*PoA*

DeletedUser6473

Vendég
MI a helyzet a frontokon Ti daliás legények ? ;) :D

Ránk gondolsz? Köszi minden rendben van..egyre jobb a helyzet.. egyenlőre front részünkről van csak mert Elme "Nyuzsi ül a fűben" alapon csak a frissen tőlük elvett falukra ugrik rá..egyéb szervezett akciót még nem láttam tőlük.. (így azt sem merem feltételezni tudnak ilyet) de tudom mi csak a végén jövünk.. az lesz itt a kérdés lesz-e még addigra a közelbe valaki aki tud majd jönni.
Csak azt nem értem akkor mire volt az a nagy vagány szövegelés ha majd egyszer összeérünk akkor megtudjuk mi az az Elme :) Hát mi odamentünk, most már elég szépen össze is érünk és még mindig nem tudjuk... nah nagyjából így áll a helyzet...
Azon gondolkodom hová kellene már befoglalni? reka agyába? vagy oda a magba? akkor lehet megtámadnának.. bár sose lehet tudni :D De a szöveg az jó, meg a stattal is villogni... Erről beszéltem.. ha Elme-nek szüksége van az itt lakók támadóseregére is az ütéseihez akkor már igen nagy a probléma ... ha ők nem harcolhatnak önállóan, pedig elvileg önálló csoportként működnek.. annyi itt az ellentmondás hogy már nem győzöm kapkodni a fejemet. :eek:
 

DeletedUser6473

Vendég
metnet a 428 hogy jött ki? :eek:

valamint ha ismered a kihasználás szó jelentését akkor nem írnád le... tudod azt jelenti hogy az egyik fél nyújt a mási kmeg nem viszonozza... nah az Északi szövetségben ilyen nincs... Ellentétben VHl-Elme kapcsolatban pedig napi visszatérő probléma...
 

DeletedUser12127

Vendég
Probléma???

Ez legfeljebb Neked probléma Cactus. Visszatérő méghozzá. :)
 

DeletedUser

Vendég
A VHL-A klán nevében egyszer és mindenkorra szeretném világossá tenni a következőket.
Mi nem vagyunk alárendelve az ELME klánnak. A közös jövőért dolgozunk és dolgoztunk mióta csak szövik vagyunk.
A V7-es szerver múltjában soha nem volt ilyen jó kapcsolatunk egy klánnal sem. És ez így is marad amíg ezt a klánt vezetem és vezér társaim is így gondolják.
Nem vagyunk gyávák, nem is voltunk, 2010-től egy romokból összerakott klán vagyunk ( a régi vezetőink diplomáciai hibái miatt) aki ellenállt északról az ENIGMA, délről az UNIKUM, keletről a BAR klán támadásai elől. A HSFC-vel alig volt összezördülésünk mert nem igen voltunk szomszédosok.
Attól függetlenül az ELV közösség megszűnése utáni HSFC háborút egyedül nyertük meg 1 hét alatt.
A jövőt pedig továbbra is úgy látjuk, hogy az ELME az testvérünk soha nem fordulunk egymás ellen, bármit is mond cactus őfelsége.
Az biztos , hogy a végjátéknál csak 100 ember lehet a győztes, de ez nem azt jelenti, hogy testvér háborúnak kell lennie.
Egy biztos hősiesen ellenfogunk állni és mindent megteszünk, hogy győzzünk EGYÜTT.
Az ELME nem tartozik nekünk hálával, hogy tartjuk a hátunkat, bizonyos területen, ahogy ők tartják a hátukat más területen a mi érdekünkben.
Testvérek között ez természetes.
Egy biztos, hogy izgalmas játék lesz nem tudom meddig tart. Lehet, hogy fáj a POA-nak hogy egyenlőre nem ő az elsődleges ellenség, de eljön az idő amikor találkozunk. Akkor bemutatkozik egy olyan klán aki a kicsikből meg a kemény magból felépített egy működő klánt.
lehet, hogy a tagjaink nem tudnak annyit mint a POA nagy harcosai, de a lelkesedésük megvan, és az erőt ad ahhoz, hogy győzzünk.
 

