EW ~ ElitHarcosok

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Nem árt körbenézni itt külsőn, hogy milyen infókat csepegtetnek néha páran :) Nem kell olyan messzire menni forrásokért...

Persze, hogyne! :) Minden amit itt olvasol 100%ig valós információ! Hogy is fordulhatna elő olyan, hogy az interneten bárki is kamuzna? :D A kislányos avatarok mögött tuti félénk, de kedves és ártatlan lánykák ülnek a gép előtt! :p És amúgy szövetkeztünk Arch-ékkal, evike-ékkel, a TEK-kel, a köztársasági őrezreddel, a Birodalmi Rohamosztagosokkal, a supporttal, Chuck Norrissal és vigyori háta mögött még magával vigyorival is! :D

Vigyori, álló tapsos ovációt kérek az akadémikusokat megszégyenítő, brilliáns és tévedhetetlen logikádért! :D
 

DeletedUser17525

Vendég
Persze, hogyne! :) Minden amit itt olvasol 100%ig valós információ! Hogy is fordulhatna elő olyan, hogy az interneten bárki is kamuzna? :D A kislányos avatarok mögött tuti félénk, de kedves és ártatlan lánykák ülnek a gép előtt! :p És amúgy szövetkeztünk Arch-ékkal, evike-ékkel, a TEK-kel, a köztársasági őrezreddel, a Birodalmi Rohamosztagosokkal, a supporttal, Chuck Norrissal és vigyori háta mögött még magával vigyorival is! :D

Vigyori, álló tapsos ovációt kérek az akadémikusokat megszégyenítő, brilliáns és tévedhetetlen logikádért! :D
Senki nem állította ennek ellenkezőjét, kérlek idézd ha igen! Én is nyílván elhiszem, hogy ilyen okos vagy, mint amilyennek a fórumon feltünteted magad. :)))
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Álmaimban sem feltételezném! :) Én nem kevésbé tartalak okosnak!
Amúgy a komment jó része vigyo-ra vonatkozik, és a te hozzászólásod csak annyiban volt érintve hogy az itteni félinformációkból nem biztos h bölcs dolog tényszerű következetéseket levonni a játékra nézve, de mindenkinek lelke rajta! :p
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
ÉRdekes olvasni ezt a 4-5 klános poént Arkangyaltól, 2 klánunk van nekünk és nekik is.
Nekünk nincs szövetségesünk, ellenben nektek ottvan egy Random. Szóval ti alapból többen vagytok mint mi, épp ti csináljátok azt amit ránk akartok aggatni, épp ti vagytok tömegklán, ha tetszik ha nem. Várjuk már a 3. klánotokat is, hogy kiröhöghessünk benneteket ;)


Jah mert soha nem volt 4-5 klánotok ugye? Sőt ha lenne fáklya most is annyi lenne :p
A Random pedig nem szövink,csak megsúgom. Amúgy se sok beleszólásuk van a déli dolgokba.

3 klánunk soha nem volt és nemis lesz. Sőt ez a 2 is csak a 40-es létszám miatt van.
Én nem szivesen dobálok ki aktiv de gyenge tagokat,szóval inkább nemis veszem be őket.
Én az embereket látom az accokban,nem pedig a feláldozható katonákat.
Persze ha valaki hülyeséget csinál kidobom,de csak azért mert már nincs rá szükségem nem fogom.

De grat,végre nem a könnyebb utat választod. Bár azért még kivárom a végét mielőtt megdicsérlek,meg azt se feledem hogy a nevet nem merted felvállalni.

A röhögésről meg annyit,hogy itt max rajtatok lehet majd röhögni,ha elbuktok. És ezt te is tudod.
Zsinórban másodszor buknátok a vakmerőséged miatt,ráadásul most egy olyan klánnal ami 4 -5 szerógyőztes klánból lett összegyúrva.
Nekünk nincs veszíteni valónk ezen a világon azért is vállaltuk,hogy a Random nélkül is ittmaradunk délen. Jöhet a duma,hogy én csak előre mentegetőzök ezzel.
De nézzük a tényeket.
1. A v34 még megy,nem értük el a 75% birtoklást.
2. Pár erős tagunk amiatt nem jött,mert egyszerre csak 1 világon játszanak.
3. Én mikor megtudtam,hogy a Random megy északra egyből feltettem egy szavazást amiben leirtam,hogy én szivesen maradnék mert az élvezetért játszom,de ha nyerni akarunk akkor átkell mennünk északra. Durván lelett szavazva az átregelés,szóval mi sül ki ebből?
Mi nem győzni akarunk.
Nekem a v34 és a v38as pályafutásom befejeztével a kh-s korszakom is valószinüleg véget ér,vannak fontosabb dolgaim is ennél. És már messze nem tudom azt a szintet nyújtani amit előtte. Szóval te csak rágd a körmöd meg járjon egész nap azon az eszed,hogy hogyan is kellene kiszednetek minket,meg milyen módon védjétek a barbárokat és a többi "nagy" húzásod,aztán majd dicsekedj,hogy ilyen-olyan ügyes voltál,néküled a kh se kh,a tagjaid szarok de TE megmutattad a győzelemhez vezető utat mer látnok vagy meg minden egyéb.
Mi inkább csak játszanánk,bocsi.
De neked is jár a puszi,imádom a lelkes fiatalokat
 

