Világ 65 VIP felemelkedés és bukás.

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Sziasztok.

Ahogy ígértem a VIP klán történetét írnám akkor ide.

Mikor feljöttünk a világra,2 fontos cél volt.
1. Egy kis létszámú,de kiemelkedő játékosokra épülő klán megalapítása.
(Alklán,testvérklán s tömeges toborzás nélkül.)
2. Kialakítani 1 olyan csapatot,amellyel élvezetes játékot lehet játszani.

Kezdetben mind a 2 szempont érvényesülni tudott,olyan kezdeti startot tudtunk produkálni,hogy már kb első héten mi lettünk a favorit klán,amellett mindenki már első napokban ellenünk akart összefogni.

Első 1 hónapban igazából ment a kontinens (k45) kékítése.
Itt vezetőként elkövettem az első hibát.
Tibax vezette LA klán,valamint Normandiáék által vezetett NEM klánnal szóbeli megegyezést kötöttem.
A lényeg,hogy hagyjuk őket pp-zni,majd később kiépített falvakat átadják nekünk.
Ezzel nem is lett volna gond,de mellette ugye minden játékosnak volt barátja is aki "neki épít" falut pp után..stb..
Így oda jutottunk hogy nem volt kit foglalni,s ebből elég nagy balhék is voltak.
Végül úgy oldottuk meg hogy 1 hónapig volt csak ez a "falujegyzetes" dolog.

Sokan mai napig ezzel vádolnak minket,de ezt sokkal nagyobb hátránynak érzem,mint amit adott.
Ugyanis a "falu húzás" rész elmaradt,így amíg az érintett klánokban nyugodtan pp-ztek az emberek,mi vissza talán ha 10-20 3000 feletti falut kaptunk.
De volt aki át sem adta a falut s védekezett...

Ez miatt már volt akit elvesztettünk az elején.

2.-ik hónap.
Nagyjából megvont a kontinens,s elkezdhettünk a többi kontinens felé nézelődni.
Délen akkor 3 nagyobb klán harcolt egymással: Stark,IH és az FLK.
Már az első támadásunk előtt Stark beolvadt az FLK-ba,s szövetkezett IH klánnal ellenünk.
Nyugaton ASG s VIP közt több kisebb klán volt.
(Venom, Gold legion..stb..)

Úgy döntöttünk,mivel nyugat kevésbé egységes oda szervezzük az első klánszintű armát.
Ha jól emlékszem 49+ falut hoztunk akkor 5 klántól,s itt volt az első olyan szituáció,mikor ASG nyíltan hogy úgy mondjam belénk állt.
Ezt úgy kell érteni,hogy amikor elindultak a támadások pl Venom klánból kilépő Arcsi,Sz.jani,Szalczi..stb.. északi tömb miután nem vettük fel őket,ASG-be mentek.
Ugyan ez volt a helyzet kb 1 időben délebben Kisvargával.

Támadás után Venom átment ASG-be,így tényleges frontunk lett nyugaton.

3ik hónap.

Bergengócia,majd CP is ASG-be olvadt,így akarva akaratlan szövetséget kötöttünk az MP klánnal.
Hát teljesen őszintén megmondva,semmi értelme nem volt.
MP folyamatosan azt akarta védjük őket,s mikor ezt megpróbáltuk 2 vf körüli védőt 1 nuke kicsapott..
Mikor számon kértük az MP klánt,jött a válasz,hogy ahogy elindultak a védőink,a fiók bedobta,s 0 falnál haltak a védőink..
1 támadás volt mikor közösen mentünk ASG-re,bár MP csak fakelt,de legalább volt valami közös megmozdulás.
Közben Délen felvettünk pár játékost,ezzel 1 nagyobb háttért kialakítva a K55ön.