DeletedUser14685

Vendég
Kaktuszos turbópumpát vettem Károlytól!!!!!!:D
Jobban írva elvileg Guminőhöz való pumpát de csábított,bele raktam és belül Kaktuszok voltak és szedegették a dokik:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10933

Vendég
sokat gondolkoztam rajta hogy hozzaszoljak e eme magasroptu kaktusz fele megnyilvanulasokhoz, de inkabb csak vigyorogtam rajta a rengeteg ferditesen meg szemfenyvesztesen!

par regi emberkenek a stilusa otvozodik benned!
amugy meg igazad van teged nem az elme fog eltuntetni innen hanem te magad fogsz torolni, a mult ezt diktatlja az olyan fajta embereknek /100emberbol 99hazudik, meg hulyeseget beszel es nekem van mindenben igazam meg csak en latom at a dolgokat.../ mint te is vagy!

szepen sorolhatok ide regi nagyhangu klanneveket meg klanvezetoket!
probaltam neked jatekot keresni a neten ami a te igenyeidnek es a "jatszabalyaidnak" megfelelne de sajnos nem talaltam!:) de szerintem meg az eletben sem lehetne egy "jatekot" sem ide sorolni!
 

DeletedUser10933

Vendég
na megfogtal alt es igazad van!
regebben sokat jatszottam ilyen epitgetos jatekokkal, emlekszem hogy a vegen mar annyira untam hogy minden "isteni" rombolast rakuldtem a kis "varoskamra" csak lenne mar vege vagy belehulyulok!:)
ugy latszik valaki szeret ugy jatszani hogy nincs elotte cel, vagy nem erdeklik a jatek oromei! dehat kinek a pap kinek a papne:)
 

DeletedUser1561

Vendég
SimTower...

Építed kell egy toronyt, aztán egyszer csak új év, és minuszban vagy... Szeptemberre sikerül pozitívba jönni, aztán megint minusz... Élvezet az a játék, vég nélkül. :)
 

DeletedUser

Vendég
A VHL-A klán nevében egyszer és mindenkorra szeretném világossá tenni a következőket.
Mi nem vagyunk alárendelve az ELME klánnak. A közös jövőért dolgozunk és dolgoztunk mióta csak szövik vagyunk.
A V7-es szerver múltjában soha nem volt ilyen jó kapcsolatunk egy klánnal sem. És ez így is marad amíg ezt a klánt vezetem és vezér társaim is így gondolják.
Nem vagyunk gyávák, nem is voltunk, 2010-től egy romokból összerakott klán vagyunk ( a régi vezetőink diplomáciai hibái miatt) aki ellenállt északról az ENIGMA, délről az UNIKUM, keletről a BAR klán támadásai elől. A HSFC-vel alig volt összezördülésünk mert nem igen voltunk szomszédosok.
Attól függetlenül az ELV közösség megszűnése utáni HSFC háborút egyedül nyertük meg 1 hét alatt.
A jövőt pedig továbbra is úgy látjuk, hogy az ELME az testvérünk soha nem fordulunk egymás ellen, bármit is mond cactus őfelsége.
Az biztos , hogy a végjátéknál csak 100 ember lehet a győztes, de ez nem azt jelenti, hogy testvér háborúnak kell lennie.
Egy biztos hősiesen ellenfogunk állni és mindent megteszünk, hogy győzzünk EGYÜTT.
Az ELME nem tartozik nekünk hálával, hogy tartjuk a hátunkat, bizonyos területen, ahogy ők tartják a hátukat más területen a mi érdekünkben.
Testvérek között ez természetes.
Egy biztos, hogy izgalmas játék lesz nem tudom meddig tart. Lehet, hogy fáj a POA-nak hogy egyenlőre nem ő az elsődleges ellenség, de eljön az idő amikor találkozunk. Akkor bemutatkozik egy olyan klán aki a kicsikből meg a kemény magból felépített egy működő klánt.
lehet, hogy a tagjaink nem tudnak annyit mint a POA nagy harcosai, de a lelkesedésük megvan, és az erőt ad ahhoz, hogy győzzünk.


Köszönjük, hogy megszólaltál, mintha csak mi írtuk volna! Remélem ez már tüskés barátunknak is megfelel :)

Kaktusz! A 428 úgy jött ki, hogy a klánotok létszámát négyzetre emeltem, majd megszoroztam a létszámotok felével, utána kivontam belőle azt a számot, ahány százalék esélyetek van a Déli szövetség ellen (igyekeztem jóindulatú lenni :) ), majd megszoroztam azzal a számmal, ahány éves gyerek agyával gondolkodsz. Remélem érthető voltam :)
Na egy időre megint viszontlátás... majd benézek akkor, mikor végre üthető távolságban leszel/lesztek ;) Ha egyáltalán még itt lesztek... :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3884

Vendég
met! Olyan vagy,mint egy makacs fejfájás,reggelre se lehet kialudni,de legalább a cactus-tüskék nálad is betalálnak!:D
 

DeletedUser

Vendég
.... És ez így is marad amíg ezt a klánt vezetem ...
Nem vagyunk gyávák, nem is voltunk, 2010-től egy romokból összerakott klán vagyunk ( a régi vezetőink diplomáciai hibái miatt) aki ellenállt északról az ENIGMA, délről az UNIKUM, keletről a BAR klán támadásai elől.