Xavia

Member
A reakció pontszáma
32
Ehh, jöttem belepofázni, de otthon hagytam a popcornt meg a söröm.. Rohanok is vissza érte, addig ha lehet ne írjatok 10 oldalnál többet, csak 5 söröm van és még vissza is kell olvasnom :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Tetszik ez ahogy leakarod venni a terhet a klánodról, hogy csak a játékkal törödjenek.
Csak az a baj nem vagyunk egy szinten, és összevissza beszélsz.
Folyamatosan ütöd az állításaid és félrebeszélsz. De mi így szeretünk, jó harcosként, gyatra vezérként. Kedvencem, te csak játszogatsz, én meg szervezkedek, intézkedek, segítkezek, ellenőrizgetek, túl spilázom.
Majd írod, téged érdekelnek a társaid, végsőkig vagy mellettük, míg én nem. Nem üti egymást a kettő? Ha téged is érdekelne a társaid sorsa, akkor te is ott feszülnél az érdekükbe, hogy minnél jobb legyen nekik nem? De ha engem ők nem érdekelnek, akkor én ponthogy nem feszülök meg, hanem csak játszogatok? Vagy rosszul gondolom? :p
 

DeletedUser4544

Vendég
vigyori86 = monster Ági.
Ha akarja megerősíti.
Az hogy benne vagyok-e a másik két fiokba, vagy más játszik, az továbbra is kérdőjel :p
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.027
Sziasztok!

Igen, ismét én :(
Szeretném bepótolni elmaradásaimat, így elsőként megköszönni ó nagy yuginak a megtisztelő 15% esélyt. Bevallom őszintén, hogy mi csupán 12,652387% esélyt számoltunk, ami pontosan 2,347613%-al kevesebb. Persze az is lehet, hogy csak kerekített, de azért bízunk a szerencsében! :)

Miért is ne bíznánk? Nem tudom, hogy van-e másik ekkora mázlista csapat, mint mi. Igaz, én a tegnapi napon kénytelen voltam restartot nyomni. Egyrészt azért, mert mellőlem minden klántárs elment, így pedig esélyem sem lett volna. Másrészt ugyebár ma lejárt volna a kezdővédelmem és nem kockáztathattam meg a közelharcot. De nagyon elkalandoztam... Szóval roppant szerencsések vagyunk, főleg a toborzási területen, amit korábban már warlordadi is említett. Természetesen továbbra is tartom magam ahhoz, hogy ez az EW-nek sokkal jobban megy, hisz mi csupán egy játékost tudtunk azóta a sorainkba venni, mióta legutóbb írtam ide, neki is csak 182 pontja van. Ugyanakkor jól látható, hogy a szerver nagy favoritjának sikerült annyi embert átcsábítani, hogy fel is ugrottak a top1 helyre. Szomorú, de nekünk ilyen nem hiszem, hogy fog sikerülni... Node miért is vagyunk ilyen szerencsések? A klán V29-en alapult és ezzel a társasággal elindultunk V37-en, ahol jelenleg az előkelő 29. helyen állunk! Nagyon remek csapat gyűlt össze, csak hát gondjaink akadtak az aktivitással, így masszívan esünk vissza a ranglistán. De gyorsan be is fejezem a V37-et, még mielőtt Vadvirág észre venné... Vissza térve V38-ra, az előző szerveri sikerek után hatalmas mázlival, de 100%-ban ugyanazokat az embereket sikerült össze toborozni!!44! Ráadásul, most kapaszkodjatok meg, majdnem mindenki északkeleten van! Azért ez a nem semmi... igaz, én csaltam és már direkt ott kezdtem újra, amiről már szó volt.