K55ön továbbá elkezdtük osztani a barbárokat, amik fronttól 30 mezőn belül vannak.
Itt szintén sok vita volt,mert mindenki akart fronton tömböt,s frontszakaszt,de mellette háttért is.
Úgy érzem itt volt a második hibám,mert túl engedékeny voltam,így nem nagyobb tömbök voltak fronton,hanem kisebb vegyített terület.
Ezen kívül itt jött fel elsőre hogy sokan aktivitás terén nem épp a tőlük elvárt módon fejlődnek.
Szintén hibáztam mikor ezen játékosokat nem belsőztettem le,s hagytam hogy ezzel inaktív játékosok kezében legyenek falvak.

Ha jól rémlik valamikor ilyen tájt volt mikor ASG szövetséget semmibe nézve áttoborozta Xelle s még 2-3 IH-s játékost.
Ekkor volt hogy IH felkeresett hogy fogjunk össze.
A felvetésük az volt,hogy IH+MP klánok összeolvadnak,s ők viszik délt.

Hogy őszinte legyek igen nagy előny lett volna,s ha ez meglépem valószínű eléggé máshogy nézne ki a világ,mert nem mi harcolnánk hónapok óta 1500+ faluhátrányban.
Viszont ekkor felkerestem a délieket,akik közül olyan játékosokat vesztettem volna mint pl Black moon.
Beszorítottam volna több húróemberünk,akik közül volt aki nyiltan megmondta be is fejezné.
Ekkor a vezetőséggel úgy döntöttünk nekünk nem ér annyit hogy előnybe kerüljünk.


4ik hónap.

Sok befejező,jön a nyár,vagy épp lassú a világ..stb...
Volt aki persze más miatt,de a lényeg hogy itt érződött elsőre hogy hirtelen sok belső lett,s így kisebb nyomást tudtunk frontra rakni mint kellett volna.
Szintén nagy hiba volt,hogy VIP nem armázott hanem csoport szinten támadott.
Észak ütötte ASG-t,míg dél az IH klánt.
Délen a full deffensive IH klán mellett még a morál is gond volt,így lassabban ment mint kellett,s ennek az is oka,hogy ugye az alapban itt már érezhető túlerő mellett mi nem teljes haderővel mentünk hanem fél klánnal kb.

Ha jól emlékszem itt volt ASG vezetővel DonGáborral 1 megegyezésem,hogy korrekt módon játsszuk végig egymás ellen,felvételek,s minden nélkül.
Vicces hogy 1 hét sem telt el,s már is volt 1 ilyen lépés részükről (IH és ASG).
KopaszKukac játékosunk át akarta adni a falvait nekik sunyiban.
Mikor erre rájöttünk,amit tudtunk elhoztunk,így nem sok mindent tudtak vinni.
Viszont Gábor itt bizonyította számomra,hogy a szavak mit sem érnek. Ő igen is mindent megfog tenni hogy győzzön.

Ugyan ebben a hónapban volt 1 nagyobb áttörés,mikor Arcsiék részénél 2 fiók is bedobta a frontot ASG-nél,így nagyobb számú falut elhoztunk.
Előtte elég = volt,ahogy a statnál is lehetett látni.
Arcsiék bedobásával kb 50-60 falut hoztunk,ami akkor elég jó volt.

5ik hónap.

Itt történt úgy hiszem a legnagyobb fordulat.
IH szétesett,s volt aki VIP-be,volt aki ASG-be ment.
ASG ahogy a CP klánnál is tette,szépen átadatta a front falukat a húzóneveknek,ezzel nem beszorítva őket.
(Itt kiemelném,bár az eszközökkel,s ezzel a tömegek kihasználásával nem igazán tudok azonosulni,de ASG a maga stratégiáját elég szépen kivitelezte,aminek igen nagy szerepe van abban hogy ott állnak ahol.
Tény kb 500+ játékos tartozott,vagy tartozik ASG klánhoz,s ezek nagyja csak a terület miatt kellett,mert könnyebb belsőzni így.
Viszont mint látható ez működőképes,ha az ellenfél viszont nem akar élni toborzással.)

