EW ~ ElitHarcosok

DeletedUser4544

Vendég
Sziasztok!
Sokan tudják hogy a V21 és V28 gyözelme után a V38-on is elindul az Elitharcosok csapata. Azaz a ~EW~.

Egy kis múlt.
A klánt V21en alapítottam.
V20on összetüzésbe kerültem Zoláékkal Spartasokkal, így friss levegőre volt szükségem. Úgy gondoltam V5 és V15 után 2 szervergyözelem után, nemcsak mint Zola jobbkeze, hanem mint uralkodó vezér is gyözelemre tudom vezetni a csapatom.
Így hát elindultam V21en. Környékbeli jobban fejlődő tagokat felkerestem és beszélgettem velük, akit arra érdemesnek tartottam elkezdtem beépíteni a brigádba.
Majd észrevett Gaga. Elmondtam a céljaim, így átregelt hozzánk. Mivel V5 és V15ön is csak a hadüggyel foglalkoztam, úgy gondoltam Gaga tudna nekem segíteni diplomáciázni. Mikor szépen alakult a klánom elkezdtem egykét barátnak szólni, nincs-e kedve csatlakozni. Alfino Spartai alvezér, Babybogyó Spartai alvezér, Espirit =Macha, Nemtudomkivagyok =Bidám(őt Gaga hozta), Lord Pain....
Szóval egy vezérkart akartam felépíteni, hogy ne egy magam csináljak majd mindent. Sajnos Bogyon kivül mindenki lelépett az első hónapba. Így szinte rám maradt minden. Ellenben egyre többen voltunk, és sok aktív lelkes játékossal találkoztam. Így hát kiemeltem Fuxi Ziát, Maoamot, avalont, arkadast, atikatit, és úgy gondoltam tanítgatom őket különbőző feladatokra.
Aki játszott már velem, tudja mindig előre megvan minden tervezve hónapokra. Így hosszútávra mindig kitaláltam az útat, de ők segítettek hogy ezeket naprakészen meg is csináljuk.

Szóval a semmiből az amatőröket felkarolva elkezdtük felvenni a versenyt a legnagyobbakkal. Vakon biztak bennem. Amit mondtam tették. Mégha nem is tetszett nekik, pl volt 1 hónap mikor 1500 faluból 3000ret csináltunk 1500 barbárfalu felszedéssel. Elmagyaráztam nekik hogy azok lesznek a védőbázisok, amik szükségesek ahhoz, hogyha elkezdjük ütni a Vircsaftot és foglalni, meg tudjuk védeni a bázisunkat, a frontvonalunkat, az új friss foglalásokat. Hónapokig csak türtünk és megtiltottam a támadást. Csak védekeztünk és szedtük fel a barbikat és építettük ki.
Majd decemberben Karácsonykor jött az első meglepetés. Időzítve beugráltunk a barbárokba a falvaik közé. 1 órával a tűzszünet előtt, kb 50-60 barbárba ugortunk be, 3 vircsaft játékos falvai közé.
De még itt se kezdtünk el januárba egyből támadni. Továbbra is a védekezésre fektettük a hangsúlyt. Január végén viszont megindultunk.
Macilali és Stejgi volt a két célpont. Január 25.én cirka 50-60 falut leszaggattunk róluk. Arról a Vircsaftról, akik összesen addig nem buktak annyi falut. Stejgi az eredeti az első arma után dobta a fiokját és a V5ös pokolfajzat vette át. Ő volt az aki átvette Respit is V5ön, mikor bucira vertük.
Majd Február 10.án érkezett a következő hullám. Ellis/zegijokerel-re. 40-50 falut karmoltunk le ismét. Zegijokerel, beis nyomta a delete-t ekkor és barbár lett a fiokja.
Január végén tudni kell a Vircsaft elkezdett bombázni engem, csak az én fiokom. 1 hónapig folyamatosan 1000 felett volt a kardom. Mindennap érkezett 200 romboló fake+20 nuke+30-100 nemes....Azt tudni kell erről a világról, 1 érme volt minden nemes, nem emelkedett az ára hogy 2. nemes 2 érme, mind 1 érme volt, így tengernyi nemese volt mindenkinek.
Foglalni 1 hónap alatt 1 falut sem bírtak. Ez a 1 hónap alatt kaptam 59milla Levet. Amivel a 2.ként zártam védőpontba, az egész szerveren többször nem támadtak. 880 nukeot fogtam meg kb. 6.000 fake támadás és 3000 nemes mellett....Az 1 hónap alatt 1* kértem helyettest, a 2. hétbe, szombat-vasárnapra, mert szülinapoztunk. Ezt a fajta támadást érzékelte Szala is és Holt is, persze én kicsit túlfejlesztettem, ezt hivom forgatós támadásnak.
De térjünk vissza a támadásra. Elérkezett az a idő amikor nem találtak rajtunk fogást, jöttek-jöttek, sikertelenül, én viszont megszerveztem a következő csapást.

