*PoA*

DeletedUser12593

Vendég
Miért lettetek 5-en?

Mondanám, hogy azért, mert elkezdték támadni Pepet és még a végén romlott volna a statisztikátok ellenünk de nem feltételezem rólatok ezt.
Mellesleg Bagirát is ismerem, ő meg nem az a gyenge láncszem tipus :)
Szóval?
 

DeletedUser6473

Vendég
Én mondhatnám hogy miért lett így, de semmi közöd hozzá. :) Lényeg hogy semmi köze nincs ahhoz hogy támadjátok, hisz támadtok mindenkit már hónapok óta. És valóban nem egy gyenge láncszem... valamint még annyi helyreigazítás, hogy csak mi jártunk volna a legjobban ha marad a klánban mert annyi nuke-otok felkenődött már, hogy igencsak megugrott volna a LEV és még jobban elhúzunk tőletek... azaz nem romlott volna a stat hanem javult volna ;) De azt látjuk hogy a dögkeselyűk azonnal működésbe léptek, csak hát még tanulni kell pár dolgot a játékról hogy hatékonyabb legyen... persze a túlerő titkos fegyverét itt is bevetettétek :) de ezen már meg sem lepődünk :)

jah és reméljük pár nuke-ot is küldesz ha már ennyit gyalogolsz... mire ideérsz eldöntjük átengedjünk-e és gyalogolj újabb 250 órát vagy leölünk... majd aznap eldől hogy melyik lábbal ébredünk...

Jóccakát
 

DeletedUser12593

Vendég
Már csak az nem világos, hogy akkor még erösebbek letettek és mi még gyengébbek lettünk vagy megmaradt minden a régiben?


Ha lehet befolyásolnám a döntéseteket, ne küldjétek haza öket! Nem azért gyalogolnak 200+ órát, hogy visszajöjjenek.
Ha kell még "szépeket" is irok rólatok, hogy személyes indokok miatt se engedjétek vissza őket.
 

DeletedUser6473

Vendég
Neked (nektek) elég ha egy valami világos.. mégpedig az hogy nem vagyunk rátok kíváncsiak úgyhogy az okfejtéseidet meg a többi okostojásét a belső fórumon boncolgassátok (ami rólunk szól), és akkor legalább nem látjuk a baromságaitokat. De ha szavazni lehetne hogy szüntessék-e meg ezt az egész weboldalt (külső fórumot), akkor én biztos igennel szavaznék, mert totálisan semmi értelme nincsen. :) vagy legalábbis support témák maradnának és csak ahhoz lehetne hozzászólni.
 

DeletedUser12593

Vendég
Nem a legszinvonlasabb a külsö forum, egyetértek veled.
Onnan kezdödhetett amikor valamelyik neve nincs ellenfelünk, külön forumot nyitott rolunk amiben hasonló (te szavaiddal élve) baromságokat irt mint,

- fejetekbe állitom a baltámat
- 1 honap múlva nem lesz ELME klán (már lassan fél éve volt)

Javaslom még, hogy ne gyere ide többet, azzal már javul a szinvonal.
Mi meg majd találgatunk, hogy következö lelépö miért lehett..
 

DeletedUser12127

Vendég
Neked (nektek) elég ha egy valami világos.. mégpedig az hogy nem vagyunk rátok kíváncsiak úgyhogy az okfejtéseidet meg a többi okostojásét a belső fórumon boncolgassátok (ami rólunk szól), és akkor legalább nem látjuk a baromságaitokat. De ha szavazni lehetne hogy szüntessék-e meg ezt az egész weboldalt (külső fórumot), akkor én biztos igennel szavaznék, mert totálisan semmi értelme nincsen. :) vagy legalábbis support témák maradnának és csak ahhoz lehetne hozzászólni.

Mintha némi csalódottságot éreznék a szavaidban, földim! Mi ennek az oka?
 

DeletedUser12127

Vendég
Mint a déli oldal egyik vezetője szeretnék javasolni valamit észak vezéreinek:

Itt a külsőn legalábbis nyújtsunk békejobbot egymásnak!