Lényeg a lényeg,kaptunk 1 elég érdekesen megszervezett armát ASG-től.
Úgy zajlott hogy nukek egész nap keverednek fakekkel,s ha valahol bejutott a nuke akkor közelről indult a nemes.
Itt volt mikor Conquistador elbukott kb 50-60 falut.
Vicces volt hogy hiába írtam dobja rám,védek nála,ő csak annyit írt hogy szét van verve a fiók,s befejezi a KH-t mert nincs ideje..stb..
Iszonyatos csalódás volt számomra,s nem az hogy falu ment el,hanem hogy ennyire leszarom hozzáállást mutatott annak ellenére mennyit segítettünk neki.
Tudni kell 3 napig semmit nem tudtunk róla,néha néha írt,s közben sorra bukta a falvait.
3ik nap annyit írt üresek a falvai,menjünk érte,s betörölt....




Összességében,rengeteg hibát követtem el a világ során.
Sok mindennel nem éltünk,mert nem feküdt a VIP-ben lefektetett alapelvekhez.
Továbbá sok embernek adtam bizalmat,kik ezt kihasználták,majd mikor szükség volt rájuk a leszarom hozzáállásukkal hátbaszúrták azokat akikkel jó ideje együtt harcolnak.

Olvastam még pár kérdést,s beszólást amikre reagálnék itt.

1. Sátánt nem Romeo verte el.
Satan. fiók bármikor arma volt,nem ért rá,pedig dual volt eleje óta.
Mindig más védekezett nála,s világ elejétől ő csak hisztizett,hogy minden védő nála legyen.
Satan saját magát verte el,s nem azzal hogy nem frontra való játékos,hanem azzal,hogy bárki bármiben segített neki,a hálának 1 kis jelét sem mutatta,sőt... Még volt hogy saját érdemnek titulálta s a saját hibáit másra fogta.

2. VIP feladta?
Nem nem adtuk fel,csak kicsit megterhelő 1 idő után hogy kb 3-4 ember van aki helyettesít minden armán 3 embert fixen..
Zolyee,Zik,Én s nagyjából kifujt..
Vicces kicsit hogy ez a 3 fiók egyike sem dual,s megkapjuk az arcunkba,hogy ne haragudjunk,de akit helyettesíteni kell annak van élete. :D
Hát... Sajnálom hogy nekem s a fent említett 2 emberrel mi élettelenek vagyunk.. :(

3. Milyen érzés kikapni 1 ASG-től?
Hogy őszinte legyek semmilyen.
Ez 1 játék,felőlem akár ATL is elverhet,vagy bárki,ugyan úgy fogok tudni aludni,s ha lesz hozzá kedvem ugyan úgy indulok majd valahol.
Semmit nem számít hogy ASG nyer,vagy mi nyerünk.
1 Plecsni az egész,ami személy szerint nekem semmit nem számít..
Aki úgy érzi hogy ez mekkora szégyen,meg milyen gáz,nyugodtan írjon rám,s én beintézem 1 fiókba.
Csinálja végig 1 hétig amit Zik vagy én leművelünk rommá vert frontos fiókban,s utána nyugodtan a mondja hogy ő márpedig jobb.
El fogom fogadni,gratulálok neki,s ugyanúgy leszarom hogy mit gondol,mint előtte. :)

4. Hogy sikerült elbukni a világot?
Még nem buktuk el,viszont ha el fogjuk ez lesz a válaszom:
Azért mert nem voltam ennek a VIP-nek a megfelelő vezetője.


Ha még lenne kérdés nyugodtan válaszolok mindenre.
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
355
Elolvastam.... mivel azt írtam nem foglak sározni, így csak ennyi a válaszom: Megpróbálod ferdíteni a valóságot, konkrétabban.... hazudsz!

Az oka pedig vagy fogalmad sincs saját klánod helyzetéről, vagy csak a vereséged élét próbálod tompítani. Akik elolvassák e leveled, jó pár ellentmondásos dolgot fedezhetnek fel a leírtakban.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Lerövidítem
Végre jött egy világ ahol két vesztes közül eldönthetjük, hogy melyik vesztes az abszolút vesztes, és witcher úgy néz ki te vagy az, bár sokáig úgy tűnt talán DonG lesz az, de mivel rólatok beszélünk 79% dominanciánál is esélyes egy 3.klán győzelme.

