Vinelo kláncsaládi rendszer

  • Témaindító DeletedUser4544
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Láttam az agymosás jeleit rajtuk!
Ezért nem is engedek!
Akkor inkább az INSO-PARA oldalára kerüljenek!
..vagy marad a hosszú szenvedés, esetleg a kiregelés!
Övék a választás és sok verzióból választhatnának, de a nevelésed eredményeként a hatalom és siker mámorában nem látnak az [FS]-nél tovább.
Ez lesz a vesztük, a történtek fényében pedig engem annyira sem érdekel, amennyire téged érdekelt.
Mi még hosszú hónapokig tartani tudjuk magunkat.
 

DeletedUser7372

Vendég
Nekem még az arcoskodásomra is többen kiváncsiakm mint a te egész lényedre.=)

Rád szerencsére ezután az iromány után már egy darabig akár kiváncsi rád akár nem itt nem találhat majd meg... ne reménykedj nem veszem át ezt a stílust...

Ha olyan ember lennék aki átveszi nem csak egy olyan klánt tudnék vezetni mint a tiétek. Akik pár támadás után írnak hogy vaj miért támadunk mit akarunk tőletek... nyílván felépíteni a barbie worldot =)

Tudod mennyire bir erdekelni, a fenyegetozesed? Fikarcnyit sem! (Engem nem ez a jatek eltet mint Teged)

Tudod, erdeklodni szabad, ha egy klan szervezetten tamadja tobb klantagunkat is, de Te meg valaszolni se meltattal a levelre, es ez a kulombseg kettonk kozott, hogy en nem sz.rok az emberekre, mint te. Mindenki egyenrangu es mindenkinek valaszolok!!!!
 

DeletedUser

Vendég
Azért van ebben valmi szépség.
A teljes igazságot, talán ketten tudjuk: sccoby és én.

..és ez az, ami sose, de legalábbis jó ideig nem fog kiderülni!
 

DeletedUser

Vendég
Óhhhh ez tényleg nagyon szép :) Meg még a fél szerver....
 

DeletedUser

Vendég
Jelen!:D

valaki ezt írta:
Engem nem ez a jatek eltet mint Teged

Ó, dehogy! :))

Ez egy olyan játék, ahol a szabályok olyanok, hogy a barátok egymás ellenségeivé válhassanak, a logikusan játszók pedig erőszakosnak tűnhessenek, a kevesebb időt ráfordítók meg baleknak. Az intelligensek ezt megértik, és tudják, hogy ez csak játék, legyen akár áldozat vagy győztes.
 

DeletedUser4544

Vendég
Tudjátok a minap azon tanakodtam. Liter-cica V5, végleges ban, fioklopásos-zsarolás. Sokkal lightosabb levéllel tiltattam ki a 10 millás fiokját V5ön. Fricifon, te meg azon tanakodj, ha tényleg áruló lennék, akkor miért vagy még játékban? Te is írtál nekem egy fiokzsarolásos levelet.......
 

DeletedUser

Vendég
Tudod mennyire bir erdekelni, a fenyegetozesed? Fikarcnyit sem! (Engem nem ez a jatek eltet mint Teged)

Tudod, erdeklodni szabad, ha egy klan szervezetten tamadja tobb klantagunkat is, de Te meg valaszolni se meltattal a levelre, es ez a kulombseg kettonk kozott, hogy en nem sz.rok az emberekre, mint te. Mindenki egyenrangu es mindenkinek valaszolok!!!!

Engem nyílván ez a játék éltet. Élek halok érte......
Nem válaszoltam főképp a levél megfogalmazása miatt, bár egyébként sem értem mit nem értettetek a szituációból... figyelj ide leírom klánHÁBORÚ nem klánbékebarátságszeretet....
 

DeletedUser7372

Vendég
Engem nyílván ez a játék éltet. Élek halok érte......
Nem válaszoltam főképp a levél megfogalmazása miatt, bár egyébként sem értem mit nem értettetek a szituációból... figyelj ide leírom klánHÁBORÚ nem klánbékebarátságszeretet....

Na ne vicceljunk mar pls, aki a levelet irta neked, nem olyan valaki aki nem illedelmesen fogalmazna, vagy netan csak a magadfele emberek levelere tudsz valaszolni? (ertem itt a buszke/felvagos embereket)

Tudom nagyon jol mit jatszok, de hagyjuk, ugyse fogunk kozos nevezore jutni, mert egyszeruen kulombozunk hala a jo egnek!!!

UI:Tobbet ne offoljunk!!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Vigyori :( Sajnálom hogy leárulóztak, pedig nagyon szép összetett támadásokat szórtatok ránk! Le a kalappal!

Kíváncsi leszek az utódodra mennyire lesz nagy májer, és hogy meddíg fogja bírni huzamosan a haditervek építését! :)
 

DeletedUser

Vendég
Sajnálod hogy leárulózták, de azt nem hogy abba hagyta... =)
 

DeletedUser

Vendég
Én azt sajnálom, ahogy távozott!
(Bár nagyon szépen korrigálta)
A zseniket ritka -kivétellel-, de szinte mindig csak az utókor tudta díjazni.
A nagy dolgok véghezvivőinak nagyságát sajnos sokan nem látják, nekik kell az idő és pár ember magyarázata, hogy megértsék.
Egy biztos, hogy kivételes képességű EMBEr vigyori, akinek még kell egy-két Élettapasztalat és mindenhol sokraviheti, kamatoztathatja!
 

