Világ 65 VIP felemelkedés és bukás.

WarriorSpirit

Well-Known Member
A reakció pontszáma
259
Szia!
Koszonjuk ezeket a tanito irasokat, esetleg tudnal csinalni egy kulon topikot Zik Tanitasai néven?
SAegithetnél nekunk halandoknak is eljutni arra a bizonyos szintre ahol te tartasz, biztos sokan orulnenek neki.

Koszi!
Na még az kellene Máté aztán várhatód hogy armán hátulról meg vágjanak neked egy vonatot :D
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Jaj Bea ne haragudj azt el felejtette m mondani neked hogy nem kell nekem ilyen hogy írja rajta hogy klantars védője. Elég volt le kemlelni 50-100 falut nálad mindenhol volt bent védő, tartós védő. A szomszédod meg, Szegény ült az üres támadó falukkal fronton mert nálad kellet 3 VF védeni mindent. Hagyjuk Bea... ne mesélj.... tanulj meg végre játszani.

ébredj ez volt az álom nálam nem volt klántárs védő
ahogy a korábbi hsztek is mutatja a tudatlanságot:)
ne fárasszatok már ketten vagytok szidhattok de akinek kell meg tudja az igazságot:)

ennyi a lényeg:)
nem a ti véleményetek fog engem sem égbe sem földe rakni:)

Zik az alpári
 

WarriorSpirit

Well-Known Member
A reakció pontszáma
259
Azt hogy te nem tudod fronton mi a teendő attól ahogy már DJ is írta jonyboy tudja, társad is, kérj tőle tanácsot hogyan kell társakat segíteni és hogyan kell tologatni.
na ez is vicces:DD
LEV
4 jonyboy
70224_thumb
VIP
17,24 Mil.

61 =I LOVE Zik=
70224_thumb
VIP
1,80 Mil.



Támogató

3 jonyboy
70224_thumb
VIP
4,21 Mil.

18 =I LOVE Zik=
70224_thumb
VIP
2,45 Mil.


LE

4 jonyboy
70224_thumb
VIP
27,05 Mil.

42 =I LOVE Zik=
70224_thumb
VIP
7,00 Mil.


most ne haragudj ha nem rakok be képeket a fiokokról is.....
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Nem akarom elolvasni mind a 4 óldalt , de valahogy az az érzésem hogy aki ide irkált az mind szar :D
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
334
Az a baj az egésszel Bea.... hogy WS tökéletesen leírta a dolgot. Te, Wicsert védted, míg másoknál max vágtál. Helyelsz frontos fiókokat és eleve kizárod ezzel annak a lehetőségét, hogy védeni tudj másokat. És mivel csak Wics-nek küldesz védőt így elég őt támadni és Veled már számolnunk sem kellett! Roli leírta, hogy mi lenne a teendőtök.... de egyszerűen beleálltok. Nem is értem miért...
Maga a topik létrehozása is plusz "nuke-okat" ad az ASG-nek. Hogy miért? Mert elegendő lett volna ennyit írnia Patriknak: ...Gábor, meglepő, de ez idáig szép tőletek, mert pár hibánkat kihasználtátok és reális esélyetek lett a szervergyőzelemre. Nem adjuk fel, küzdünk becsülettel míg bírjuk erővel!... És ennyi! Nem több! E helyett írt egy kisregényt, amiben felületesen elismeri a buta lépéseit, de mindenki szar! Ez pedig olaj volt a tűzre! Mert azonnal belétek álltak, és bizony élvezik, hogy érvek nélkül vagdalóztok vissza! És ez csak is arra jó, hogy az amúgy is béka segge alatt lévő VIP morált, még jobban lezúzzátok, és még több fiókotok fogja bedobni. Na meg persze arra, hogy égessétek magatok.
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Csak egy utolsó adalék, szerintem miért kaptatok ki:

8tlnUZm.png

vFEbwLN.png

FcjZALA.png

IAhrhQy.png

KGU0yCj.png

qH8jIo4.png

zhkaxMA.png

5NoG4Uv.png


Ezért kaptatok ki, miközben neki több van, mint nektek backline accként:

ZhcQKAY.png

cDFD86i.png


A védőket tán mozgatni kéne, nem ülni rajta, ha jonyboy meg tudja tenni úgy, hogy mindannyiótoknál nagyobb frontja van, akkor nektek 3 frontfaluval miért nem sikerül? Gondolom mert minden védő le van kötve az 5 frontos faludban, majd minden társad mellőled befoglalják, és megint mondhatod, hogy Téged azért nem, mert védőlegenda vagy. Minnél több mobil védővel kéne lennetek, és botrány, hogy a nagyobb accjaitok kb nulla támogatóval üldögélnek. És igen, ez a vezető hibája, neki kéne odamenni a lackosassokhoz, és megmondani, hogy figyelj már tesó, armakor küldj védőt, mert haszontalan vagy 200 faluval. Védőlegendák, full vakon a térképen :)


Nem akartam már ehhez hozzászólni,viszont...
Az hogy Jonyboy fiókot hozod fel,iszonyat nevetséges,mert ezzel bizonyítod hogy semmit nem tudsz a világról,s csak kalkulálsz,vagy 1-2 ember panaszait hallgatod meg,s ennyi.
Tényleges infód semmi nincs.