Ugyanitt asg póló 18k mostmár
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Elolvastam.... mivel azt írtam nem foglak sározni, így csak ennyi a válaszom: Megpróbálod ferdíteni a valóságot, konkrétabban.... hazudsz!

Az oka pedig vagy fogalmad sincs saját klánod helyzetéről, vagy csak a vereséged élét próbálod tompítani. Akik elolvassák e leveled, jó pár ellentmondásos dolgot fedezhetnek fel a leírtakban.


Vagy inkább nem tetszik az igazság.
Ne felejtsük el,hogy van benne olyan dolog,amiről csak ketten tudunk,mivel ketten beszéltünk.

Szóval kérlek fejtsd ki miben is hazudok,ha már te annyira képben vagy a VIP klánnal.

(Azokat direkt nem írtam bele hogy véletlen ugye,hogy mikor nem voltam aktív akkor indultok ránk,vagy mikor pont hazaküldöm a védőim 1 faluból s 1 órát üres,pont abban az 1 órában indultok rá 36 percről..stb..)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Azért Ti vittétek "hárman" az accokat, mert kicsináltad az aktív tagjaid. Mielőtt megkérdőjelezed, több embereddel beszéltem, és több ugyanazt mondta:
  • a "védelemszervezés" egy fos. Plecsni, pár hasonló legenda és a vezetőség kap védőt, más hónapokig vagy választ se, vagy ígérgetést kap
  • folyton siránkoztok mindenen, ígérgettek, de semmit nem csináltok
  • a bárminemű szervezés teljesen hiányzik
Tegnap 50 percen át hallgattam, milyen hangon beszélsz a játékosaiddal, és ne haragudj, de hozzád képest amikor Dongábor kurvaanyázik a tagjaival, az kedves, barátságos megszólítás hozzád képest. Most tolod ezt a "Ti hárman visztek mindenkit" dumát, de nem jut el az agyadig, hogy azért maradtatok hárman, mert előtte hónapokon át töketlenkedett és bénázott a vezetésetek. Mindenetek megvolt ahhoz, hogy nyerjetek, csak kiutáltad, ignoráltad, megaláztad azokat a játékosaidat, akik tettek is valamit a klánotokért, és istenítetted a semmitérő szar játékosaid. És mondhatod, hogy beismerted a felvételeken is, hogy Te se voltál megfelelő vezető, de közben szidtad, anyáztad, lebasztad azokat, akik tettek is valamit, majd meglepődsz, hogy mindenki menekül. Az nem tűnt fel, hogy akkor lett mindenki inaktív, amikor sorozatosan szartatok rájuk? Tudom, milyen nehéz őszintén belátni a hibákat, de ahogy Te a tagjaiddal viselkedtél, ahhoz képest még Don is különb. Nézz magadba, anno nekem is sokat segített meglátni a hibákat.
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Tudom hogy felvették,s nem érdekel,mert igen piásan kicsit kitört belőlem,de mint írtam nem érdekel mit hiszel DJ.
Szerintem nagyobb szégyen hogy hazudoznak neked,mert pl én 1 embertől kaptam 1 falu védelmet.
De biztos én vagyok beton azért vagyok top2 támogató a klánban...

Továbbá ne haragudj,de sosem anyázok,szerintem 1 nagyon alávaló dolog,szóval most te hazudsz...

S igen,nagy hibám volt hogy belementem DC szerverbe is,mert már az is kettészakította a klánt..stb...
Mint írtam nem vagyok szent,de kicsit irónikus úgy hiszem hogy azoknak hiszel csak akikkel jóban vagy,s másik oldal véleménye meg sem fog.

Én amúgy ezzel itt le is zárnám,mert annyira felesleges bármit mondani erről...
Már az elég szégyen szerintem amit tegnap DC-n leműveltetek.
Ha kicsit tisztelet is lenne benned,Barcsában,vagy Dévben legalább kiléptetek volna.
Nekem valahogy nem lenne pofám ahhoz hogy így széttrolkodjam 1 klán fórumát,de persze nem vagyunk egyformák.:)

Toldit meg innen is üdvözlöm,s köszönöm neki!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Továbbá ne haragudj,de sosem anyázok,szerintem 1 nagyon alávaló dolog,szóval most te hazudsz...

