EW ~ ElitHarcosok

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Joestet
Ahogy latom ittis ugyan az van mint V28 on...Az ew esek ellettek zavarva a kontirol es szerencset probalnak most K44 en vigyorival az elen...nemugy volt hogy bannoltak mind3 fiokjat?

Ajánlom a Szemfényvesztők 1-2 című filmet,,,:) és ha kielemezted akkor a klánháború játék sem fog annyi meglepetést okozni! A KH porondmestere nem tünt el csak átalakul!
oie_11213155dF3D4sK0_www.kepfeltoltes.hu_.gif
 
Utoljára szerkesztve:

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Aldi,ez nem olyan mint a farmerámán?
Hogy etetjük az állatkákat répával,aztán a répábul lesz trágya,amibül ismét répa és egy ilyen körizé kör... forgás! ÁHÁ! Az anyag nem vész el csak átalakul. De Aldival mi ezt már tudjuk,köszi Messa :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Aldi,ez nem olyan mint a farmerámán?
Hogy etetjük az állatkákat répával,aztán a répábul lesz trágya,amibül ismét répa és egy ilyen körizé kör... forgás! ÁHÁ! Az anyag nem vész el csak átalakul. De Aldival mi ezt már tudjuk,köszi Messa :D

aranykalászos gazdák vagyunk arcchal... :D:D:D:D mi a fa.z ?!?!? :D:D:D
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Ugyanmár. Farmolni hülyeség. Inkább el kell foglalni a barbit,ugyanis akkor minden nyersit neked termel,mig emigy mindenki farmolhatja. Hallottam valahol eme bölcsességet :D
 

DeletedUser18025

Vendég
Számold már ki ember.
Egy egeret kb 1.000.000 kattintásra terveztek. Több ezer forint kidobás ez a top farmolóknak, drágábba jön ki az új egér, mint a tőzsdézés!
 

DeletedUser18465

Vendég
azért az 5000-ret nem szoktam mp-be tenni azt úgy szétszórtan szoktam 8:00:00-8:01:00 közé :)

sztem jobb ha egész nap fent van 8-23-ig az ember és kapja az áldást, mert ha egyszerre lemegy egy támadás sorozat akkor 8:01-től pihenhet, nincs benne semmi buli...
 

DeletedUser18744

Vendég
es annak mi ertelme van? :D
de ez duma, ha az EW ben lenne ilyen aktiv ember akk farmolna is valaki kozuluk :D
azt hiszem én viszem a rekordot is a kifosztott faluknál v33on :)

24x A nap fosztogatója

Foszd ki a legtöbb falut ezen a világon.

Legjobb eredmény: Időpont: 25.06.2016 (94.358 falu)

De persze nem szoktam farmolni :)
 

DeletedUser18729

Vendég
eltevedtel...
ez v38 foruma, azon belul EW, ha jol tudom a v33 hoz semmi kozuk :p
 

DeletedUser18744

Vendég
engem itt ismernek :))
Yugioh? :)
ha nem tévedek :)
nos ugyan azon a napon kezdtük :)
Respii-t kérdezd meg hogy is kell úgy fejlődni hogy nem kell még egyáltalán farmolnod sem :) Az MHC-val megmutatta szépen nem egyszer :)
Mert nem csak az a kh-lényege hogy mennyi is farmolsz,hanem hogy azt hogy tudod kihasználni!
Volt olyan hogy adtam el a nyerset-t akkor még nem volt tőzsde!
v26on 8000 (pár 100)pp-t szedtem össze... s egy illető alattam vette folyton,később befoglaltam (5faluja volt amikor kezdtem)
Amikor befoglaltam 50pár nekem 70... szóval hogy haladj,nem csak nyersi kell.. megfelelő épületeket kell sorba építened... :)
 
Fent