Erről annyit,hogy Jonyboy Sheper barátját védte aki morál harcos volt ASG mögött,onnan van annyi támogató pontja.
(Kb 3-4 milla legalábbis onnan van.)
Az pedig főleg vicces,hogy Zik az aki védekezik Jony fiókjában,s te pont Jonyboy-t hozod fel.

Bizonyára Zik amikor véd valahol nem bukik falut,az azért van,mert betonoz.


Bocsássatok meg,de Ziknél jobb védő játékost keveset láttam.
Pedig olyan játékosok mellett is játszottam mint Vinszent,vagy épp Extreme ellen.
Sok jó védő van itt,s Zik amit produkál az tényleg elismerésre való.

Az hogy nektek nem szimpatikus,mert pl kiírja a profilra,vagy hogy úgy beszél ahogy,az azért szerintem jogtalan hogy a tényleges teljesítményét lenézzétek.
Márkó biztos hogy fele annyi skilled nincs mint Ziknek,arról nem beszélve hogy te folyamat dual/trial fiókként éred el amit.
Zik egyedül többet hoz mint te,s ez inkább becsülendő,hogy ennyire lelkiismeretesen csinálja amit tud,s innen is köszönöm,mint a hűségét, az odaadását a klán felé.


Dj neked pedig még annyi,van igazság abban amit írsz,s te magad is tudod,hogy azok akik pl lapítanak,pont nem fognak kijönni ide.
Azok fognak akik magukra veszik,mert igen is emberfeletti teljesítményt tettek le..
Így mint elvileg inteligens,s jó vezető had kérdezzem meg tőled.
Miért süllyedsz le oda,hogy 1 igen is aktív s kitartó játékost mersz becsmérelni?
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Az a baj az egésszel Bea.... hogy WS tökéletesen leírta a dolgot. Te, Wicsert védted, míg másoknál max vágtál. Helyelsz frontos fiókokat és eleve kizárod ezzel annak a lehetőségét, hogy védeni tudj másokat. És mivel csak Wics-nek küldesz védőt így elég őt támadni és Veled már számolnunk sem kellett! Roli leírta, hogy mi lenne a teendőtök.... de egyszerűen beleálltok. Nem is értem miért...
Maga a topik létrehozása is plusz "nuke-okat" ad az ASG-nek. Hogy miért? Mert elegendő lett volna ennyit írnia Patriknak: ...Gábor, meglepő, de ez idáig szép tőletek, mert pár hibánkat kihasználtátok és reális esélyetek lett a szervergyőzelemre. Nem adjuk fel, küzdünk becsülettel míg bírjuk erővel!... És ennyi! Nem több! E helyett írt egy kisregényt, amiben felületesen elismeri a buta lépéseit, de mindenki szar! Ez pedig olaj volt a tűzre! Mert azonnal belétek álltak, és bizony élvezik, hogy érvek nélkül vagdalóztok vissza! És ez csak is arra jó, hogy az amúgy is béka segge alatt lévő VIP morált, még jobban lezúzzátok, és még több fiókotok fogja bedobni. Na meg persze arra, hogy égessétek magatok.


Te mekkora nyaló gép vagy,te jó istem...
1x nem támadtatok úgy hogy Zik védett mindent.
Frontos falvaiból küldte át ami olyan volt,hogy tudjam mozgatni a sajátokat Satan,Dream Girl..stb... fiókhoz,s az éles is volt.
Vele nem kell számonotok?

Gábor,most itt hivatalosan kihívlak V70-re!
Úgy tudom ott lesz Tibax,és az FS is,így lesz méltó ellenfél.

Azt megígérem hogy mi csak azért megyünk hogy téged ismét ... Hogy is mondtad?... Megvan.. Beégesselek.

kb 20-30 fővel fogok menni,s most mondom,csak miattad,s azért amiért ilyen álszent módon van pofád kijönni.
Nyertek? Nyerjetek,nem érdekel.
De hogy engem hazugnak titulálsz,mikor minden szavam alá tudom támasztani,Beát szintén hazugnak ezzel az már sok,még tőled is.
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
334
Patrik van egy közmondás, tökéletesen illik a kihívásodra. Úriember, biztosra, nem fogad! :)

Másik.... itt. most Én leszek a bajnok, szóval Engem illet az a privilégium, hogy eldöntsem, mikor, és milyen feltételek mellett fogadjam el a kihívásod!
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Hehe kihívtad az FS klánt,ők úgy tudom V70-re mennek.
Akkor most az én jelenlétem szerintem semleges,vagy saját szavad köpöd ismét szemközt?
Tőled megszokott,de ha már ennyire nőtt az egód,hogy Triadék lehozzák neked,legyen annyi vér a....-ba hogy vállald hogy ezt máshol is tudod hozni.

