EW ~ ElitHarcosok

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Szerintem akármi történt, ha már ekkora széllel érkezett vigyori és a klánja, akkor az a minimum, hogy vigyori nem hagyja ott őket.

Mindig voltak és még lesznek is vesztes csaták. Eddig sokszor segített vigyorinak a support, persze nem szándékosan, csak így alakult. Ilyen érzés, amikor szembe széllel hajózol, de a széltől még sosem süllyedt el hajó.

Lehet, hogy a Randomnak sokkal könnyebb dolga van északon, mint bárkinek délen, de mi is veszítettünk már csatákat, viszont senki sem hagyta abba. Felálltunk és csapatként vissza vágtunk. Ez a játék erről szól. Nem az a legény, aki akkor áll a szekéren amikor halad, hanem az, aki akkor is rajta marad, amikor megbillen.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
De térjünk rá mi történt valójában.
Csütörtök este, lépnék be, nem tudok. Végleges ban. Multi miatt. Péntek reggelre meg időzítették Arkangyalék a támadást. 100% hogy időzített kitiltás volt, mert eddig 1 hétig senki szemét nem szúrtam, majd pont most. Hozzáteszem én is ezt tettem volna, így emiatt nem is voltam/vagyok ideges, sőt gratulálok a taktikához.


Ahogy mondtam,nem mi tiltattunk.
Legalábbis nekem nincs tudomásom róla,de higgy amit akarsz.
Én mondtam már,hogy nem élek az általad használt eszközökkel.
És nemis volt szervezett támadás sem,csupán páran rátokmentek a pár nappal azelőtti miatt amikoris ti jöttetek ránk,a kezdővédelem lejárta után és kiütöttétek pár tagunkat.
Szervezett támadás tegnap előtt volt,látszik is a különbség a kettő közt.

A másik meg,hogy ez az accod állitólag át van adva,mégis ezzel irsz most külsőre.
Rendben,biztos kimagyarázod,nemis számit.

Eszem ágában sem volt elérni,hogy te lelépj,veled együtt akartuk elverni a csapatod,de igy hogy leléptél legalább van mire fognod,hogy miért is mi vagyunk fölényben.
Gyáva vagy.

Egy igazi vezér soha nem hagyja el a klánját szorult helyzetben.
Te mégis ezt tetted. Mindegy mi az oka,a lényeg az,hogy szarban hagytad őket.
Szóval mostmár többé ne hirdesd képzelt nagyságodat mert levizsgáztál.

Különben meg üdv végre a supp áldozatai sorában,mikor másokat tiltattál akkor persze nem volt ilyen nyomasztó mi? Na,ezentúl igy jelentgess másokat.

u.i: Külsőről valszeg azért tiltottak mert kitetted a support levelezést,az véletlenül szabálytalan,nem? :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser18725

Vendég
Nos!
Igen vigyori vagyok, csak a másik fiokommal nem tudok írni.

Most lenyugodva végigolvasgattam a dolgokat. Reagálnák 1-2 dologra. A játékból teljesen kiszálltam, elegem lett.
Miért? Előző 2 világba is végleges bant kaptam jogtalanul. 1 hét supportozás után mindkét világba visszaengedtek.

De térjünk rá mi történt valójában.
Csütörtök este, lépnék be, nem tudok. Végleges ban. Multi miatt. Péntek reggelre meg időzítették Arkangyalék a támadást. 100% hogy időzített kitiltás volt, mert eddig 1 hétig senki szemét nem szúrtam, majd pont most. Hozzáteszem én is ezt tettem volna, így emiatt nem is voltam/vagyok ideges, sőt gratulálok a taktikához. A fő gond sztem inkább az, hogy ha valaki kezdőlejártára 8órakor nincs és hagyja beütni ha én ottvagyok vagy nem, se számít semmit. Így nem is nagyon foglalkoztam vele a kitiltásom alatt. Nem azon a 3-4 játékoson múlik, egy szerver sorsa, majd kiregel és folytatja előlről, vagy aki sokat beleáldozott és jól állt csak a serege durrant el, azt bevédjük....
Miért döntöttem mégis a befejezés mellett? 3 nap alatt 4 választ kaptam a supporttól miért vagyok kitiltva(tmajdnem 24 órás reakció idő), és mindig mást mondtak. Ebből lett elegem a félrebeszélésből. Hétfőn már be se léptem. Scooby és Ági(vigyori86) persze folytatták a levelezést, hogy visszakaphassák a fiokjaikat. Ezt a minap olvastam végig, és rájöttem nagyon jó hogy végleg kiszállok, mert így tudom védeni a társakat, valszeg beleköptem valakinek a levesébe, mert nevetségesek voltak a levelezések.
Kitiltottak a külső fórumról is, szabálysértés miatt, véglegesre. PErsze indok ottse volt.