Cirka 140 falut lekarcoltunk a vezérkari tagjukról Wedgeről. 13. helyezett. 3,5 millás fiok.
Február 23.
http://hu.twstats.com/hu21/index.php?page=player&mode=conquers&id=1341073&type=all&timerange=2014/02/23 - 2014/02/23&pn=-1

Folytattuk Március 2.án a rohamokat.
Újra lekarcoltunk 100+ falut. Megadtuk a kegyelemdöfést, és a maradékot a következő napokba felszedtük. Ekkor eluralkodott a teljes káosz.
http://hu.twstats.com/hu21/index.php?page=player&mode=conquers&id=1341073&type=all&timerange=2014/03/02 - 2014/03/02&pn=-1

Ekkor már szövetségi rendszerbe dolgoztunk.
Mvp-Ew-Mr.
Viszont a másik két klán a Deshunnal foglalkozott. Mi meg 3000 faluként belementünk hogy lehuzzuk róluk a Vircsaftot a 12.000 falus vircsaftot.
Mvp és Mr feltörte a Deshunt, majdnem végeztek.

Ekkor megcsillant a remény a szervergyözelemre. Március 10.én úgy döntöttem ne csak szövetségi rendszerbe dolgozzunk, hanem klántársakként. Így a 3 klánt egyberaktuk. Így létrejöhetett a 12.000 falu vs 12.000 falu(3000-3000 mvp-ew+6000mr)
Megszerveztem hát az Első Armát az MR klánnak.
Március 24-e az ítélet nap.

Cirka 250 falut karmoltunk le első nap.
http://hu.twstats.com/hu21/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=181&type=all&timerange=2014/03/24 - 2014/03/24&pn=-1

Második nap meg még 100+
Harmadik naptól kezdve meg mindig 50+

Felszakadt az összes front. Rengeteg nemesnek köszönhetően gyorsan befejeztük a szervert utánna.

folyt köv.
 

DeletedUser16820

Vendég
Sziasztok!
Sokan tudják hogy a V21 és V28 gyözelme után a V38-on is elindul az Elitharcosok csapata. Azaz a ~EW~.

Egy kis múlt.
A klánt V21en alapítottam.
V20on összetüzésbe kerültem Zoláékkal Spartasokkal, így friss levegőre volt szükségem. Úgy gondoltam V5 és V15 után 2 szervergyözelem után, nemcsak mint Zola jobbkeze, hanem mint uralkodó vezér is gyözelemre tudom vezetni a csapatom.
Így hát elindultam V21en. Környékbeli jobban fejlődő tagokat felkerestem és beszélgettem velük, akit arra érdemesnek tartottam elkezdtem beépíteni a brigádba.
Majd észrevett Gaga. Elmondtam a céljaim, így átregelt hozzánk. Mivel V5 és V15ön is csak a hadüggyel foglalkoztam, úgy gondoltam Gaga tudna nekem segíteni diplomáciázni. Mikor szépen alakult a klánom elkezdtem egykét barátnak szólni, nincs-e kedve csatlakozni. Alfino Spartai alvezér, Babybogyó Spartai alvezér, Espirit =Macha, Nemtudomkivagyok =Bidám(őt Gaga hozta), Lord Pain....
Szóval egy vezérkart akartam felépíteni, hogy ne egy magam csináljak majd mindent. Sajnos Bogyon kivül mindenki lelépett az első hónapba. Így szinte rám maradt minden. Ellenben egyre többen voltunk, és sok aktív lelkes játékossal találkoztam. Így hát kiemeltem Fuxi Ziát, Maoamot, avalont, arkadast, atikatit, és úgy gondoltam tanítgatom őket különbőző feladatokra.
Aki játszott már velem, tudja mindig előre megvan minden tervezve hónapokra. Így hosszútávra mindig kitaláltam az útat, de ők segítettek hogy ezeket naprakészen meg is csináljuk.

