2017-03-26: Lezárjuk-e hamarabb a világot?

Lezárjuk-e hamarabb a világot?

  • Igen, azonnal

    Szavazatok: 42 61,8%
  • Nem, menjen végig a világ (80 nap)

    Szavazatok: 25 36,8%
  • Zárjuk le a 60. napon

    Szavazatok: 1 1,5%

  • Összes szavazó
    68
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser18961

Vendég
Hm...te játszottál ezen a szerveren? Akkor honnan tudod, hogy azok a játékosok akik itt játszanak mit tudnak?
Ezek a nevek amikkel dobálózol...DSA, EW Spárta.., egy kivételével mindegyikben voltam. Egyetlen fokkal nem jobb, avagy nincsenek jobb játékosok vagy vezetők bennük, mint pl az SBT ben, vagy a mi csapatunkban a BH ban. Mi sajnos kevesen voltunk, ha elegen lettünk volna, s az elejétől együtt vagyunk, akkor egyenlő ellenfelei lehettünk volna az SBTnek s nem tartunk itt ahol most. De nem így volt..ez van. Ettől függetlenül, olyan szintű játéktudással rendelkező emberek voltak itt, akikkel nem sokkal találkoztam máshol. S talán az is elmond valamit, hogy ez a szerver nem a fórumon élt, hanem játszottunk, hogy a V33 as fórum szinte üres. Személy szerint bár egyik ellenfelem, de a szerver és a KH egyik legjobb játékosának tartom Skillermant, vagy a mellettem játszó Livinget és Imzsét. Csak tanulni és tanulni lehet tőlük. Nem attól lesz "nagy" egy klán, hogy szájhősök viszik hírét. Nekem eddig minden "nagy" klán üres lufi volt...de persze ez az én véleményem. Csak azt gondolom, úgy nem illik kritizálni, hogy egyiket sem ismered, sőt a V33 as helyzetet sem.
kikell hivni egy tokos klant es akkor lehet pattogni, a magyar KH n csak ugy lehet eros vilagot csinalni mostmar ha elore par honappal keresel ellenfeleket lasd v40, az ilyen random vilagok ahova nevenincs vezerek mennek bohockodni lasd v41 kudarcba fulladnak es csak a gyengek elik ki magukat :Des Arihana persze, hogy nagy spilereknek lattad oket egy olyan vilagban ahol nincs ellenfel :)))A Fradi is fasza volt tavaj NB1-ben megis egy Alban csapat elp...ta...Bajnokok Ligaja, NB1, szinvonal klanvezerek es klanvezerek kozott.
 

DeletedUser18961

Vendég
Yugi az a baj veled, hogy te irdatalnul hülye vagy...
Mindenkinek bepofázol, de arra a bizonyos asztalea még semmit nem raktál le. Honnan tudod, hogy az a világ amin te vagy nagyon erős? Miért mondod azt, hogy az amelyiken nem vagy az meg gyenge. Nem körülötted forog a világ vedd már észre...
:Dmert teny!v34 volt gyenge vilag ahol jatszottam, v7,v28,v38 nagyon eros vilagok egytol egyig, statisztikat es jatekosallomany nezzel baszki :))) Nekem te ne beszelj amugy, mert v1 ota nem alkottal semmit, abbol elsz, hogy anno milyen jokat csaltatok mikor a szerver jatekosai csak ismerkedtek a jatek fogalmaval :)))Na az kb. olyan szinten volt gyerekes mint most a 100% utani vagya az SBT nek.
 

DeletedUser18265

Vendég
Na akkor nézzük csak számoljunk.
V7en nem tudom ki voltal, de lehet alkottál valamit, senki sem tud errőlsemmit szerintem.
V28 on elhuztal amikor kezdődtek a harcok és nem is jöhettél vissza.Tehát az EW elleni harcrol ne beszeljünk.
V38on szintén ne beszéljūnk EW elleni magy harcról, mert jóval később regeltél, mire a társaid, akik amúgy remek játèkosok leütötték az EW-t mire egyàltalàn odaértél. Majd telenyomtak nyersivel, hogy legalább a peremen túl éld a játékot.

Emlèkszel egyszer mellém dobott a gép, és aztmondtad jàtszuk le, most akkor nem csak pp-zel...mi történt 2 héten belül se szó se beszéd eltűntél. Elhiszem Neked, hogy voltál erős világokon, de a būdös életben nem voltál nagy harcos aki oly sokat tett volna a klánja győzelméért.

A V1en meg sok mindent meg lehetett tenni, nem kellett hozzá csalni. Aki ott volt az tudja, de Neked fogalmad sincs ki voltam ott...Én barátom nem a v1ből élek, beregelek egy világra és játszok az elejétől ameddig el nem foglalbak. Nem 1 hónap késéssel nyersivel felnyomva aecoskodok...
 