Komolyan mondom nem azért voltam ideges, mert a support azt mondta átvannak adva a fiokok, játszhat vele am ásik két ember, majd azt írták most, hogy a supp hibázott, rossz információt adtak, ez így nem átadás és kivagy tiltva véglegesre, hanem a stilus, meghogy 24 órákat vártam a válaszra.
Régebben ez úgy történt, felkeresett a supp skypon, és megbeszéltük hogy ők és miis hibáztunk, hogy lehetne szabályok keretein belül megoldást találni, nem most az történik csak én lehetek a hülye(arra is napokat vársz), mégha a supp hibázott, akkoris, és nekem nem állhat feljebb, nem anyázhatok, pedig hidjétek el már majdnem anyáztam az egyik értelmetlen "valaki" válasznál, de rájöttem, hogy csak idegesíteni akar, hogy elpattanjon az agyam aztán arra is foghassák a tiltást. Nem adtam meg neki ezt az élvezetet. De most igen, mivel úgyis végleg itthagyom mehet mindenhova a globális, mint a vigyori fiokokra.

Az EW-nek kitartást kívánok és jó csatákat mindenkinek. Gyözzön a jobb!


számomra érdekes.hogy ki van akadva a tiltás miatt bár tényleg 3 fiókot tolt v38 ban és mondhat bár mit ha nem.ő nyomja a 3 fiókot nem tiltják ki multi miatt.
nem véletlen az sem ide is tud írni a másik fiókból is vagy is tudott,
Ami még érdekes írás,hogy ő eddig ezt skypen rendezni tudta.:D
És ha hibázott akkor ejnye bejnye volt vagy mi?
 

=NoName=

New Member
A reakció pontszáma
19
Hello!

Csak egy kis rövid gondolatmenet pártatlanul.

Fél éve khzok szóval nagy tapasztalat nincs a hátam mögött, nemhogy még képben legyek a híres "hadvezérekkel".

Ettől függetlenül a fórumot végigkövetve van pár benyomáson bizonyos emberekről, amit leírnék.

Kezdjük vigyorival... a saját elmondása alapján jó játékos, rengeteg időt belefektet, mindenkép nyerni akar és ezért be is vet mindent. A játékot vérkomolyan veszi, és ezt elvárja a klántársaitól is.

Archangel... élvezi a játékot, csak kikapcsolodásként játszik, első a becsület, a játékélmény fontosabb, mint a győzelem.

Sophie annyit nem szólt hozzá, vagy csak én siklottam át felette. A lényeg, hogy ő is kikapcsolódásból játszik, de érdekli a győzelem, ugyanúgy mint Archangelt...

Nem tudom hogy ki hogy van vele de ha Archangel és vigyori közt kell válsztanom mindenképp Archangelt választanám.

Lehet h páran majd elküldnek a francba, hogy mit pofázik itt ez a kezdő, de ez nem változtat azon, amit leírtam.

Ha valki fájlalja, hogy nem írtam le, az azért van, mivel csak a vezéreket említettem.

További szép napot!
Üdvözlettel Beni
 

DeletedUser17666

Vendég
Hello!

Csak egy kis rövid gondolatmenet pártatlanul.

Fél éve khzok szóval nagy tapasztalat nincs a hátam mögött, nemhogy még képben legyek a híres "hadvezérekkel".

Ettől függetlenül a fórumot végigkövetve van pár benyomáson bizonyos emberekről, amit leírnék.

Kezdjük vigyorival... a saját elmondása alapján jó játékos, rengeteg időt belefektet, mindenkép nyerni akar és ezért be is vet mindent. A játékot vérkomolyan veszi, és ezt elvárja a klántársaitól is.

