Vinelo kláncsaládi rendszer

  • Témaindító DeletedUser4544
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Igen tudom.
Arra céloztam, hogy mennyire lassan ment ki ez az info!!
Inkább csodálkozás volt részemről, vagy hangos gondolkodás.....
Bár az is lehet, hogy jelentéktelensége miatt miatt vánszorgott...
 

DeletedUser

Vendég
Na azt hiszem vigyori te már nem állítod meg az INSO-t a V8-on... =))))
 

DeletedUser7372

Vendég
Na azt hiszem vigyori te már nem állítod meg az INSO-t a V8-on... =))))

Hat igen, O mar nem fog megallitani titteket, ezt elcseszte, de no problem az mar a mult, a jovore kell koncentraljunk :D!

De legyen csak nagy az arcotok, sott meg nojon csak, mert annal nagyobbat fogtok esni, es az lesz csak az elvezet :):D:p
 

DeletedUser

Vendég
Csak annyi történt ami a szokásos a "kláncsaládok" életében...

Érdekütközések... hatalomvágy... stb.stb....

A Vinelo kláncsalád létrejöttének első egykét hete után azt beszélgettük az INSO-ban hogy vajon mikor fog az első összeütközés létre jönni eme "verhetetlen" páros között...(anitca-vigyorka) anticanak nem tetszett hogy vigyori körlevélben a saját kláncsaládja előtt szólja le Kh tudását... (pedig ebben igaza volt vigyorinak=) )

antica pedig kis kavarással kitúrta a hadvezérségből vigyorkát..

Csak idő kérdése volt... aki kicsit is ismeri ezt a két személyt tudta hogy ti nem vezettek egy klánt hosszú ideig... vigyorinak (akármennyire is nem szeressük) irritálta hogy egy nulla KH tudású emberke akar dirigálni neki. anticának meg az nem tetszett hogy egy fele annyi idős gyerek ötször annyit konyít hozzá mint ő... (ráadásul még be is szól...)

Nagy veszteség lesz nektek vigyori hiánya...
 

DeletedUser

Vendég
Nem szándékozom eme hited sem megváltoztatni, sem módosítani.
Páran vannak, akik tudják az igazságot, ez elég, nem tartozik Mindenkire, azon kívüliekre meg pláne.
Én csak annyit kívánok, hogy így legyen ötösöd a lottón, ahogy ezt előadtad! :)
 

DeletedUser7372

Vendég
Csak annyi történt ami a szokásos a "kláncsaládok" életében...

Érdekütközések... hatalomvágy... stb.stb....

A Vinelo kláncsalád létrejöttének első egykét hete után azt beszélgettük az INSO-ban hogy vajon mikor fog az első összeütközés létre jönni eme "verhetetlen" páros között...(anitca-vigyorka) anticanak nem tetszett hogy vigyori körlevélben a saját kláncsaládja előtt szólja le Kh tudását... (pedig ebben igaza volt vigyorinak=) )

antica pedig kis kavarással kitúrta a hadvezérségből vigyorkát..

Csak idő kérdése volt... aki kicsit is ismeri ezt a két személyt tudta hogy ti nem vezettek egy klánt hosszú ideig... vigyorinak (akármennyire is nem szeressük) irritálta hogy egy nulla KH tudású emberke akar dirigálni neki. anticának meg az nem tetszett hogy egy fele annyi idős gyerek ötször annyit konyít hozzá mint ő... (ráadásul még be is szól...)

Nagy veszteség lesz nektek vigyori hiánya...

Persze nagy veszteseg lesz, mert az szent hogy nagyon jo jatekos, de neked halvany lila fingod sincs hogy mi tortent :):D!!!

De gondolj csak amit akarsz :D:)
 

DeletedUser12108

Vendég
Antica!
Vigyori jó játékos.
Nem tudom most mi megy ott..
Kiraktátok?
Ha igen akkor elég rossz döntés volt.
 

DeletedUser

Vendég
Ha valaki, akkor én tudom, hogy nagyon jó játékos és legalább olyan jó stratéga!
Ezeket elismerem és nagyra is tartom érte!
Részletekről pedig egyrészt azért nem beszélek, mert belügy, de a fő oka inkább az, hogy van egy másik fő érintetje is a dolognak.
Ha ő kívánja, akkor komentálja az ő részét, magam részéről pedig inkább felvállalom a rosszindulatú pletykákakt, konspirációkat!
Akik régóta játszanak, azok tudják, hogy sokféle kvalitású ember megfordul különféle pozíciókban, más-más féle mentalitással és felfogással a servereken.
én sose hangoztattam, hogy én lennék az egyik legjobb stratéga, vagy játékos, ezt nemengedi meg az időm.
Játszani szeretek, egy-egy arccal arcoskodok néha, de ez belefér.
Igaz Teo?
Teo is hasonlóan briliáns harcos, mint scooby, ezt tisztelem, más kérdés az, hogy elveink és felfogásunk miatt valószínű, hogy sose leszünk egy oldalon.
A profiknak mondott embereket csak az eredmények, a LET-LEV-LE pontok és hasonló statok érdeklik, nekem más (talán több) is benne van ebben a játékban.
 