Egy szónak is száz a vége, ekkora szerencsefaktorral hiába yugi jóindulata és a sok százalék számítás. Reális esélyünk lehet a túlélésre :)

De menjünk is tovább, hisz nem elég a szerencse, a sikerért tenni is kell. Nappalt éjjellé téve dolgozom vezértársammal azon, hogy minden feltétel adott legyen a klántársaink számára a sikeres játékra. Ide értem a megfelelő csapatmunkát és a hozott áldozatokat. Nyilván feltűnt, hogy kiemelkedően jól teljesít a farmolás terén Firemaster. Remélem, hogy megbocsájtja ezt nekem, de most felfedem a titkát. Egy csapat vagyunk és csapatként dolgozunk azon, hogy a környékén senki se fosztogasson. Egyenlően elosztottuk a környékén az embereket, hogy ki kit fizet le. Köztudott, hogy PP-vel jól állunk, illetve, hogy van az a pénz... Nos igen, sikerült meggyőznünk jelentős mennyiségű embert arról, hogy a csapataikat otthon tartsák. Sajnos többet erről nem mondanék, mert félő, hogy eme komoly(talan)ságom közepette még feljelent valaki megvesztegetés miatt. Felvetődhet a kérdés, hogy ha ennyi pp-nk van, akkor talán nem lett volna-e ésszerűbb megvenni 3x annyi nyersit, mint lefizetni a környéket kis betevőért. De, egyszerűbb lett volna. Viszont statisztikát nem tudunk venni pp-n, minden másra ott a master card ;)

Természetesen nem csak ennyiből áll a napunk, hisz nagyon fontos a jó diplomácia. Míg mások, a nagy klánok játékosok felvételével töltik ki a lyukakat, arra gondoltunk, hogy nekünk az amúgy sem erősségünk, meg hát ha már játszunk, akkor játsszunk nagyban. Arról már lehullott a lepel, hogy a [DSA] kláncsaláddal a tárgyalásaink kudarcba fulladtak, így a szövetségünk meghiúsult. Hiszünk a pozitív folytatásban, természetesen semelyik klán elől nem zárkózunk el, így előlük sem. A szövetségükre bármikor nyitottak vagyunk, de nem ülhettünk tétlenül a visszautasítás után. Szokás mondani, hogy inkább kevés nyúl, mint sok oroszlán, vagy hogy sok disznó ludat győz, így gondoltunk egy nagyot. Ha már nem jött össze egy nagy klánnal sem a szövetség, hát felkerestünk kisebb klánokat. Öt-hat sikeres tárgyalás, plusz néhány folyamatban lévő után mostanra bizton mondhatom, hogy jól állunk. A kockázat természetesen még fennáll, de úgy néz ki, hogy sikerült kitölteni a térképen a játékosaink közötti lyukakat szövetségesekkel!

Így ember legyen a talpán, aki ezek után megakadályoz minket a tömbösödésben!

Üdv,
Sophie
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser11248

Vendég
Sophie lehet jobb lett volna ha nem írsz,vagy ezt a hosszú,fárasztó írást leírod három sorba,lehet akkor vicces is lett volna:(

Vigyó nem tudom mi értelme volt a sok kitűnő címered mellé még a gyávaság címerét is begyűjtened(igaz,eddig ezt nem nagyon aggatták rád,de most megvan)...tudom azt is hogy ezt majd kifogod magyarázni 100 féle képen,hogy ilyen meg olyan stratégia-technika volt..de az senkit nem érdekel,a lényeg fog mindenkit érdekelni,hogy gyáva voltál egy névvel indulni,három fiókot indítottál hogy majd csak egyik megmarad neked,vagyis rajtad marad a gyávaság.
 

DeletedUser11248

Vendég
Annyival kiegészítem a fenti irásomat hogy emlékeztetlek anno,mikor kihívtál és irtam hogy nem érdekel,mert téged amúgy sem tudlak megverni,mert vagy fontos dolgod lesz,vagy kiderül nem is te vagy abban a fiókban,már rég más játszik..vagyis téged nem lehet komolyan venni,nem lehet megverni,ha veszitesz eltünsz(majd arra fogod hogy nem voltál) ha gyözzöl kint villogsz..azt akkor én írtam,itt meg te bizonyítottad hogy igazam volt,akármennyi pp-be fogadok,soha nem az a fiók lesz a tied amit ép elvernek..vagyis téged nem lehet komolyan venni,nem lehet legyözni,nem vagy ellenfél,nem vagy kihivás...itt ha veszít az EW-majd olvashassuk egyik fiókban sem voltál,ezért veszítettek..ha győznek..a többit tudjuk:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16135

Vendég
IK, cimbi, sírjunk együtt e szösszenet után :))

mikor láttam fórumon,hogy Sophie irt,még nem gondoltam bele,hogy ilyen vége lesz,de nagyon jól sikerült felállitani a helyzetet! :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent