Világ 65 VIP felemelkedés és bukás.

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.401
Azért ha másért nem vedd már a fáradtságot hogy tisztelettel beszélj 1 nővel.
Továbbá Zik 1000x többször bizonyította mennyire jó védő játékos.
Tudom itt kint bárki előadhatja magát,de Ziknek azért igaza van.
V50-en megnéztem volna a keserves arcod mikor beégtél,s annyi nem volt benned hogy maradj..
S nem magad miatt,hanem azon pár játékosért akik bíznak benned.

Továbbá itt szeretnék jelentkezni hozzád 1 magyar szerverre.
Szeretnék tanulni,mert ha valaki mindenkit leszól,biztos van alapja.

Ziknek nincs igaza. Egy középszerű játékos, aki, ha fronton van minden fakere bekeri a védőket, hátul talán elvan úgy, hogy nem kell tele betonozni. Vezetőnek abszolút alkalmatlan, védelem szervezésre méginkább.
Te magad is alkalmatlan vagy vezérnek, és most is ahelyett, hogy belátnád, hogy javítani kéne mindenki más a hibás rajtad kívül, és te vagy a szupersztár, mert viszel 3 fiókot, amit kötelességed, mert vezér vagy. Magadnak okozod az ilyesmit, front kialakításért te felelsz, te vagy a vezér, megfelelő szabályokkal kell kordában tartanod a frontot. Ha minden armán helyelni kell satant, akkor fogod leadatod a frontot annak aki minden arman lehelyeli, nem lehelyelem minden armán... :D a támadás szervezésetek meg úgy ment, hogy kész röhej volt, ilyen gagyi, és szervezetlen támadást ritkán látok, tömegklánokba jobban csinálják. (mielőtt okoskodnál 4 embertől is kaptam általában a minőségi szervezési leveleteket, jókat nevettem)
Szóval igen sokat tanulhatsz didzsitől, de még kobiak is többet tud ennél teljesíteni, mint amit ti tettetek vezérként. Mondtam már vicser, hogy hidd el, ha szembe nézel az igazsággal, akkor tudsz javítani, de, ha a saját hazugságaidat is elhiszed örökké vesztes leszel, pedig már most abszolút vesztes vagy, hisz a meccs eldőlni látszik, két nap alatt 100 falu, és elég sokan leléptek. A kereted megvolt a győzelemhez csak te voltál alkalmatlan.

tudják ki vagyok s tudják mit tudok...

Igen tudják rólad, hogyha az ellenfélnél vagy fronton elég befakelni és összesírod a védőket, ha nem sikerült, akkor meg addig hisztizel míg ki nem raknak.
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
csak egy megjegyzés ha már a profilomra alszol el:DD az amit oda kiraktam nem hencegés hanem tényközlés s alapvetően saját védelemmel értem el nem betonra moziztam végig...de engedjük el ezt a tényt...:) én veled ellentétben onnan tudom a saját értékeim hogy azt mások mondják s mondták nem saját fejben szültem a saját értékem hanem mások s itt kiemelném ellenfelek te ezt vajon mikor mondhatod el?:DD neked egy a bajod az hogy a tudásod kb a trollkodásra elég sem több sem kevesebb szereted osztani az észt ezzel leplezve hogy sem tudás sem ész nincs ...
én megértem hogy most engem szapulsz mert én állok szóba veled:DD de akárhogy is szidsz sem éred el azt hogy én rajtad kiakadjak:) mert ha én középszerű is vagyok hát te még akkor is fényévekkel alul múlsz tudásban is:DD ergo ez olyan mint amikor a tanárral vitázik a kisiskolás...:) és a kisiskolás nem én vagyok:DD

egyébként meg kérlek a régebbi jó kapcsolatunkra tekintettel azért mérsékeld a sértéseim ha másért nem azért mert nő vagyok
köszi

puszcsi
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Ziknek nincs igaza. Egy középszerű játékos, aki, ha fronton van minden fakere bekeri a védőket, hátul talán elvan úgy, hogy nem kell tele betonozni. Vezetőnek abszolút alkalmatlan, védelem szervezésre méginkább.




Igen tudják rólad, hogyha az ellenfélnél vagy fronton elég befakelni és összesírod a védőket, ha nem sikerült, akkor meg addig hisztizel míg ki nem raknak.

én nem tudom ki vagy s nem is értem mit irsz:) védőket sirok?:DD uh ez egészen uj nekem...meg a klánom véd?:DD azta te már is többet tudsz mint én az 1x tuti::DDD
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.401
én nem tudom ki vagy s nem is értem mit irsz:) védőket sirok?:DD uh ez egészen uj nekem...meg a klánom véd?:DD azta te már is többet tudsz mint én az 1x tuti::DDD

Igen őlegrosszabbkhsvédekezője, sajnos hiába van kint a profilon a top1 védő, de a v25-s csak neked mehet védő vagy belsőzitek aki másnak mer küldeni, a legjobb sztori amit hallottam.
 