DeletedUser4544

Vendég
Sziasztok, hogy mi történt, kíváncsiak vagytok rá? Nemcsak a ferdített Fricifon levélre?
Hát akkor kezdjünk bele!
1 hója kb eldöntöttem abbahagyom és V10en játszok csak. Miért? Felépítettem hogy van csak esélyünk a Inso-Para páros ellen, 500 falut atomra kell védeni. Kiis találtam a tervet. 2 hónapja elkezdtem megvalósítani. 300~sh front(Nyugat), minden 10 falvát védőfaluvá csinálja(katapult), és bevédi északot. Ez volt az egyik. Aztán a másik Ananke-ba beszüntettem a foglalást és harcolást! Csak a faluk kifejelesztése volt a cél. Túl sok volt a kis Barakk-istálló páros. Ezt akartam felhúzatni hogy gyorsabban tudják visszaképezni a sereget, mertha háború volt Ananketól csak azt hallotam, nincs seregem....(beleuntam ebbe).
Letelt a 2 hó, katapult faluk 1/4-e se készült el, és a 300 frontosaktól azt hallottam csak, miért védjem én? Mondtam neki ha 3-4 hó múlva két fronton szeretnél hacolni, mert akkor lefog érni az Inso, akkor nem kell bevédened. Ígyse fogták fel.....Ekkor eldöntöttem abbahagyom. Engem a szervezkedések hoztak lázba, de ha nem követnek lépnem kell...Ekkor előkerült Fricifon, aztmondta V4es társát KossuthLajos-t hozná a fiokomba, előszőr aztmondtam ok. Aztán volt a a bizonyos eset, észak elleni akció, amit Antica rámbizott szervezzem meg, ő megszerzi az adatokat(és itt fikáztam), de már megbocsáss de télleg fainul megírtad a körlevelet összegyüjtötted a nemes/nuke adatokat, csak azt elfelejtetted írni hogy a nemesed meddig ér el....Ekkor jött az én körlevelem, falukba célpontokra bontva, hogy tudjam kb ki ellen mennyire megyünk. Mivel V10 bekezdődött és ottis van szerepem, lanyhult az érdeklődésem V8 iránt, zsuzsi.fnek írtam döntsétek el ki legyen a célpont, mert legútobb is amikor északon én kijelöltem pl Josida-t 5-10en ütötték, a többi meg a Inso-Namacs játékost, nem tom már a nevét 300.000res volt bedaráltál a fronton, gratuláltam is nekik, hogy miért nem szóltatok, akkor nem josida ellen küldöm a halálba a lelkes torrente,titans meg a többieket.
Ezidőalatt sok levelet kaptam, 300fronton mikor ütünk? Mirciék mondták megcsapják barbar730at, akkor mondom én a másik vezért ütettem meg, amanda-t. Ha ez sikerül, mondom kipipálhatjuk a 300at, mert két vezért 1 hétvége alatt ha elintézünk akkor megvan a gyözelem. Gondoltam én, hogy nem lesz könnyü falat. 1et hibáztam ekkor, számítottam sok védőt kap, de mivel van 60 faluja, nem hittem hogy nagyon betudják védeni. Tudva levő 300asok 80%-ra átálltak védelemre. Cirka 10 falut ha foglaltunk, mert atomra lett védve. Első sikertelen akció, rögtön ki a ludas? vigyor! Súgott! Mondják ők. De hogy mire alapozva azt nem tudom. Emlékezz vissza Anti, mit ígértem amikor 2-3 falum volt? Felhuzok neked egy hátországot egy biztos hátországot. Felhuztam. Kineveletem sok remek játékost. Aztán fricifon, nemolyrég, megkeresett adjak már neki barcaa14 falvaiból. Mivel az összes falva az én vallásomba van, nemet mondtam, meg igértem josemytronak mert kell neki pár védőfalu. Erre nekemesett! Átlépett! Van róla levelem is! Nem az árulásom hanem amiatt lépett át, mert nem adtam neki potyafalvakat és aztirta, kihasználom saját magamnak a klánt, ő ebből nem kér. Ott a levél frici, ezt miért nem raktad oda amellé amivel elkezdtétek a lejárató hadjáratót? Meg azt ahogy skypon megfenyegetté hogy adjam át a fiokom különben tálalsz. Ekkor jött az, hogy Delete-re nyomjak, megmutassam miért lennék áruló? Felépítettem a klánomat. Miért árulnám el? Falvak nem érdekelnek 4-5napja benn van a fioktörlés akkor Top4es voltam. Soha életembe nem lennék áruló, aki ismer ezt tudja. Ellenben te követelőztél, mondom akkor edd meg amit főztél, V8on eltünök, és Delete. 200 szürke falu majd észhez térít. Mai napig nem láttam a levelet mivel mondták hogy áruló vagyok, gondolom jól összeoloztak egy levelet, mirci32ről is összeolloztak anno, és őtis kémnek nézték. Úgy kellett kimagyaráznom. Azon tünödöm, miért tette Fricifon. Naív vagy Inso játékos már. 2-3hó múlva megtudjuk, mert addigra odaér melléje a Para-inso páros. Egyszerűen "hülye", vagy vaj van a füle mögött.
Ui: Soha életembe nem lennék áruló, sose értettem meg azokat akik a falvaikat védve átlépnek elárulnak másokat. 2-3hó alatt felvirágoztattam a Vinelo kláncsaládi rendszert, kiemeltem Fricifont, klánnélkül volt, mindenki nekem köszönhet mindent, akkor miért lennék áruló?
Fricifon büszke lehetsz magadra, most dőlt el V8 az Inso javára....
Engem innentől csak V10en lehet megtalálni. =vazul neni= néven.
 

