Íme, a Hadurak csarnoka..

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser11612

Vendég
Hello!



Speed roundok:


1.LET
2.PONT
3.LEGNAGYOBB KLAN
4.LE


Kezdjuk az elsovel.


1.LET-re megy a jatszma N3-as a falu kiepitese,megvan mindenunk hogy jo tamadocsapatokat csinaljunk.

Kezded a konnyulovak kifejlesztesevel a kovacsmuhelyben (ha van Lovag,Szobor) akkor azt is megcsinalod.
Megvarod hogy legyen 30-50 konnyulovad + a lovagod (addig piacozol hogy legyen vasad a konnyulovakra,mert mindeg vannak olyanok akik vedokre gyurnak) es akkor elkezdesz menni farmolni,es nem minden 5 percben hanem folyamatosan ha pl melletted van 3-4 barbar,bonuszfalu akkor azokat farmolod egymas utan,de kozben kepzed tovabbra a konnyulovat majd kifejlesztesd kb 150 konnyulonal a felderitoket es azokbol 100-at csinalsz,epited a piacot tovabbra piacozol meg farmolsz,de epitened kell a raktart is mert jo sokat fogsz farmolni,utanna mar kifejlesztheted egymasutan a bardosokat is meg a kosokat is,ez kb olyan max 7 percbe teljen es a maradek 3 perc alatt(amig a keazdovedelem le nem jar) addig kepzed oket + a konnyulovakat.

10 perc vagy 15 perc alatt osszejon 3-400 konnyulo,75 kos 6-700 bardos,ha mindent jol csinalsz.

A falat nem szoktam huzni,mert amikor tamadnak ugyis lebontsak,arra felesleges pazarolni az idot,mert itt nem a nyersanyag a fontos hanem az ido,mivel amig te epitgeted a falat peldaul vagy a rejtekhelyet addig siman kinyirhatnak,mindeg resen kell lenni,azaz mindeg valahova kattintanod kell hogy lasd jon-e a faludra tamadas es ha jon akkor gyorsan kitersz amilyen csak gyorsan tudsz.


A kornyekedet felderited a 100 felderitoddel meg a kezdovedelem utan rogton.
Es ha nincs sok vedoje vagy csak tamadoja van akkor rogton ra is mesz(en igy csinalom)

Ha ki is ter a felderitesed elol az a bizonyos jatekos azzan nem vesztettel semmit,inkabb nyertel!Hogy miert?

Azert mert:
1.Nem vesztettel felderitoket
2.Amig o kitert es amig te beertel a felderitokkel addig a barakk meg az istallo + a muhely is legalabb 1 egyseget kepez,ugyhogy arrol mar megtudod hogy tamadoi vannak vagy vedoi!;)


Ha megtamadnak pl 40 masodpercrol akkor ezek a teendok:

1.Megnezed gyorsan kossal ha tamadod mennyi ido kell amig odaerjel.

2.Megnezed hogy o mikor er be hozzad.

3.Megnezed hogy a konnyulovaid mikor ernek be o hozza.

4.Kitersz a tamadas elol.

5.Megnezed a jelentest hogy mivel jott!Nincs sok idod gondolkodni hogy most meg-e tamsdjam vagy ne!Itt cselekedni kell.


Mikor megjegyezted az idoket gyorsan ki kell hogy szamold hogy mikor kell kuldene a konnyulovakat!

Ha most pl a tamadonak van 3000 bardja 1500 konnyulova 300 kosa,neked van 1700 konnyulovad,3000 bardosod,300 kosod,akkor itt csak a konnyulovakat fogod hasznalni mivel gyorsabb egyseg mint a kos.

40 masodperc kossal es legyen a peldaban 24 masodperc a konnyulovakkal az ut,es pl erkezzen meg 15:42:53-kor.

Szamoljunk!

40 mp-24mp=16masodperc

15:42:53+16 mp=15:43:09-kor kell kuldened a konnyulovakat de kuldheted 15:43:10-kor is,hadjunk 1 masodpercet az ellenfelnek hogy kiszaljon(ugysem fog,mert nem tud,de vannak kivetelek)


Ennek leginkabb ez a titka szerintem,baris en igy szoktam jatszani!Lehethogy most sokan fognak hujen nezni ram,de sajnalom!


2.PONT

A kezdes ugyan az mint az elobbinel csak hogy itt epitesz sokat,meg kepzed a konnyulovakat,felderitoket esetleg a vedoket ha olyan tipus vagy,en inkabb csak tamadokat csinalok mint vedoket + epitem a falumat.

Gyors pontnovekedes:

Piac 10
Fohadi 24-25
Tanya 25-27
Es a banyak huzasa
Ha olyan a speed hogy lehet foglalni akkor nagyon nagy szerepet jatszanak a banyak,nem csak a pont vegett hanem az arany veretesben!;)




3.LEGNAGYOBB KLAN:

Ha mar mindent tudsz a barataiddal a speedrol es tudtok is jatszani ,osszehoztok egy klant es nyertek + skype-on tartsatok a kapcsolatot,mert nincs nagyon ido irkalasra.



4.LE pont


Ezt a speedet is szeretem!;)


Az elejen mindenki elhuz LET-ben,igen ilyenkor faj a szivem,de mondom magamban hogy ugyis elso leszek...