Hallgassuk vissza közösen? :)

Az a szégyen hogy mi mit műveltünk? Ember! 1 éven át MINDENKI meg tudott hívni bárkit discordra. Bementünk, és ahhoz se értesz, hogy megnézd a szerver logot, majd lebasztad Jonyt, hogy discordozás helyett játszon :D És játszhatod az álszentet, hogy ki kellett volna lépnünk, ha Téged zavart volna, akkor nem elmész durcázva, hanem kiraksz mindenkit, nem egy nappal később intézed el...

Igen, nézd vissza, jonyboy mit írt, mit mondok róla (pedig nem), biztos jóban vagyunk :) Az a baj, hogy amit több (!) ember elmondott, azt megerősítette, kiegészítette azt, amit én külsősként láttam. Nincs okom az ellenkezőjét feltételezni.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Vicser ezt elhagytad komment írás közbe xd


nos-zo-zvukom-klaun-2119.jpg
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Pihenj picit, tudom, milyen fárasztó egy szeró. Legyél friss fejben és fizikailag is, és utána hajrá ismét.
 

RAZNIK

Member
A reakció pontszáma
74
Sziasztok!

Csupán azokért a tagokért, barátokért akik a végső keretben is itt voltak a szerveren, egy-két dologhoz hozzászólnék én is.

"MP folyamatosan azt akarta védjük őket,s mikor ezt megpróbáltuk 2 vf körüli védőt 1 nuke kicsapott..
Mikor számon kértük az MP klánt,jött a válasz,hogy ahogy elindultak a védőink,a fiók bedobta,s 0 falnál haltak a védőink..
"

Ahogy te is írtad, ez a harmadik hónapban volt. Amikor később a végső MP klán összeállt, és te, Wicser/MárMegint/Géza (néha ötletünk se volt kivel is beszélünk valójában, ezért lett Géza, így könnyebb volt...), valamint a ferfar fiók, és jómagam szinte 3-4 naponta mindig, vagy legalább hetente de átbeszéltük a dolgokat, amelynek leginkább az volt témája, hogy az MP mivel tud segíteni nektek. Nem volt folyamatos védelem kunyerálás, egyszer kérdeztük, mire a válasz a két front, és leterheltség volt, valamint ez a múltbéli sérelem, így elfogadtuk, hogyha ideér a VIP, akkor túlélőket felveszitek, addig viszont oldjuk meg magunk a dolgokat. Így azért mindenki számára egyértelmű lett a helyzet, hogy mi megyünk levesbe, mert egyedül nincs esély, az IH-t meg felesbe leosztjátok az ASG-vel, hogy most foglalás vagy betoborzás, édes mindegy, de ketten maradtok a térképen.

"1 támadás volt mikor közösen mentünk ASG-re,bár MP csak fakelt,de legalább volt valami közös megmozdulás."

Ezek után emelném ki rögtön ezt a mondatot, ugyanis nem érzékelem benne azt a tiszteletet, ami az akkori tagoknak kijárna. Nekünk ekkor már mindegy volt, betörölhettünk volna, átadhattuk volna a falvakat, (Mint már fentebb leírtam, jól hangzott, hogy a maradék mehet át hozzátok, de tisztelettel mondom, ezt te is, és nálunk az akkori keret is tudta, hogy esély nem lesz erre...) csak hamarabb szabadultunk volna a világtól, ehelyett az 30-40 ember aki maradt, nem csak mindenét kiküldte az akkori támadáskor, és próbált minél hasznosabb lenni, hanem egy igen jó hangulatú DC megbeszélés során felvállalták azt is, hogyha kapjuk vissza, akkor beleáll és védekezik mindenki, ahogyan csak tud.