DeletedUser

Vendég
"Teo is hasonlóan briliáns harcos, mint scooby, ezt tisztelem"


Erről ennyit... =)

lényegtelen mi történt a végeredmény a fontos. vigyori abbahagyta ami akárhogy nézzük a vinelo számára veszteség.


norbitzzi a te véleményedre meg senki sem kiváncsi =) kis pont vagy te a v8-on
 

DeletedUser

Vendég
Nos ezért nem én akartam ezt leírni, minden érintettet meg kell hallgatni adott esetben.
Az én véleményem nem számít és nem is publikus, az érintettekkel, ha érdekli őket megbeszéljük.
 

DeletedUser7372

Vendég
"Teo is hasonlóan briliáns harcos, mint scooby, ezt tisztelem"


Erről ennyit... =)

lényegtelen mi történt a végeredmény a fontos. vigyori abbahagyta ami akárhogy nézzük a vinelo számára veszteség.


norbitzzi a te véleményedre meg senki sem kiváncsi =) kis pont vagy te a v8-on

lehet hogy kis pont vagyok, de a te arcoskodasodra azthiszed kivancsi valaki? hat megmondom neked hogy csak te vagy ra kivancsi =)):D

akkora egy s.gfej vagy, hogy azt nem lehet szavakba foglalni ;)!!

Te nagy pont vagy V8-on, szep lesz nezni mikor kihulsz az elso 10-bol :D:p
 

DeletedUser4544

Vendég
Most fog széthullani a vinelo, mert hallom erővel próbáljátok átvinni az embereimet. Anti ne feledd én tanítottam őket. Hasonlóak mint én. Szted ellenem ellehet érni valamit erővel? Nem...
Használd az eszed és szíved. Remélem tudtam segíteni. Ha továbbra is erővel próbáljátok átcsalni őket, elég sok barbárotok lesz a K64en.
 

DeletedUser

Vendég
lehet hogy kis pont vagyok, de a te arcoskodasodra azthiszed kivancsi valaki? hat megmondom neked hogy csak te vagy ra kivancsi =)):D

akkora egy s.gfej vagy, hogy azt nem lehet szavakba foglalni ;)!!

Te nagy pont vagy V8-on, szep lesz nezni mikor kihulsz az elso 10-bol :D:p

Nekem még az arcoskodásomra is többen kiváncsiakm mint a te egész lényedre.=)

Rád szerencsére ezután az iromány után már egy darabig akár kiváncsi rád akár nem itt nem találhat majd meg... ne reménykedj nem veszem át ezt a stílust...

Ha olyan ember lennék aki átveszi nem csak egy olyan klánt tudnék vezetni mint a tiétek. Akik pár támadás után írnak hogy vaj miért támadunk mit akarunk tőletek... nyílván felépíteni a barbie worldot =)
 
Fent