Kezdes:

Konnyulovak kifejlesztese,kepzese + felderitoket ugyanugy,mianst mar farmolsz elkezded a landzsasokat is csinalni meg a kardosokat is!Osszehozol kb 500-1000 konnyulovat annyi eleg is,hiszen csak farmolasra kell oket hasznalni,a vedok megvannak 1000 felderitot muszaly megcsinalni es akkor hiaba jonnek felderitokkel nem fognak felderiteni.

Foglalod a 2. faludat.Abban csak vedoket gyartasz,minnel tobbet + a barakkot is epited meg az istallot a nehezlovasok vegett.

A 3. falu is vedo legyen.

A 4. falu mar legyen inkabb tamadofalu,de olyan hogy mindenki nagyot nezzen mikor meglatja a jelentest.


Remelem segitettem valamennyit.


Én mindig az utolsót használom még ha nem is lehet foglalni...
(főleg a 7.0 miatt, mert sokat akadozik)
 

DeletedUser11612

Vendég
Én még annyit tennék hozzá, hogy speedeken amikor LET-re magy kardosból legyen a legtöbb a védőfaluban, mert annak van a védők közül a legnagyobb támadó értéke.
 

DeletedUser

Vendég
Én még annyit tennék hozzá, hogy speedeken amikor LET-re magy kardosból legyen a legtöbb a védőfaluban, mert annak van a védők közül a legnagyobb támadó értéke.

amikor let-re megy akk képezz csak lándzsást hamar meglesz és sajat falvadban beutöd bárdosokkal...(0 falnal).
 

DeletedUser11022

Vendég
Csak tudod,az a gond hogy nem mindegyik LET-es speeden lehet foglalni!;)
 

DeletedUser11022

Vendég
1.Nezd csak peldakent a normalis kh-t...Ott mit kell csinalni ahhoz hogy gyozzel?Foglalnod kell...


2.Van olyan aki foglalasnelkul meg foglalassal is megnyeri,ugyhogy nem arrol szol,persze azt is ki lehet hasznalni ha van annyi eszed!:)
 

DeletedUser11612

Vendég
1.Nezd csak peldakent a normalis kh-t...Ott mit kell csinalni ahhoz hogy gyozzel?Foglalnod kell...


2.Van olyan aki foglalasnelkul meg foglalassal is megnyeri,ugyhogy nem arrol szol,persze azt is ki lehet hasznalni ha van annyi eszed!:)



Szerinted a normális kh-n mikor szoktam befejezni?:D
 

DeletedUser

Vendég
szevasztok hol lehet megnézni ki milyen eredményt ért el a speeden?
 

DeletedUser13949

Vendég
Azértne felejtsük el megjegyezni hogy szövetségben voltunk amikor te és csapatod úgy döntötettek befoglaltok...

Mondjuk én V8-on tiztességes harcra "nevelem" játékosaimat.

respect =)

Hát megmutatták baráék, hogy ők csak így tudnak játszani :)
Tegnap TOP1 volunk magasan, ők szövetséget ajánlottak, mi meg elfogattuk. Aztán hirtelen csak betámadott bara engem (4-5 másodpercnyire volt, nekem meg a sereg farmolásból jött hazafele).
Persze bara ebben az esetben "sem tudott a szövetségről" (mint általában); de ez a Black Army Stockholm bevallotta, hogy direkt csinálták. Ők csak így tudnak játszani, egy rongyos faluért bárkit hátbatámadnak. Ezért nem jutnak semelyik normál világban egyről a kettőre. :)
 

DeletedUser8473

Vendég
Azért ez így nem igaz.
Mert én azt gondolom és most csak is magamról beszélek.Én juttotam és jutni is fogok v5 ben.
 

DeletedUser8473

Vendég
A másik meg én egy szövit sem támadok speeden sem.
Nem minden klánba van joga mindenkinek szövit kötni és bontani.
Tehát bara igazat is mondhatott.

A Hétfőtől csütörtökig tagtó speed kör elég unalmas már a 2-dik napon.
Én javasolnák helyette 2 kört ami 2 naposak.
 

DeletedUser

Vendég
Jo reggelt!


Es mmi lenne ha azokon a napokon is 3-6 oras speedek lennenek?Mert nem mindenkinek van ideje Hetfotol-Csutortokig itt dekkolni...
 

DeletedUser

Vendég
Hát szerintem is ... A 4 óra hossza nem elég semmire (ritkán).

A hétfőtöl csütőrtőigre meg a tőbbség már nem ér be...

Lehetne pl.: Hétfőtöl- Szerdáig....
 

DeletedUser14043

Vendég
Én nem vagyok ponthajhász, lassú nettel, prémium nélkül voltam már első, let ben, általába arra megyek:p
 

DeletedUser14043

Vendég
speedfighter8....
Azért, sztem nem rossz a gyerek...:D
 

DeletedUser14043

Vendég
Ahogy elnéztem, vagy let re nyomta, vagy nem volt kit támadni.....(vagy csak unalombol)....:)
 

DeletedUser13254

Vendég
csak annyit szolnek hozza h ddildiko klanjaval szovit kotottunk,es akkro is tamadtak minket :(
 
Fent