Vinelo kláncsaládi rendszer

  • Témaindító DeletedUser4544
  • Kezdés ideje

DeletedUser4544

Vendég
Múlthónapi statunk:)
Cirka 400 falut akasztottunk le, és ebbe még nincsenek benne a Interculler 500.000pont, mivel kidobták pár falu foglalás után....
Nameg a Namacsból átmenekült Insosok foglalása sincs benne.
Egyszóval jóuton járunk!
Köszönet érte mindenegyes tagomnak! Nélkületek nem lett volna ilyen sikeres ez a hónap!
 

DeletedUser10079

Vendég
Azért ne feledjük el,hogy aki átjött attól mennyi falut sikerült elvennetek(ugyebár kriszről van szó).Kb 400 támadás érte,ha nem több,és nem sok falut sikerült tőle elvennetek...Azt hiszem 9 falut vesztett.
 

DeletedUser4544

Vendég
Meg rengeteg védőt is a 10 falván kivül, (Angel is tudtommal több mint 10 falut bukott) támadókat gyorsabb utánképezni ezt ne feledd! Amúgymeg ottis nem azon van a hangsúly hogy 400támadás ment, hanem hogy már a 2db Top20as játékosotok, Bahasa és krisz is 10-10 faluval megrövidült. Pedig mint mondtam még, rátok még nem fokuszálunk, ellenetek gyüjtjük az erőt, és majd ne lepődjetek meg ha 1000nuke robog valameikötök felé;)De mivel még nincs arra akkora nemeskapacitásunk, nem éri meg arra fektetni a hangsúlyt. Mindennek eljön az ideje, te is sorra kerülsz kiskoma;)
 

DeletedUser7372

Vendég
Meg rengeteg védőt is a 10 falván kivül, (Angel is tudtommal több mint 10 falut bukott) támadókat gyorsabb utánképezni ezt ne feledd! Amúgymeg ottis nem azon van a hangsúly hogy 400támadás ment, hanem hogy már a 2db Top20as játékosotok, Bahasa és krisz is 10-10 faluval megrövidült. Pedig mint mondtam még, rátok még nem fokuszálunk, ellenetek gyüjtjük az erőt, és majd ne lepődjetek meg ha 1000nuke robog valameikötök felé;)De mivel még nincs arra akkora nemeskapacitásunk, nem éri meg arra fektetni a hangsúlyt. Mindennek eljön az ideje, te is sorra kerülsz kiskoma;)

Bahasa Para-s!! a tobbi teljes mertekben igaz :D:D
 

DeletedUser10079

Vendég
Meg rengeteg védőt is a 10 falván kivül, (Angel is tudtommal több mint 10 falut bukott) támadókat gyorsabb utánképezni ezt ne feledd! Amúgymeg ottis nem azon van a hangsúly hogy 400támadás ment, hanem hogy már a 2db Top20as játékosotok, Bahasa és krisz is 10-10 faluval megrövidült. Pedig mint mondtam még, rátok még nem fokuszálunk, ellenetek gyüjtjük az erőt, és majd ne lepődjetek meg ha 1000nuke robog valameikötök felé;)De mivel még nincs arra akkora nemeskapacitásunk, nem éri meg arra fektetni a hangsúlyt. Mindennek eljön az ideje, te is sorra kerülsz kiskoma;)

Akkor viszont szívesen várlak titeket kiskoma. ;)
 

DeletedUser

Vendég
Menni fogunk! :)
Én kávé-cola-cigin élek!
remélem mindenből a legjobbal fogtok várni!
 

DeletedUser10079

Vendég
Menni fogunk! :)
Én kávé-cola-cigin élek!
remélem mindenből a legjobbal fogtok várni!

