Játék felpörgetése

DeletedUser

Vendég
Gabika
te Let bajnok..na ha ilyeneka Let bajnokok,mint te akkor kinevetem az összeset:D

elnézést többi világ Let bajnokaitól,de sajna őt ismerve erre jutottam..titeket nem ismerlek és bennetek bízom sokkal jobbak vagytok;)

mondtam már Han mellett te csak 1kis tanonc lehetnél:p

ugye Gabika aki engem és mindenkit csalónak nevezett,mert ő tudja G csalt és nem törték fel..pusztán ő csinált valamit..

Te lufi mondtam már vagy 100x ha állítasz valamit akkor szerezz hozzá bizonyítékot is:)
 

DeletedUser

Vendég
Gabika, a sajátomat már csak had verjem :) menj inkább add az ugrókat a Cotr-nak, ha meg bírod oldani egyáltalán ezt a nagy kihívást....
 

DeletedUser

Vendég
Mit irányítasz Usankábel? Történéseket? Ne azért ne túlozzunk :) az hogy minden 2. hsz a Tied még ne szálljunk el :)
 

DeletedUser

Vendég
1x Juve volt a nagy kiszemelt,majd Tomika..most az 1gész BFK.vigyázz a végén össze fogsz szakadnia teher alatt;) végén az 1gész világot veszi a hátára
 

DeletedUser

Vendég
Mit irányítasz Usankábel? Történéseket? Ne azért ne túlozzunk :) az hogy minden 2. hsz a Tied még ne szálljunk el :)

Jaj, itt tee :) Mit kell kiforgatni... fogadtunk, hogy felviszem 19-re, nyertem egy üveggel :) Csak jó témát kell feszegetni, lesznek itt páran egyből...

Szóviccet, pedig helytelenül írtad...nem kábel hanem matrica...de miért nem tapad ? csak nem Tattoo Thotoo :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Annyi mindenre kéne reagálnom....

De nem teszem, mert szánalmas emberekkel nem foglalkozom...

A CotR-nek, meg a BFK-nak meg javaslom, hogy, ha már nem megy a szájkarate, akkor inkább a harcmezőn teljesítsenek... Komolyan mondom egy-két hozzászólás elég gyerekesnek tűnik, mindkét oldalról, olyan, mint mikor az ovisok próbálják meggyőzni a másikat, hogy kinek az apukája a királyabb....

Harcoljatok, és akkor talán nem kell még évekig szenvednetek...
Ha meg mégis szájkaratézni akartok, javaslom, hogy vegyetek még pár leckét, mert ez nektek még nem igazán megy....

Giga!

A rágalmazásodat meg kikérném magamnak, holnap skype-on ezt még letárgyaljuk, mert úgy látom hazudni azt nagyon szeretsz!
 

DeletedUser7967

Vendég
Azért valszeg örök bann-t kapott volna :D

Veszekedjetek már tovább, Én úgy élveztem :D:D
 

DeletedUser

Vendég
Nem Szabina

Hiénákat még +várjuk...ugye aki kiküldte a seregeket hiénázásra készítette fel az accot/legalább azt hiszik tudnak játszani/,majd azután elkezdünk játszani is:p legalábbis úgy teszünk,hogy abban a hitben legyenek mi támadunk:D

veszekedni már nincs értelme
 

DeletedUser

Vendég
Bár ha gondolod és szivesen olvasok 1 Pazma vs Szabina levelet...csak,hogy a Cotr-nak húzós napjai legyenek,mert nem tudják hogyan puncsoljanak az Angels-nek,hogy javuljon a helyzetük:p
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok,

Úgy látom, megint kénytelen leszek törölni, fórumszabit alkalmazni, stb.
Egymás szidalmazása itt nem elfogadott viselkedési forma.
Kérek minden érintettet, hagyjátok abba.

Köszönöm.
 

DeletedUser8631

Vendég
Sziasztok,

Úgy látom, megint kénytelen leszek törölni, fórumszabit alkalmazni, stb.
Egymás szidalmazása itt nem elfogadott viselkedési forma.
Kérek minden érintettet, hagyjátok abba.

Köszönöm.

Sajt, nem lehetne, hogy nem törölsz, hanem kapnak egy kis kényszerpihenőt?
Ez a törlős dolog elég gáz, mivel soxor olyan infok is törlésre kerülnek amit véletlen ejtenek el a másik szidalmazása közben,és a másik klánnak hasznos lehetne.
Szívesebben látnám 3 napra bannolva mondjuk Őket, mintsem hogy eltűnjön megint egy fél fórumrész. :(
 

DeletedUser

Vendég
bannolások vannak...én már csak tudom:p

SajtMacska nem lesznek szidalmazások;)
 

DeletedUser

Vendég
1x Juve volt a nagy kiszemelt,majd Tomika..most az 1gész BFK.vigyázz a végén össze fogsz szakadnia teher alatt;) végén az 1gész világot veszi a hátára

tomika az elintezte magat persze az is jogtalan volt ugye giga??

chaos fiokrol meg annyit hogy mar az elejen nem erdekelt te meg mar akkor is a hulye elmeleteiddel zaklattal
lass csodat vissza kerult "jogos" tulajahoz a fiok es 1bol raugrott a nagy rendithetetlen bfk:D
ja es a leteimre visszaterve ha mar te felhoztad mert en ugyan nem:)
en legalabb tudok vmivel villogni te/ti mire tudtok???:rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Gábor bátyám