Szóval a semmiből az amatőröket felkarolva elkezdtük felvenni a versenyt a legnagyobbakkal. Vakon biztak bennem. Amit mondtam tették. Mégha nem is tetszett nekik, pl volt 1 hónap mikor 1500 faluból 3000ret csináltunk 1500 barbárfalu felszedéssel. Elmagyaráztam nekik hogy azok lesznek a védőbázisok, amik szükségesek ahhoz, hogyha elkezdjük ütni a Vircsaftot és foglalni, meg tudjuk védeni a bázisunkat, a frontvonalunkat, az új friss foglalásokat. Hónapokig csak türtünk és megtiltottam a támadást. Csak védekeztünk és szedtük fel a barbikat és építettük ki.
Majd decemberben Karácsonykor jött az első meglepetés. Időzítve beugráltunk a barbárokba a falvaik közé. 1 órával a tűzszünet előtt, kb 50-60 barbárba ugortunk be, 3 vircsaft játékos falvai közé.
De még itt se kezdtünk el januárba egyből támadni. Továbbra is a védekezésre fektettük a hangsúlyt. Január végén viszont megindultunk.
Macilali és Stejgi volt a két célpont. Január 25.én cirka 50-60 falut leszaggattunk róluk. Arról a Vircsaftról, akik összesen addig nem buktak annyi falut. Stejgi az eredeti az első arma után dobta a fiokját és a V5ös pokolfajzat vette át. Ő volt az aki átvette Respit is V5ön, mikor bucira vertük.
Majd Február 10.án érkezett a következő hullám. Ellis/zegijokerel-re. 40-50 falut karmoltunk le ismét. Zegijokerel, beis nyomta a delete-t ekkor és barbár lett a fiokja.
Január végén tudni kell a Vircsaft elkezdett bombázni engem, csak az én fiokom. 1 hónapig folyamatosan 1000 felett volt a kardom. Mindennap érkezett 200 romboló fake+20 nuke+30-100 nemes....Azt tudni kell erről a világról, 1 érme volt minden nemes, nem emelkedett az ára hogy 2. nemes 2 érme, mind 1 érme volt, így tengernyi nemese volt mindenkinek.
Foglalni 1 hónap alatt 1 falut sem bírtak. Ez a 1 hónap alatt kaptam 59milla Levet. Amivel a 2.ként zártam védőpontba, az egész szerveren többször nem támadtak. 880 nukeot fogtam meg kb. 6.000 fake támadás és 3000 nemes mellett....Az 1 hónap alatt 1* kértem helyettest, a 2. hétbe, szombat-vasárnapra, mert szülinapoztunk. Ezt a fajta támadást érzékelte Szala is és Holt is, persze én kicsit túlfejlesztettem, ezt hivom forgatós támadásnak.
De térjünk vissza a támadásra. Elérkezett az a idő amikor nem találtak rajtunk fogást, jöttek-jöttek, sikertelenül, én viszont megszerveztem a következő csapást.

Cirka 140 falut lekarcoltunk a vezérkari tagjukról Wedgeről. 13. helyezett. 3,5 millás fiok.
Február 23.
http://hu.twstats.com/hu21/index.php?page=player&mode=conquers&id=1341073&type=all&timerange=2014/02/23 - 2014/02/23&pn=-1

Folytattuk Március 2.án a rohamokat.
Újra lekarcoltunk 100+ falut. Megadtuk a kegyelemdöfést, és a maradékot a következő napokba felszedtük. Ekkor eluralkodott a teljes káosz.
http://hu.twstats.com/hu21/index.php?page=player&mode=conquers&id=1341073&type=all&timerange=2014/03/02 - 2014/03/02&pn=-1

Ekkor már szövetségi rendszerbe dolgoztunk.
Mvp-Ew-Mr.
Viszont a másik két klán a Deshunnal foglalkozott. Mi meg 3000 faluként belementünk hogy lehuzzuk róluk a Vircsaftot a 12.000 falus vircsaftot.
Mvp és Mr feltörte a Deshunt, majdnem végeztek.

Ekkor megcsillant a remény a szervergyözelemre. Március 10.én úgy döntöttem ne csak szövetségi rendszerbe dolgozzunk, hanem klántársakként. Így a 3 klánt egyberaktuk. Így létrejöhetett a 12.000 falu vs 12.000 falu(3000-3000 mvp-ew+6000mr)
Megszerveztem hát az Első Armát az MR klánnak.
Március 24-e az ítélet nap.