Ui. köszönöm hogy a tereléssel elismered hogy amit írtál utóbb az irdatlan nagy butaság,s csak magad akarod ismét jó szervezőnek beállítani.
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
334
Igen az FS-t és nem a te "Mak Marci őrs" -öd! :)

Ha Light elfogadja és megbeszéljük a megfelelő szervert, VELE és nem veled, akkor azt valószínű közölni is fogjuk.

Én nem akartalak fikázni, de tényleg túl mész mindenen. Szóval nem kellene belemásznod mikor majd (esetleg) Bajnokok fognak egyezkedni, mert te NEM VAGY AZ!
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.232
Én nagyon nem kedvelem Don-t, ő sem engem, de ez a Triadék lehozzák neki eléggé unalmas, Triadék beálltak a sorba és maradtak a klánban, amennyire én tudom Gábor átengedte a szervezést a hozzáértőbbeknek, nem Gábor és nem is Triádék nyerték meg a szervert, hanem közösen Asg címer alatt, kar ezen lovagolni, minden klánban vannak átfedések és erős tagok, nálatok is nem 1 és nem kettő jobb tag volt, stratégiailag és szeevezettségileg alul maradtatok, ennyi. Az élet megy tovább..


Ati.eltünted
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
334
Én nagyon nem kedvelem Don-t, ő sem engem, de ez a Triadék lehozzák neki eléggé unalmas, Triadék beálltak a sorba és maradtak a klánban, amennyire én tudom Gábor átengedte a szervezést a hozzáértőbbeknek, nem Gábor és nem is Triádék nyerték meg a szervert, hanem közösen Asg címer alatt, kar ezen lovagolni, minden klánban vannak átfedések és erős tagok, nálatok is nem 1 és nem kettő jobb tag volt, stratégiailag és szeevezettségileg alul maradtatok, ennyi. Az élet megy tovább..


Ati.eltünted
Erre szokás azt írni, hogy Big Like? Mert ha igen akkor ez teljesen valid.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Nem akartam már ehhez hozzászólni,viszont...
Az hogy Jonyboy fiókot hozod fel,iszonyat nevetséges,mert ezzel bizonyítod hogy semmit nem tudsz a világról,s csak kalkulálsz,vagy 1-2 ember panaszait hallgatod meg,s ennyi.
Tényleges infód semmi nincs.

Erről annyit,hogy Jonyboy Sheper barátját védte aki morál harcos volt ASG mögött,onnan van annyi támogató pontja.
(Kb 3-4 milla legalábbis onnan van.)
Az pedig főleg vicces,hogy Zik az aki védekezik Jony fiókjában,s te pont Jonyboy-t hozod fel.

Bizonyára Zik amikor véd valahol nem bukik falut,az azért van,mert betonoz.


Bocsássatok meg,de Ziknél jobb védő játékost keveset láttam.
Pedig olyan játékosok mellett is játszottam mint Vinszent,vagy épp Extreme ellen.
Sok jó védő van itt,s Zik amit produkál az tényleg elismerésre való.

Az hogy nektek nem szimpatikus,mert pl kiírja a profilra,vagy hogy úgy beszél ahogy,az azért szerintem jogtalan hogy a tényleges teljesítményét lenézzétek.
Márkó biztos hogy fele annyi skilled nincs mint Ziknek,arról nem beszélve hogy te folyamat dual/trial fiókként éred el amit.
Zik egyedül többet hoz mint te,s ez inkább becsülendő,hogy ennyire lelkiismeretesen csinálja amit tud,s innen is köszönöm,mint a hűségét, az odaadását a klán felé.


Dj neked pedig még annyi,van igazság abban amit írsz,s te magad is tudod,hogy azok akik pl lapítanak,pont nem fognak kijönni ide.
Azok fognak akik magukra veszik,mert igen is emberfeletti teljesítményt tettek le..
Így mint elvileg inteligens,s jó vezető had kérdezzem meg tőled.
Miért süllyedsz le oda,hogy 1 igen is aktív s kitartó játékost mersz becsmérelni?

De figyu már, nem azt próbálod megvédeni, hogy Ziknek miért nincs suppja, hanem jonyboyét lehúzni? :DDDDDDD
 
Fent