Én gombaszög acc-jából,mivel én viszem helyettesítésbe a klán fórumán +mutattam mi történt Földi öröm fiókkal..miért fog 5napot pihenni.. majd felvázoltam miért kerültem lakat alá =szabályszegésre buzdító viselkedés és uszitás volt a vád/folytatásban benne lesz mi lett ennek a vége/...ugye írtam ott,hogy Chaos G acc miatt viselkedtem nem pont korrekten,de vállalom hisz én voltam,de írtam szabályszegést én senkitől nem kértem;)

erre te írtad a supinak mindig igaza van és jogosan tiltotta ki és,hogy nincs itt semmilyen feltörés,csak ti kitaláltatok valamit és Te-Én Földi öröm-Giga is csak 1 csaló vagyok;)

Erre fel kezdődött a balhé közöttünk,mert se tőled se mástól nem tűröm el a csalózást,mikor semmi bizonyíték nincs rá és a support szerintem rég kiszórt volna véglegesre ha bármit is én csinálnék:)

Kitiltásom után másnap délután változott a vád..már a vád,hogy Chaos G fióknak írtam 1levelet,de tartalma nem volt,viszont a cím-ben a feltörőt lehordtam..beköszöntem neki olyan stílusban amit 1ilyen ember érdemel.Ma reggel tisztáztuk a supival,hogy a kitiltásomból visszavesznek,mert bebizonyosodott engem nema tulaj jelentett fel..a feljelentő a fiókot feltörő személy volt.

Ezek után neked még van arcod engem és mindenki mást hazug csalónak nevezni,mert mi képesek voltunk a végletekig menni...jelentem ha véglegesre tiltanak akkor is +marad az emberi tartásom,mert tisztán jöttem és tisztán távozok és ez a legfontosabb:)

BFK miért vitt Chaos falvakat

G-vel folyamatosan tartottam a kapcsolatot és miután a fiókot +kapta az állítólagos jogos tulaj /feltörő/ majd a Cotr elkezdte foglalni...G-t +kerestem,hogy mit tudnánk tenni,mert nem te vagy a fiókban..supi miket ír neked..milyen esélyeid vannak az ügyben és írta már nem bízik abban,hogy kiderül mi történt valójában és ekkor döntöttem úgy /legjobb barátjának is írtam aki szintén ott állt mellette/ hogy a BFK ottani vezetőinek szólok nincs mese..menni kell a falvakért..mindenki aki a közelében van ölje bele/fektesse G falvakba/ a nemeseit. Han-t és Tomit azonnal értesítettem tegyék ezt és láthatod most sem tagadom le és nem tartom helytelennek,de még csak G maga sem kritizált,mert már nem hitt a fiókban sajnos,de mi ez idő alatt is azon agyaltunk mit lehetne tenni érte és csak ez számít.


Szóval Gabi te voltál az,aki beszólt nekünk miután én közöltem miért kaptam 5napot,mert ugyebár a klán tájékoztatása a normális csapatban alap;)


Én mire tudok villogni?
Kell annál nagyobb elismerés,mint mikor a BFK-sok azt mondják én vittem Knight accot BFK ellen,mert csak én lettem volna arra képes amit azon fiók-fiókok csináltak ellenük..állítólag csak én tudtam volna úgy nemest +fogni és nemeselni az akkori Knight-ból....

Igaz akkor nem voltam Knight-os és igaz nem vittem accot,de mikor 1csomó jó játékos már Giga féle nemeselésnek és nemesfogásnak hív valamit,akkor azért mosolygok picit magamban,mert valamit csak látnak bennem:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
nekem olyan ne beszeljen hogy teljesen szabalyosan jatszik mikor 5-6klanbol is helyettesit akar
en nem az ugyon akadtam ki hanem azon hogy a masikat bizonyitekok hijan megvadoltad
mert te szerited" a kotorek torte fel a fiokot" bizonyitek???
nem kellenek talalgatasok
vki lebukott miatta??
hogy is van bort iszik vizet predikal??:D
asszem azutan kerultek fel tobb szazassaval a lakatok amint ti megtudtatok hogy visszakerult a fiok
engem nem erdekel ez az ugy
csak te olyan segget nyalsz amelyik sem a tisztasagarol hires:D
 

DeletedUser

Vendég
giga ez megint olyan dolog ami inkabb csak megmosolyogtat:)
nem tudsz semmivel sem villogna ezert kitalaltal vmit
gondolom a "barataid" mondtak ezt hansolo meg a tobbi klantars zabalo

en nem hallottam ilyet pedig jo sokfele megfordultam mar:)
 

DeletedUser

Vendég
1bibi van Gabi..te nyalod max a cotr seggét,még engem a BFK vezetés..akik akciókat szerveznek maguktól keresnek;)

5-6 klán..gombaszög klántársam

Chaos G -skulls

itt csak 1idegen klánt vélek felfedezni....:)

soroljad kispajtás..ex BFK-sok vagyunk mind2-en..legalább ezért adnád meg a tiszteletet és úgy állítanál,hogy van mibe kapaszkodnod;)

Ha te BFK ellen akarsz küzdeni,akkor miért lettél Revo-s? tudtad nagyon jól ők régóta szövik,de te bemenekültél,mert azt tetted..ha nem menekülés lett volna,akkor te 1ső héten nem írtad volna fórumon,hogy nekünk BFK-t kell ütni;)
 

DeletedUser

Vendég
ja es mar ha a jatek felporgeteeserol lenne szo fellehetne hogy gyorsabban elerjuk a moral nelkuli jatekot

megkernem a supportot ha lehet ellenorizzek mar a jatekosaktivitast es amelyik fiokban 60 vagy 120nap elteltevel semmi mozgas nem tortent azt a fiokot zaroljak
ezzel mar picit lehetne progetni:)
 
Fent