Cirka 250 falut karmoltunk le első nap.
http://hu.twstats.com/hu21/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=181&type=all&timerange=2014/03/24 - 2014/03/24&pn=-1

Második nap meg még 100+
Harmadik naptól kezdve meg mindig 50+

Felszakadt az összes front. Rengeteg nemesnek köszönhetően gyorsan befejeztük a szervert utánna.

folyt köv.
Tetszik az írományod.:)
Kicsit öndicsőítés,de semmi olyan ami nem lenne igaz.
De most hozzá kell tenni,hogy mára már a klánodban van szinte minden elitnek mondható játékos.Alig várom,hogy játszhassak ellenetek!:)
 

DeletedUser4544

Vendég
3 banolás volt. De egyiksem egyszerre.
1. Kyra
Végrendelet nélkül elkezdett osztani egy általunk beütött fiokot, kapkodott hogy ne tudjunk beljebb hatolni.. Kyra kéktengeres volt, nem tudtunk belőle foglalni.
2. Nevére nem emlékszem, vezérkari tag.
Kisklán vezére Szergej átjött hozzánk és helyettesítés alatt találtunk ezzel a taggal egy levelezést, ahol tisztán leírták milyen csalásokat csináltak. Ezt beküldtük supporthoz. Nem véglegest kapott, hanem 1 hetet kb. mivel kéktengeres volt, fiokja éppségbe maradt.
3. Anti
Ő is Kyra csapdájába esett. Végrendelet nélkül osztott.

Igen felvállalom, hogy feljelentem azokat amelyik fiokokat megütünk és hirtelen elkezdik belsőzni, mert az már számomra csalás, ha beütünk valakit és nem hagyják hogy felfalhassuk. Szerezzenek végrendeletet és ürítsenek úgy, csakhát az sok idő, addig meg betudunk jó mélyre hatolni.
V28on is előszeretettel kértem ellenőrzést, ha beütöttünk bárkit és elkezdték belsőzni legyen az NH vagy E.e-s.
 

DeletedUser4544

Vendég
Nos folytatom akkor V28al.