Nescafe,coca és Camel.Én ezzel tudok szolgálni,ugyanis én is ezt fogyasztom.:)
Max még kaphatsz egy kis mirelit pizzát amit nem szeretek.:D
Sőt,ha védőkkel támadtok,akkor még főzök is nektek,de van egy sanda gyanúm,hogy nem kaptok ingyen vacsit.:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Én más stílust képviselek, mint vigyori, mégis jól kiegészítjük egymást!
Vigyoritól függetlenül én is leveleztem az INSO vezetésével, de ugyanazt a lekezelő választ kaptam.
Akkor ezt minek is véljem?
esetleg Theodorik (alisa -OutSider- emlékezett még arra, hogy a v5-n ellene szervezett akciómnál idegileg megroskadt és kilépett!: ;)
Én nem szeretem a csúnya beszédet, részemről tiszta harcra készülök!
Én látom az embert is a kódok mögött, tudom is becsülni, amennyiben megérdemli!
A regelés szerencséje esetenként döntéskényszerbe juttat embereket, nem hibáztatok senkit azért, mert nem bennünket választott!
(Majd fog, ha odaérünk! ) ;)

Rég volt már...

A te emlékezeted pedig különösen rossz mint tudjuk...

Inkább emlékezz arra hogy V5-ön a K53-ról ahol eredetileg voltál cirka 20-25 faluval ott minden faludat én foglaltam el csak azért nem kerültél térkép szélére mert szánalmas Nexes klánod tagjai sorra hagyták abba a játékot és átkullogtál ingyen falukkal a K63-ra...
 

DeletedUser

Vendég
Side 1:
Tribes: INSO
Side 2:
Tribes: VINELO, [FS], ANANKE, GLORIA, VR

Timeframe: Múlt hét

Összes foglalás:

Oldal 1: 463
Oldal 2: 547
Különbség: 84

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 3
Oldal 2: 1
Különbség: 2

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 3,985,682
Oldal 2: 3,722,042
Különbség: 263,640

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 22,959
Oldal 2: 9,551
Különbség: 13,408

chart
 

DeletedUser

Vendég
Pedig mindent megtettem hogy valahogy valamiben a kis kláncsaládocskátok az INSO elé kerüljön. Beraktam mellétek boldog boldogtalant... talán passzoljátok át a szövetségeseitek listáját hogy őket is berakjam és akkor talán nagyobb pontértékben foglaltok mint mi =)
 

DeletedUser4544

Vendég
Látom még mindig nem értesz a diplomáciához.
Ez a lényeg:

Összes foglalás:

Oldal 1: 463
Oldal 2: 547
Különbség: 84

84el több falut foglaltunk mint ti 1 hét alatt. Egyre több a falvunk, nemérdekel hogy valahol 5-10 falut elbukok, ha máshol 100-200at foglalok. Te mindig a jelenen töprengsz én a jővőn. Azért foglalunk másfele atomra, hogy majd azokat a védőket idetoljuk elétek és a nagy pro játékosoknak 100nuke kel 1 falu kipucolásához, ez jelenleg a jővőtök. Mi folyamatosan szerezzük a falvakat, olvasztással vagy foglalással de a lényeg jobban haladunk mint ti.
Két fél van jelenleg:
1:Inso,Inso2,Para,Aldoa és 3-4 alklánja.
2:Vinelo,[fs],ananke,gloria,vr,Kal,mod,lmshad,Szmk,~L.h.~,Sad(most kezdenek beolvadni hozzánk;).
3:A maradék idővel eldöntik meik útra lépnek. Kössétek fel a gatyát ez a háború évekig fog tartani, én Inso-PAra szinten félévmúlva fogok foglalkozni, akkor lesz akkora frontvonalunk hogy megérje idemérni az erőinket.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10079

Vendég
Mintha azt hangoztattad volna napokkal ezelőtt,hogy mi csak olvasztunk és így tudunk csak elsők maradni.
Te most felsoroltál 5-6 klánt(némelyik kláncsalád is),akik beolvadnak hozzátok.
Akkor most miről is beszélünk?

Nem gondoltad,hogy az hogy ti heti/havi szinten többet foglaltok nállunk,azért van mert ti 5 tagból álltok?
Arányossan nézve messze jobbak vagyunk bármelyik klánotoknál.És jöhetsz most a farbával,hogy sok lúd disznót győz,viszont mi sem vagyunk egyedül.Habár az biztos,hogy több kék van nektek a térképen mint nekünk,dehát mi nem szeretünk úgy játszani,hogy kéken virít térkép.Remélem ezt megérted.;)
 

DeletedUser

Vendég
Látom még mindig nem értesz a diplomáciához.
Ez a lényeg:

Összes foglalás:

