EW ~ ElitHarcosok

DeletedUser3687

Vendég
érdekes dolgok ezek hogy vigyori befejezi mindig akkor mond ilyet amikor nem fut a szekér majd haa klánod össze kapja magát akkor tudjuk te majd ujra kedvett kapsz ....
hát igen ez már igy megy világokon át....
visszasült a fegyvered a v21 rül meg is érdemled emlékszel mint mondtál nekem mi csaltunk
most mi törtlnt

öröm volt benézni ide
 

DeletedUser18312

Vendég
Nos!

Hosszas gondolkodás után, mivel most már végleg temetik az EW-t, úgy gondolom mivel folyamat én vagyok a téma hogy így úgy szarba hagytam a srácokat bejelentek egy fontos dolgot!

Múltal nem szeretnék foglalkozni, történt ami történt.
Mivel azt mondjátok itt többen, csak akkor térek mindig vissza amikor már jól alakulnak a dolgok, akkor most bejelentem visszatérek! Most, mikor a legnagyobb szükség van rám. Most mikor a legnagyobb a baj.

Még csak Baluval beszéltem, ma fogok az EW-sekkel is. Viszont nem csak tőlük kérek elnézést, hanem tőletek is, minden ellenféltől. Azért mert nem csak az EW-seknek tettem igéretet, hanem az ellenfeleknek is.
Mindenkitől elnézést kérek, de még csak ma kezdem felmérni a terepet és felállítani az új stratégiát. Így lehet még klántársak is napokat fognak várni a levelemre.

Játszunk egy jót, és gyözzön a jobb!
 

DeletedUser18729

Vendég
ezek utan ha a klanod visszafogad akkor az ertekrendszerukkel baj van...
 

DeletedUser

Vendég
Nos!

Hosszas gondolkodás után, mivel most már végleg temetik az EW-t, úgy gondolom mivel folyamat én vagyok a téma hogy így úgy szarba hagytam a srácokat bejelentek egy fontos dolgot!

Múltal nem szeretnék foglalkozni, történt ami történt.
Mivel azt mondjátok itt többen, csak akkor térek mindig vissza amikor már jól alakulnak a dolgok, akkor most bejelentem visszatérek! Most, mikor a legnagyobb szükség van rám. Most mikor a legnagyobb a baj.

Még csak Baluval beszéltem, ma fogok az EW-sekkel is. Viszont nem csak tőlük kérek elnézést, hanem tőletek is, minden ellenféltől. Azért mert nem csak az EW-seknek tettem igéretet, hanem az ellenfeleknek is.
Mindenkitől elnézést kérek, de még csak ma kezdem felmérni a terepet és felállítani az új stratégiát. Így lehet még klántársak is napokat fognak várni a levelemre.

Játszunk egy jót, és gyözzön a jobb!

Üdv újra,van meló:)
 

DeletedUser6325

Vendég
Joestet
Ahogy latom ittis ugyan az van mint V28 on...Az ew esek ellettek zavarva a kontirol es szerencset probalnak most K44 en vigyorival az elen...nemugy volt hogy bannoltak mind3 fiokjat?
 

DeletedUser18465

Vendég
aldaront is bannolták :( de mostmár itt van és ujra szívja a 38-as levegőt külsőn, öröm látni, hogy arch farmeramába is visszakapta az accot meg itt is... :D

Bár akkor is disznó, strucc s répa lesz a holnapi menü... Lehet megint jelenteni :D Mennyire kényesek egyesek ezekre a szavakra :D
 
Fent