Mivel megigértem ezt nem fogom annyira részletezni mint a V21et.
Szóval

Az elején kitaláltam egy taktikát. Megszereztem a CNN regelését. Nagy részük a CNN-tól Nyugatra regelt, így hát aztán ráregeltünk a CNN-re, keletre. A terv egyszerű volt, kb 20 CNN-es volt tervbe keleten és mimeg 60an rájuk regelünk barátmeghivással.
Szóltam jópár Spartainak is gyertek be csak 1 faluig, hogy lekatázzuk őket.
A CNN jól lereagálta. Nyugat nagyját feladták és átregeltek ide, kb 40-50en lettek, 20-25 tagjuk maradt csak nyugaton.
A nagy tömeg miatt nem lehetett farmolni. Főleg mert rendszeresen csapdákat állítottunk és belefutottak a pacijaik. Falunként 2 lovag, az 3-4* ottmarad a 1db farmoló paci. Mivel sávokat védtünk le és lakatokkal jelöltük magunkat nem akadályoztuk. Elis kezdtek kikellni külsőn hogy ez alávaló szemét sunyi módszer.
Egy valamivel nem számoltam mivel V21 volt az utolsó világom. Nem ismertem ezt a prémiumért nyersanyagot vásárlós cuccot. Így a farmolást a CNN nagyrésze kiváltotta nyersanyagvásárlással. Mivel én a Spartaiakat meg sokakat csak mészárnak hoztam hogy katázzunk, ők persze hogy nem vették a nyersanyagot, nem is vártam el tőlük. Így meg inkább elkezdtük a csoportos katázásokat.
De mivel egyre több játékosuk megkapta a fáklyát, tudtam hosszútávon ez így nagyon nehéz lesz, 5-6 felppzett játékosuk kiemelkedett, és a védekezést is megtudjűk majd oldani fáklyákkal, egyre több lesz nekik idővel. Nagyon kemény belharc lett volna, ha ottmaradunk.
Így 1000-2000 pontos falukat inkább hátrahagytuk, és felmentünk északkeletre a kiaknázatlan részre. Hibáztam több dologgal nem számoltam, de az mindent elmond a klánunkról hogy az átregelés napján vakon követett kb mindenki. Felvállaltam hibáztam, de leírtam a srácoknak itt sokkal egyszerűbb és könnyebb lesz, nem kell napi 24be játszani.
Észak keleten igen jól haladtunk, első és legfontosabbnak tartottam a déli határt ahol érintkeztünk a CNN-el gyorsan megerősíteni. Épp ott volt egy nagyon gyenge játékosunk 3-4 faluval. Megtiltottam neki az ottani foglalást, és belülre kékre küldtem hogy szedje a védőfalukat és a jobb harcosokat bogyót, maot, balut leküldtem 5-10 faluval a frontra. Előre felépítettük a frontvonalat, befáklyáztuk, hogy áttörhetetlen legyen. Mikor ezzel végeztünk elkezdtünk kacsingatni az NH felé is, foglalgattunk arra fele is. Pár súrlodás után megkötetett egy szövetség is velük, így kialakulhatott az Észak Vs Dél. Erre a szövire az NH-nak úgyanúgy szüksége volt mint nekünk. Dow-ot közös erővel a CNN és E.e áttörte. Már ott kopogtattak az ajtajukon. Majd az E.e Süsü falvai közé barbárokba beugrottak. Elkezdték hát a felkészülést az E.e-sek az NH ellen. Az EW 4 klánnyinak köszönhetően több mint 100 fáklyája volt. Ez mind lennt volt a CNN fronton. Ezek mind 24 órán belül leértek Vinszenthez. Így ha támadták fáklyákat találtak csak kb. Ezt az Nh is felismerte, így ők is segítették. Elnevezték hát Vinszentet fáklyák földjének. Vinszent súgott nekünk, hogy több játékossal mnt-je van és nem támadják egymást. Ez félelmet jelentett a CNN oldaláról. Információnk szerint meg belső gondok voltak, nem voltak elégedettek sokan a vezetőséggel, mert a régi CNN-esek inaktivan is elvergődhettek a klánba, ha meg bekellett foglalni csak Damasék kaptak, az új "egós" CNN játékosok meg kb semmit.
Vinszent vezetésével megindult az első EW arma. Fel is szakítottuk FEarlesst. Vinszentet így sikerült külsőn új magaslatokba emelnünk, reszketett tőle kb minden CNN-es. Nem mondom hogy nem alkotott maradandót, de azért adtuk alá a lóvat, meg azért kiemelkedő segítséget kapott. De tudtuk ő a kapocs a CNN szétbomlasztásához. Majd elkezdte pedzegetni hogy Barbituraték hátbatámadnák az E.e-t de a kilépéshez szövetséget kértek tölünk és az NH-tól.
A CNN erejét az mutatta, hogy amikor kivállt az arma és elszedték éjjel egy csomó falujukat, nem törlést nyomták be, hanem elkezdtek visszatámadni csoportosan. Így lehetett hogy Anti falvai egy részét eltudták hordani, és első 1-2 hetes meglepetés után, már pluszos is volt a statjuk. Viszont pechükre mi nem álltunk le a CNN-ről. Így letudtuk venni a terhet az Armáról. Az Arma tele volt védőjátékossal, meg Anti/Warlord/Kivégző 3 támadószellemű agressziv játékossal. Tudtam ha kihozzuk őket az Armából a maradék nem fog minket piszkálni és az NH-val tudnánk 1 vs 1-et játszani. De hogy mégjobb esélyeink legyenek, felkerestük az E.e-t is, hogy kössünk hosszútávra egy erős szövit.
Történt ami történt, Inczét felhasználva kirobbantottam az NH/Arma Vs Ew/e.e-t.
Egyből kihoztuk a 3 fontos láncszemet az Armából, még az E.e szövi előtt, nehogy ne tudjunk utánna már toborozni. Arkhimedesz felnyitotta a szemem hogyha erős szövit akarok az E.e-vel bizonyítanunk kell. Ezt azzal tudtuk elérni hogy megegyeztünk senki sem menekülhet. Majd mikor padlón volt az Arma és jelentkeztek nemcsak hogy elutasítottuk de előszőr Yesonak mutattam a levelet, hogy nemleges lesz a válaszunk. Azért hogy kiaknázzunk egy erős szövetséget ami a végéig tart, hogy a végén csak E.e Vs Ew legyen, ne pedig E.e+Nh maradék Vs Ew.
Viszont mivel nem biztam az E.e-be, csináltam még egy kis cselt.
A kémemmel elültettem egy kis infot hogy eljusson Yesoékhoz. Azt mondtam ezt juttasd el:
NH több játékosa jelentkezett hozzám. Azt mondtam külsőn kikezdenének a betoborzással és az efajta gyözelemmel. Így ne mi rúgjuk fel a szövetségi szerződést. Ha elbirjátok érni hogy E.e felvegyen már aznap egyből átveszünk az e.e-ből.
Vagyis NH-nak nem küldünk meghivót, de ha betudsz jutni az E.e-be akkor egyből felveszünk. Így ezt eljutattva, nem tudta Yeso hogy tényleg hozzájuk akar jelentkezni az a bizonyos NH-s, vagycsak azért hogy onnan átkerüljön hozzánk és úgy elverhesse az E.e-t.
Nem tudni hogy ennek köszönhetően, vagy Yeso hüségének köszönhetően de 1db NH-s sem lett átvéve.