Miért? Mert ez mindegyikőnk érdeke. Akár győzünk, akár veszítünk, többet ér az eredményünk, ha elismerten jó ellenfél ellen érjük el azt.

Az ellenfelet tisztelni érdemes, nem gyűlölni. A jó játékhoz méltó ellenfelek kellenek. Anélkül egy küzdelem csak kivégzés lehetne. Persze vannak akik azt élveznék, de a többség játszani és győzni jött ide, nem pedig vérben henteregni.

Szóval én a magam részéről ezúttal szeretnék békejobbot nyújtani ellenfelenknek. Azt gondolom nem vagyunk már egymás adósai. Megvívtunk egymással itt, adtunk és kaptunk pofonokat. És vívunk folymatosan a harcmezőn is. A magam részéről elismerem az ellenfeleink hősiességét, játéktudását, és tisztában vagyok a saját képességeinkkel is. Ez alapján erősen bízom a tisztességes végső győzelmünkben. És minden jogotok megvan hozzá, hogy Ti is így érezzetek a saját lehetőségeitek felől.

Én azt mondom tehát győzzön a jobb csapat!

És persze: Hajrá ELME, hajrá déli szövetség! :)
 

DeletedUser

Vendég
""mint a Déli oldal egyik vezetője"" :D:D röhögnöm kell :D
Előszőr embereket próbálj meg sikeres csatákba vezetni,aztán példálózz a vezetőségeddel :D
halálfia

""békejobb"" ?
tudomásom szerint akit támadnak,attól el akarják venni a játék örömét,azáltal hogy elfoglalják a faluit .
ergo kitúrjátok a játékból,és ez neki rengeteg idő elvesztése, + az élmény hogy építhette a birodalmát,álmait.
Vagy nem ?!
Mond meg bátran ha valahol hibázik az okfejtésem ;)
Békejobb csak akkor lesz reális,ha az Elme elveszíti vezető szerepét,DE LEGALÁBBIS akkor ha a támadó játékosaitok elszenvedik mindazt a kárt,amit már eddig is okoztak.
pokora már visszafizette,ki tudja ? Talán nemsokára Te leszel a kövi ;) :D

Cactusnak most is mint eddig mindig igaza volt.
Menjetek a saját fórumotokra a nyálveréssel,a hőzöngéssel,és a beképzelt gigászi arccal okoskodni,mert senki nem kiváncsi rátok :)
Az meg hogy eddig miért nem szerepel a TE tiltásod,a szignomban,annak egy oka van : képzelem azt,hogy van egy sejt az agyadban ;) Tehát nem vagy veszett ügy :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12127

Vendég
""mint a Déli oldal egyik vezetője"" :D:D röhögnöm kell :D
Előszőr embereket próbálj meg sikeres csatákba vezetni,aztán példálózz a vezetőségeddel :D
halálfia

""békejobb"" ?
tudomásom szerint akit támadnak,attól el akarják venni a játék örömét,azáltal hogy elfoglalják a faluit .
ergo kitúrjátok a játékból,és ez neki rengeteg idő elvesztése, + az élmény hogy építhette a birodalmát,álmait.
Vagy nem ?!
Mond meg bátran ha valahol hibázik az okfejtésem ;)
Békejobb csak akkor lesz reális,ha az Elme elveszíti vezető szerepét,DE LEGALÁBBIS akkor ha a támadó játékosaitok elszenvedik mindazt a kárt,amit már eddig is okoztak.
pokora már visszafizette,ki tudja ? Talán nemsokára Te leszel a kövi ;) :D

Cactusnak most is mint eddig mindig igaza volt.
Menjetek a saját fórumotokra a nyálveréssel,a hőzöngéssel,és a beképzelt gigászi arccal okoskodni,mert senki nem kiváncsi rátok :)
Az meg hogy eddig miért nem szerepel a TE tiltásod,a szignomban,annak egy oka van : képzelem azt,hogy van egy sejt az agyadban ;) Tehát nem vagy veszett ügy :D

Darky, én az északi szövetség vezetőihez szóltam. Lugal-hoz, Cactus-hoz és a POA tagjaihoz. Te ebben a körben soha nem voltál benne.
 