Archangel... élvezi a játékot, csak kikapcsolodásként játszik, első a becsület, a játékélmény fontosabb, mint a győzelem.

Sophie annyit nem szólt hozzá, vagy csak én siklottam át felette. A lényeg, hogy ő is kikapcsolódásból játszik, de érdekli a győzelem, ugyanúgy mint Archangelt...

Nem tudom hogy ki hogy van vele de ha Archangel és vigyori közt kell válsztanom mindenképp Archangelt választanám.

Lehet h páran majd elküldnek a francba, hogy mit pofázik itt ez a kezdő, de ez nem változtat azon, amit leírtam.

Ha valki fájlalja, hogy nem írtam le, az azért van, mivel csak a vezéreket említettem.

További szép napot!
Üdvözlettel Beni

Mind a 2-tő egy es ugyan az :) Sztem. 2-en volnanak utősek egyben. Arch nagyon jo a server elejen ezt servereken keresztul tapasztaltam.... vigyorinal azt tapaztaltam 2 alkalommal is hogy az eleje az nala zurzavar... 2x be is sultem vele szal ez tapasztalat xD
Viszont kesőbbiekben jól keveri a lapokat...

Arch egyebkent gratulálok itt is :) remelem az uzenetem att adtak a jatekban:)

Későbbiekben még talalkozunk a serveren ha nem kaszalnak el minket vagy titeket:)
 

DeletedUser18465

Vendég
Hello!

Csak egy kis rövid gondolatmenet pártatlanul.

Fél éve khzok szóval nagy tapasztalat nincs a hátam mögött, nemhogy még képben legyek a híres "hadvezérekkel".

Ettől függetlenül a fórumot végigkövetve van pár benyomáson bizonyos emberekről, amit leírnék.

Kezdjük vigyorival... a saját elmondása alapján jó játékos, rengeteg időt belefektet, mindenkép nyerni akar és ezért be is vet mindent. A játékot vérkomolyan veszi, és ezt elvárja a klántársaitól is.

Archangel... élvezi a játékot, csak kikapcsolodásként játszik, első a becsület, a játékélmény fontosabb, mint a győzelem.

Sophie annyit nem szólt hozzá, vagy csak én siklottam át felette. A lényeg, hogy ő is kikapcsolódásból játszik, de érdekli a győzelem, ugyanúgy mint Archangelt...

Nem tudom hogy ki hogy van vele de ha Archangel és vigyori közt kell válsztanom mindenképp Archangelt választanám.

Lehet h páran majd elküldnek a francba, hogy mit pofázik itt ez a kezdő, de ez nem változtat azon, amit leírtam.

Ha valki fájlalja, hogy nem írtam le, az azért van, mivel csak a vezéreket említettem.

További szép napot!
Üdvözlettel Beni

Kiegészítés:

Warlordadi,"csunya/szegény/félénk/no buli/no alcohol/Say no to drugs/csajozni utálok,félek toluk" :D:D:D:D
Dj heaven: "gerinc nincs benne." és még matekból is rossz (100%):D:D:D:D:D:D:D
Smeki: "tanzverzalis toresek lesznek meg az os parietaledon is" :D :D :D :D

Nem hagyhattam ki :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Kiegészítés:

Warlordadi,"csunya/szegény/félénk/no buli/no alcohol/Say no to drugs/csajozni utálok,félek toluk" :D:D:D:D
Dj heaven: "gerinc nincs benne." és még matekból is rossz (100%):D:D:D:D:D:D:D
Smeki: "tanzverzalis toresek lesznek meg az os parietaledon is" :D :D :D :D

Nem hagyhattam ki :D


Ááááj ááájj ááááj, a matekból is rosszat kivételesen nem rám mondta :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
~EW~ - DJ heaven 16.03.2016 napon 23:45 órakor Idézet Szerkeszt Törlés
Őket nem az eszükért tartjuk :D

[23:27:40] warlordadi: gyerekek
[23:27:46] warlordadi: a térképnek meik részen
[23:27:49] warlordadi: van az ee?
[23:27:53] warlordadi: kelet vagy nyugat?
[23:27:57] warlordadi: kelet ugye? :D
[23:28:33] Smeckter: Lelet
[23:29:16] Dj heaven: barmok
[23:29:21] Dj heaven: nyugat
[23:29:23] warlordadi:
[23:29:26] warlordadi: patrik
[23:29:31] Dj heaven: két :D
[23:29:32] warlordadi: istenem
[23:29:40] Smeckter: :D
[23:29:40] warlordadi: pont a leg utodottebre halgattam :D :D