"Ekkor volt hogy IH felkeresett hogy fogjunk össze.
A felvetésük az volt,hogy IH+MP klánok összeolvadnak,s ők viszik délt.
"

Mai napig egy érdekes döntés, de változtatni már nem lehet rajta. Ezt igazából azért emelném ki, mert volt olyan ember az IH oldalán, nevezetesen After (elnézést ha nem így írod a játékban a neved), aki hihetetlenül sokat dolgozott ezen az ügyön, és ahogy mi hallottuk igen embertelen stílusban lett elutasítva. Ettől függetlenül köszönöm a munkáját!

És mint a támolygó részeg a kocsmánál, én is kicsit össze vissza lépkedve, de elérnék az utolsó gondolatomhoz.

"Bergengócia,majd CP is ASG-be olvadt,így akarva akaratlan szövetséget kötöttünk az MP klánnal.
Hát teljesen őszintén megmondva,semmi értelme nem volt."


Tehát semmi értelme nem volt... Kedves Géza, ha már úgy játszunk végig egy szervert, hogy az elejétől a végéig el van baszva, én azt mondom keressük benne a legtöbb pozitívumot, sokkal jobb nyakig szarban emelt fővel járni, mert tiszta marad az orrod lika. Én személy szerint sok új embert ismertem meg a szerveren, van köztük VIP-es, IH-ás akik miatt már érdemes volt játszani, de ezek szerint te nem így vélekedsz a maradék keretről. Evvel a mondattal sikerült egy réteget arcon köpnöd.

Őszintén remélem, hogy megtalálod a számításod ebben a játékban, ebben a közösségben, és eléred a céljaidat, bár fentebb leírva ezek nem a plecsnik, és ezek szerint az emberek se jelentenek sokat. Szívből kívánom, hogy soha többet ne kelljen hasonló gárdával együtt játszanod, akik olyanok voltak, mint a végső MP csapat.

További minden jót Wicser/MárMegint/Géza!

RAZNIK
 
Utoljára szerkesztve:

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Azért Ti vittétek "hárman" az accokat, mert kicsináltad az aktív tagjaid. Mielőtt megkérdőjelezed, több embereddel beszéltem, és több ugyanazt mondta:
  • a "védelemszervezés" egy fos. Plecsni, pár hasonló legenda és a vezetőség kap védőt, más hónapokig vagy választ se, vagy ígérgetést kap
  • folyton siránkoztok mindenen, ígérgettek, de semmit nem csináltok
  • a bárminemű szervezés teljesen hiányzik
Tegnap 50 percen át hallgattam, milyen hangon beszélsz a játékosaiddal, és ne haragudj, de hozzád képest amikor Dongábor kurvaanyázik a tagjaival, az kedves, barátságos megszólítás hozzád képest. Most tolod ezt a "Ti hárman visztek mindenkit" dumát, de nem jut el az agyadig, hogy azért maradtatok hárman, mert előtte hónapokon át töketlenkedett és bénázott a vezetésetek. Mindenetek megvolt ahhoz, hogy nyerjetek, csak kiutáltad, ignoráltad, megaláztad azokat a játékosaidat, akik tettek is valamit a klánotokért, és istenítetted a semmitérő szar játékosaid. És mondhatod, hogy beismerted a felvételeken is, hogy Te se voltál megfelelő vezető, de közben szidtad, anyáztad, lebasztad azokat, akik tettek is valamit, majd meglepődsz, hogy mindenki menekül. Az nem tűnt fel, hogy akkor lett mindenki inaktív, amikor sorozatosan szartatok rájuk? Tudom, milyen nehéz őszintén belátni a hibákat, de ahogy Te a tagjaiddal viselkedtél, ahhoz képest még Don is különb. Nézz magadba, anno nekem is sokat segített meglátni a hibákat.

dj 1x bepofátlankodsz dcre ahol semmi keresni valod...2x fingod nincs a dolgokról itélkezel szokás szerint osztod az észt de semmi érdemet nem tudsz magyar khn felmutatni csak az idióta szöveged...