Oldal 1: 463
Oldal 2: 547
Különbség: 84

84el több falut foglaltunk mint ti 1 hét alatt. Egyre több a falvunk, nemérdekel hogy valahol 5-10 falut elbukok, ha máshol 100-200at foglalok. Te mindig a jelenen töprengsz én a jővőn. Azért foglalunk másfele atomra, hogy majd azokat a védőket idetoljuk elétek és a nagy pro játékosoknak 100nuke kel 1 falu kipucolásához, ez jelenleg a jővőtök. Mi folyamatosan szerezzük a falvakat, olvasztással vagy foglalással de a lényeg jobban haladunk mint ti.
Két fél van jelenleg:
1:Inso,Inso2,Para,Aldoa és 3-4 alklánja.
2:Vinelo,[fs],ananke,gloria,vr,Kal,mod,lmshad,Szmk,~L.h.~,Sad(most kezdenek beolvadni hozzánk;).
3:A maradék idővel eldöntik meik útra lépnek. Kössétek fel a gatyát ez a háború évekig fog tartani, én Inso-PAra szinten félévmúlva fogok foglalkozni, akkor lesz akkora frontvonalunk hogy megérje idemérni az erőinket.

Valóban 84 faluval többet foglalt az egész kláncsaládotok ember! =)
Ha már csak az INSO2-őt ide veszem szerinted mennyi jön ki? Elárulom : felénk billen a mérleg nyelve és míg ti kispontos falukat foglaltok és építkeztek mi addig már a következő nukeot gyártjuk amíg ti az agyagbánya 27.-ik szintjét rakjátok be addig mi 3000 bárdost képzésbe... (csak hogy közérthető legyek)

Mi nem szerezzük folyamatosan a falvakat? Bocsi... de rakj magad elé egy pár héttel ezelőtti ranglistát (tudom te szoktad fényképezegetni :D) és nézd csak meg hogy akkor kevesebb faluval voltatok lemaradva...
 

DeletedUser

Vendég
Side 1:
Tribes: INSO
Side 2:
Tribes: VINELO

Timeframe: Előző 24 óra

Összes foglalás:

Oldal 1: 80
Oldal 2: 11
Különbség: 69

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 2
Oldal 2: 0
Különbség: 2

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 642,846
Oldal 2: 87,980
Különbség: 554,866

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 22,714
Oldal 2: 0
Különbség: 22,714

chart
 

DeletedUser

Vendég
Antica! Tervezed hogy klántárson és barbin kívül foglalsz ezen a szerveren mást is? =)

Ne mellébeszélj majd ha olvasod, hanem válaszolj =)
 

DeletedUser

Vendég
Szia Theo!

nem nem tervaztem! (és ez komolyan mondom!!!)
Minek?
Mindig van egy rakás inaktív és abbahagyó.
A játékra fordítható időm nagyon záros, elég sokfelé kell megfelelnem, ez számomra az utolsó, mivel arra sincs időm, hogy saját támadásim megszervezzem.
...
egy kis visszatekintés, reagálás egy előbbi beírásodra...
a k53-ról valóban Te foglaltad be utolsó -talán 5 falumat-, de cserébe kedvesed k64 faluiért.
A tény alól, hogy egy támadássorozat alatt pedig leléptél, csapot-papot hátrahagyva mindent elmond és ez már végigkisér!
Sokban különbözünk.
Elsősorban én ambícióból jászom, Te gyűlöletből szeretsz! :)
Én pedig segítek táplálni ezt a tüzet benned!
Majd csak kiégsz! MEGINT!!! :D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Nos a féligazságok még mindig a fő jellemzőid közé tartozik...

Ezzel a nem foglalok MOST MÉG mást azzal csak egy baj van hogy lényegében V5-ön is ezt csináltad... és annak a szervernek számodra már vége és nem változtattál ezen amíg csak játszottál pajtás. Ha gondolod ajánlhatok egykét neked való játékot is, tudod van az a farmos játék ahol kukoricát kell vetni meg rávenni a tyúkokat hogy tojjanak. Na szerintem te abban nagy király lennél! =)

Szóval a féligazsághoz visszatérve. Való igaz hogy az utolsó 2! (nem pedig 5) faludat egy egyesség alapján vettem át tőled a K53-on (amit azóta is bánok hogy veled akár pár napra is kiegyeztem) de ne felejtsük a K53-on neked nem 2 hanem vagy 20 falud volt. És mind én vettem el tőled öreg. Ennek hatására kezdted el befoglalni a K63-as nexes inaktív tagokat. (hogy mentsd a bőröd, te is tudtad az LET TOP1 mellett nincs nagy jövőd =) )
Nos de legalább ebben V5-ön egyeztünk... mindketten csak NEX-es tagokat foglaltunk a különbség csak az hogy ez nálad klántárs volt nekem meg ellenség...