Végén így kialakulhatott az E.e Vs EW. Végig jól haladtunk minden támadásunk sikeresebbnél sikeresebb volt, majd nyáron kicsit lelassultunk. Ellenben Xeniának köszönhetően aki túlfoglalta magát felnyitotta teljesen magát az E.e, és akkora már 1 játékosra mindenhol jutott 2-3 fiok, felcsillant a remény Xenián keresztül. Főleg mert Antit felkereste egy közös gyözelem reményébe az utolsó roham előtt. Így hát meginditottuk a jóöreg forgatós kifárasztó támadást, aminek köszönhetően Xenia a sok üres új falvait nem tudta megvédeni és a társai elfogytak mellőle, elfáradt. De azt hozzákell tenni kiemelkedőt harcolt ő, Yeso és Szala is.

folyt köv
 

DeletedUser4544

Vendég
Nos akkor V38.
Mire lehet számítani?

Rendkivül erős brigádot sikerült össze"toborozni".
Ew krémje mind jön, 1-2 kivétellel. Antinak köszönhetően érkezik hozzánk a V32 új bajnok Skulls csapatából több kíváló játékos.(nem hagyhattam parlagon, ha már Incze nem vitte tovább őket az Odába)
Kiegészülünk a V28as Második helyezett E.e játékosok krémjével is. Neveket direkt nem mondok.

Szóval masszív erős jó játékosállományunk lesz.
Úgy gondolom a legjobb játékosoknak a legjobb játékvezetés dukál. Vezetőségbe megpróbáltam próbálom környékezni Arkhimedeszt. Diplomáciát szeretném rábizni. Még nem mondott se Igent se Nemet. Aki játszott a színeim alatt tudja mindig összerakok egy 5-10 tagból álló Vezetőséget, hogyha épp nincs valaki más is tudja tenni a dolgát. Ezért volt az hogy V28on ha pl nem voltam úgyanúgy siklott tovább a banda.

Csakhogy kiemeljek egy dolgot. Warlord, Bogyó, de még Dj is szervezett Armát nem csak én. Védekezést is 3-4en oldották meg forgatva folyamatosan, így a végjátékba az E.e ellen több mint 20-30 aktív játékossal tudtuk befejezni, mert senkit nem égítettem ki, senkit nem pörgetttem túl. Persze ez még messze van a V15ös Spartahoz, ahol 40-50 aktivval fejeztük be. De ez még nem Sparta, még....

Inczén is elgondolkodtam hogy meginvitáljam a vezérkarba. Azért döntöttem a nem mellett mert ő hasonló játékos mint én, ellenben Arkhimedesznek azok a tulajdonságai erősek, amik nekem gyengébbek. Úgy gondolom vele jól kitudnánk egészíteni egymást. Nála a határértékkel lesznek a gondok, mert én a csapatommal nem pedig szövetségi rendszerrel szeretek gyözelmet ünnepelni. Erős szövetséget "könnyebb" létrehozni, és úgy nyerni, mintha erős szövetséget úgy tartasz fennt, hogy tudod a végén megmérkőztök. Ezért ezek új impulzusok lennének Arkhimedesznek, de mivel sokat beszélgettem vele anno éreztem, egy hibát nála. Mindig egymaga vitte el a klánját. Én szerencsés voltam, mert engem Zola09 tanított. Aki az alapokat Spartaba úgy rakta le, hogy minimum 5-10 ember legyen egy vezetésbe. Mindig láttuk ki kezd kifásulni, kit kell lecserélni, és a mai nap azért tart ott ahol Sparta, mert rendkivül erős a vezetősége, nem 1 emberen áll vagy bukik, hanem demokrácia müködik. Zolával mindig azt mondtuk, ha én vagy ő ott lennénk a mai Spartaval csak annyi lenne a különbség, hogy nem 1 év alatt nyernék meg a soron következő világot, hanem 2 hónappal hamarabb, de a végeredmény mindig úgyanaz, nyernek....
Szóval visszatérve Akrhimedeszhez, azt írta azért nem akar visszatérni, mert túl sok idejét elrabolja, és nem tud veszíteni, viszont itt a szétosztott csapatjáték miatt, nem kell annyi idő. Viszont ha itt van, mint írtam, rövidebb idő alatt "ünnepeljük" majd a gyözelmet.

Szóval a V38ra egyértelműen gyözelmi szándékkal megyünk, de nem csak gyözelmi szándékkal. Ez még csak a következő lépcsőfok.
Mihez? Jelenleg a legkiemelkedőbb klán a szervereken Sparta. Úgy gondolom jelenleg már ott tart a klán, hogy csak 1 valaki gyözheti le őket. Az pedig én vagyok. Mik a céljaink? Összeszokni V38on, összekovácsolni egy rendkivül erős csapatot, hogy utánna majd összeütközhessünk a múltammal, Spartaval.
 