mit magyarázol??? hogy a vezetők kaptak védőt???? istenem ezt honnan szedted? jósnőtől bakker...kapj már a fejedhez azt huzz a külföldi szerora ott még elhiszik a faszságaid...

ennél elbaszottabb hozzászólást még tőled sem vártam:DD hihetetlen balfék vagy

puszcsi:)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
dj 1x bepofátlankodsz dcre ahol semmi keresni valod...2x fingod nincs a dolgokról itélkezel szokás szerint osztod az észt de semmi érdemet nem tudsz magyar khn felmutatni csak az idióta szöveged...

mit magyarázol??? hogy a vezetők kaptak védőt???? istenem ezt honnan szedted? jósnőtől bakker...kapj már a fejedhez azt huzz a külföldi szerora ott még elhiszik a faszságaid...

ennél elbaszottabb hozzászólást még tőled sem vártam:DD hihetetlen balfék vagy

puszcsi:)


MINDEN VÉDŐT ZIKHEZ HOGY TOPEGY LEV LEGYEN A VÉGÉN ÉS KIIRHASSA A PROFILRA ASG VEDOKET IS ODA!!!!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
dj 1x bepofátlankodsz dcre ahol semmi keresni valod...2x fingod nincs a dolgokról itélkezel szokás szerint osztod az észt de semmi érdemet nem tudsz magyar khn felmutatni csak az idióta szöveged...

mit magyarázol??? hogy a vezetők kaptak védőt???? istenem ezt honnan szedted? jósnőtől bakker...kapj már a fejedhez azt huzz a külföldi szerora ott még elhiszik a faszságaid...

ennél elbaszottabb hozzászólást még tőled sem vártam:DD hihetetlen balfék vagy

puszcsi:)

Ennyire fáj az újabb leszereplés? Pedig meg lehet szokni. Ez a jó benne, hogy az én faszságaimat még elhiszik valahol, de a Tiéd meg a Witcherét maximum a pohár alja hiszi már csak el ^^ Rakd ki a profilra az újabb kabátot, más nem fog jutni, de már megszokhattad :/

DC-re pedig nem pofátlankodtam, hanem meghívtak. Mind a 32 (közös) IQ-tokról árulkodik, hogy több mint fél napig nem sikerült kirakni onnan.
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Ennyire fáj az újabb leszereplés? Pedig meg lehet szokni. Ez a jó benne, hogy az én faszságaimat még elhiszik valahol, de a Tiéd meg a Witcherét maximum a pohár alja hiszi már csak el ^^ Rakd ki a profilra az újabb kabátot, más nem fog jutni, de már megszokhattad :/

DC-re pedig nem pofátlankodtam, hanem meghívtak. Mind a 32 (közös) IQ-tokról árulkodik, hogy több mint fél napig nem sikerült kirakni onnan.


Azért ha másért nem vedd már a fáradtságot hogy tisztelettel beszélj 1 nővel.
Továbbá Zik 1000x többször bizonyította mennyire jó védő játékos.
Tudom itt kint bárki előadhatja magát,de Ziknek azért igaza van.
V50-en megnéztem volna a keserves arcod mikor beégtél,s annyi nem volt benned hogy maradj..
S nem magad miatt,hanem azon pár játékosért akik bíznak benned.

Továbbá itt szeretnék jelentkezni hozzád 1 magyar szerverre.
Szeretnék tanulni,mert ha valaki mindenkit leszól,biztos van alapja.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Azért ha másért nem vedd már a fáradtságot hogy tisztelettel beszélj 1 nővel.
Továbbá Zik 1000x többször bizonyította mennyire jó védő játékos.
Tudom itt kint bárki előadhatja magát,de Ziknek azért igaza van.
V50-en megnéztem volna a keserves arcod mikor beégtél,s annyi nem volt benned hogy maradj..
S nem magad miatt,hanem azon pár játékosért akik bíznak benned.

Továbbá itt szeretnék jelentkezni hozzád 1 magyar szerverre.
Szeretnék tanulni,mert ha valaki mindenkit leszól,biztos van alapja.