KingJust

Member
A reakció pontszáma
54
Zik-re szavaznek. Eletemben nemlattam meg not igy lejaratni magat..ilyen proli stilusban kommunikalni.
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Zik-re szavaznek. Eletemben nemlattam meg not igy lejaratni magat..ilyen proli stilusban kommunikalni.
a stilus olyan mindig ahogy beszélnek velem:) nem hiszem hogy a pasik joga lenne csak parasztnak lenni:) elvégre egyenlőség van a két nem között:)

s ha mások szerint ha engem fikáznak még is legyek nőies hát bocsi nem:)

másik meg hogy v25 csak nekem jöhetett védő? ezt kitől hallottátok?:DD egy fia idegen védő nem volt nálam:DD de persze mindenkinek kell vmit magyarázni

Zik az alpári:DD
 

WarriorSpirit

Well-Known Member
A reakció pontszáma
262
Micsoda vasárnap reggel, a madarak csitorognak a fórum pörög. Szeretett van a levegőben :)
 

WarriorSpirit

Well-Known Member
A reakció pontszáma
262
Amúgy remélem mindenki tudja hogy a LEV pontok akkor gyűlnek a legjobban ha betonra van védve az illető!?
Ugy értem Zik ugye tudod?
V25-ön igenis nálad volt a legtöbb védő, bárkit támadunk bárhova kémleltünk, igenis nálad volt a leg több védő meg bújva :)
Tudod egy vágás nem hoz annyi LEV pontot mind mikor betonozol 10 nuke előtt ;)
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Amúgy remélem mindenki tudja hogy a LEV pontok akkor gyűlnek a legjobban ha betonra van védve az illető!?
Ugy értem Zik ugye tudod?
V25-ön igenis nálad volt a legtöbb védő, bárkit támadunk bárhova kémleltünk, igenis nálad volt a leg több védő meg bújva :)
Tudod egy vágás nem hoz annyi LEV pontot mind mikor betonozol 10 nuke előtt ;)
az nem fordult meg senki fejében hogy van olyan opcio hogy tologatás?... tehát ha nem tudnátok jon a támadás lemegy védő vissza tol másik falu:D ja hogy ez elmaradt a kh iskolában?:d bocsi:DD

a másik a kémleléssel az életben nem látod meg kinek hol a csapata:) csak a foglalással:) s az hogy vki a kacsák közül vagy egyéb info alapján tényként kezeltek egy fals infot...arrol nem én tehetek:)

Zik az alpári
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Amúgy remélem mindenki tudja hogy a LEV pontok akkor gyűlnek a legjobban ha betonra van védve az illető!?
Ugy értem Zik ugye tudod?
;)

pontosan tudom mitől nő a lev pont s lehet felébresztelek de nem a betontol:DD mert az amennyire kevés letet ad pont annyira kevés levet is:)

puszcsi

Zik az alpári
 

WarriorSpirit

Well-Known Member
A reakció pontszáma
262
az nem fordult meg senki fejében hogy van olyan opcio hogy tologatás?... tehát ha nem tudnátok jon a támadás lemegy védő vissza tol másik falu:D ja hogy ez elmaradt a kh iskolában?:d bocsi:DD

a másik a kémleléssel az életben nem látod meg kinek hol a csapata:) csak a foglalással:) s az hogy vki a kacsák közül vagy egyéb info alapján tényként kezeltek egy fals infot...arrol nem én tehetek:)

Zik az alpári

Jaj várj akkor engem azért jelentgettél folyamatosan mert egy seccre ment minden támadásom és szorosan mögöttük örökké a nemesvonat is.. mert nem volt 3-4 órád tologatni a vedőket?
Értem:)

De így igaz, nálad ezred sec alatt is egyik faluból a másikba mentek át a védők. Gyöngyű :)
 

WarriorSpirit

Well-Known Member
A reakció pontszáma
262
pontosan tudom mitől nő a lev pont s lehet felébresztelek de nem a betontol:DD mert az amennyire kevés letet ad pont annyira kevés levet is:)

puszcsi

Zik az alpári
Te miről beszélsz? Na ennyire már ne égesd magad kérlek :)
Én nem mondtam hogy nem tudsz játszani, csak tényt írtam le.
De hogy a betonozás kevés LEV-et add ,ezzel a drága finom kávét is majd kiköptem :(
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
egyébként örülok hogy lett vki akit lehet szétszedni:) de sem egyik sem másik nem fog kiakasztani beszéltek itt csak épp nincs tudás sem tény mögöttetek:)

ez a ti bajotok s ezért vagytok azok amik:)

nulla:DD

Zik az alpári
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Az ember elugrik boltba, azt mi történik itt... :D Egész délután a lemaradást kell majd behoznom!
 
Fent