Crusaders of the Light

DeletedUser

Vendég
IV István Ellenkirály nevű fórumtag = Dark Lord Vezér

m87wobx4ua4ksutqilz.jpg


Nem nyert
Majdnem jó,de mégsem jó :)
 

DeletedUser16819

Vendég
Na úgy néz ki hogy a 187. formációnak ismét Col lesz a neve :D
Bár ez nem változtat sokat, ugyanúgy bukják a falukat.
 

DeletedUser16021

Vendég
Nem írtunk le senkit, csak ezt az egészet meg lehetett volna oldani egy egyszerű klánnév változtatással. Ja, hogy így tiszta stattal indultatok, úgy már más:)
 

DeletedUser17450

Vendég
Azt tettük, amit tennünk kellett.:) Eljön még a Mi indőnk is, csak ki kell várni.:)
 

DeletedUser17450

Vendég
Hát elég aktív a társaság.:D Sok a kis kék rózsa fent.:D A CNN támadói meg hullanak. Főleg huncutkánál.:D
 

DeletedUser17450

Vendég
Na meg a nemsei is.:D Új CNN stratégia: Védekezzünk kossal, kémmel és nemesekkel.:D Nagyszerű stratégia, csak így tovább.:D
 

DeletedUser16021

Vendég
Az ugye meg sem fordult a fejedben hogy nem volt gépnél és nem állt ki a félnukejaid elől?:) Gondolkodtam hogy ki teszek egy két statot az elmúlt hétből, de nem akarlak vele elkeseríteni, örülj csak tovább magadnak:)
 

DeletedUser

Vendég
Öcsém ti még mindig egymást szidjátok...
A legundorítóbb világ ahol valaha megfordultam..
 

DeletedUser16021

Vendég
Ohh megszólalt mr erkölcs:) Tényleg undorító ez a világ főleg az olyan k*ki keverők miatt mint pl te is voltál, a másik még a játszik.
 

DeletedUser13948

Vendég
Na meg a nemsei is.:D Új CNN stratégia: Védekezzünk kossal, kémmel és nemesekkel.:D Nagyszerű stratégia, csak így tovább.:D

Mekkora szerencse, hogy ti nem változtattok stratégiát, és megmaradtok annál, hogy inkább nem is védekeztek. ;)
Aztán ha veszít pár falut, akkor repülnek az emberek, de tudom, ő is csak egy volt az inaktívak közül...
 
Fent