Légyszives meséld már el az ambíciód lényegét!? Több klántársat foglalni be mint V5-ön? =)
 

DeletedUser

Vendég
Meg rengeteg védőt is a 10 falván kivül, (Angel is tudtommal több mint 10 falut bukott) támadókat gyorsabb utánképezni ezt ne feledd! Amúgymeg ottis nem azon van a hangsúly hogy 400támadás ment, hanem hogy már a 2db Top20as játékosotok, Bahasa és krisz is 10-10 faluval megrövidült. Pedig mint mondtam még, rátok még nem fokuszálunk, ellenetek gyüjtjük az erőt, és majd ne lepődjetek meg ha 1000nuke robog valameikötök felé;)De mivel még nincs arra akkora nemeskapacitásunk, nem éri meg arra fektetni a hangsúlyt. Mindennek eljön az ideje, te is sorra kerülsz kiskoma;)

Khm

Szia Vigyor! :)

Bahasa, csak hogy tudd 1 db védőt nem kért a PARA-tól. Nagyon szép ahoz képest, hogy mennyien támadtátok :D Büszkék lehettek magatokra, de meglátjuk fel tud e onnan állni.

Egyelőre ennyit, aztán meglátjuk mi lesz
 

DeletedUser

Vendég
Tribes: VINELO

Timeframe: Múlt hét

Összes foglalás:

Oldal 1: 208
Oldal 2: 133
Különbség: 75

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 7
Oldal 2: 1
Különbség: 6

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 1,770,959
Oldal 2: 930,604
Különbség: 840,355

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 61,237
Oldal 2: 9,736
Különbség: 51,501

chart
 

DeletedUser4544

Vendég
Szia, Bahasat nem mi csak a Lmshad támadta, igaz abból sokan már köztetek vannak(insosok), anno még jókvoltak az ingyenfaluk, gondolom össze is haverkodtakXd Amúgy respektem Bahasaért jól tolja, v10ről igaz már elzavartuk.....
De a legnagyobb bóhoc a szerón, F1baci:D V10en nagy szájjal nekiindult, aztán átadta a falvait klántársamnak, mert ő meg akar küzdeni velem, pedig mien bőszen írta, hogy szedjem a bógyokat mert lővátolon belül vagyok neki, erre ott sírt a klánvezéremnél meg szövinknél úgyanmár legyen egy meghivója:DDDD
Szánalmasnak tartom az olyan pojácákat akik arra mennek amerre fújja a szél. Azthittem harcosjellem a srác, de rájöttem cirka bóhoc, nagy szavakkal de semmi mögötte...
ÉN itt a Vineloba fogok elbukni(ha elbukok) mintsemhogy várjá hogyisvan? Előszőr Dr.h Vs Inso beolvad oda(insobaXd), aztán kilép, bekéreckedik Vinelo, ti kiakartátok kérni mi nem adtuk, erre jött az a bizonyos eset 2 hó kimaradás nem hozom fel, mert kitiltják ezt a nevem is, nameg nem a világra tartozik. 2 hóig visszük a fiokot(kitilthatnálak mert úgytudom jelszóval vittek és nem adtad át legálisan, de minek inkább várom a köv lépésedet, meik lesz az új klánod. Lol nagy Lol. Jah és most átment hozzátok hogy megmutassa letud engem gyözni, mert V10en elszaladt a harc elől, 21 éves lánynak írta magát a profilon, hát lehet vanis hozzá közöd TesaXd
Bokámig nem érsz fel játéktudásba, jók ezek a pirulák;) Ajánlok majd receptet neked is, talán akkor észhez térsz és 1 klánba végigjátszol 1 szerót.....
De azért szeretlek kistesó;)
 
Fent