Vinelo kláncsaládi rendszer

  • Témaindító DeletedUser4544
  • Kezdés ideje

DeletedUser4544

Vendég
Theo, tudom jólmutat hogy foglaltatok 2-3 falut, de azért ne rakd már be minden héten:DDDD
Statisztika az egy szép dolog, de semmitnem ér hosszútávon. Te is tudod az nyer, aki jobban forgatja a diplomáciát. Viszont gratulálok mostanság szép diplomáciai húzásokat tettetek!
 

DeletedUser

Vendég
Diplomácia... A barna kavarása, gyávák fenyítése, kicsik zsarolása, belső foglaló hiénák, csapat munka nélküli ingyenélők, haszonlesők és a hatalom mániások árulásai, öncélú parancsai meg nagyravágyó tervekért beáldozott kicsik... oh... de szép is ez a játék ha ezektől el tudsz határolódni... :D
 

DeletedUser

Vendég
Vigyorka!

Nem tetszenek a száraz adatok igaz? =)

Pedig most is annyi szép statot tudnék berakni. De legyen gyereknap... nem teszem.

Nem tetszett hogy F1 visszajött igaz? Tudtam =) Csak emiatt már megérte visszavenni...

Az elismerésed pedig őszintén köszönöm. Igyekszünk a diplomáciával és okoskodni. Most is folyamatban van valami ami ha összejön megint csak jöhetsz gratulálni... =)

Ha pediglen nem akkor sincs gond... a gond csak a klánlimittel van. Nemtudom már hova bepaszírozni ezt a sok millió pontos INSO-s akarok lenni emberkét ;)
 

DeletedUser4544

Vendég
Száraz adatok?
Mondtam már cirka 100milla területet uralunk mindketten, ott meg iszonyatosan nem számít az a 5-10 falu amit foglaltok. De még ha heti szinten 100at foglalnátok se érdekelne, mert máshol sokkal többet foglalunk, és amint kiérünk teljesen nyugatra teljes haderőnket átállítjuk felétek.
V10 miatt kicsit hanyagoltam V8at, látszott is az előző 3 hét, de most újra beinditjuk a darálót;)
 

DeletedUser4544

Vendég
Diplomácia... A barna kavarása, gyávák fenyítése, kicsik zsarolása, belső foglaló hiénák, csapat munka nélküli ingyenélők, haszonlesők és a hatalom mániások árulásai, öncélú parancsai meg nagyravágyó tervekért beáldozott kicsik... oh... de szép is ez a játék ha ezektől el tudsz határolódni... :D

Miért inkább megköszönnéd nekem, mertha nem kavargatnám azt a bizonyost akkor vagy barbárt vagy belsőt kéne foglalnod, legalább valamien szinten felráztuk az állóport itt V8on;) Jóoldalát nézd mindig tesa:D
 

DeletedUser

Vendég
Mindig van kifogás... persze annó V2-őn az egyébként hamis statokat te hangoztattad kétnaponta legtöbbet hogy mennyivel jobb volt a ToLS nameg a 2 csatlósa IMMO & AOD együtt... sikerült mindig olyan adatokat kanyarintanod amikben valahogy csak felétek billent a mérleg.

De felesleges ezen vitázni. Valóban ha csak a két INSO-t meg a Vinelo 5 klánját nézzük azok pontban egyenlőek. De ki áll még melletetek? Senki... legalábbis érdemi klánerőket felvonultató klán nem hacsak a KAL-t nem soroljuk ezek közé akik jó érzékkel csapnak le az abbahagyóink falvára amikre senki sem figyel. Egyébként nem foglalnak falukat tőlünk. Nálunk meg te is tudod kik állnak mellettünk hisz ha másban nem is diplomáciában otthon vagy... =)
 

DeletedUser4544

Vendég
Kiskatonával keversz, 1szer nem hoztam elő statot.
1szer irtam neked V2ön, amikor ezt írtam: "Hali nagyvezér, te vagy a plédaképem, mert harc nélkül potyán foglalod az elixir falvakat, nem akarsz tanítványodé fogadni és megmutatni nekem hogy csinálod?:D" Valami ilyesmit írtam, te beszúrtad a doki foglalásait és letiltottál, és itt kiisfújt V2es tárgyalásunk....
 

DeletedUser

Vendég
Lehet egykutyák vagytok... =)

Látod V2-őn ami miatt megszóltál azóta annak vagy a leglelkesebb művelője! =)
 

DeletedUser

Vendég
"hacsak a KAL-t nem soroljuk ezek közé akik jó érzékkel csapnak le az abbahagyóink falvára amikre senki sem figyel. Egyébként nem foglalnak falukat tőlünk

:D
Ezt nagyon jól mondtad! :D
Egyébként nem foglalnak tőletek! :D
Odafigyelni kérem, odafigyelni!
Jah, ha falut veszítetek, akkor épen nem néztetek oda! :D
gyerekes......
 

DeletedUser

Vendég
Ezzel együtt is fölényben vagyunk a foglalásokkal kapcsolatban tehát nem mentegetőzés volt hanem tényfeltárás! =)

Szóval nyugodtan lehervaszthatod amúgyis erőltetett vigyorodat=) az arcodról.
 

DeletedUser

Vendég
Persze biztos hogy ők is úgy gondolták hogy majd fél év múlva lesz jobb a statjuk... :DD csak aztán felébredtek álomvilágukból =)
 

DeletedUser

Vendég
Side 1:
Tribes: INSO
Side 2:
Tribes: KAL-A, Kal-T, KAL-E, KAL

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 560
Oldal 2: 154
Különbség: 406

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 4,486,817
Oldal 2: 1,388,096
Különbség: 3,098,721

chart
 

DeletedUser

Vendég
Jó estét!

A statisztika egy rakás szar és majd akkor fog valós képet mutatni ha a komolyabb emberek ütik már egymást és nem azok akik 100 támadás után szaladnak a V10-re újrakezdeni.:)

Szép ez a faluszámos összehasonlítás is. Kár hogy túl sok selejtes macskát vettetek fel magatok közé. A legtöbbjük kipróbált "harcos" a V2-ről az már biztos.:rolleyes:

Amúgy Elixir drukker voltam a V2-n. Kár hogy miután lelépett a banda egy része a vezetőség felével, a másik fele levezényelte a ToLS összeolvadást.:confused:
 

DeletedUser

Vendég
Örülök hogy V2-őn is az én klánomnak szurkoltál =) Remélem itt is ;)
 

DeletedUser11022

Vendég
En az Inso klannak szurkolok!;)

Ha kell info a Vinelo klancsaladrol batran keressetek fel V10-en!;)
 

DeletedUser

Vendég
a vérprofi kláncsalád lol :D

Kláncsaládunk Tagjai:
-Vinelo
-Gloria
-Ananke
-Vr


Aztán a VR meg csak MNT? :D
 

DeletedUser

Vendég
Csipike elég sok idő kellett, amíg ez az infó eljutott hozzád!
 
Fent