DeletedUser

Vendég
Igen :)
Talán azért ,mert engem az ilyen próbálkozások messziről nem hatottak meg :)
Láttuk mi volt a HSFC-vel ,és látjuk hogy mi van az ELITtel...
Élőhalott klán,nem klán
 

DeletedUser6473

Vendég
Nos...

Először is...

Nem veszitek észre hogy folyamatosan ti írkáltok? Mi meg reagálunk? Azaz ha végre leszállnátok rólunk akkor nem lenne téma... ez eljut a tudatotokig? Most is Alt írt.. ha kérdése van miért nem ír Kh-n nekem vagy akitől kérdezni akar? nincs letiltva.... ááá az nem jó.. jobb itt mert akkor ugrik a sok majom is gyorsan a témára :)) gratulálok... úgyhogy ti álljatok le utánna nyújtogassátok a kezeteket... azaz mondhatnám úgyis, hogy előbb mossatok kezet és utánna kezet foghatunk.

Továbbá.. abbahagyó az lehet aki addig játszott... aki nem az nem is hagyhatja abba ;) Az hogy miért volt itt a Pepe acc azt elég ha mi tudjuk.. és hogy lejárt a mandátuma az se tartozik rátok. Lényeg hogy idegesek itt inkább ti lehettek, mert ennyi bénázást még nem láttam amit műveltek.... támadtok orbba szájba hogy szerezzetek végre egy falut a sok közül, de egyszerűen képtelenek vagytok rá... ez inkább idegeskedésre adhat okot mint az hogy terv szerint mennek nálunk a dolgok :)

De majd megcsináljuk a végén az Arkhi kedvenc statját és akkor láthatja majd mindenki hogy hány száz nuke-ot és hány száz nemest buktatok a Pepe acc-on úgy hogy falut sem tudtatok szerezni ... bocs egyet elhoztatok az elején mert sajna be lett nézve az erősítés... de hát ennyi baki nekünk is belefér azt hiszem. Legalább nem mondjátok robotok vagyunk.

Tehát mindezekre tekintettel szeretnék megkérni minden Elme fórumozót hogy kerüljön minket mert marhára nem vagyunk rátok kíváncsiak...

u.i..: Alt te pedig ne hazudj a jövőben mert sosem mondtam olyat hogy 1 hónap és vége az Elme-nek. .ennél azért kicsit jobban átlátom a KH-t... az a lényeg vége lesz úgyhogy addig inkább élvezd ki a játékot... :) A javaslatod pedig nem tudom teljesíteni (hogy nem jövök ide többet), mert ez a mi topic-unk... én javasolnám neked ahogy fenn is leírtam, hogy te ne gyere ide hanem húzz vissza az elme topicba, azt úgyse olvassuk.

Arkh.. a próbálkozásod pedig itt már nem ér semmit... ez a vonat elment mindkét részről... mindegy miért... harcoljunk csendben abban egyetértek.. a kutyáidra meg tegyél pórázt mindehhez...és akkor menni fog.
 

DeletedUser

Vendég
Ilyen hangnemben írogatsz és mi vagyunk beképzeltek. Aha. Öreg, aki a klánotok profilját szerkeszti, az nézzen előbb mélyen magába...amúgy Valaki (biztos nem te, cactus, hiszen te állod a szavad) már az Elmének szóló hadüzenetben azt írta hogy "Jelen pillanattól kezdve külső fórumon mindennemű hozzászólást mellőzünk eme háborúval kapcsolatosan mindaddig amíg a hadüzenet érvényben van. Amint megszűnik értékelni fogjuk az eseményeket."
Ehhez képest elég gyakran vagy kénytelen itt bizonygatni, már-már darky robi eposzi mélységeibe zuhanva hogy mi milyen sz.rok vagyunk...
miért is?
 

DeletedUser12127

Vendég
Nos...

Először is...