Én 1x égtem be eddig, és vállaltam, Te mindig beégtél eddig, és nem mindig vállalod. De mindenki, aki velem vitázik, olyan nagy elánnal kapaszkodik a V50-be.... Ennyire azért nem vagyok jó, hogy csak azt lehessen felhozni ellenem, erőltessétek már meg magatokat kicsit ilyenkor légyszi :( Van még egy csomó más, meg azért ezt a V50-et mindig úgy kapom, mintha én lettem volna az egyetlen, aki rövid úton bukott nagyot a KH-ban.

Jelentkezésed elfogadnám, csak én nem fogok már magyaron játszani, túl noob vagyok már ide. De nem kell alap mindenki leszólásához, mindenkinek megvan a saját szubjektív valósága, nem tudom, miért zavar mindenkit külsőn, hogy mindenkinek van saját véleménye :D Ha nincs igazam, meg kell cáfolni, és tényekkel kell lealázni, ennyi.

Majd tisztelettel beszélek egy nővel, ha ő is megtanul viselkedni, és normálisan ír. Érdekes, Te tudsz normális hozzászólást írni, vita közben is, fröcsögés nélkül :) Valahogy neked nem az volt az érvelésed, hogy takarodjak el kűfődre faszságot mondani. Aki primitív, azzal én is az leszek.
 

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
Ez tipikusan az az eset, hogy én már elgondolkodnék Witcher helyében a visszavonuláson.
Olyan mint a fociban a kiöregedett free agent. Erőlteti még csak tudnánk minek..
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Ennyire fáj az újabb leszereplés? Pedig meg lehet szokni. Ez a jó benne, hogy az én faszságaimat még elhiszik valahol, de a Tiéd meg a Witcherét maximum a pohár alja hiszi már csak el ^^ Rakd ki a profilra az újabb kabátot, más nem fog jutni, de már megszokhattad :/

DC-re pedig nem pofátlankodtam, hanem meghívtak. Mind a 32 (közös) IQ-tokról árulkodik, hogy több mint fél napig nem sikerült kirakni onnan.
édes drága szivem:) veled ellentétben én legalább leraktam vmit a khn:) tudják ki vagyok s tudják mit tudok...te rolad mit tudnak? ja hogy pancser vagy? meg trollkodsz mindenhol???:DD persze nézőpont kérdése ez is vhol siker:)

s szidhatsz itt engem meg a khs pályafutásom drágám de aki ott volt mind tudja kettőnk közül nem én vagyok az elfajzott:DD

puszcsi
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
édes drága szivem:) veled ellentétben én legalább leraktam vmit a khn:) tudják ki vagyok s tudják mit tudok...te rolad mit tudnak? ja hogy pancser vagy? meg trollkodsz mindenhol???:DD persze nézőpont kérdése ez is vhol siker:)

s szidhatsz itt engem meg a khs pályafutásom drágám de aki ott volt mind tudja kettőnk közül nem én vagyok az elfajzott:DD

puszcsi

Mit is raktál le a KH pályafutásod alatt? :D Azt tudom, mit nem: a poharat, meg a tudást. Ha olyan jó lennél, nem a profilodon produkálnád magad, hogy 50m LET-tel 11. lettél (!!!) és leírod, mintha tudnál támadni. Tudod, az élet minden területén így van, de itt is igaz: ha jó vagy, akkor azt mások fogják észrevenni és mondani, nem neked kell az orruk alá dörgölni. Írd csak ki megint a profilra, mekkorát védekeztél. Igaz, ahol a legendás movejaid írod a profilodon, ott mind kikaptál, elhordták mellőled a társaid, Te meg büszkélkedsz azzal, hogy kikaptatok, de legalább van LEV-ed. Nem akarom elrontani az álomvilágod, hogy egy középszerű játékos vagy, aki csak stackek mögül tud védekezni, és aki úgy támad, mint egy 5 éves, szóval: ELISMEREM, LEGENDA VAGY!

(Itt ismét megjegyzem, attól, hogy én szar vagyok, ami elképzelhető, hogy így van, attól még senki más nem lesz jobb)
 
Fent