DeletedUser11248

Vendég
Vigyó azért szép hogy rám is gondoltál:D

De bár lehet érdekes lenne,biztos vagyok benne nem működne:

1.Nem hiszek a demokratikus klánokban.

2.Nekem nem megy hogy ma vagyok,utána pár napot lazitok,ha vezér vagyok,mindig itt vagyok,tudnom kell mindenről és mindenbe benne van a kezem,nem beszélve arról hogy elég öntörvényű vezér vagyok,meghallgattok másokat de a döntést én hozom meg..amit te nem hiszem elviselnél,nem beszélve arról sem hogy azért a nevem becsületére kényes vagyok,valószínű van hogy közbe súrolom a határokat de egy bizonyos határt nem lépek át:)

Archi-val sem hiszem jobban járnál,mert bár ö jobban alkalmazkodik,több türelme van de ö is egy domináns típusú vezér,aki lehet egy ideig elviselné az egészet de ha pl. elkezdenéd a kavarásokat,valószínűnek látom hogy simán kiszállna..de azt meg elképzelhetetlenek tartom hogy hosszú távon a hátérben maradjon,olyan mint én,ha játszik tudni akarja mi van,követ mindent és vagy úgy átvenné a klán irányítását hogy még ö sem venné észre,vagy összevesznétek,vagy kiszállna,meg azt sem hiszem hogy a nevét összekötné a tieddel(nem sértésként írom,csak amire te büszke vagy és amit jól csinálsz,azt nem hiszem róla hogy a neve után szeretné látni):)
 

DeletedUser4544

Vendég
Most tévedsz.
Az hogy miben hiszel saját szíved joga.
Én magamba és a csapatomban hiszek. Rosszul gondolod ha lazítok és nem tudok valamiről.
Napi szinten mindig felnéztem, olvasni ötletelni. Aki a klánunkba játszott viszont tudja, hogy előre minden megvan tervezve hónapokra, így magától gurul az a bizonyos. Persze mindig vannak hirtelen dolgok amiket lekell reagálni, de ez kevés. Én úgy gondolom ha felépítesz egy tervezetet, kiosztod a feladatokat, akkor szinte csak felügyelned kell a dolgokat. Mint írtam, minden feladatra mindig több embert jelöltem ki és forgattam, aki éppen aktívabb. De ebbe ne menjünk bele, te más vezetést láttál, meg énis. Szerinted az a sikeres, szerintem ez.
De térjünk át rád. Igen, elgondolkoztam, még az előtt hogy beírtad hogy Odába vagy. Akkor amikor információkat gyüjtöttem be rólad. Nem tőled, hanem akik veled harcoltak, az oldaladon. Viszont én is beláttam nem müködne a közös, mert egymás ellen dolgoznánk. Nagyon eltérnek a szokásaink, felépítéseink és emiatt más felé terelnénk a hajót, nagyon hamar összekapnánk és nem tudnánk közös nevezőre jutni.
Ellenben Arkhimedesz V28on is tudott félgözzel játszani, csak be-be tekintgetni. Ő másabb tipusú játékos mint mi. Ő nyugodtabb természet. Viszont igen az ő értékrendje sokkal szűkebb mint az EW-é. Félre ne értsétek, nem azért kerestem fel, mert nincs diplomatánk. Azért kerestem fel, mivel forgatós szinten játszok, hogy több ember vigyen több feladatot, de ezeket mindig előre megbeszéli a vezérkar merre haladjunk, kifelé nyissunk, és az adott illető közvetíti ezt kifelé a külsős klánoknak. Arkhimedesz meg az egyik legjobb "szóforgató". Játszottam én már Arkhimedesz tipusú játékossal, megfértem mindig mellette, Spartaba pl alfino, tylla....viszont játszottam Incze a te féléddel is, brooky, miguasha, és velük mindig összekaptunk, folyamatos volt a civodás....
Minden vezérkari tagom annyit vállal, amennyit bír, se többet se kevesebbet, de én úgy gondolom több szem többet lát. Ezért tartok több tanácsadói poziciót, mert nem minden esetben az én meglátásaim a nyerőek. Volt hogy megszerveztem papíron egy armát, bedobtam a közösbe, és azt mondták inkább ide támadjunk, megkérdeztem miért, és meggyöztek. Így újra szerveztem máshova, az alaptervezetet meg elraktam, mert később úgyis előbb utóbb az is sorra kerül....Folyamatosan csak egy tervezetet rakunk fel és közösen csiszolunk rajta, hogy lenne a legjobb....
 

