett volna,de azzal is megelégszem ha az első 20-ban csak SBT-s van..
és nem kell itt sajnálni senkit! nem kell a duma hogy milyen szemét az aki a földön fekvőbe rúg...
nem is erről van szó.
legutóbbi támadásom (az össz nuke-al) 3 falut hozott komolytalan-tól és abból 1-et vissza is vett.
ügyes!
ennyi!
viszont nem tud ellenállni örökké és ezért ment gyors a supp.-hoz
jeee
Akkor most nyisd meg szépen a ranglistát és nézd meg a második helyezettet. Káprázik a szemem, vagy tényleg egy klán nélküli van ott?
 

DeletedUser16069

Vendég
Nem tudom ,de visszaolvasva a 2. oldalon Sajtmacska azt írta " úgy írták ki a szavazást ,hogy akarja -e a világ játékos állománya eldönteni... stb."
Eszerint feleslegesen szavazgat itt olyan aki nem aktív tagja az adott világnak.Hozzászolni ugyan lehet de felesleges.
Mint ahogy ez a sok vita is az. Már mindegy ki volt a nagyobb ász a játékban a végeredmény a lényeg ,mindenki mondhat amit akar.nem fog változni. A szabályokat pedig nem a játékosok hozták, utólag megváltoztatni a feltételeket nem etikus.Még kérésre sem.
 
Fent