Nem veszitek észre hogy folyamatosan ti írkáltok? Mi meg reagálunk? Azaz ha végre leszállnátok rólunk akkor nem lenne téma... ez eljut a tudatotokig? Most is Alt írt.. ha kérdése van miért nem ír Kh-n nekem vagy akitől kérdezni akar? nincs letiltva.... ááá az nem jó.. jobb itt mert akkor ugrik a sok majom is gyorsan a témára :)) gratulálok... úgyhogy ti álljatok le utánna nyújtogassátok a kezeteket... azaz mondhatnám úgyis, hogy előbb mossatok kezet és utánna kezet foghatunk.

Továbbá.. abbahagyó az lehet aki addig játszott... aki nem az nem is hagyhatja abba ;) Az hogy miért volt itt a Pepe acc azt elég ha mi tudjuk.. és hogy lejárt a mandátuma az se tartozik rátok. Lényeg hogy idegesek itt inkább ti lehettek, mert ennyi bénázást még nem láttam amit műveltek.... támadtok orbba szájba hogy szerezzetek végre egy falut a sok közül, de egyszerűen képtelenek vagytok rá... ez inkább idegeskedésre adhat okot mint az hogy terv szerint mennek nálunk a dolgok :)

De majd megcsináljuk a végén az Arkhi kedvenc statját és akkor láthatja majd mindenki hogy hány száz nuke-ot és hány száz nemest buktatok a Pepe acc-on úgy hogy falut sem tudtatok szerezni ... bocs egyet elhoztatok az elején mert sajna be lett nézve az erősítés... de hát ennyi baki nekünk is belefér azt hiszem. Legalább nem mondjátok robotok vagyunk.

Tehát mindezekre tekintettel szeretnék megkérni minden Elme fórumozót hogy kerüljön minket mert marhára nem vagyunk rátok kíváncsiak...

u.i..: Alt te pedig ne hazudj a jövőben mert sosem mondtam olyat hogy 1 hónap és vége az Elme-nek. .ennél azért kicsit jobban átlátom a KH-t... az a lényeg vége lesz úgyhogy addig inkább élvezd ki a játékot... :) A javaslatod pedig nem tudom teljesíteni (hogy nem jövök ide többet), mert ez a mi topic-unk... én javasolnám neked ahogy fenn is leírtam, hogy te ne gyere ide hanem húzz vissza az elme topicba, azt úgyse olvassuk.

Arkh.. a próbálkozásod pedig itt már nem ér semmit... ez a vonat elment mindkét részről... mindegy miért... harcoljunk csendben abban egyetértek.. a kutyáidra meg tegyél pórázt mindehhez...és akkor menni fog.

Jól van kaktusz, bevallom ennél egy kicsit emelkedettebb választ vártam. De így is lehet. :S

Ahogy nem mi kezdtük a másik gyalázását, úgy a folytatást sem mi indítottuk el.

A majomnál kire gondoltál? Egyedül te ugrottál a témára.... kutyák a majmok ellen... de nem erre gondolni sem merek...

Ez a fórum pedig annyira a tiétek, hogy maga Darky nyitotta. Gratulálok.
 

DeletedUser12593

Vendég
Miért zavar az, hogy itt kérdeztem meg? Ez egy forumon ami erre szolgál, hogy a Poa klánról beszélgessünk. "A sok majom" aki a témára ugrott meg.. ha jól látom te voltál, egyedül. Jogos az önkritika.

Tehát akkor pepe sosem volt a tagotok csak az accja volt nálatok.
Ezt miért volt olyan nehéz leirni, személyeskedések nélkül? Itt te vagy az ideges nem mi.
A sok elbukott nuke és nemes a játékkal jár, megfogadtuk az egyik tanácsodat. Játszunk és élvezzük amig lehet, te se görcsölj olyan rosszul áll neked.


Remek a klánprofilotok, képviseli a hozzászólásod minden pontját!
 