DeletedUser11248

Vendég
Igen Vigyó én is úgy látom,ha egy vezetőségben lennénk,valószínű azt a csatát amit nem játszottunk le eddig,ott játszanánk le..még ha nem is azért hogy ki a jobb vezér,mert tekintve hogy nem PHX-nem igazán érdekelne,ellenék mint most az ODA-ban,bele-beleokoskodnék,de ugyanúgy nem érdekelne hogy meghallgassák vagy nem,mint ahogy most..ellenék..de viszont amin valószínű összevesznénk hogy lehet olyan dolgokba is belekötnék,amit máskor lehet még én is megcsinálnék de ott jobban érintene,jobban félnék hogy beletenyerelek valamibe amit majd olvashatok külsőn,amit majd a nevemhez kötnek és ez valószínű hogy vitát generálna köztünk...bár őszinte legyek,valahogy nem tudnám elképzelni magam-veled egy klánba,tisztellek meg elismerem amit elértél,de soha nem tudnám elfogadni hogy a vezérem légy...ne kérdezd miért,nem tudom megmagyarázni,mert pl.Gaga-t simán elfogadom hogy a vezérem és jól is szórakozok,nincs felelőségem,nem kell agyaljak,sem bizonyítsak,tehát élvezem a játékot:)

Tényleg kíváncsi vagyok Arkhi válaszára,mert abban igazad van hogy nemcsak kiváló vezér hanem elsőosztályú diplomata is,bár van egy olyan gondoltatom hogy nem is a tudásáért szeretnéd hogy csatlakozzon,hanem a nevéért és a nevéhez köthető szava-tartásáért amit már bizonyított,mert egyezünk meg ha X-vezér tárgyal veled és tárgyal Arkhi-val is,Arkhi-nak jobban és hamarabb elhiszi amit megbeszélnek és ezt nem csak azért,mert jobb a dumája,egyszerűen ilyen a híre,tehát csak azt látom hogy kihasználni akarod,bár ebben sincs semmi és azt is tudom hogy te is tudod tartani a szavad,még ha közben túlbiztosítod is magad,pl.NH-tagok felvétele az E.E-vel...

Most hogy kötekedjek is,kivel is akartok harcolni a 38-n,ha már ennyi beharangozás volt..lesz egy Random klán valami 40-taggal,lesznek Arch-k klán nélkül,majd csatlakoznak valahova és lesztek ti,EW-tagok,E.E-tagok,Skulls-tagok és még hívod az egyik legnagyobb vezért Arkhi-t is és még ezek mellett ki tudja még kiket hívtál és a felsorolt klánokból is csak a jókat hívtad de ki lesz akkor az ellenfél vagy egyáltalán lesz-e ellenfél,így elnézve nem hiszem hogy lesz olyan klán aki kitudna érdemben állni ellenetek...EW-vel hirdettél nagy V38-s háborút,akkor most mi van,EW-böl világválogatott lett..csak ha beszedted az amúgy sem sok jó játékosból a 90%-át,akkor milyen nagy háborúról beszéltél,így a leghülyébb vezér is simán végigverne bármelyik világot..Spárta aki még mondjuk úgy egyedüli jó klán,az foglalt(bár nem vagyok biztos benne hogy pár tagja nem lesz benne a világválogatottba) a többi jó tag nálad,az a 10% jó tag meg megy ahova fújja a szél,hát nagy harc lesz..kemény,nem lett volna érdekesebb ha mész simán az EW-el és megprobálod ott összerakni és úgy győzni,miért kellett ennyire bebiztosítani magad,féltél-féltettek???:D

Szerintem indíthassák is a V39-t,kiírva hogy ellenfél hiányában győzött a tulbiztosított világválogatott:p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4544

Vendég
Hmmm, kicsit ironikus épp tőled olvasni ezt, aki lengyel, let, litván meg hasonló hitvány szerverekre regelt csak be....
Ez a provokáció most nem jött be ;)
 

DeletedUser11248

Vendég
Román-n voltam csak ezen kívül,az meg sajnos azt kell mondjam erősebb mint ez...ott láttam olyant hogy valaki akart egy scriptet,külsön kérte,leirta mit szeretne és az ellenfél vezére megcsinálta neki..hát,pofám leszakadt..

De a kérdés nyitott,ki ellen viszed a világválogatottat??
 

DeletedUser4544

Vendég
Fuss neki akkor mégegyszer, mert már leírtam a választ.
 
Fent