Bocsi, az én szemembe még mindig hiteltelen az az ember, aki álnév mögé bújva játszik (vagy nyilatkozik) még akkor is, ha klánvezérnek tartja magát...
Úgy olvasom a régi vezetők komoly hibája volt, hogy harcolni mert több klánnal is... világos, ti megvásároljátok a békét néhány védővel.... tényleg nincs mit köszönnie az elmének :)


Attól függetlenül az ELV közösség megszűnése utáni HSFC háborút egyedül nyertük meg 1 hét alatt.

Talán a HSFC is azt hitte, hogy sosem támadjátok meg :D nem készült fel a támadásotokra, ellentétben veletek...
ettől függetlenül a HSFC utolsó bukott faluit elnézve nekem úgy tűnik nem dominálnak a VHL-A-s foglalások (még mi is vittük a falvaikat...)
http://hu.twstats.com/hu7/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=7452&type=lose&pn=-1


Az biztos , hogy a végjátéknál csak 100 ember lehet a győztes, de ez nem azt jelenti, hogy testvér háborúnak kell lennie.
Egy biztos hősiesen ellenfogunk állni és mindent megteszünk, hogy győzzünk EGYÜTT.

ennek a gyakorlati kivitelezése azért érdekelne :) tudtommal még mindig csak egyetlen klán lehet a győztes, tehát valamelyik klánnak csak fel kell adnia az önálló létezését :) vagy pedig nem győz...



majd benézek akkor, mikor végre üthető távolságban leszel/lesztek ;) Ha egyáltalán még itt lesztek... :)
ugye most nem gondolod, hogy melléd is odaköltözünk :confused: valamit már Te is tehetnél az üthető távolságért :)
bár az sem rossz álláspont, hogy megvárod, míg mások eltüntetnek(???) minket, aztán majd harsoghatod, hogy pedig mennyire ütöttél volna te is, csak hát a távolság... :D
egyenlőre ez a veszély nem fenyeget, úgy tűnik a szomszédainknak, sokkal kevésbé vagyunk szálka a szemében ;)
 

DeletedUser12127

Vendég
Néhány tény csak a VHL-HSFC háborúhoz. Az érthetőség kedvéért:

A VHL és a HSFC sokáig nem voltak jóban. Minimálisw front mellett szórványosan támadta egymást a 2 klán elég hosszú ideig.
Azután a VHL tehermentesítése érdekében a közvetítésünkkel sikerült MNT-t összehozni a 2 klán között.
Ebben az időben a HSFC és az Enigma hadiállapotba kerültek egymással nagyon kis frontvonal mellett.
Adódott ezután a HSFC csatlakozása az Enigma ellenében létrejött ELV szövetséghez. Ahhoz a szövetséghez, aminek a VHL-A az egyik alapító tagja volt.

Még később az UNICUM összeroppanása után egyes UNI tagok HSFC által történő befogadása miatt a VHL és a HSFC kis híján háborúba sodródott egymással. A háborút a mi közbenjárásunk akadályozta meg. Az Enigma utódszervezetei még léteztek.

Amikor az UNI elfogyott és meghirdettük a VHL-lel egyetértésben zéró diplomáciát, a HSFC zokon véve egy a VHL-nél árulónak tartott és régóta körözés alatt álló tagjának szervezett támadását hadat üzent a VHL-nek. A VHL pedig készülve keményen nekiment a HSFC-nek. Akik még egy hetet adtak maguknak, mint önálló klán és beolvadtak a Wikingbe.
 

DeletedUser

Vendég
ok :) tehát nem érte váratlanul a HSFC-t ... de az "egyedül" az azért jó erős csúsztatás....
 

DeletedUser12127

Vendég
AZ ELIT már régen háborúzott a HSFC-vel, tehát az egyedül valóban nem áll meg. Mi nem támadtuk meg szervezetten a HSFC-t.
Cezar2 "egyedül"je azt jelenthette, hogy a mi támadásunk nélkül. :)
 
Fent