Kibeszélő Világ 63 beállítási javaslatok

Deleted User - 1545547

Vendég
igen, szerintem is jó kis beállítás, de azt sajnálom, hogy a külső támogatás aktív. szerintem így a klánzáródás kb felesleges.
na de nem panaszkodok!! jó ez így :)

köszönjük a suppnak!

"A következőkben a szavazás eredmény alapján összerakott beállítási javaslat található meg. Ezen javaslat megvitatására 2020-08-30-án 23:59-ig van lehetőség a kibeszélőben. Kérjük, ha bármilyen beállításon módosítanátok jelezzétek hozzászólásban és indokoljátok a változást. Ezenkívül, a többieket arra kérjük, jelezzék hogy támogatják, vagy sem a javasolt változtatást."

Hajra fiuk! :D
 

feneee97

-OS-
A reakció pontszáma
244
"A következőkben a szavazás eredmény alapján összerakott beállítási javaslat található meg. Ezen javaslat megvitatására 2020-08-30-án 23:59-ig van lehetőség a kibeszélőben. Kérjük, ha bármilyen beállításon módosítanátok jelezzétek hozzászólásban és indokoljátok a változást. Ezenkívül, a többieket arra kérjük, jelezzék hogy támogatják, vagy sem a javasolt változtatást."

Hajra fiuk! :D
ohh ezt nem is láttam! köszii!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
A templom eredménye hidden maradt, de amúgy tanulságos. Egy, nem lett elcsalva, mindenhol 180-210 közötti szavazatok vannak. Nekem fura hogy nem ugyanannyi mondjuk, meg az is, hogy ilyen kevesen vagyunk, ez azért elgondolkodtató.

A 2-es sebesség, no torony, no fake limit az azért nagyon durva lesz.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Illetve ezek mellett a 7 napos kezdő is kemény, barbihuszárok simán elmennek 5 faluig is kezdőbe. 3 nap azért lett volna jobb, mert úgy a pp huszároknak kevesebb az esélye, ügyes szomszédság simán kiszedi.
 

feneee97

-OS-
A reakció pontszáma
244
Kedves Support!

Köszönjük, hogy figyelembe vettétek a játékosok véleményét!

Egy meglátásom lenne a beállításokkal kapcsolatban:
-ha zárul a klán akkor érdemes lenne kivenni a külső támogatást

Véleményem szerint egy izgalmas világ lenne klán záródással és külső erősítés nélkül!

Indok: Technikai klánok ötletét élből elvetné mindenki, illetve a tömegklánok rá lennének kényszerülve arra, hogy 90 nap alatt összerakják a "végső keretet".



Aki egyetért ezzel, az egy like vagy idézés formájában támogassa, köszönöm! :)
 

Pilvo

-OS-
A reakció pontszáma
60
Illetve ezek mellett a 7 napos kezdő is kemény, barbihuszárok simán elmennek 5 faluig is kezdőbe. 3 nap azért lett volna jobb, mert úgy a pp huszároknak kevesebb az esélye, ügyes szomszédság simán kiszedi.
Igen
Érdekes eredmény jött ki azért,hiába van egy beállítási terv ha van 1-2 része ami megváltozik.
mint pl. a Klanzárodás és mellé az jött ki hogy van külső támogatás :D
Viszont szerintem ez végre egy járható út lesz,Gratula a kitalalonak,köszönjük
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Én még egy finomítást vezetnék be. Mégpedig, bizonyos összeszedett százalék felett ne lehessen módosítani valamit. Kicsit visszás, ha pl egy elem kap 80%-ot, de itt kint megváltoztatjuk. Lehetne, hogy adott százaléknál az már kőbe vésett legyen, és csak ami ki-ki volt, vagy nem egyértelműen győztes, azok legyenek itt kint akár vita tárgya.
 

feneee97

-OS-
A reakció pontszáma
244
Én még egy finomítást vezetnék be. Mégpedig, bizonyos összeszedett százalék felett ne lehessen módosítani valamit. Kicsit visszás, ha pl egy elem kap 80%-ot, de itt kint megváltoztatjuk. Lehetne, hogy adott százaléknál az már kőbe vésett legyen, és csak ami ki-ki volt, vagy nem egyértelműen győztes, azok legyenek itt kint akár vita tárgya.

jogos
 

feneee97

-OS-
A reakció pontszáma
244
Még egy javaslat:

-Világ sebessége: 1.5 vagy 1.6

Indok: Nincs fake limit, így a 2es sebességgel hamar kiégetnénk a játékosokat. Ehhez a beállításhoz idő milliomosnak kell lenni. Véleményem szerint egy kicsit lassab sebességgel (lásd a fent említetteket) a játékosok nem merülnének ki világ kezdete után pár hónappal és a no fake limit biztosítaná a taktikai repertoár széleskörű használatát.


Like ha másnak is tetszik az ötlet.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Kedves Support!

Köszönjük, hogy figyelembe vettétek a játékosok véleményét!

Egy meglátásom lenne a beállításokkal kapcsolatban:
-ha zárul a klán akkor érdemes lenne kivenni a külső támogatást

Véleményem szerint egy izgalmas világ lenne klán záródással és külső erősítés nélkül!

Indok: Technikai klánok ötletét élből elvetné mindenki, illetve a tömegklánok rá lennének kényszerülve arra, hogy 90 nap alatt összerakják a "végső keretet".



Aki egyetért ezzel, az egy like vagy idézés formájában támogassa, köszönöm! :)

Támogatom.
 

Denali

Well-Known Member
A reakció pontszáma
308
"A helyettesítés véget ér, ha a fiók folyamatosan 60 napot helyettesítés alatt állt. "
- én ezt úgy módosítanám, hogy nem folyamatosan, hanem összesen... :)
Persze, ez nem módosítási lehetőség, de végre megszabadulnánk az olyan játékosoktól, akik sem támadáskor, sem védekezéskor hirtelen nem érnek rá.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
"A helyettesítés véget ér, ha a fiók folyamatosan 60 napot helyettesítés alatt állt. "
- én ezt úgy módosítanám, hogy nem folyamatosan, hanem összesen... :)
Persze, ez nem módosítási lehetőség, de végre megszabadulnánk az olyan játékosoktól, akik sem támadáskor, sem védekezéskor hirtelen nem érnek rá.
Ez inkább a klán(vezér/ek) felelőssége. Ha ilyen tagjaik vannak (és ez probléma számukra), akkor ki kell őket tenni.
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.110
Még úgy is sok
Rengeteg a 80 tag
Vedd azt hogy alapból ha 2 klánnal is mész, ugye nem fogod szétosztani az erőveszonyokat
Belepakolod a legjobb 80 játékosod 1 klánba
Lehet később csinálod meg,van rá 3 hónapod..de pár xpt veszítesz(lehet nem fond)
De 80 top játékos nem kevés
Abból ha a fele ki is potyog, akkor is sima a 40
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Na, igen. A klánzáródás már önmagában előrelépés, így legalább olyan nem lesz, hogy két szövetséges legyőzi a harmadikat, aztán összerakják a legjobb tagjaikat. Viszont még jobb lenne, ha külső támogatás sem lenne. A felmérésnél összesen 110 szavazat jött arra, hogy legyen külső támogatás és 83 arra, hogy ne. De akkor még nem tudta senki, hogy 80 fős lesz a klánlimit, így lehet, hogy "biztonság kedvéért" sokan megszavazták a sok tagos limitet és a külső támogatást is.
 
Fent