DeletedUser4544

Vendég
Én azt sajnálom, ahogy távozott!
(Bár nagyon szépen korrigálta)
A zseniket ritka -kivétellel-, de szinte mindig csak az utókor tudta díjazni.
A nagy dolgok véghezvivőinak nagyságát sajnos sokan nem látják, nekik kell az idő és pár ember magyarázata, hogy megértsék.
Egy biztos, hogy kivételes képességű EMBEr vigyori, akinek még kell egy-két Élettapasztalat és mindenhol sokraviheti, kamatoztathatja!

Zseni nem vagyok, csak tapasztalt(játékban). Énmár megéltem nem kis háborúkat, és ezt a tudásomat kamatoztatva tudom hogy lehet nyerni. Nincs kivételes képességem, de ha te is 5000bejövök ellen védekezel hónapokig akkor tudni fogod hogy védekezz. Azon kivül aztis tudni fogod hogy lehet megbuktatni a "profikat" ha másik szerveren köztük játszottál vagy náluk jobbaknál, tudod mi a gyengéjük, általába az ami neki(ezesetben nekem)....
Elvileg abbahagytam V8at, de mégse, mert ottvagyok mindenütt és tanácsokkal látlak el titeket. V5ön is ez a szitu, 4-5 hója hozzáse nyúltam a fiokhoz, de a vezetésben benne vagyok és ötleteim mindig feltárom eléjük. ÉN mit hogy csinálnék. Tudod több szem többet lát alapelven. Ez a szerver még közelsem dőlt el! Lehet fiokkal távoztam de lelkileg még ottvagyok köztetek, mert közétek tartozom!

Az ellenségből átlépő játékosoknak meg ezt üzenem!
Abba gondolj bele, mi ér többet 100-200-1000 falu, vagy az hogy embernek néznek. Aki belekezd ebbe a játékba és beleragad, idővel abbahagyja, de egy idő után úgyis előbukkan, nem min1, hogy fognak rád emlékezni, lehet megvéded a 1000falud, hogy átlépsz ellenséghez, de ha mész köv szeróra, ott már leírtad magad, nem lehetsz azokkal akikkel eddig játszottál, mert elárultad őket. Más világokon szétszórva lesznek ezek a játékosok, kivételes esetben együtt és baráti társaságként. Szóval továbbgörgetve, akárhova jelentkezni fogsz, lesz 1 ember aki aztírja, ezt ismerem elárult minket, gyáva....
Csak az a vesztes aki annak érzi magát! Aki itt játszik mind nyert! Csak továbbkell látni a játékon.
 

DeletedUser

Vendég
Azt hiszem a nagy remények már szertefoszlottak igaz? :(

=))
 

DeletedUser

Vendég
sztem ha hagyjátok megerősödni őket,akkor az egyetlen izgalom az lesz mennyi idő alatt csapnak szét titeket:)
Féltek tőlük ez látszik abból ahogy tárgyaltatok,az MNt csak egy elodázott háború,semmi más!!!

Rettegünk apám!!! =)))

Side 1:
Tribes: INSO
Side 2:
Tribes: VINELO

Timeframe: Utolsó negyed év

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 726
Oldal 2: 128
Különbség: 598

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 7,085,673
Oldal 2: 1,285,349
Különbség: 5,800,324

chart
 

DeletedUser6772

Vendég
Mondom ha hagyjátok megerősödni őket:)
azóta változott egy s más ha jól tudom?!
Grat egyébként!

7-szeres INSO fölény? Azthiszem Theo rettegtek rendesen:D

Szegény matektanárod,most biztos legszivesebben eltörné a kezét,ha ezt olvasná,hogy anno a 2-est beírta neked,hogy átmenj 2.ba:D
Akárhogy számolok ez még 6 sincs.
Nem baj Neked elnézzük;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

sukee21

New Member
A reakció pontszáma
1
Elsö nézésre rávágtam, de szerintem 6-szoros, vagy 7-szeres ugyan mindegy. Elképesztö a fölény. Ja és szerintem Biztos most visszavesz az INSO és majd szépen csendben meghuzza magát, mig megerösödik a Vinelo. :DDDDDDDD
 

DeletedUser10079

Vendég
Szegény matektanárod,most biztos legszivesebben eltörné a kezét,ha ezt olvasná,hogy anno a 2-est beírta neked,hogy átmenj 2.ba:D
Akárhogy számolok ez még 6 sincs.
Nem baj Neked elnézzük;)

Jellemző.Ha nem tudsz másba,hát ilyen hülyeségbe kötsz bele.Nem mindegy mekkora(mellesleg 5,5)?A lényeg,hogy a VINELO szétszedve.
Amúgy neked mi közöd V8-hoz?Fent vagy egyáltalán v8-on?
 
Fent