DeletedUser

Vendég
Cactus kicsit ideges
Remélem nem azért mert a mellette lévő ártalmatlan kicsiket beszippantotta a WikinG :)
Van elég ellensége mindenkinek miért nem lehet azt foglalni ?
Emlékszem,amikor falubige (Zartan) mellé értem mindent elsöprő vágyam az volt,hogy Lugal faluit bombázzam közvetlen közelről.
Nem értem hol probléma, 2-3 játékos mindössze max. 20 faluval egy olyan területen,ahonnan nem érheti támadás a másikat ? :confused:
Ott az ELme,az előretolt állások, az nem elég ??
Mi kell még ? :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser6473

Vendég
Dark Lord kolléga által feltett kérdésre az álláspontunk a következő.

Először is nem gondoltam ezt itt is el kell magyaráznom mivel már neki személyesen privát levélben egyszer megtettem. (hisz mást lehet nem is érdekel). De ha nyilvánosság elé szeretné tárni Dark akkor nem látom akadályát, bár részéről gondolom ez nem pozitív célzatú szándék volt, hiszen akkor nem jön ezzel a témával egy olyan környezetbe amely szinte teljesen PoA ellenes. :) Lejárató érzetet keltett....

Nos...

A *PoA* klán falufoglalási tervei, akciói, hadmozdulatai bármilyen furcsa is de még mindig megtervezettek. Hónapokra előlre tervezünk és ehhez mérten tevékenykedünk. Nem foglalkozunk azzal ki mit gondol ebbe bele. Úgy gondolom eddig is hoztuk és ezután is hozzuk a tőlünk elvárható teljesítményt.

Szomorúan vettük tudomásul, hogy az Új Wiking kiképzőtábor olyan tagokkal bővült melyek a mi kizárólagos területünkön építgetik a falvakat. Annál is inkább zavaró volt ez, mivel már a csatlakozás előtt támadtunk ezen tagok közül többet és foglalás is történt. Úgy gondoljuk mindenki ismeri a KH íratlan diplomáciai szabályait és ezzel Dark sincs másképpen hiszen itt tapossa már vagy 4 éve ő is.
Azaz ezek a szabályok én úgy tudom magában foglalják, hogy támadott játékost alapban nem veszünk be (kivéve ha nem érdekelnek a következmények). Ezen játékosok menekültnek számítanak. Továbbá ha olyan területről szeretnénk toborozni amely kontinens 95%-a egy másik kláné, akkor azért csak megkérdezzük az illetékeseket. Egy kérdés nem kerül semmibe, és egy levél íráshoz nem csak akkor kell venni a fáradtságot ha szívességet szeretnénk kérni a másiktól, mely mostanában többször is előfordult részéről...

A jelen probléma megszüntetése érdekében levélben kértelek Dark, hogy szüntesd meg a probléma forrását és távolítsd el ezen tagokat a klánból, vagy költöztesd el. Sajnos nem történt ez meg és úgy látjuk a jelen helyzetben nem is áll szándékodban.
A *PoA* ezen tények alapján úgy ítélte meg, hogy a két klán között (Dark Lord kérésére) fennálló diplomácia voiszonyt (MNT) megszüntetjük.

Ez a lépés úgy gondoljuk jogos a fentiekre hivatkozva. További nyilatkozatokat nem kívánunk tenni ezügyben és vitákba, okfejtésekbe sem bocsátkozunk ezzel kapcsolatban.

Jövőben a hozzánk intézett kérdésekre hasonlóképpen fogunk reagálni (feltéve ha a kérdés vagy feltevés érint minket vagy kifejezetten hozzánk intézik.) Azaz nem kívánunk értelmetlen, végeláthatatlan, semmitmondó vitákba belebocsátkozni. Itt sajnos többynire csak azt lehet. Tulajdonképpen veheti mindenki úgy, hogy nem fogunk gyakrabban megnyilvánulni itt a külsőn mint a support és hasonlóképpen rövidek, tömörek leszünk, tényekre támaszkodva közlünk majd véleményeket, információkat klánunkkal kapcsolatban. Talán valamennyire visszahozza majd ez a külső fórum létrehozásának eredeti célját is. Továbbá még annyi kiegészítés, hogy nem regaálunk semmilyen vádakra, kérdésekre, okfejtésre amennyiben az nem ebben a topicban kerül közlésre.

Köszi a figyelmet,

Cactus
 
Fent