Khmmm :D:D:D:D:D

És ez a két zseni az Army-t erősíti :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
És ez a két zseni az Army-t erősíti :D

Köszönöm szépen a zseniális szupportnak, hogy szépen kiszedtek szavakat a beszélgetésből.... Roppantmód zavart nyilván mindenkit, és nem lehetett volna szebben megoldani, betűk helyére pontot rakni, neeem, csinálunk bele lukakat...
 

DeletedUser

Vendég
Nos!
Igen vigyori vagyok, csak a másik fiokommal nem tudok írni.

Most lenyugodva végigolvasgattam a dolgokat. Reagálnák 1-2 dologra. A játékból teljesen kiszálltam, elegem lett.
Miért? Előző 2 világba is végleges bant kaptam jogtalanul. 1 hét supportozás után mindkét világba visszaengedtek.

De térjünk rá mi történt valójában.
Csütörtök este, lépnék be, nem tudok. Végleges ban. Multi miatt. Péntek reggelre meg időzítették Arkangyalék a támadást. 100% hogy időzített kitiltás volt, mert eddig 1 hétig senki szemét nem szúrtam, majd pont most. Hozzáteszem én is ezt tettem volna, így emiatt nem is voltam/vagyok ideges, sőt gratulálok a taktikához. A fő gond sztem inkább az, hogy ha valaki kezdőlejártára 8órakor nincs és hagyja beütni ha én ottvagyok vagy nem, se számít semmit. Így nem is nagyon foglalkoztam vele a kitiltásom alatt. Nem azon a 3-4 játékoson múlik, egy szerver sorsa, majd kiregel és folytatja előlről, vagy aki sokat beleáldozott és jól állt csak a serege durrant el, azt bevédjük....
Miért döntöttem mégis a befejezés mellett? 3 nap alatt 4 választ kaptam a supporttól miért vagyok kitiltva(tmajdnem 24 órás reakció idő), és mindig mást mondtak. Ebből lett elegem a félrebeszélésből. Hétfőn már be se léptem. Scooby és Ági(vigyori86) persze folytatták a levelezést, hogy visszakaphassák a fiokjaikat. Ezt a minap olvastam végig, és rájöttem nagyon jó hogy végleg kiszállok, mert így tudom védeni a társakat, valszeg beleköptem valakinek a levesébe, mert nevetségesek voltak a levelezések.
Kitiltottak a külső fórumról is, szabálysértés miatt, véglegesre. PErsze indok ottse volt.

Komolyan mondom nem azért voltam ideges, mert a support azt mondta átvannak adva a fiokok, játszhat vele am ásik két ember, majd azt írták most, hogy a supp hibázott, rossz információt adtak, ez így nem átadás és kivagy tiltva véglegesre, hanem a stilus, meghogy 24 órákat vártam a válaszra.
Régebben ez úgy történt, felkeresett a supp skypon, és megbeszéltük hogy ők és miis hibáztunk, hogy lehetne szabályok keretein belül megoldást találni, nem most az történik csak én lehetek a hülye(arra is napokat vársz), mégha a supp hibázott, akkoris, és nekem nem állhat feljebb, nem anyázhatok, pedig hidjétek el már majdnem anyáztam az egyik értelmetlen "valaki" válasznál, de rájöttem, hogy csak idegesíteni akar, hogy elpattanjon az agyam aztán arra is foghassák a tiltást. Nem adtam meg neki ezt az élvezetet. De most igen, mivel úgyis végleg itthagyom mehet mindenhova a globális, mint a vigyori fiokokra.

Az EW-nek kitartást kívánok és jó csatákat mindenkinek. Gyözzön a jobb!
Már majd nem elsírtam magam .... nem bírom röhögés nélkül ....


Ezer egy vigyori meséit olvashattátok ....

Következő kiadás v48 lesz ahol is az igazi de most már tényleg az igazi ew fog menni :D
 
Fent