Vinelo kláncsaládi rendszer

  • Témaindító DeletedUser4544
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Jellemző.Ha nem tudsz másba,hát ilyen hülyeségbe kötsz bele.Nem mindegy mekkora(mellesleg 5,5)?A lényeg,hogy a VINELO szétszedve.
Amúgy neked mi közöd V8-hoz?Fent vagy egyáltalán v8-on?

látom te ezt tudod csak hajtogatni.
Sztem. inkább neked nincs fogalmad semmiről :)
Egy álomvilágban élsz. Szétszedve akkor van egy ellenfél, ha már megszűnik létezni.
mondom én Tomika, hogy lúzer vagy :D
vered a melled itt az le pontodra is, mert ennyi eszed van :D
 

DeletedUser

Vendég
Zoli hagyjad már szegényt:D frankón én kezdem megsajnálni őt:D a végén meghívom a REBELSbe, hogy klánban érezze magát, és kinyíljon a szeme:D
1ébként teszem hozzá MINDENKI MAGÁBÓL INDUL KI:) Tomi Te tényleg v8-on vagy?:D állandóan ezt hajtogatod:D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Az INSO-sok minden topicban visszafogtak a stílusból.... Ez jelent valamit.. Biztos a támadásokra koncentrálnak... VIGYÁZZON MINDEN SZÖVI MERT MEGINDULNAK TUTI:D:D:D csak Ki ellen????:D:D:D:D:D sztem még Ők sem tudják;)
 

DeletedUser10079

Vendég
Talán.;)
A visszafogás fő indoka viszont az -amit már előbb is említettünk-,hogy idiótákkal nem foglalkozunk.:)
 

DeletedUser

Vendég
Ezt a szöveget utoljára még az óvodában hallottam,talán álltalános iskola első osztályában.Menj te is inkább legózni.;)



Drakula önkritikáját meg nem ismerem,ezt kérdezd tőle.:D
De mennyire igaz most is pl RÁD:D:D szóval év vége, zárkózz fel, és lépj be a nagyok közé:) ígérem csinálok egy beavató bulit, ahol Drakula szívja a véredet:D:D:D
 

DeletedUser10079

Vendég
"Lépj be a nagyok közé".:D
Pont egy ilyen noob mondja ezt mint te!:D:D:D

Na,de nem ereszkedek le a te szintedre,mert nem akarom magam blamálni.:)
Úgyhogy hajtogasd csak a hülyeségeid tovább kedves jutalom vadász barátocskám::D
 

DeletedUser

Vendég
"Lépj be a nagyok közé".:D
Pont egy ilyen noob mondja ezt mint te!:D:D:D

Na,de nem ereszkedek le a te szintedre,mert nem akarom magam blamálni.:)
Úgyhogy hajtogasd csak a hülyeségeid tovább kedves jutalom vadász barátocskám::D


Tomika menjél inkább haza aztán azzal játszál ami veled egyidős. Vagy nézz körül hátha valaki abbahagyta klánon belül aztán gyorsan befoglalhatod még a nagyasszony előtt.:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
ami olyan kicsi azzal nem lehet játszani :D
inkább itt veri a mellét. :D
bár lehet inkább a bordáit :)
 

DeletedUser

Vendég
ami olyan kicsi azzal nem lehet játszani :D
inkább itt veri a mellét. :D
bár lehet inkább a bordáit :)

csak van olyan mikrószkóp ami elég nagy felbontással dolgozik ahhoz, hogy megtalálja ás akkor már tud játszani vele. vagy esetleg még teó is segíthet mint nagy vezér
 
Fent