DeletedUser8473

Vendég
Az a baj te magad se ismered magad .:D beszélsz össze vissza mint akinek kötelező.:D
Hogy miért nem mindegy a szerver zárása annak kik nincsenek a v33-mon.
Nos a supp csapata se végtelen.
és egy olyan szerver folyamatosan figyelése ,jelentések ellenőrzése szerintem fölösleges ami már le van futva.
esetleg vissza is nyalhat a fagyi.nem gondoltatok bele még?
ne hogy a végén az ne legyen ott aki most még nyertes klánba tudhatja magát.:D
 

Minato Namikaze

fsociety
A reakció pontszáma
315
Na belehet fejezni az egymas szidasat.. Aki nem reszese V33nak az NE KOMMENTELJEN SE SZAVAZZON MERT AZ ÉG VILÁGON SEMMI KÖZE SINCS A V33HOZ .
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Hogy mi??? :eek::eek::eek::eek:
Nehogy már a sup csapatot sajnáljuk....ez ugyanaz mintha sajnálnám a T-mobilt m inkább kevesebbet telefonálok, n is veszek igénybe + szolgáltatást, m nagyon megterhelő szegényeknek a munka ám!
Tv-t se veszek újat m a TV gyártó munkások olyan leterheltek, s alul vannak fizetve...:(
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Na belehet fejezni az egymas szidasat.. Aki nem reszese V33nak az NE KOMMENTELJEN SE SZAVAZZON MERT AZ ÉG VILÁGON SEMMI KÖZE SINCS A V33HOZ .

Cica, ez a külső fórum, ne mondjad már meg, ki hova írkálhat, oké? Ez egy nyilvános szavazás, tehetünk róla hogy ilyen lett amilyen? Ha csak a V33-asokra vágysz, menj be a szerverre azt beszélgess a társaiddal.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Na akkor nézzük csak számoljunk.
V7en nem tudom ki voltal, de lehet alkottál valamit, senki sem tud errőlsemmit szerintem.
V28 on elhuztal amikor kezdődtek a harcok és nem is jöhettél vissza.Tehát az EW elleni harcrol ne beszeljünk.
V38on szintén ne beszéljūnk EW elleni magy harcról, mert jóval később regeltél, mire a társaid, akik amúgy remek játèkosok leütötték az EW-t mire egyàltalàn odaértél. Majd telenyomtak nyersivel, hogy legalább a peremen túl éld a játékot.

Emlèkszel egyszer mellém dobott a gép, és aztmondtad jàtszuk le, most akkor nem csak pp-zel...mi történt 2 héten belül se szó se beszéd eltűntél. Elhiszem Neked, hogy voltál erős világokon, de a būdös életben nem voltál nagy harcos aki oly sokat tett volna a klánja győzelméért.

A V1en meg sok mindent meg lehetett tenni, nem kellett hozzá csalni. Aki ott volt az tudja, de Neked fogalmad sincs ki voltam ott...Én barátom nem a v1ből élek, beregelek egy világra és játszok az elejétől ameddig el nem foglalbak. Nem 1 hónap késéssel nyersivel felnyomva aecoskodok...

Ez így nem teljesen igaz. Yugi sokat tesz az aktuális klánja győzelméért mindig is, V28-n is ezt tette amíg ott volt, és V38-n is ezt látom. V34-ről nem tudok nyilatkozni, se V7-ről. Egyetlen problémája, hogy az aktuális klánjával szemben túlságosan elfogult, ugyanez volt 2 éve az NH-val, most meg a DSA-val.
 

Minato Namikaze

fsociety
A reakció pontszáma
315
Cica, ez a külső fórum, ne mondjad már meg, ki hova írkálhat, oké? Ez egy nyilvános szavazás, tehetünk róla hogy ilyen lett amilyen? Ha csak a V33-asokra vágysz, menj be a szerverre azt beszélgess a társaiddal.
AKKOR IS NEM A TI VÉGJÁTÉKOTOK!
Egyikünk se pofátlankodik oda egy végjátékba lévő világ topicjàhoz
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Írjam le megint? Ez a külső fórum. Minden topikjába az ír, aki akar, minden szavazáson az szavaz, aki akar :) Ha zavar, hogy külsősök is szavaznak, csinálsz az STB-be egy fórumot, megosztod az összes szerveren jelenlévő klánnal, oda raktok egy szavazást, és akkor abba nem pofátlankodik bele senki, azt átkülditek sajtnak. De amíg a külsőn vagy, addig ne háborodj már fel, hogy a külsőt használják a külsősök is :)
 

Minato Namikaze

fsociety
A reakció pontszáma
315
Aham. Szoval szavazok egy olyan dologrol ami engem nem erint?
En minek szavazzak egy vilag sorsarol ha ott se vagyok a vegjatekba? A logikat nem ertem de szerintem felesleges mivel nincs par emberbe
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Aham. Szoval szavazok egy olyan dologrol ami engem nem erint?
En minek szavazzak egy vilag sorsarol ha ott se vagyok a vegjatekba? A logikat nem ertem de szerintem felesleges mivel nincs par emberbe

Az hogy engem nem érint, erős túlzás. Nem játszok a világon, de van ott pár emberke sorsa, ami engem érint.
 

DeletedUser19009

Vendég
:confused::eek::cool: nemértettem bebasztam jól vagyok o_O Mire jó ez az egész fejtsétek már ki légszíves ? Páran még akarunk játszani ? egy kihalt szerveren ? Minek ? Ugyan már meg még most vesztek PP t ? Na ne röhögtess :DDDDDDDD Megnyertük a szervert mi vagyunk a nyertesek de még azért elbaszok pár ezret hogy izé hogy öööö minek is ? pfffff ember hihetetlen . Szakadok a kommenteken . Röhej az egész . Én magamtól nem kértem volna a lezárást , és nem is könyörögtem senkinek hogy ne támadjon már . De ez ami itt folyik hihetetlen . Nem veszitek észre páran hogy saját magatokat járatjátok le ?

A jó játékosok már elérték amit akartak , most akartok javítani feljebb kerülni a ranglétrán mikor már nincs ellenállás ? Az oszt igen :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent